Honda F-RV vs Toyota Corolla Verso

nomiks Reģ.: 30.10.2002

Sveiciens pavasarī!!!

Esmu nonācis visai sarežģītas izvēles priekšā - kādu auto izvēlēties sev kā nākamo?

Tā nu izvēle bija apstājusies jau pie Honda F-RV. Principā pat ir veikta rezervācija, bet te uzpeldēja labs piedāvājums par Corolla Verso.

Tātad, lūdzu forumiešu viedokli par abiem šiem pretendentiem!

p.s. Pieņemam, ka abiem cena un aprīkojums ir visnotaļ līdzīgi.

p.p.s. Izštukojot mājaslapās pieejamo informāciju, nākas secināt, ka, neraugoties uz to, ka Corollai biežāk jāveic apkopes (ik pa 15 k km), tomēr uz 120 000 km kopā izmaksas sanāk lētākas nekā F-RV (ik pa 20 k km), vidēji gadā pa 50 LVL.

Jau iepriekš apzinos, ka spams būs, bet tomēr atālāvos šādu topiku izveidot!

 
nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

Izskatās ka baigi īsā kārba. manam 6-ā pie 115 ir kaut kur 2100 apgr.

Kārba patiešām ir "īsā", jo 5.robā sanāk likt jau pie 50 km/h.

Diemžēl degviela spatēriņu pie 3000 apgr./min. nemācēšu pateikt, jo FR-V šādas opcijas (apskatīt momentāno degvielas patēriņu) nav.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

R5 2.5, bet man tīsels.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

R5 2.5, bet man tīsels.

nu ja tiisels, tad viss skaidrs logistiski, ka buus uz 30-40% zemaaki apgriezieni

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

protams rakstīja:

Nu i apkalpošana!?Vai tad signalizāciju un dubļu sargus neliek jau rūpnīcā?Parkingi notekti būs kādi avtermarketa neizskatīgi melni.Un kopumā auto ar 15"lietajiem izskatīsies pēc lauku šķūņinga šedevra.Labāk tad jau nu būtu to pikaso līdz ručkai nobraucis,vismaz ekonomija paliela iznāktu.Un piereģisrēt auto var 2 h laikā ieskaitot līzinga kārtošanu.Bet nu ja daudz naudas un laika...

1) Parkingsensorus melnā krāsā liek tikai pie Vasjas.

2) F-RV jau defaultā diski ir 16 ', tā kā nestreso. Tik izcils šķūninga šedvers kā tev man nespīd!

3) Šķiet, ka tāds strādīgs darbinieks kā tu būtu katra dīlera sapnis, jo tu visu noteikti spētu paveikt paºis stundu laikā!

Klau,kādi tad ir parkinga sensosri,tīri intereses pēc?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

protams rakstīja:

Klau,kādi tad ir parkinga sensosri,tīri intereses pēc?

1:0 tavā labā.

Patiešām Bensonā laikam strādā manis pieminētais Vasja

Parkingsensori ir patiešām melnā krāsā, vienīgi manam auto tie neizskatās tizli, jo krāsa ir tumša. Bet šorīt redzēju debeszilas krāsas FR-V un tam sensori izskatījās patiešām tizli.

Atklāti sakot, es pat nebiju iedomājies pirms iegādes par krāsu pajautāt, jo parasti jau visur liek virsbūives krāsā.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Paskaties zem aizmugures bampera vai tiem sensoriem nav pliki vadi kurus ziemā vai lietū aizmetīs ar visiem iespējamiem m.ēsliem un čakars garantēts

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

protams rakstīja: Paskaties zem aizmugures bampera vai tiem sensoriem nav pliki vadi kurus ziemā vai lietū aizmetīs ar visiem iespējamiem m.ēsliem un čakars garantēts

Paldies par padomu. Pie izdevības noteikši paskatīšos. Tomēr 3 gadus man par to nav jāsatraucas, jo visas problēmas, ja tādas radīsies, tiks novērstas pa garantiju. A ko pēc tam? Pēc tam vidrīzākais, ka man jau būs cits auto!

riciks Reģ.: 03.06.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

protams rakstīja:

Klau,kādi tad ir parkinga sensosri,tīri intereses pēc?

1:0 tavā labā.

Patiešām Bensonā laikam strādā manis pieminētais Vasja

Parkingsensori ir patiešām melnā krāsā, vienīgi manam auto tie neizskatās tizli, jo krāsa ir tumša. Bet šorīt redzēju debeszilas krāsas FR-V un tam sensori izskatījās patiešām tizli.

Atklāti sakot, es pat nebiju iedomājies pirms iegādes par krāsu pajautāt, jo parasti jau visur liek virsbūives krāsā.

Melna krasa ir tikai neorginaalie(steel mate). Originaalie ir virsbuves krasa un maksa krietni dargak.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

riciks rakstīja:

Melna krasa ir tikai neorginaalie(steel mate). Originaalie ir virsbuves krasa un maksa krietni dargak.

To man pie iegādes nepaskaidroja. Vienkaºši piedāvāja ielikt sensorus un viss. Tik un tā ir OK, jo, kā jau rakstīju, tumšas krāsas auto melnie sensori netraucē.

Ak, jā, vakar pabāzu roku zem bampera, lai pārbaudītu, vai ir vai nav tie plikie vadi, kā rakstīja Protams. Vismaz es nekādus plikus vadus nesataustīju. Moš slikti meklēju?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Man jau liekas, ka notirgot citroenu būs bāaaaigis gemarojs. Ja nu vienīgi kādam neko nesaprotošam pāķim no provinces, kas nopirksies uz to, ka dīzelis, 200* gads un maksā 6 štukas.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Man jau liekas, ka notirgot citroenu būs bāaaaigis gemarojs. Ja nu vienīgi kādam neko nesaprotošam pāķim no provinces, kas nopirksies uz to, ka dīzelis, 200* gads un maksā 6 štukas.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Redz, kā augstāk minētais Napalma drūmais pareģojums nav piepildījies - Nomika Picasso tika pārdots samērā ātri un veiksmīgi!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Redz, kā augstāk minētais Napalma drūmais pareģojums nav piepildījies - Nomika Picasso tika pārdots samērā ātri un veiksmīgi!

Ja salīdzina ar izslavēto filipa bembi, tad jāatzīst, ka Picasso tika pārdots rekordātrumā

Picasso tika pārdots par 50 EUR dārgāk nekā pirms gada iegādāts!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

tad jau ahūnā varkas sanāk, veselu nedēļu varēsi plostot

1) Picasso nepārdevu, lai gūtu varku, bet gan pārdevu, jo iegādājos jaunu auto;

2) cena tika uzlikta ar rezervi, lai vajadzības gadījumā nokaulētu (biju gatavs atdot pat par kādiem 5 800 EUR), bet pircējs pat neesot kaulējies;

3) tā kā pats alkoholu (tai skaitā arī alus, končas ar liķieri, u.c.) nelietoju pavisam un nemaz jau gandrīz 9 gadus, tad nekāda plostošana nebija paredzēta;

4) saņemtā nauda ieguldīta jaunā auto iegādē!!!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

1.atradis ar ko lepoties

2.pircējs *******

3.sevis mocīšana nav prāta darbs, jo no alkohola pavisam atsakās tikkai alkoholiķi, bet dažreiz, kad atkal pamēģina tad uzsēžas uz korķa uz mēnesi vai ilgāk.

4. nelietderīgi izmantota nauda, jo inflācija ir lielāka nekā kredīta maksājumi, tā ka naudu prātīgāk ir ieguldīt lietās kas ness peļņu

1.lepojos gan, toties nelielos;

2.Pircējs ir ļoti apmierināts ar pirkumu, tas tā, starp citu;

3. Katram ir sava pieredze par iemesliem, kādēl nedzert. Mans vienīgais iemesls ir tikai un vienīgi princips. Tāpat kā princips nesmēķēt. Nekad mūžā neesmu izpīpējies nevienu cīgu, pat ne ūdenspīpi;

4.par savas naudas ieguldīšanas lietderīgumu vislabāk zināšu es pats. Tieši inflācijas dēļ arī prātīgāk jau šobrīd naudu ir ieguldīt kredīta pamatsummas atmaksā nekā likt, piemēram, depozītā.

Priekš nekustamā īpašuma iegādes ar šo summu ir par maz un arī vērtspaīru tirgū ar tādu salīdzinoši smieklīgu summu līst iekšā nav tā vērts. Biznesā? Sava biznesa nav un jaunu izveidot netaisos, jo neplnīt varu tāpat!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Vakar pa ceļam no Gaujienas mani apdzina veseli divi Honda-FR-V. Skaists auto!

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Vakar pa ceļam no Gaujienas mani apdzina veseli divi Honda-FR-V. Skaists auto!

cik pavisam apdzina???

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Vakar pa ceļam no Gaujienas mani apdzina veseli divi Honda-FR-V. Skaists auto!

pareizi apdzina vai paarkaapjot visas sapraata un fizikas robezjas? uz 80 vai 86 km/h? cik tanii briidii raadiija taa zilaa meesla borta kompis ? (pateerinjsh)

pipec kakoj ta... ar shitaadaam pamaniishanas speejaam tevi tak vajadzeeja ne tikai par Valsts Kases ekspertu... bet pat ljaut uz 5iishiem paraxtiities

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

VWfans rakstīja: Vakar pa ceļam no Gaujienas mani apdzina veseli divi Honda-FR-V. Skaists auto!

cik pavisam apdzina???

Daudz ne - kādas 10-15 mašīnas.

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

Var ierēkt par šo saraksti! Arī biju uzmetis acis uz FR-V, bet parēķināju, ka tomēr cenas kritums ir nežēlīgs un braukt 5 gadus ar vienu a/m galīgi nevelk!

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

shmurger rakstīja:

VWfans rakstīja: Vakar pa ceļam no Gaujienas mani apdzina veseli divi Honda-FR-V. Skaists auto!

cik pavisam apdzina???

Daudz ne - kādas 10-15 mašīnas.

ja tas neskaitaas daudz...

onkuls Reģ.: 30.07.2003
0 0 Atbildēt

Nomik, laiks pagājis... pastāsti savu pieredzi, domas ar FR-V tagad!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Manuprāt, Honda-FR-V ir auto, kurā to īpašnieki neviļas. Ne velti šā gada desmit mēnešos Latvijā pārdotas 182 Honda FR-V, ieņemot godpilno ceturto vietu MPV klasē aiz ne mazāk lieliskajiem Škoda-Roomster, Toyota-Corolla Verso un Volkswagen-Touran.

Patīkami, ka pašlaik ,,Bensons-auto,, noliktavā ir plašs Honda-FR-V klāsts:

www.bensonsauto.lv/...

onkuls Reģ.: 30.07.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Manuprāt, Honda-FR-V ir auto, kurā to īpašnieki neviļas. Ne velti šā gada desmit mēnešos Latvijā pārdotas 182 Honda FR-V, ieņemot godpilno ceturto vietu MPV klasē aiz ne mazāk lieliskajiem Škoda-Roomster, Toyota-Corolla Verso un Volkswagen-Touran.

Patīkami, ka pašlaik ,,Bensons-auto,, noliktavā ir plašs Honda-FR-V klāsts:

www.bensonsauto.lv/...

bla.. bla... bla...

Reāla pieredze nepieciešama, nevis tukša reklāma!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

onkuls rakstīja:

bla.. bla... bla...

Reāla pieredze nepieciešama, nevis tukša reklāma!

Joprojām esmu sajūsmā. Sīkāku pieredzi pastāstīšu, kad būs pagājis gads, tātad pavasarī!

šobrīd gandrīz 7 mēnešos nobraukti gandrīz 19 000 km un pēc pāris nedēļām būs jātaisa apkope.

Nekādas problēmas manu FR-V līdz šim nav piemeklējušas, tpu, tpu, tpu!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti