Honda F-RV vs Toyota Corolla Verso

nomiks Reģ.: 30.10.2002

Sveiciens pavasarī!!!

Esmu nonācis visai sarežģītas izvēles priekšā - kādu auto izvēlēties sev kā nākamo?

Tā nu izvēle bija apstājusies jau pie Honda F-RV. Principā pat ir veikta rezervācija, bet te uzpeldēja labs piedāvājums par Corolla Verso.

Tātad, lūdzu forumiešu viedokli par abiem šiem pretendentiem!

p.s. Pieņemam, ka abiem cena un aprīkojums ir visnotaļ līdzīgi.

p.p.s. Izštukojot mājaslapās pieejamo informāciju, nākas secināt, ka, neraugoties uz to, ka Corollai biežāk jāveic apkopes (ik pa 15 k km), tomēr uz 120 000 km kopā izmaksas sanāk lētākas nekā F-RV (ik pa 20 k km), vidēji gadā pa 50 LVL.

Jau iepriekš apzinos, ka spams būs, bet tomēr atālāvos šādu topiku izveidot!

 
VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

niekalbis rakstīja: vakar ap 20.00 viens šaubīgi zils mētājās uz Raiņa blv pirms Barona ielas- GM57XX vai GM75XX. koļījamies nu, kam tas pieder?

Nomiks tas nebūs bijis, jo viņš reiz teica, ka saglabāšot savu iepriekšējo numuru. Bez tam viņš savam Picasso ir nomainījis numuru, kas arī liek domāt, ka savu veco numuru ir saglabājis.

onkuls Reģ.: 30.07.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

niekalbis rakstīja: vakar ap 20.00 viens šaubīgi zils mētājās uz Raiņa blv pirms Barona ielas- GM57XX vai GM75XX. koļījamies nu, kam tas pieder?

Nomiks tas nebūs bijis, jo viņš reiz teica, ka saglabāšot savu iepriekšējo numuru. Bez tam viņš savam Picasso ir nomainījis numuru, kas arī liek domāt, ka savu veco numuru ir saglabājis.

izmeklētāja talants! cool...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

niekalbis rakstīja: vakar ap 20.00 viens šaubīgi zils mētājās uz Raiņa blv pirms Barona ielas- GM57XX vai GM75XX. koļījamies nu, kam tas pieder?

Nomiks tas nebūs bijis, jo viņš reiz teica, ka saglabāšot savu iepriekšējo numuru. Bez tam viņš savam Picasso ir nomainījis numuru, kas arī liek domāt, ka savu veco numuru ir saglabājis.

fans reiz mani pamanīja braucam pāri Vanšu tiltam (fans gāja kājām centra virzienā, laikam no auto izstādes). Kas dīvainākais, ka pamanīja manu Picasso pat ar jaunizņemtajiem numuriem, kurus fans vēl nevarēja zināt!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

jūs toč ar fanu esat mīkstie. tikkai nevajag ļaļakaķt ka ir sieva un bērns, ko tik neizdarīsi lai sabiedrību mierinātu

Viņiem joprojām slabo atzīties, CCCP laikos pedari precējās, lai atmazka būtu, jo citād kirdikt!!! Tagad pati tauta praidistus linčo! I PAREIZI!!!

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

Hospes rakstīja:

nomiks rakstīja:

LABINAIS rakstīja:

it kaa noziimee ka tikai censhos nolikt kas un kaa buus autinjaa gribu automaatu un kraasa laikam buus taa gandriiz gandriiz melna slapshs slapsh asvalts laikam saucas daargaa versija nesanaaks laikam ar xenonu un litakiem

Krāsa tad būs kā man - tumši pelēka ar zilgano toni. Izskatās baigi labi. Nu bez xenoniem un ļitakiem dārgākajā versijā vēl nāk klāt 6 CD čeindžeris, kurš atpazīst arī MP3 formātu. Manējais arī ir "lētā" versija.

Es gan savu sakomplektēju pats. "Paņēmu lēto" versiju, pieliku migliniekus, tonētus logus un dāvanā vēl ļitakus saņēmu!

ja nav noslēpums cik tas prieks tef sanaaca un varbuut meenesha maksaajums? a to saak man sapnju burbuulis pliist ka nevareeshu savilkt galus

Hospes Reģ.: 20.04.2007
0 0 Atbildēt

LABINAIS rakstīja:

Hospes rakstīja:

nomiks rakstīja:

LABINAIS rakstīja:

it kaa noziimee ka tikai censhos nolikt kas un kaa buus autinjaa gribu automaatu un kraasa laikam buus taa gandriiz gandriiz melna slapshs slapsh asvalts laikam saucas daargaa versija nesanaaks laikam ar xenonu un litakiem

Krāsa tad būs kā man - tumši pelēka ar zilgano toni. Izskatās baigi labi. Nu bez xenoniem un ļitakiem dārgākajā versijā vēl nāk klāt 6 CD čeindžeris, kurš atpazīst arī MP3 formātu. Manējais arī ir "lētā" versija.

Es gan savu sakomplektēju pats. "Paņēmu lēto" versiju, pieliku migliniekus, tonētus logus un dāvanā vēl ļitakus saņēmu!

ja nav noslēpums cik tas prieks tef sanaaca un varbuut meenesha maksaajums? a to saak man sapnju burbuulis pliist ka nevareeshu savilkt galus

14200 Ls. Mēneša maksājums gan man nav, jo paņēmu uzreiz. Iesaku iet un runāt pie Valda Cibuļa.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

LABINAIS rakstīja:

ja nav noslēpums cik tas prieks tef sanaaca un varbuut meenesha maksaajums? a to saak man sapnju burbuulis pliist ka nevareeshu savilkt galus

Tas jautājums kam adresēts?

Ja man, tad mans FR-V iegādāts, izmantojot operatīvo līzingu uz 60 mēnešiem (atlikusī vērtība 35%). Pirmo iemaksu neveicu vispār, jo vēl nebija nopārdots Picasso. Šobrīd mēneša maksājums ir EUR 257,- jeb aptuveni Ls 180 (atkarībā no EUR kursa), bet, kad iemaksāšu par Picasso saņemto summu, tad domājams, ka mēneša maksājums būs ap EUR 200,-.

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

LABINAIS rakstīja:

ja nav noslēpums cik tas prieks tef sanaaca un varbuut meenesha maksaajums? a to saak man sapnju burbuulis pliist ka nevareeshu savilkt galus

Tas jautājums kam adresēts?

Ja man, tad mans FR-V iegādāts, izmantojot operatīvo līzingu uz 60 mēnešiem (atlikusī vērtība 35%). Pirmo iemaksu neveicu vispār, jo vēl nebija nopārdots Picasso. Šobrīd mēneša maksājums ir EUR 257,- jeb aptuveni Ls 180 (atkarībā no EUR kursa), bet, kad iemaksāšu par Picasso saņemto summu, tad domājams, ka mēneša maksājums būs ap EUR 200,-.

ta tef sanāca 0% pirmaa iemaksa ja? jeb tu vin ju kauitkaa atliki? bet tas cipars ir patiikami dzirdams

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

LABINAIS rakstīja:

ja nav noslēpums cik tas prieks tef sanaaca un varbuut meenesha maksaajums? a to saak man sapnju burbuulis pliist ka nevareeshu savilkt galus

Tas jautājums kam adresēts?

Ja man, tad mans FR-V iegādāts, izmantojot operatīvo līzingu uz 60 mēnešiem (atlikusī vērtība 35%). Pirmo iemaksu neveicu vispār, jo vēl nebija nopārdots Picasso. Šobrīd mēneša maksājums ir EUR 257,- jeb aptuveni Ls 180 (atkarībā no EUR kursa), bet, kad iemaksāšu par Picasso saņemto summu, tad domājams, ka mēneša maksājums būs ap EUR 200,-.

Kāds nobraukuma limits?

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

LABINAIS rakstīja:

nomiks rakstīja:

LABINAIS rakstīja:

ja nav noslēpums cik tas prieks tef sanaaca un varbuut meenesha maksaajums? a to saak man sapnju burbuulis pliist ka nevareeshu savilkt galus

Tas jautājums kam adresēts?

Ja man, tad mans FR-V iegādāts, izmantojot operatīvo līzingu uz 60 mēnešiem (atlikusī vērtība 35%). Pirmo iemaksu neveicu vispār, jo vēl nebija nopārdots Picasso. Šobrīd mēneša maksājums ir EUR 257,- jeb aptuveni Ls 180 (atkarībā no EUR kursa), bet, kad iemaksāšu par Picasso saņemto summu, tad domājams, ka mēneša maksājums būs ap EUR 200,-.

ta tef sanāca 0% pirmaa iemaksa ja? jeb tu vin ju kauitkaa atliki? bet tas cipars ir patiikami dzirdams

ņem vērā ka tas ir operatīvais nevis finanšu līzings

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

LABINAIS rakstīja:

ta tef sanāca 0% pirmaa iemaksa ja? jeb tu vin ju kauitkaa atliki? bet tas cipars ir patiikami dzirdams

Man bija 0% iemaksa, bet pēc laiciņa grozīšu līzinga atmaksas grafiku, kad iemaksāšu par Picasso saņemto naudas summu.

Atlikusī vērtība ir 35% pie nosacījuma, ka piecos gados nobraukums nepārsniegs 100 000 km. Pat, ja pārsniegs, nestresošu, tā kā jebkurā gadījumā līzinga kompānijai atpakaļ auto netiks atdots.

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

ta tef sanāca 0% pirmaa iemaksa ja? jeb tu vin ju kauitkaa atliki? bet tas cipars ir patiikami dzirdams

ņem vērā ka tas ir operatīvais nevis finanšu līzings

es jau ar taisos nemt operatiivajaa

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

LABINAIS rakstīja:

es jau ar taisos nemt operatiivajaa

Manējais maksājums ir pie nosacījuma 1,5% + 6 mēnešu Libor

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

LABINAIS rakstīja:

ja nav noslēpums cik tas prieks tef sanaaca un varbuut meenesha maksaajums? a to saak man sapnju burbuulis pliist ka nevareeshu savilkt galus

Tas jautājums kam adresēts?

Ja man, tad mans FR-V iegādāts, izmantojot operatīvo līzingu uz 60 mēnešiem (atlikusī vērtība 35%). Pirmo iemaksu neveicu vispār, jo vēl nebija nopārdots Picasso. Šobrīd mēneša maksājums ir EUR 257,- jeb aptuveni Ls 180 (atkarībā no EUR kursa), bet, kad iemaksāšu par Picasso saņemto summu, tad domājams, ka mēneša maksājums būs ap EUR 200,-.

Nomiks

Vai pirmais kilometru tūkstotis ar lielisko Hondu-FR-V ir pievārēts? Vai sajūsma aizvien vēl nav noplakusi?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: [

Nomiks

Vai pirmais kilometru tūkstotis ar lielisko Hondu-FR-V ir pievārēts? Vai sajūsma aizvien vēl nav noplakusi?

Norullēti jau 2400 km. Sajūsmā par FR-V esmu joprojām, tiesa nu jau tā sajūsma ir daudz mazāka nekā pirmajās dienās.

Pirmo 1 500 km laikā vidējais degvielas patēriņš bija aptuveni 9,4 l/100km, bet tagad kompis rāda 8,1 l/100km. Mazliet tracina tas, ka ar pilnu degvielas bāku var nobraukt ap 650 km, kas pēc Picasso 900-950 km ir baigi maz.

Piekare FR-V ir mazliet cietāka nekā Citroen, tāpēc uz bruģa vai bedrēs vairāk to jūt. Toties uz šosejas auto turas ideāli, arī vadāmība ir lieliska - daudz labāka nekā abiem Citroeniem. Patīkami pārsteidza motora jauda - ar 6.ātrumu no 70km/h var lieliski palielināt ātrumu, arī strauji, ja vajag apdzīt.

6.ātrumā pie 3000 apgr./min. ātrums ir aptuveni 115 km/h. Vairāk par minētajiem apgriezieniem cenšos nespiest!

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

Cik tad tev tur ir nm un zs? masa?

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

VWfans rakstīja: [

Nomiks

Vai pirmais kilometru tūkstotis ar lielisko Hondu-FR-V ir pievārēts? Vai sajūsma aizvien vēl nav noplakusi?

6.ātrumā pie 3000 apgr./min. ātrums ir aptuveni 115 km/h. Vairāk par minētajiem apgriezieniem cenšos nespiest!

fans tevi tuuliit nosodiis par drausmiigo paarkaapumu. Vinjsh iesaka tev paarskatiit savu braukshanas stilu.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

VWfans rakstīja: [

Nomiks

Vai pirmais kilometru tūkstotis ar lielisko Hondu-FR-V ir pievārēts? Vai sajūsma aizvien vēl nav noplakusi?

6.ātrumā pie 3000 apgr./min. ātrums ir aptuveni 115 km/h. Vairāk par minētajiem apgriezieniem cenšos nespiest!

vwfan vairs ar tevi nedraudzeesies da tu tak esi noziedznieks !!!!!!!!!!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

vwfan vairs ar tevi nedraudzeesies da tu tak esi noziedznieks !!!!!!!!!!

Vai es rakstīju, ka tik ātri braucu Latvijā???

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

vwfan vairs ar tevi nedraudzeesies da tu tak esi noziedznieks !!!!!!!!!!

Vai es rakstīju, ka tik ātri braucu Latvijā???

varbūt Igaunijā ?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: Cik tad tev tur ir nm un zs? masa?

Max griezes moments Nm/apgr.min - 174/4300

Jauda kW/Zs/apgr.min - 103/140/6300

Max pieļaujamā pilnā masa (kg) - 1975

Pašmasa (kg) - 1494

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Vai es rakstīju, ka tik ātri braucu Latvijā???

varbūt Igaunijā ?

Nē. Uz Igauniju no mums visiem tikai viens te dikti braukā

Lietuvā.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Vai es rakstīju, ka tik ātri braucu Latvijā???

varbūt Igaunijā ?

Nē. Uz Igauniju no mums visiem tikai viens te dikti braukā

Lietuvā.

nu Lietuvā kruīzātrums ir 180 tāpēc tavi 115 pilnīgi piedodami, ja vien neesi braucis pa štrāsi kur 130 vasarā atļauts

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Patīkami pārsteidza motora jauda - ar 6.ātrumu no 70km/h var lieliski palielināt ātrumu, arī strauji, ja vajag apdzīt.

6.ātrumā pie 3000 apgr./min. ātrums ir aptuveni 115 km/h. Vairāk par minētajiem apgriezieniem cenšos nespiest!

Izskatās ka baigi īsā kārba. manam 6-ā pie 115 ir kaut kur 2100 apgr.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

nomiks rakstīja:

Patīkami pārsteidza motora jauda - ar 6.ātrumu no 70km/h var lieliski palielināt ātrumu, arī strauji, ja vajag apdzīt.

6.ātrumā pie 3000 apgr./min. ātrums ir aptuveni 115 km/h. Vairāk par minētajiem apgriezieniem cenšos nespiest!

Izskatās ka baigi īsā kārba. manam 6-ā pie 115 ir kaut kur 2100 apgr.

a kaads tev dzineejs ? man V6 3.0 6.robaa pie 120 km/h bija knapi 2000 apgr./min. un benju eeda ap 7 litri bet 1.8 benciinieks 6.robaa pie 120 km/h ir akuraat 3000 apgr.min un eed tos pashus 7L uz 100

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti