niekalbis rakstīja: vakar ap 20.00 viens šaubīgi zils mētājās uz Raiņa blv pirms Barona ielas- GM57XX vai GM75XX. koļījamies nu, kam tas pieder?
Nomiks tas nebūs bijis, jo viņš reiz teica, ka saglabāšot savu iepriekšējo numuru. Bez tam viņš savam Picasso ir nomainījis numuru, kas arī liek domāt, ka savu veco numuru ir saglabājis.
VWfans rakstīja:
niekalbis rakstīja: vakar ap 20.00 viens šaubīgi zils mētājās uz Raiņa blv pirms Barona ielas- GM57XX vai GM75XX. koļījamies nu, kam tas pieder?
Nomiks tas nebūs bijis, jo viņš reiz teica, ka saglabāšot savu iepriekšējo numuru. Bez tam viņš savam Picasso ir nomainījis numuru, kas arī liek domāt, ka savu veco numuru ir saglabājis.
izmeklētāja talants! cool...
VWfans rakstīja:
niekalbis rakstīja: vakar ap 20.00 viens šaubīgi zils mētājās uz Raiņa blv pirms Barona ielas- GM57XX vai GM75XX. koļījamies nu, kam tas pieder?
Nomiks tas nebūs bijis, jo viņš reiz teica, ka saglabāšot savu iepriekšējo numuru. Bez tam viņš savam Picasso ir nomainījis numuru, kas arī liek domāt, ka savu veco numuru ir saglabājis.
fans reiz mani pamanīja braucam pāri Vanšu tiltam (fans gāja kājām centra virzienā, laikam no auto izstādes). Kas dīvainākais, ka pamanīja manu Picasso pat ar jaunizņemtajiem numuriem, kurus fans vēl nevarēja zināt!
jūs toč ar fanu esat mīkstie. tikkai nevajag ļaļakaķt ka ir sieva un bērns, ko tik neizdarīsi lai sabiedrību mierinātu
Viņiem joprojām slabo atzīties, CCCP laikos pedari precējās, lai atmazka būtu, jo citād kirdikt!!! Tagad pati tauta praidistus linčo! I PAREIZI!!!
Hospes rakstīja:
nomiks rakstīja:
LABINAIS rakstīja:
it kaa noziimee ka tikai censhos nolikt kas un kaa buus autinjaa gribu automaatu un kraasa laikam buus taa gandriiz gandriiz melna slapshs slapsh asvalts laikam saucas daargaa versija nesanaaks laikam ar xenonu un litakiem
Krāsa tad būs kā man - tumši pelēka ar zilgano toni. Izskatās baigi labi. Nu bez xenoniem un ļitakiem dārgākajā versijā vēl nāk klāt 6 CD čeindžeris, kurš atpazīst arī MP3 formātu. Manējais arī ir "lētā" versija.
Es gan savu sakomplektēju pats. "Paņēmu lēto" versiju, pieliku migliniekus, tonētus logus un dāvanā vēl ļitakus saņēmu!
ja nav noslēpums cik tas prieks tef sanaaca un varbuut meenesha maksaajums? a to saak man sapnju burbuulis pliist ka nevareeshu savilkt galus 
LABINAIS rakstīja:
Hospes rakstīja:
nomiks rakstīja:
LABINAIS rakstīja:
it kaa noziimee ka tikai censhos nolikt kas un kaa buus autinjaa gribu automaatu un kraasa laikam buus taa gandriiz gandriiz melna slapshs slapsh asvalts laikam saucas daargaa versija nesanaaks laikam ar xenonu un litakiem
Krāsa tad būs kā man - tumši pelēka ar zilgano toni. Izskatās baigi labi. Nu bez xenoniem un ļitakiem dārgākajā versijā vēl nāk klāt 6 CD čeindžeris, kurš atpazīst arī MP3 formātu. Manējais arī ir "lētā" versija.
Es gan savu sakomplektēju pats. "Paņēmu lēto" versiju, pieliku migliniekus, tonētus logus un dāvanā vēl ļitakus saņēmu!
ja nav noslēpums cik tas prieks tef sanaaca un varbuut meenesha maksaajums? a to saak man sapnju burbuulis pliist ka nevareeshu savilkt galus
14200 Ls. Mēneša maksājums gan man nav, jo paņēmu uzreiz. Iesaku iet un runāt pie Valda Cibuļa.
LABINAIS rakstīja:
ja nav noslēpums cik tas prieks tef sanaaca un varbuut meenesha maksaajums? a to saak man sapnju burbuulis pliist ka nevareeshu savilkt galus
Tas jautājums kam adresēts?
Ja man, tad mans FR-V iegādāts, izmantojot operatīvo līzingu uz 60 mēnešiem (atlikusī vērtība 35%). Pirmo iemaksu neveicu vispār, jo vēl nebija nopārdots Picasso. Šobrīd mēneša maksājums ir EUR 257,- jeb aptuveni Ls 180 (atkarībā no EUR kursa), bet, kad iemaksāšu par Picasso saņemto summu, tad domājams, ka mēneša maksājums būs ap EUR 200,-.
nomiks rakstīja:
LABINAIS rakstīja:
ja nav noslēpums cik tas prieks tef sanaaca un varbuut meenesha maksaajums? a to saak man sapnju burbuulis pliist ka nevareeshu savilkt galus
Tas jautājums kam adresēts?
Ja man, tad mans FR-V iegādāts, izmantojot operatīvo līzingu uz 60 mēnešiem (atlikusī vērtība 35%). Pirmo iemaksu neveicu vispār, jo vēl nebija nopārdots Picasso. Šobrīd mēneša maksājums ir EUR 257,- jeb aptuveni Ls 180 (atkarībā no EUR kursa), bet, kad iemaksāšu par Picasso saņemto summu, tad domājams, ka mēneša maksājums būs ap EUR 200,-.
ta tef sanāca 0% pirmaa iemaksa ja? jeb tu vin ju kauitkaa atliki? bet tas cipars ir patiikami dzirdams
LABINAIS rakstīja:
nomiks rakstīja:
LABINAIS rakstīja:
ja nav noslēpums cik tas prieks tef sanaaca un varbuut meenesha maksaajums? a to saak man sapnju burbuulis pliist ka nevareeshu savilkt galus
Tas jautājums kam adresēts?
Ja man, tad mans FR-V iegādāts, izmantojot operatīvo līzingu uz 60 mēnešiem (atlikusī vērtība 35%). Pirmo iemaksu neveicu vispār, jo vēl nebija nopārdots Picasso. Šobrīd mēneša maksājums ir EUR 257,- jeb aptuveni Ls 180 (atkarībā no EUR kursa), bet, kad iemaksāšu par Picasso saņemto summu, tad domājams, ka mēneša maksājums būs ap EUR 200,-.
ta tef sanāca 0% pirmaa iemaksa ja? jeb tu vin ju kauitkaa atliki? bet tas cipars ir patiikami dzirdams
ņem vērā ka tas ir operatīvais nevis finanšu līzings
LABINAIS rakstīja:
ta tef sanāca 0% pirmaa iemaksa ja? jeb tu vin ju kauitkaa atliki? bet tas cipars ir patiikami dzirdams
Man bija 0% iemaksa, bet pēc laiciņa grozīšu līzinga atmaksas grafiku, kad iemaksāšu par Picasso saņemto naudas summu.
Atlikusī vērtība ir 35% pie nosacījuma, ka piecos gados nobraukums nepārsniegs 100 000 km. Pat, ja pārsniegs, nestresošu, tā kā jebkurā gadījumā līzinga kompānijai atpakaļ auto netiks atdots.
ta tef sanāca 0% pirmaa iemaksa ja? jeb tu vin ju kauitkaa atliki? bet tas cipars ir patiikami dzirdams
[/c]
ņem vērā ka tas ir operatīvais nevis finanšu līzings [/c]
es jau ar taisos nemt operatiivajaa
LABINAIS rakstīja:
es jau ar taisos nemt operatiivajaa
Manējais maksājums ir pie nosacījuma 1,5% + 6 mēnešu Libor
nomiks rakstīja:
LABINAIS rakstīja:
ja nav noslēpums cik tas prieks tef sanaaca un varbuut meenesha maksaajums? a to saak man sapnju burbuulis pliist ka nevareeshu savilkt galus
Tas jautājums kam adresēts?
Ja man, tad mans FR-V iegādāts, izmantojot operatīvo līzingu uz 60 mēnešiem (atlikusī vērtība 35%). Pirmo iemaksu neveicu vispār, jo vēl nebija nopārdots Picasso. Šobrīd mēneša maksājums ir EUR 257,- jeb aptuveni Ls 180 (atkarībā no EUR kursa), bet, kad iemaksāšu par Picasso saņemto summu, tad domājams, ka mēneša maksājums būs ap EUR 200,-.
Nomiks
Vai pirmais kilometru tūkstotis ar lielisko Hondu-FR-V ir pievārēts? Vai sajūsma aizvien vēl nav noplakusi?
VWfans rakstīja: [
Nomiks
Vai pirmais kilometru tūkstotis ar lielisko Hondu-FR-V ir pievārēts? Vai sajūsma aizvien vēl nav noplakusi?
Norullēti jau 2400 km. Sajūsmā par FR-V esmu joprojām, tiesa nu jau tā sajūsma ir daudz mazāka nekā pirmajās dienās.
Pirmo 1 500 km laikā vidējais degvielas patēriņš bija aptuveni 9,4 l/100km, bet tagad kompis rāda 8,1 l/100km. Mazliet tracina tas, ka ar pilnu degvielas bāku var nobraukt ap 650 km, kas pēc Picasso 900-950 km ir baigi maz.
Piekare FR-V ir mazliet cietāka nekā Citroen, tāpēc uz bruģa vai bedrēs vairāk to jūt. Toties uz šosejas auto turas ideāli, arī vadāmība ir lieliska - daudz labāka nekā abiem Citroeniem. Patīkami pārsteidza motora jauda - ar 6.ātrumu no 70km/h var lieliski palielināt ātrumu, arī strauji, ja vajag apdzīt.
6.ātrumā pie 3000 apgr./min. ātrums ir aptuveni 115 km/h. Vairāk par minētajiem apgriezieniem cenšos nespiest!
Cik tad tev tur ir nm un zs? masa?
nomiks rakstīja:
VWfans rakstīja: [
Nomiks
Vai pirmais kilometru tūkstotis ar lielisko Hondu-FR-V ir pievārēts? Vai sajūsma aizvien vēl nav noplakusi?
6.ātrumā pie 3000 apgr./min. ātrums ir aptuveni 115 km/h. Vairāk par minētajiem apgriezieniem cenšos nespiest!
fans tevi tuuliit nosodiis par drausmiigo paarkaapumu. Vinjsh iesaka tev paarskatiit savu braukshanas stilu.
nomiks rakstīja:
VWfans rakstīja: [
Nomiks
Vai pirmais kilometru tūkstotis ar lielisko Hondu-FR-V ir pievārēts? Vai sajūsma aizvien vēl nav noplakusi?
6.ātrumā pie 3000 apgr./min. ātrums ir aptuveni 115 km/h. Vairāk par minētajiem apgriezieniem cenšos nespiest!
vwfan vairs ar tevi nedraudzeesies
da tu tak esi noziedznieks !!!!!!!!!!

DeaDMoroZZZ rakstīja:
vwfan vairs ar tevi nedraudzeesies da tu tak esi noziedznieks !!!!!!!!!!
Vai es rakstīju, ka tik ātri braucu Latvijā???
mx_black rakstīja: Cik tad tev tur ir nm un zs? masa?
Max griezes moments Nm/apgr.min - 174/4300
Jauda kW/Zs/apgr.min - 103/140/6300
Max pieļaujamā pilnā masa (kg) - 1975
Pašmasa (kg) - 1494
DeaDMoroZZZ rakstīja:
Vai es rakstīju, ka tik ātri braucu Latvijā???
varbūt Igaunijā ? [/c]
Nē. Uz Igauniju no mums visiem tikai viens te dikti braukā
Lietuvā.
nomiks rakstīja:
DeaDMoroZZZ rakstīja:
Vai es rakstīju, ka tik ātri braucu Latvijā???
varbūt Igaunijā ?
Nē. Uz Igauniju no mums visiem tikai viens te dikti braukā
Lietuvā. [/c]
nu Lietuvā kruīzātrums ir 180
tāpēc tavi 115 pilnīgi piedodami, ja vien neesi braucis pa štrāsi kur 130 vasarā atļauts 
[c]nomiks rakstīja:
Patīkami pārsteidza motora jauda - ar 6.ātrumu no 70km/h var lieliski palielināt ātrumu, arī strauji, ja vajag apdzīt.
6.ātrumā pie 3000 apgr./min. ātrums ir aptuveni 115 km/h. Vairāk par minētajiem apgriezieniem cenšos nespiest!
Izskatās ka baigi īsā kārba.
manam 6-ā pie 115 ir kaut kur 2100 apgr.
[c]Siksparnis rakstīja:
nomiks rakstīja:
Patīkami pārsteidza motora jauda - ar 6.ātrumu no 70km/h var lieliski palielināt ātrumu, arī strauji, ja vajag apdzīt.
6.ātrumā pie 3000 apgr./min. ātrums ir aptuveni 115 km/h. Vairāk par minētajiem apgriezieniem cenšos nespiest!
Izskatās ka baigi īsā kārba. manam 6-ā pie 115 ir kaut kur 2100 apgr.
a kaads tev dzineejs ? man V6 3.0 6.robaa pie 120 km/h bija knapi 2000 apgr./min. un benju eeda ap 7 litri
bet 1.8 benciinieks 6.robaa pie 120 km/h ir akuraat 3000 apgr.min un eed tos pashus 7L uz 100 