Honda F-RV vs Toyota Corolla Verso

nomiks Reģ.: 30.10.2002

Sveiciens pavasarī!!!

Esmu nonācis visai sarežģītas izvēles priekšā - kādu auto izvēlēties sev kā nākamo?

Tā nu izvēle bija apstājusies jau pie Honda F-RV. Principā pat ir veikta rezervācija, bet te uzpeldēja labs piedāvājums par Corolla Verso.

Tātad, lūdzu forumiešu viedokli par abiem šiem pretendentiem!

p.s. Pieņemam, ka abiem cena un aprīkojums ir visnotaļ līdzīgi.

p.p.s. Izštukojot mājaslapās pieejamo informāciju, nākas secināt, ka, neraugoties uz to, ka Corollai biežāk jāveic apkopes (ik pa 15 k km), tomēr uz 120 000 km kopā izmaksas sanāk lētākas nekā F-RV (ik pa 20 k km), vidēji gadā pa 50 LVL.

Jau iepriekš apzinos, ka spams būs, bet tomēr atālāvos šādu topiku izveidot!

 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..19
VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

rudens68 rakstīja: Degvielas patēriņš pilnai mašinai ripinoties pa pārdaugavu sestdienā(tā bij tā vējainā ,varētu būt vēl mazāk auto ielās ,kā parastā brīvdienā) 8,5.

Tad jau redzēs, kāds patēriņš būs manai FR-V! Noteikti padalīšos savos novērojumos arī ar pārējiem forumiešiem!

Varēsi sacensties ar Niekalbi.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

bensona majaslapa es redzēju tik ar 1,8,bet laimīgais FR -V īpašnieks kautko minēja par 2,2???? var'but hondas 2.2 dīzelītis padomā uz priekšdienām ???

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Un vēl, es ļooti reti redzu mazlototo FR-V piedāvājumu

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Varēsi sacensties ar Niekalbi.

... un Hospes

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: bensona majaslapa es redzēju tik ar 1,8,bet laimīgais FR -V īpašnieks kautko minēja par 2,2???? var'but hondas 2.2 dīzelītis padomā uz priekšdienām ???

2.2 dīzeļi Latvijai pagaidām nepienākas un likam arī nepienāxies. Tā bensonā klārēja.

FRV tika brīvdienās testēts uz ietilpību- 5 pasažieru vietās tika satupināti 11 pipari un beibes vecumā ap 10 gadiem (3 priekšā viens otram blakus un 8 aizmugurē divos stāvos) un veikts neliels pārbrauciens Pārdaugava-centrs un atpakaļ. Biku apņurcīti sīči tika gan, bet pārāk nesūrojās

Vēl grabažniekā kādus 4-5 varētu ielādēt vajadzības gadījumā

vwfan: nu nepiedalos es ekobraukšanas sacensībās, sorry, būs vien Tev ar Nomiku jāmačojas

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

niekalbis rakstīja:

vwfan: nu nepiedalos es ekobraukšanas sacensībās, sorry, būs vien Tev ar Nomiku jāmačojas

No pirmdienas man nāksies pacelt balto karogu no ekomača izstāties, tā kā benzīna FR-V patērīņš nekādi nespēs konkurēt ar dīzeļmerivas patērīņu.

Fanam būs jāsacenšas pašam ar sevi, cenšoties pārsist paša iepriekš sasniegtos rezultātus.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Arī es bij sadomāqjies par hondu , gan acordu, tikai pēkšņi visi apstākļi tā sgrozījās ,ka tagad sēžu pie sharan stūres. Tomēr ja izlemšu par labu acordam tad jauno modeli ,būšot ap 2008 vidus

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Arī es bij sadomāqjies par hondu , gan acordu, tikai pēkšņi visi apstākļi tā sgrozījās ,ka tagad sēžu pie sharan stūres. Tomēr ja izlemšu par labu acordam tad jauno modeli ,būšot ap 2008 vidus

Vai ar to ir jāsaprot, ka mainījās uz labo vai slikto pusi?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

niekalbis rakstīja:

vwfan: nu nepiedalos es ekobraukšanas sacensībās, sorry, būs vien Tev ar Nomiku jāmačojas

No pirmdienas man nāksies pacelt balto karogu no ekomača izstāties, tā kā benzīna FR-V patērīņš nekādi nespēs konkurēt ar dīzeļmerivas patērīņu.

Fanam būs jāsacenšas pašam ar sevi, cenšoties pārsist paša iepriekš sasniegtos rezultātus.

Skatos esi punktuāls savos aprēķinos ,tad Tu varētu parēķināt pie cik km atmaksājas dīzelis un vai vispār vieglajam ir jēga no dīzeļa ,ņemot vērā sākotnējās izmaksas ,apkopes ...un kā dīzelis(arī jauns) uzvedisies -25 .....

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

protams rakstīja:

Tu maz zini cik tuvu tam busam ir jābrauc lai tas realizētos?Kur tādas gudrības tauta sarok?Maksimāli metru bampers no bampera,tad ir aizvējšs.

Praksē ir pierādījies, ka, ja kādus 10 netrus priekšā brauc kāds mikroautobuss, tad mana Picasso degvielas patēriņš sanmazinās aptuveni par 1 l/100 km. Ja Mikrouatobusa vietā ir lielais autobuss vai fūre, tad pat kādu 1,5-2 l/100 km.

Bet, ja sēž astē kādus divus metrus aiz priekšā braucošas fūres (ļoti neprātīgs gājiens, betr eksperimenta nolūkā tika pamēģināts), tad, braucot uz 85 km/h Picasso degvielas patēriņš bija 2,3 l/100 km.

Vai šie eksperimenti ir veikti izmantojot kruīzkontroli?

Ja nē- tie var nebūt objektīvi - kāja sašūpojas uz pedāļa

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Tā kā biju sadomājis jaunu auto ,bet paņēmu 10 gadīgu ,pamatā tas saistīts ar iespējamo dzīves vietas maiņu

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Šodien redzēju pa Kalpaka bulvāri braucam jauno Dacia-Logan MCV 1,5 dCi ar klāt pieliktu reklāmas piekabi, kurā tika reklamēts pats auto. Cena esot sākot no 6,2 tūkstošiem latu. Tamdēļ paskatījos tuvāk, cik maksā šāds auto neplikā komplektācijā. Ar maksimālo aprīkojumu, septiņām sēdvietām un baudāmo 1,5 dCi dzinēju, piemaksājot par kondicionieri, blakussēdētāja gaisa spilvenu un radio/CD, cena sanāk maciņam pavisam draudzīgie 9,5 tūkstoši latu. Ja vēl piemaksā par skaisto ķiršu metālisko krāsu, tad sanāk 9,7 tūkstoši latu. Mans secinājums - ja Latvijas tautsaimniecība kritīs stagnācijas gūstā, tad varbūt jāapsvēršu šāda auto kā nākamās mašīnas iegādi:

www.dacia-logan.lv/...

Savukārt, ja Latvijas tautsaimniecība nestagnēs, tad kā nākamo varētu pirkt Nissan-Qashqai 2,0 benzīnu automātu vai Honda-FR-V 1,8 benzīnu automātu.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

NOMIKAM.

Pašlik es gadā nobraucu 35 un pat būs vairāk ,bet man grībētos tās lietiņas sakārtot lai ievērojami mazāk būtu jābrauc(laiks ceļā!!!) . Un šis apstāklis arī vēl attur no jauna auto iegādes , ja zinātu ,ka gadus 3-5 nekas nemainas tad esmu sasparojies uz jaunu

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfan.

Ko ta uz benzīnu ???

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Fan, nu vot izskaidro man lūdzu - kā pusotrlitrīgs motors var būt baudāms???????

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: VWfan.

Ko ta uz benzīnu ???

Benzīnnieks kombinācijā ar automātu tomēr dod lielāku braukšanas prieku nekā dīzelis plus mehāniskā ātrumkārba. Sievai arī noderētu automāts, jo viņai nav īpašas intereses par braukšanas procesu kā tādu.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Fan, nu vot izskaidro man lūdzu - kā pusotrlitrīgs motors var būt baudāms???????

Tas ir baudāms makam un arī labi velk pie maziem apgriezieniem.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

nafigators rakstīja: Fan, nu vot izskaidro man lūdzu - kā pusotrlitrīgs motors var būt baudāms???????

Tas ir baudāms makam un arī labi velk pie maziem apgriezieniem.

par maku piekrītu, bet vai "labi velk pie maziem apgriezieniem" ta tip tā, ka tā lēnītiņam var pabraukt, nevis bik uzspied un jau sotaks?

jā un pastāsti, kāpēc tu joprojām uz gāzi neesi pārgājis?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Skatos esi punktuāls savos aprēķinos ,tad Tu varētu parēķināt pie cik km atmaksājas dīzelis un vai vispār vieglajam ir jēga no dīzeļa ,ņemot vērā sākotnējās izmaksas ,apkopes ...un kā dīzelis(arī jauns) uzvedisies -25 .....

Tā kā FR-V dīzeļi vēl nav pieejami, tad aprēķinus veicu par Accord. Aprēķinā par pamatu ņemta bensonsauto mājaslapā pieejamā informācija.

1) starpība iegādes cenā ir 1 650 Ls (par sliktu dīzelim);

2) starpība apkopju izmaksās uz 120 000 km ir 163,79 Ls (par sliktu dīzelim;

3) starpība degvielas patēriņā ir 2,3 litri (par sliktu benzīnam);

4) starpība degvielas cenā ir 2,5 sntīmi (par sliktu benzīnam).

RESUME:

Pie 120 000 km nobraukuma par benzīnnieku degvielā sanāk iztērēt par 2760 litriem vairāk, kas naudas izteiksmē izpaužas aptuveni 1 700 Ls (pēc šodienas cenām). Klāt jāpieskaita arī vēl degvielas cenas starpība par pārējiem 6600 l (6 600 litri x 0, 25 Ls) - 165 Ls. Tātad tikai degvielā starpība sanāk 1 865 Ls.

Tā kā apkopju izmaksas dīzelim ir dārgākas par 163,79 Ls, tadf secināms, ka dīzeļa iegāde pa nullēm attaisnojas pie aptuveni 120 000 km nobraukuma. Ar nākamakiem kilmoteriem jau sākas tīrais ieguvums.

Tā kā es ar jauno auto neplānoju braukt tik ilgi, tad izvēlējos labāk pirkt benzīnnieku.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

4) starpība degvielas cenā ir 2,5 sntīmi (par sliktu benzīnam).

Jā Gomik, šis ir visstabilākais punkts

Hospes Reģ.: 20.04.2007
0 0 Atbildēt

Šodien tiku pie sava fr-v!! Nu protams ka kā jau jauns auto sajūtas ir labas!!! Nobraucu jau kādus 100km. Degviela vidēji 8L/100km. Sakak ka ar pilnu bāku var 600km nobraukt! Salīdzinoši maz,ja ar passātu pirms tam varēju 1100km (dīzeli)

Izmēģinājām 3 cilvēkus priekša, pieugušos! Es kā šofers dikomfortu neizjutu!

karoče, ir labs!!!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Hospes rakstīja: Šodien tiku pie sava fr-v!! Nu protams ka kā jau jauns auto sajūtas ir labas!!! Nobraucu jau kādus 100km. Degviela vidēji 8L/100km. Sakak ka ar pilnu bāku var 600km nobraukt! Salīdzinoši maz,ja ar passātu pirms tam varēju 1100km (dīzeli)

Izmēģinājām 3 cilvēkus priekša, pieugušos! Es kā šofers dikomfortu neizjutu!

karoče, ir labs!!!

Nu tad, priekā! lai labi ripo!

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

rudens68 rakstīja:

Skatos esi punktuāls savos aprēķinos ,tad Tu varētu parēķināt pie cik km atmaksājas dīzelis un vai vispār vieglajam ir jēga no dīzeļa ,ņemot vērā sākotnējās izmaksas ,apkopes ...un kā dīzelis(arī jauns) uzvedisies -25 .....

Tā kā FR-V dīzeļi vēl nav pieejami, tad aprēķinus veicu par Accord. Aprēķinā par pamatu ņemta bensonsauto mājaslapā pieejamā informācija.

1) starpība iegādes cenā ir 1 650 Ls (par sliktu dīzelim);

2) starpība apkopju izmaksās uz 120 000 km ir 163,79 Ls (par sliktu dīzelim;

3) starpība degvielas patēriņā ir 2,3 litri (par sliktu benzīnam);

4) starpība degvielas cenā ir 2,5 sntīmi (par sliktu benzīnam).

RESUME:

Pie 120 000 km nobraukuma par benzīnnieku degvielā sanāk iztērēt par 2760 litriem vairāk, kas naudas izteiksmē izpaužas aptuveni 1 700 Ls (pēc šodienas cenām). Klāt jāpieskaita arī vēl degvielas cenas starpība par pārējiem 6600 l (6 600 litri x 0, 25 Ls) - 165 Ls. Tātad tikai degvielā starpība sanāk 1 865 Ls.

Tā kā apkopju izmaksas dīzelim ir dārgākas par 163,79 Ls, tadf secināms, ka dīzeļa iegāde pa nullēm attaisnojas pie aptuveni 120 000 km nobraukuma. Ar nākamakiem kilmoteriem jau sākas tīrais ieguvums.

Tā kā es ar jauno auto neplānoju braukt tik ilgi, tad izvēlējos labāk pirkt benzīnnieku.

Tu aizmirsi 'sekondhandus' -diizeljauto ir daargaaki un tad vairs nau 120kkm liidz 'sveetlaimei 'xaljava' saakaas aatraak

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Hospes rakstīja: Šodien tiku pie sava fr-v!! Nu protams ka kā jau jauns auto sajūtas ir labas!!! Nobraucu jau kādus 100km. Degviela vidēji 8L/100km. Sakak ka ar pilnu bāku var 600km nobraukt! Salīdzinoši maz,ja ar passātu pirms tam varēju 1100km (dīzeli)

Izmēģinājām 3 cilvēkus priekša, pieugušos! Es kā šofers dikomfortu neizjutu!

karoče, ir labs!!!

baakas tilpums gondaam ( un ne tikai vinjaam ) , peec VAGu 80litriigajaam 'mucaam' ir nozjeelojams tas nu taa i

piem. MB jeshkai vareej pasuutiit pat 120l baaku ( ja es kautko neputroju)

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

,,Bensonsauto,, lapa vēsta, ka FR-V bākas tilpums esot 58 litri. Ja grib bākā vienmēr paturēt 5 litrus benzīna rezervei, tad pa šoseju ar vienu bāku var nobraukt 840 kilometrus (patēriņš 6,3 litri uz 100 km), bet pa pilsētu - 560 kilometrus (patēriņš 9,4 litri uz 100 km).

Hospes

Apsveicu ar pievienošanos laimīgajiem Hondas-FR-V īpašniekiem!

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..19
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti