Honda F-RV vs Toyota Corolla Verso

nomiks Reģ.: 30.10.2002

Sveiciens pavasarī!!!

Esmu nonācis visai sarežģītas izvēles priekšā - kādu auto izvēlēties sev kā nākamo?

Tā nu izvēle bija apstājusies jau pie Honda F-RV. Principā pat ir veikta rezervācija, bet te uzpeldēja labs piedāvājums par Corolla Verso.

Tātad, lūdzu forumiešu viedokli par abiem šiem pretendentiem!

p.s. Pieņemam, ka abiem cena un aprīkojums ir visnotaļ līdzīgi.

p.p.s. Izštukojot mājaslapās pieejamo informāciju, nākas secināt, ka, neraugoties uz to, ka Corollai biežāk jāveic apkopes (ik pa 15 k km), tomēr uz 120 000 km kopā izmaksas sanāk lētākas nekā F-RV (ik pa 20 k km), vidēji gadā pa 50 LVL.

Jau iepriekš apzinos, ka spams būs, bet tomēr atālāvos šādu topiku izveidot!

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..19
Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Cilvēks ir laimīgs divreiz - kad auto nopērk un kad to pārdod.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Tīri informācijai.

Nākošnedēļas vidū man jau būs pavisam jauna Honda F-RV!

Tad jau drīzumā pie kāda krustojuma pie sarkanās gaismas varēsi nostāties blakus Niekalbim un varēsiet viens otram pamāt ar roku.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Cilvēks ir laimīgs divreiz - kad auto nopērk un kad to pārdod.

Tad es esmu bijis laimīgs vismaz 4 reizes!!!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

nomiks rakstīja:

Tad jau drīzumā pie kāda krustojuma pie sarkanās gaismas varēsi nostāties blakus Niekalbim un varēsiet viens otram pamāt ar roku.

Nezinu, kādā krāsā ir Niekalbja F-RV un kāda ir viņa mašīnas valsts numura zīme.

Mani gan pēc numura noteikti varēs atpazīt, jo numurs tiks saglabāts.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Nezinu, kādā krāsā ir Niekalbja F-RV un kāda ir viņa mašīnas valsts numura zīme.

Mani gan pēc numura noteikti varēs atpazīt, jo numurs tiks saglabāts.

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Nezinu, kādā krāsā ir Niekalbja F-RV un kāda ir viņa mašīnas valsts numura zīme.

Mani gan pēc numura noteikti varēs atpazīt, jo numurs tiks saglabāts.

Es arī saglabāju to Nr. zīmi, kas man pirms tam bija uz W123. Ja darbdienu rītos maršrutā Pārdaugava-centrs laikā 8.00-9.00 ieraugi gaišpelēki-zilganu frv ar bezmatainu nebarotu onku pie stūres, tad zini, ka ir īstais

Paņēmi tomātu vai manuālo?

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

VWfans rakstīja:

nomiks rakstīja:

Tīri informācijai.

Nākošnedēļas vidū man jau būs pavisam jauna Honda F-RV!

Tad jau drīzumā pie kāda krustojuma pie sarkanās gaismas varēsi nostāties blakus Niekalbim un varēsiet viens otram pamāt ar roku.

bļe te tu toč kā pediņš pateici

no fana tikai latentais pediņš sanāk- kā nekā precējies, 2 sīči

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

niekalbis rakstīja:

Es arī saglabāju to Nr. zīmi, kas man pirms tam bija uz W123. Ja darbdienu rītos maršrutā Pārdaugava-centrs laikā 8.00-9.00 ieraugi gaišpelēki-zilganu frv ar bezmatainu nebarotu onku pie stūres, tad zini, ka ir īstais

Paņēmi tomātu vai manuālo?

Manuālo.

Tagad zināšu, uz ko jāskatās. Tajā laikā parasti sieva brauc paºi Salu tiltam, bet es jau esmu darbā. Manu mašīnu varēs atpazīt pēc divciparu numura!

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

niekalbis rakstīja:

Es arī saglabāju to Nr. zīmi, kas man pirms tam bija uz W123. Ja darbdienu rītos maršrutā Pārdaugava-centrs laikā 8.00-9.00 ieraugi gaišpelēki-zilganu frv ar bezmatainu nebarotu onku pie stūres, tad zini, ka ir īstais

Paņēmi tomātu vai manuālo?

Manuālo.

Tagad zināšu, uz ko jāskatās. Tajā laikā parasti sieva brauc paºi Salu tiltam, bet es jau esmu darbā. Manu mašīnu varēs atpazīt pēc divciparu numura!

nu, tad nekā- es pa Akmens tiltu, pa kuru diezgan bieži čāpo vwfans

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Tā jau es domāju - visi anormālie nāk no pārdaugavas

Jox

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

durik, jāskatās uz ceļu nevis jāpēta auto kas stāv/brauc blakus joslā

Nē, jaskatās ir uz blakus braucošās mašīnas patēriņu

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

Nē, jaskatās ir uz blakus braucošās mašīnas patēriņu

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

vwfan, prikaļisj, moš viņi šitādas merivas arī taisa

www.fishki.net/...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

F-RV būs pie manis tikai 30.aprīlī nevis jau nākošnedēļ, kā sākotnēji solīja - stāvot garā rindā uz aprīkošanu (signalizācija, parkingsensori, dubļu sargi, reģistrācija, utt.).

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Kuru komplektaaciju panjeemi? Cik $$$ kopaa savilka?

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: F-RV būs pie manis tikai 30.aprīlī nevis jau nākošnedēļ, kā sākotnēji solīja - stāvot garā rindā uz aprīkošanu (signalizācija, parkingsensori, dubļu sargi, reģistrācija, utt.).

Nomik, Tu arī ieberzies, varēji no šitās sērijas pagrābt kaut ko www.fishki.net/...

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Vispār man liekas, ka ekonomiski pamatotāk ir pirkt to ko friči sauc par Jahreswagen - gadu nobraukti auto.

Cita lieta, ja baigi patīk jauna auto smarža...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: F-RV būs pie manis tikai 30.aprīlī nevis jau nākošnedēļ, kā sākotnēji solīja - stāvot garā rindā uz aprīkošanu (signalizācija, parkingsensori, dubļu sargi, reģistrācija, utt.).

Bet 30.aprīlis ir brīvdiena!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

nomiks rakstīja: F-RV būs pie manis tikai 30.aprīlī nevis jau nākošnedēļ, kā sākotnēji solīja - stāvot garā rindā uz aprīkošanu (signalizācija, parkingsensori, dubļu sargi, reģistrācija, utt.).

Bet 30.aprīlis ir brīvdiena!

Tā ir tipa sestdiena. Kam jāstrādā sestdienās, tie strādā 30ajā.

deguns Reģ.: 28.01.2007
0 0 Atbildēt

aprill, aprill

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Vispār man liekas, ka ekonomiski pamatotāk ir pirkt to ko friči sauc par Jahreswagen - gadu nobraukti auto.

Cita lieta, ja baigi patīk jauna auto smarža...

pirmkārt, iekš DE šis auto gadu vecs maxā +/- tikpat, cik jauns pie mums- laikam nodokļi

otrkārt- kamēr es pērn briedu (no pavasara līdz rudenim), reklāmu lapās parādījās tikai 1 frv- gadu vecs, -25% no jauna cenas. par lielu izvēli to nevarētu saukt, vai ne?

manam frv vēl daži mēneši trūxt līdz gada vecumam, bet smarža ir līdzīga kā jaunam.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: F-RV būs pie manis tikai 30.aprīlī nevis jau nākošnedēļ, kā sākotnēji solīja - stāvot garā rindā uz aprīkošanu (signalizācija, parkingsensori, dubļu sargi, reģistrācija, utt.).

Nu i apkalpošana!?Vai tad signalizāciju un dubļu sargus neliek jau rūpnīcā?Parkingi notekti būs kādi avtermarketa neizskatīgi melni.Un kopumā auto ar 15"lietajiem izskatīsies pēc lauku šķūņinga šedevra.Labāk tad jau nu būtu to pikaso līdz ručkai nobraucis,vismaz ekonomija paliela iznāktu.Un piereģisrēt auto var 2 h laikā ieskaitot līzinga kārtošanu.Bet nu ja daudz naudas un laika...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Vispār man liekas, ka ekonomiski pamatotāk ir pirkt to ko friči sauc par Jahreswagen - gadu nobraukti auto.

Cita lieta, ja baigi patīk jauna auto smarža...

Jahreswagen viennozīmīgi tika izslēgts.

Ja gribētu pirkt lietotu, tad turpinātu braukt ar Picasso, ar kuru joprojām esmu dikti apmierināts.

Par 30.04. Uggam tasinība. Tie, kas tāpat strādā sestdienās, tie strādā arī 30.04.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

niekalbis rakstīja:

pirmkārt, iekš DE šis auto gadu vecs maxā +/- tikpat, cik jauns pie mums- laikam nodokļi

otrkārt- kamēr es pērn briedu (no pavasara līdz rudenim), reklāmu lapās parādījās tikai 1 frv- gadu vecs, -25% no jauna cenas. par lielu izvēli to nevarētu saukt, vai ne?

manam frv vēl daži mēneši trūxt līdz gada vecumam, bet smarža ir līdzīga kā jaunam.

Es tā globāli runāju, nevis par tādiem nepopulāriem auto kā FRV.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

protams rakstīja:

nomiks rakstīja: F-RV būs pie manis tikai 30.aprīlī nevis jau nākošnedēļ, kā sākotnēji solīja - stāvot garā rindā uz aprīkošanu (signalizācija, parkingsensori, dubļu sargi, reģistrācija, utt.).

Nu i apkalpošana!?Vai tad signalizāciju un dubļu sargus neliek jau rūpnīcā?Parkingi notekti būs kādi avtermarketa neizskatīgi melni.Un kopumā auto ar 15"lietajiem izskatīsies pēc lauku šķūņinga šedevra.Labāk tad jau nu būtu to pikaso līdz ručkai nobraucis,vismaz ekonomija paliela iznāktu.Un piereģisrēt auto var 2 h laikā ieskaitot līzinga kārtošanu.Bet nu ja daudz naudas un laika...

Viņi jau paši atzīst, ka esošās telpas ir par šauru un pirmspārdošanas sagatavošana notiek citur. Bet citiem nav daudz labāk. Piemēram Amserv Hiacei kondicionieri un maģi kādas 2 nedēļas lika...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..19
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti