Honda F-RV vs Toyota Corolla Verso

nomiks Reģ.: 30.10.2002

Sveiciens pavasarī!!!

Esmu nonācis visai sarežģītas izvēles priekšā - kādu auto izvēlēties sev kā nākamo?

Tā nu izvēle bija apstājusies jau pie Honda F-RV. Principā pat ir veikta rezervācija, bet te uzpeldēja labs piedāvājums par Corolla Verso.

Tātad, lūdzu forumiešu viedokli par abiem šiem pretendentiem!

p.s. Pieņemam, ka abiem cena un aprīkojums ir visnotaļ līdzīgi.

p.p.s. Izštukojot mājaslapās pieejamo informāciju, nākas secināt, ka, neraugoties uz to, ka Corollai biežāk jāveic apkopes (ik pa 15 k km), tomēr uz 120 000 km kopā izmaksas sanāk lētākas nekā F-RV (ik pa 20 k km), vidēji gadā pa 50 LVL.

Jau iepriekš apzinos, ka spams būs, bet tomēr atālāvos šādu topiku izveidot!

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..19
nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Ņemot vērā Niekalbja argumentētos apsvērumus, varam secināt, ka Nomika izdevumi par degvielu 2007.gada atlikušajā daļā būs apmēram 105-110 lati mēnesī.

Man labāk patika tavs sākotnējais aprēķins!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Hospes rakstīja:

Kādu versiju paņēmi, Comfort, Executive, ar automātu vai bez?!

Testa barucienā vizinājos ar automātu, baigi labs, pilnīgi nejūt pārslēgšanās momentu. tagad pat sāku nožēlot ka tomēr izvēlējos manuālo!

Comfort, manuālā kārba.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Tikpat labi var gadīties, ka turpināšu braukt ar savu Hondu 5-6 gadus.

Kā ta nav, tāds pats Getz vien i, tikai lielāks un labāk nopakots

Nu man personīgi zosādu uzdzen doma, ka ar vienu karieti trīs vai pieci gadi jābrauc

Man auto nav prioritāte, bet tirsas pārvietošanas līdzeklis un ņemot vērā manu attieksmi pret auto, jaunu pirkt nebūtu prātīgi. A tā nopērc, pajāj, pārdod un ņem nākamo. Un liec mīksto uz dīleriem, viņu apkopēm un tā tālāk.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

nafigators rakstīja:

Pa humpalām rajonos pastaigājiet! Saka, baigi baigi baigi ietaupīt varot. Uz maskavas ielas pašā maskačkā esot humpalbode - viss pa 0,20Ls

Ir arī opcija nospert drēbas, tad vispār nekas nav jāmaksā. Tiesa, ir risks trāpīt būrī, bet toties cik tad naudas varēs ietaupīt, jo paika ta būs haļavnaja. Un kas pats galvenais, kamēr sēdēsi, tikmēr autiņš mazāk nobrauks un saglabāsies gluži kā jauns

Vēl var pārvākties dzīvot mašīnā - vispār nejēgā ekonomija!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

nafigators rakstīja:

Pa humpalām rajonos pastaigājiet! Saka, baigi baigi baigi ietaupīt varot. Uz maskavas ielas pašā maskačkā esot humpalbode - viss pa 0,20Ls

Vai parādīsi, kur tieši atrodas tava iecienītā bode?

Mļa iedzer indi, stulpeni!

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Ir arī opcija nospert drēbas, tad vispār nekas nav jāmaksā. Tiesa, ir risks trāpīt būrī, bet toties cik tad naudas varēs ietaupīt, jo paika ta būs haļavnaja. Un kas pats galvenais, kamēr sēdēsi, tikmēr autiņš mazāk nobrauks un saglabāsies gluži kā jauns

Vēl var pārvākties dzīvot mašīnā - vispār nejēgā ekonomija!

Skuju! Zin kā izdils sēdekļi, ja tur gulēs? Tad vēl amortizatori biežāk jāmaina. Tad vēl saskaroties ar pirdiengāzi, var sākt plaisāt panelis.

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

Čoms tā kā arī briest frv, biju šim līdz uz testdraivu ar tomātu- ja godīgi, man diez ko nepatika vis frv tomāts- slēdzās diezgan bremzēti. Un tomātam arī jaudīgāx dzinējs tā kā prasās.

Nomik, neķer kreņķi, ja jau Teu no Olaines (?) jābrauc, tad mabe arī ieraxtīsies tajos 7.5l. Man darbdienās pa Rīgu stumdoties, zem 10 nu nekādi nesanāk palīst. Ja salej zupu brīvdienā un trip nomet pa nullēm, tad, no vienas pilsētas gala uz otru braukājot, protams, palien pat zem rūpnīcas datiem, bet darbdienas visu noliek savās vietās

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

Nu man personīgi zosādu uzdzen doma, ka ar vienu karieti trīs vai pieci gadi jābrauc

Man auto nav prioritāte, bet tirsas pārvietošanas līdzeklis un ņemot vērā manu attieksmi pret auto, jaunu pirkt nebūtu prātīgi. A tā nopērc, pajāj, pārdod un ņem nākamo. Un liec mīksto uz dīleriem, viņu apkopēm un tā tālāk.

Mani drīzāk priecē doma, ka ar vienu uzticamu auto var braukt piecus vai astoņus skaistus gadus. Nevis ,,nopērc, pajāj, pārdod un ņem nākamo,, , bet ,,nopērc jaunu, saudzē un izbaudi ilgus gadus,, .

Hospes Reģ.: 20.04.2007
0 0 Atbildēt

niekalbis rakstīja:

VWfans rakstīja: Nevarēju atturēties no Nomika gaidāmo degvielas izdevumu aprēķināšanas ar viņa jauno Honda-FR-V. Tātad, ja Nomika auto pievārēs 25 tūkstošus km gadā, tad tas būs 2083 km mēnesī. Tā kā Honda tērē nieka 7,5 litrus uz 100 km, tad tas mēnesī būs 156,2 litri. Ja saglabāsies tagadējā benzīna cena (62,7 santīmi par litru), tad mēneša izdevumi par degvielu būs 98 lati.

Realitātē frv patēriņš ir virs papīros norādītā- kā jau jebkuram auto. 6.1l/100km pie 90km/h būs vienīgi, braucot pa vējam un pa sausu asfaltu.

Pa pilsētu pēc papīriem ir 9.3l, realitātē korķos- vasarā bik virs 10, ziemā ap 11.5.

un zupa tūlīt būs vēl par kādu kapeiku dārgāka, kā izskatās.

Nav tik traki kā saki, braucu ar automātu, gadijās sēdēt arī sastrēgumā, bija ārā salīdzinoši auksts un pečka gāja pilnā klapē - ekrāniņā rādijās 9,7l!!!

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

dlja polnoj jasnostji - mani voyageri ir notirgoti , tagad esmu gondists . voyagers bij 'ar sirdi' pirkc , gondas ' ar praatu' , diizeljgondu panjeemu deelj taa ka iCTDI ir 'baudaamaaks ' par iVTEC un rij 6,4-7,5 pret 10,5-13,5 un poo man ka diizeljgonda maxaa 2kls daargaak , patiik 'pankuuka' (kr.v) un viss . a vojagers , kopsh lauliibaam ar daimleru , ir tirzaaaaaaaa + serviss sux + negribu es 'gruziities' kaapeectaaunshitentaa . Iespeejams , kad piebeigshu paaris projektus , panjemshu seu A6 vaj 8 un 'baudiishu' autoo+ jaashu praatu ar kaapeectaaunshitentaa , bet patreiz nau taadas veelmes un laika .

par FRV , pabraukaaju ar jauno automaatu - laps , bet executive ( par 16,5kls) nau aadas ?????!!!!! tas man nepatika , dinamika un pateerinjsh bij ok . rezumee -buutu 'kozja' tad pa 16kls njemtu , a savaadaak nea.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: ,,nopērc jaunu, saudzē un izbaudi ilgus gadus,, .

"un tīrīt viņu trīsreiz nedēļā un nebrauc pa pļavām un nedo dies' šašliks bagažniekā izgāzīsies vai kāds tur ar suni iekāps un stresot lai tiķ kāds stajankā neuzspiež bukti un vēl piķot par eļļas maiņu 70Ls"

Protams, var arī tā, bet man liekas, ka ar auto ir jābrauc, nevis uz viņu jād*očī.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

nafigators rakstīja:

Ir arī opcija nospert drēbas, tad vispār nekas nav jāmaksā. Tiesa, ir risks trāpīt būrī, bet toties cik tad naudas varēs ietaupīt, jo paika ta būs haļavnaja. Un kas pats galvenais, kamēr sēdēsi, tikmēr autiņš mazāk nobrauks un saglabāsies gluži kā jauns

Vēl var pārvākties dzīvot mašīnā - vispār nejēgā ekonomija!

Skuju! Zin kā izdils sēdekļi, ja tur gulēs? Tad vēl amortizatori biežāk jāmaina. Tad vēl saskaroties ar pirdiengāzi, var sākt plaisāt panelis.

Nu jā, gomiks jau kožu-rožu nepaņems Par lowrider jāpārbūvē, papildus sajūtas ar Fanu tumšajās romantiskajās naktīs uz saulrieta fona Un pirdiengāze arī tas vēl tā - vēl tač būs sēkla un pedariem problēmas ar saturēšanu Njā, laikam diezko ekonomija nesanāks. Bet toties auto mazgātuvēm reāla nakrutka

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

A vispār figviņzin...moš es arī ja nopirktu sev jaunu dream car, taupītu un nejātu viņu pirmo laiku.

Bet tā kā atļauties to nevaru, tadi i pati problēma atkrīt

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

VWfans rakstīja: ,,nopērc jaunu, saudzē un izbaudi ilgus gadus,, .

"un tīrīt viņu trīsreiz nedēļā un nebrauc pa pļavām un nedo dies' šašliks bagažniekā izgāzīsies vai kāds tur ar suni iekāps un stresot lai tiķ kāds stajankā neuzspiež bukti un vēl piķot par eļļas maiņu 70Ls"

Protams, var arī tā, bet man liekas, ka ar auto ir jābrauc, nevis uz viņu jād*očī.

Es jau nesaku, ka nevajag braukt. Braucu tik, cik gribu, turklāt arī ceļojumos. Pa 1 gadu un 1 mēnesi manai Merivai ir nobraukums 19 tūkstoši km. Un eļļas maiņa nemaksā 70 latus. Pagājušā gada decembrī eļļa izmaksāja Ls 20,65 , eļļas filtrs Ls 7,92 plus vēl darbs.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: dlja polnoj jasnostji - mani voyageri ir notirgoti , tagad esmu gondists . voyagers bij 'ar sirdi' pirkc , gondas ' ar praatu' , diizeljgondu panjeemu deelj taa ka iCTDI ir 'baudaamaaks ' par iVTEC un rij 6,4-7,5 pret 10,5-13,5 un poo man ka diizeljgonda maxaa 2kls daargaak , patiik 'pankuuka' (kr.v) un viss . a vojagers , kopsh lauliibaam ar daimleru , ir tirzaaaaaaaa + serviss sux + negribu es 'gruziities' kaapeectaaunshitentaa . Iespeejams , kad piebeigshu paaris projektus , panjemshu seu A6 vaj 8 un 'baudiishu' autoo+ jaashu praatu ar kaapeectaaunshitentaa , bet patreiz nau taadas veelmes un laika .

par FRV , pabraukaaju ar jauno automaatu - laps , bet executive ( par 16,5kls) nau aadas ?????!!!!! tas man nepatika , dinamika un pateerinjsh bij ok . rezumee -buutu 'kozja' tad pa 16kls njemtu , a savaadaak nea.

Tu domā jaunu A6? jeb pāris gadu vecu?

man gan drēbes beņķi labāk patīk kā tās ādas, vienīgi tas ka sausā laikā vairāk dod pa nagiem ar statisko.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

Bet tā kā atļauties to nevaru, tadi i pati problēma atkrīt

Vismaz godīgi atzinies! Turpretī lielākā daļa, kas nevar atļauties jaunu auto, nevis to godīgi atzīst, bet gan cenšas pārliecināt pārējos, ka nekas nav labāks par lietotu auto!

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

TDIOTS rakstīja: dlja polnoj jasnostji - mani voyageri ir notirgoti , tagad esmu gondists . voyagers bij 'ar sirdi' pirkc , gondas ' ar praatu' , diizeljgondu panjeemu deelj taa ka iCTDI ir 'baudaamaaks ' par iVTEC un rij 6,4-7,5 pret 10,5-13,5 un poo man ka diizeljgonda maxaa 2kls daargaak , patiik 'pankuuka' (kr.v) un viss . a vojagers , kopsh lauliibaam ar daimleru , ir tirzaaaaaaaa + serviss sux + negribu es 'gruziities' kaapeectaaunshitentaa . Iespeejams , kad piebeigshu paaris projektus , panjemshu seu A6 vaj 8 un 'baudiishu' autoo+ jaashu praatu ar kaapeectaaunshitentaa , bet patreiz nau taadas veelmes un laika .

par FRV , pabraukaaju ar jauno automaatu - laps , bet executive ( par 16,5kls) nau aadas ?????!!!!! tas man nepatika , dinamika un pateerinjsh bij ok . rezumee -buutu 'kozja' tad pa 16kls njemtu , a savaadaak nea.

Tu domā jaunu A6? jeb pāris gadu vecu?

man gan drēbes beņķi labāk patīk kā tās ādas, vienīgi tas ka sausā laikā vairāk dod pa nagiem ar statisko.

1-2gadi vecu , jo jaunu ,virs~35keur ,nau veerc . mekleeshu pa DE pac un tie buus diileru waj vinju sadarbiibas partneru plachi , liidziigi kaa pirku voyagerus - nedeelja 'pleziira' , ~50miskastes ieveerteetas , 2 iepirktas

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Vismaz godīgi atzinies! Turpretī lielākā daļa, kas nevar atļauties jaunu auto, nevis to godīgi atzīst, bet gan cenšas pārliecināt pārējos, ka nekas nav labāks par lietotu auto!

Es varu atļauties jaunu auto, bet es nevaru atļauties tādu jaunu auto, kādu es gribu, jo tas maita uz 70Keiro pavelk.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

nomiks rakstīja:

Vismaz godīgi atzinies! Turpretī lielākā daļa, kas nevar atļauties jaunu auto, nevis to godīgi atzīst, bet gan cenšas pārliecināt pārējos, ka nekas nav labāks par lietotu auto!

Es varu atļauties jaunu auto, bet es nevaru atļauties tādu jaunu auto, kādu es gribu, jo tas maita uz 70Keiro pavelk.

Vai tas ir izcilais Range-Rover Sport ?

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Napalms rakstīja:

Bet tā kā atļauties to nevaru, tadi i pati problēma atkrīt

Vismaz godīgi atzinies! Turpretī lielākā daļa, kas nevar atļauties jaunu auto, nevis to godīgi atzīst, bet gan cenšas pārliecināt pārējos, ka nekas nav labāks par lietotu auto!

1. Zaudē naudu mazāk uz vērtības krituma, nevis labāks.

2. Agrāk autiņus taisīja ar mazāku elektroniku, vienkāršākām svirām utt kam mazāka iespēja nobrukt.

3. Lietotiem vairāk iespēju dabūt rez. daļas.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

1-2gadi vecu , jo jaunu ,virs~35keur ,nau veerc .

Njā, man ar to pašu meistarīts teica. Tas ir runājot par OOOO.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Vai tas ir izcilais Range-Rover Sport ?

šis man ar dikti patīk!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

VWfans rakstīja:

Vai tas ir izcilais Range-Rover Sport ?

šis man ar dikti patīk!

Jā, bet maksā šis robežās no 37 līdz 57 tūkstošiem latu...

www.land-rover.lv/...

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Vai tas ir izcilais Range-Rover Sport ?

Principā džips, koža, tomāts, tumša metālika, pietiekami respektabls. Vai tas ir 100tais landcruiser, vai GL mersis vai 2ais hammers, tas jau ir otršķirīgi.

Par reņģu roveru nemaz nebiju aizdomājies.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

nomiks rakstīja:

VWfans rakstīja:

Vai tas ir izcilais Range-Rover Sport ?

šis man ar dikti patīk!

Jā, bet maksā šis robežās no 37 līdz 57 tūkstošiem latu...

www.land-rover.lv/...

Fan, vai tad šī suga nav tā pati kas porše kājene, kuru šoferi esot narkodīleri, bandīti, sutenieri u.c. frunkti, pret kuriem tev riebums pamatīgs, tik ļoti, ka pat ieraugot pumpas metās uz sejas!

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..19
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti