Honda F-RV vs Toyota Corolla Verso

nomiks Reģ.: 30.10.2002

Sveiciens pavasarī!!!

Esmu nonācis visai sarežģītas izvēles priekšā - kādu auto izvēlēties sev kā nākamo?

Tā nu izvēle bija apstājusies jau pie Honda F-RV. Principā pat ir veikta rezervācija, bet te uzpeldēja labs piedāvājums par Corolla Verso.

Tātad, lūdzu forumiešu viedokli par abiem šiem pretendentiem!

p.s. Pieņemam, ka abiem cena un aprīkojums ir visnotaļ līdzīgi.

p.p.s. Izštukojot mājaslapās pieejamo informāciju, nākas secināt, ka, neraugoties uz to, ka Corollai biežāk jāveic apkopes (ik pa 15 k km), tomēr uz 120 000 km kopā izmaksas sanāk lētākas nekā F-RV (ik pa 20 k km), vidēji gadā pa 50 LVL.

Jau iepriekš apzinos, ka spams būs, bet tomēr atālāvos šādu topiku izveidot!

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..19
Hospes Reģ.: 20.04.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

VWfans rakstīja:

Hospes rakstīja: Kad tad saņemsi savu Fr-V? Mans jau ir gatavs, otridien braucu pakaļ!

Priecē, ka tik daudzi cilvēki izvēlas burvīgo Honda-FR-V ! Vēl atlikušas 10 dienas līdz brīdim, kad Nomiks saņems savējo.

Kas tur burvīgs Par to naudu var paņemt pāris gadus vecu vojādžeri ar kožu-rožu, DVD u.t.t. Tikai autopilota pietrūkst. Komforts tāds, ka japānis der tikai kā piekabe.

Kā tad!! Paskaties csdd statistiku. Dažus gadus vecs vojāžers apskatē izkrīt tik pat bieži cik žigulis!!! Vismaz japaņi ir augšgaļā!!

Hospes Reģ.: 20.04.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Hospes rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:

VWfans rakstīja:

Hospes rakstīja: Kad tad saņemsi savu Fr-V? Mans jau ir gatavs, otridien braucu pakaļ!

Priecē, ka tik daudzi cilvēki izvēlas burvīgo Honda-FR-V ! Vēl atlikušas 10 dienas līdz brīdim, kad Nomiks saņems savējo.

Kas tur burvīgs Par to naudu var paņemt pāris gadus vecu vojādžeri ar kožu-rožu, DVD u.t.t. Tikai autopilota pietrūkst. Komforts tāds, ka japānis der tikai kā piekabe.

Kā tad!! Paskaties csdd statistiku. Dažus gadus vecs vojāžers apskatē izkrīt tik pat bieži cik žigulis!!! Vismaz japaņi ir augšgaļā!!

Pirmkārt, auto ir jāmāk nopirkt.

Otrkārt, TA statistika ir visneobjektīvākais un subjektīvākais rādītājs, zinot kādi cilvēku tur strādā un kā notiek process.

Treškārt, labs mazlietots džeris izmaksā mazāk nekā jauna honda.

Benzīna patēriņš nemaz nav tik briesmīgs, jo par komfortu ir jāmaksā. Tas tomēr nav koka kastes japānis.

nu nez nez!!

Ar vojādžeru braucu uz Slovākiju slēpot. kaut kā negāja pie sirds, tāda liela govs šūpojas pa ceļu!

Bet nu vienam māte, vienam meita!!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Diskusijai par to, kas labāks - jauns vai vecs, te nav vieta.

Diskusija tika aizsākta par izvēli starp diviem konkrētiem JAUNIEM auto.

Jau rakstīju, ja negribētu jaunu, bet jau lietotu auto, tad turpinātu braukt ar Picasso.

Tikai un vienīgi ar jaunu auto var daudzmaz ilgtermiņā (5 gadus uz priekšu) saplānot paredzamos izdevumus saistībā ar šo auto, bet ar lietota auto iegādi nekad šādu plānu nav iespējams sastādīt. Var gadīties, ka patiešām gadās nopirkt ļoti labi uzturētu un nenojātu lietotu auto, bet var gadīties (kā tas visbiežāk arī ir) riktīgi iegrābties - maksāt ne tikai ikmēneša līzinga maksājumu, bet vēl arī neparedzētu remonta izdevumus.

Un, ja runa ir par Voyager, tad varu viennozīmīgi pateikt, ka maniem 3 draugiem ir tieši šādi auto (viens ir 1994.gada, viens 2001.gada un viens 2006.gada). Neviens no šiem auto pie sirds neiet. 2001.gada eksemplāram nemitīgi kaut kas ir jāpielabo. Un, kas zīmīgi, parasti problēmas ir uzpledējušas kaut kur Polijā vai Vācijā.

DVD man mašīnā nav vajadzīgs, jo tāpat pie stūres sēžot to nevar skatīties. A ja tu domā ģimenei, tad tam ir domāts portatīvais dators, kuru caur AUX ieeju var lieliski savienot ar Hondas F-RV lielisko stereo sistēmu. Skaņa tāda pati, tikai bilde lielāka nekā jau iebūvētajā DVD.

Ādas krēsliem ir savas priekšrocības un savi trūkumi. Izlēmām, ka negribam savā auto ādas krēslus.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Un, ja runa ir par Voyager, tad varu viennozīmīgi pateikt, ka maniem 3 draugiem ir tieši šādi auto (viens ir 1994.gada, viens 2001.gada un viens 2006.gada). Neviens no šiem auto pie sirds neiet.

TAS TĀPĒC, KA VOJĀGERS STULPEŅUS UN KAPEIKSILDĪTĀJUS NEMĪL!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

TAS TĀPĒC, KA VOJĀGERS STULPEŅUS UN KAPEIKSILDĪTĀJUS NEMĪL!

Piekrītu. Tieši tāpēc tu arī nebrauc ar Voyager, bet gan ar auto, kuram ir visnotaļ divdomīgs indekss - STS

Viens ir skaidrs, ka TDI nav stulpenis un kapeiksildītājs, jo viņu mīl, ja nemaldos, aš divi Voyageri. Pie tam viņu mīlsetība ir ab(trīs)pusēja.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sakiet, vai no plašā lietotu Voyageru klāsta šis eksemplārs nevarētu būt labs pirkums? Kā nekā baudāms dīzelis, jauks automāts, plašs salons... Un tikai apmēram tūkstoš latus dārgāks par jaunu Honda FR-V... Dīzeļdegvielas patēriņš vidēji 8,4 litri uz 100 km pretstatā Hondas 7,5 litriem benzīna uz 100 km...

www.autonet.lv/...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

nafigators rakstīja:

TAS TĀPĒC, KA VOJĀGERS STULPEŅUS UN KAPEIKSILDĪTĀJUS NEMĪL!

Piekrītu. Tieši tāpēc tu arī nebrauc ar Voyager, bet gan ar auto, kuram ir visnotaļ divdomīgs indekss - STS

Viens ir skaidrs, ka TDI nav stulpenis un kapeiksildītājs, jo viņu mīl, ja nemaldos, aš divi Voyageri. Pie tam viņu mīlsetība ir ab(trīs)pusēja.

Katrs jau redz un dzird to, ko viņš grib redzēt un dzirdēt, tai skaitā pēc savas pieredzes. Acīmredzot tev ar STS ir kādas īpašas saskares bijušas, ne tās kuras amerikāņiem ar vienu no US autobūves grandiem. Bet pieļauju, ka tev pieredzējušam STS slimniekam un kapeijpi$ējamtas tas viss ir tukša skaņa, jo kapeikpi$ana ir tavs dzīves pamats. Brīnums tik kā sievu nevis pie tjošas atpakaļ aizsūtijis un bērnus bērnunamā atstājis, jo to uzturēšana taču arī maksā lielu $$$!

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Autobraucēji dalās divās daļās: vieni pirks jaunu getz, otri - septiņgadīgu BMW

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Sakiet, vai no plašā lietotu Voyageru klāsta šis eksemplārs nevarētu būt labs pirkums? Kā nekā baudāms dīzelis, jauks automāts, plašs salons... Un tikai apmēram tūkstoš latus dārgāks par jaunu Honda FR-V... Dīzeļdegvielas patēriņš vidēji 8,4 litri uz 100 km pretstatā Hondas 7,5 litriem benzīna uz 100 km...

www.autonet.lv/...

Kurš gan pirktu jaunu dīzeļbusu, lai ar to divos gados nobrauktu nepilnus 39 000 km?

Bet, ja patiešām šis ir kopts un saudzēts eksemplārs, tad kādam, kurš neieredz jaunus auto, bet ieredz mazlietotus, šis būtu gards kumosiņš.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Autobraucēji dalās divās daļās: vieni pirks jaunu getz, otri - septiņgadīgu BMW

Un pie kuriem piederu es? Neieredzu BMW un Getz arī!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Nevarēju atturēties no Nomika gaidāmo degvielas izdevumu aprēķināšanas ar viņa jauno Honda-FR-V. Tātad, ja Nomika auto pievārēs 25 tūkstošus km gadā, tad tas būs 2083 km mēnesī. Tā kā Honda tērē nieka 7,5 litrus uz 100 km, tad tas mēnesī būs 156,2 litri. Ja saglabāsies tagadējā benzīna cena (62,7 santīmi par litru), tad mēneša izdevumi par degvielu būs 98 lati.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Nevarēju atturēties no Nomika gaidāmo degvielas izdevumu aprēķināšanas ar viņa jauno Honda-FR-V. Tātad, ja Nomika auto pievārēs 25 tūkstošus km gadā, tad tas būs 2083 km mēnesī. Tā kā Honda tērē nieka 7,5 litrus uz 100 km, tad tas mēnesī būs 156,2 litri. Ja saglabāsies tagadējā benzīna cena (62,7 santīmi par litru), tad mēneša izdevumi par degvielu būs 98 lati.

paldies!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

nafigators rakstīja:

TAS TĀPĒC, KA VOJĀGERS STULPEŅUS UN KAPEIKSILDĪTĀJUS NEMĪL!

Piekrītu. Tieši tāpēc tu arī nebrauc ar Voyager, bet gan ar auto, kuram ir visnotaļ divdomīgs indekss - STS

Viens ir skaidrs, ka TDI nav stulpenis un kapeiksildītājs, jo viņu mīl, ja nemaldos, aš divi Voyageri. Pie tam viņu mīlsetība ir ab(trīs)pusēja.

TDI jau kādu brīdi ir šķīries no Voyageriem un pievērsies jaunām Hondām.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Un pie kuriem piederu es? Neieredzu BMW un Getz arī!

Cilvēk, vaig plašāk domāt un lietas uztvert! Tas bij domāts, ka vieni vienmēr pirks konservbundžu , bet jaunu, bet otri lielāku, ērtāku, prestižāku - bet lietotu. Tu acīmredzot piederi pie pirmajiem.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

... kapeikpi$ana ir tavs dzīves pamats. Brīnums tik kā sievu nevis pie tjošas atpakaļ aizsūtijis un bērnus bērnunamā atstājis, jo to uzturēšana taču arī maksā lielu $$$!

Davai, sarunājam tā, ka tu nemāci man dzīvot, auklēt dēlēnu un tērēt savu godīgi nopelnīto naudu, un no savas puses es apsolos nemācīt dzīvot tevi.

Ņemot vērā to, ka budžeta plānošana man nesagādā absolūti nekādas problēmas, tad es ļoti labi apzinos, uz kurām lietām var būtiski ietaupīt (auto), un uz kurām lietām ietaupījumam nav sevišķas nozīmes (pārtika, apģērbs, izklaides, ceļojumi).

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja: moš arī man izrēķināsi cik naudiņas es tērēju mēnesī, ja arī gadā nobraucu 25k km

Tā kā lieliskā Honda-Accord Tourer ar jauko 2 litru benzīna motoru un atsaucīgo automātisko ātrumkārbu tērē vidēji 8,9 litrus benzīna uz 100 km, tad mēneša izdevumi par benzīnu pie 25 tūkstošu km gada nobraukuma sanāk 116 lati.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Ņemot vērā to, ka budžeta plānošana man nesagādā absolūti nekādas problēmas, tad es ļoti labi apzinos, uz kurām lietām var būtiski ietaupīt (auto), un uz kurām lietām ietaupījumam nav sevišķas nozīmes (pārtika, apģērbs, izklaides, ceļojumi).

Es uzskatu, ka apģērba postenis ir tas, kurā vērts labi ietaupīt - vajag tikai pastaigāt pa izpārdošanām janvāra beigās - februāra sākumā un jūlija beigās - augustā.

Hospes Reģ.: 20.04.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

VWfans rakstīja: Nevarēju atturēties no Nomika gaidāmo degvielas izdevumu aprēķināšanas ar viņa jauno Honda-FR-V. Tātad, ja Nomika auto pievārēs 25 tūkstošus km gadā, tad tas būs 2083 km mēnesī. Tā kā Honda tērē nieka 7,5 litrus uz 100 km, tad tas mēnesī būs 156,2 litri. Ja saglabāsies tagadējā benzīna cena (62,7 santīmi par litru), tad mēneša izdevumi par degvielu būs 98 lati.

paldies!

Kādu versiju paņēmi, Comfort, Executive, ar automātu vai bez?!

Testa barucienā vizinājos ar automātu, baigi labs, pilnīgi nejūt pārslēgšanās momentu. tagad pat sāku nožēlot ka tomēr izvēlējos manuālo!

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Nevarēju atturēties no Nomika gaidāmo degvielas izdevumu aprēķināšanas ar viņa jauno Honda-FR-V. Tātad, ja Nomika auto pievārēs 25 tūkstošus km gadā, tad tas būs 2083 km mēnesī. Tā kā Honda tērē nieka 7,5 litrus uz 100 km, tad tas mēnesī būs 156,2 litri. Ja saglabāsies tagadējā benzīna cena (62,7 santīmi par litru), tad mēneša izdevumi par degvielu būs 98 lati.

Realitātē frv patēriņš ir virs papīros norādītā- kā jau jebkuram auto. 6.1l/100km pie 90km/h būs vienīgi, braucot pa vējam un pa sausu asfaltu.

Pa pilsētu pēc papīriem ir 9.3l, realitātē korķos- vasarā bik virs 10, ziemā ap 11.5.

un zupa tūlīt būs vēl par kādu kapeiku dārgāka, kā izskatās.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

nomiks rakstīja: Ņemot vērā to, ka budžeta plānošana man nesagādā absolūti nekādas problēmas, tad es ļoti labi apzinos, uz kurām lietām var būtiski ietaupīt (auto), un uz kurām lietām ietaupījumam nav sevišķas nozīmes (pārtika, apģērbs, izklaides, ceļojumi).

Es uzskatu, ka apģērba postenis ir tas, kurā vērts labi ietaupīt - vajag tikai pastaigāt pa izpārdošanām janvāra beigās - februāra sākumā un jūlija beigās - augustā.

Pa humpalām rajonos pastaigājiet! Saka, baigi baigi baigi ietaupīt varot. Uz maskavas ielas pašā maskačkā esot humpalbode - viss pa 0,20Ls

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

nomiks rakstīja:

Un pie kuriem piederu es? Neieredzu BMW un Getz arī!

Cilvēk, vaig plašāk domāt un lietas uztvert! Tas bij domāts, ka vieni vienmēr pirks konservbundžu , bet jaunu, bet otri lielāku, ērtāku, prestižāku - bet lietotu. Tu acīmredzot piederi pie pirmajiem.

Nu ko, ko, bet Honda F-RV, manuprāt, jau nu gan nav peiskaitāma pie konservbundžām.

Vispār pēdējā laikā iauto ir novērojama tendence, ka tikai un vienīgi lietots auto tiek atzīts par labu esam. Vai jauns auto ir kāds neizsapņots sapnis vai skaudība???

Honda F-RV būs mans otrais auto, kuru iegādājos pilnīgi jaunu.

Nenoliedzami F-RV ir būtiski pārāks par Citroen C3, ko iegādājos pirms 2,5 gadiem, bet tas arī maksā gandrīz divas reizes dārgāk par C3. Dzīves kvalitāte un standarti aug, līdz ar to arī mainās auto izvēle.

Iespējams, ka vēl pēc 2,5 gadiem es iauto izveidošu jaunu diskusju par to, kas labāks - VW Touareg vai Volvo XC 90! To neviens nevar zināt! Tikpat labi var gadīties, ka turpināšu braukt ar savu Hondu 5-6 gadus.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Es uzskatu, ka apģērba postenis ir tas, kurā vērts labi ietaupīt - vajag tikai pastaigāt pa izpārdošanām janvāra beigās - februāra sākumā un jūlija beigās - augustā.

Man gan labāk patīk iepirkšanos apvienot ar ceļojumiem, jo tā sanāk ievērojami lētāk, kā arī apģērbs ir savādāks un kvalitatīvāks.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

niekalbis rakstīja:

VWfans rakstīja: Nevarēju atturēties no Nomika gaidāmo degvielas izdevumu aprēķināšanas ar viņa jauno Honda-FR-V. Tātad, ja Nomika auto pievārēs 25 tūkstošus km gadā, tad tas būs 2083 km mēnesī. Tā kā Honda tērē nieka 7,5 litrus uz 100 km, tad tas mēnesī būs 156,2 litri. Ja saglabāsies tagadējā benzīna cena (62,7 santīmi par litru), tad mēneša izdevumi par degvielu būs 98 lati.

Realitātē frv patēriņš ir virs papīros norādītā- kā jau jebkuram auto. 6.1l/100km pie 90km/h būs vienīgi, braucot pa vējam un pa sausu asfaltu.

Pa pilsētu pēc papīriem ir 9.3l, realitātē korķos- vasarā bik virs 10, ziemā ap 11.5.

un zupa tūlīt būs vēl par kādu kapeiku dārgāka, kā izskatās.

Ņemot vērā Niekalbja argumentētos apsvērumus, varam secināt, ka Nomika izdevumi par degvielu 2007.gada atlikušajā daļā būs apmēram 105-110 lati mēnesī.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Pa humpalām rajonos pastaigājiet! Saka, baigi baigi baigi ietaupīt varot. Uz maskavas ielas pašā maskačkā esot humpalbode - viss pa 0,20Ls

Ir arī opcija nospert drēbas, tad vispār nekas nav jāmaksā. Tiesa, ir risks trāpīt būrī, bet toties cik tad naudas varēs ietaupīt, jo paika ta būs haļavnaja. Un kas pats galvenais, kamēr sēdēsi, tikmēr autiņš mazāk nobrauks un saglabāsies gluži kā jauns

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Pa humpalām rajonos pastaigājiet! Saka, baigi baigi baigi ietaupīt varot. Uz maskavas ielas pašā maskačkā esot humpalbode - viss pa 0,20Ls

Vai parādīsi, kur tieši atrodas tava iecienītā bode?

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..19
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti