Honda F-RV vs Toyota Corolla Verso

nomiks Reģ.: 30.10.2002

Sveiciens pavasarī!!!

Esmu nonācis visai sarežģītas izvēles priekšā - kādu auto izvēlēties sev kā nākamo?

Tā nu izvēle bija apstājusies jau pie Honda F-RV. Principā pat ir veikta rezervācija, bet te uzpeldēja labs piedāvājums par Corolla Verso.

Tātad, lūdzu forumiešu viedokli par abiem šiem pretendentiem!

p.s. Pieņemam, ka abiem cena un aprīkojums ir visnotaļ līdzīgi.

p.p.s. Izštukojot mājaslapās pieejamo informāciju, nākas secināt, ka, neraugoties uz to, ka Corollai biežāk jāveic apkopes (ik pa 15 k km), tomēr uz 120 000 km kopā izmaksas sanāk lētākas nekā F-RV (ik pa 20 k km), vidēji gadā pa 50 LVL.

Jau iepriekš apzinos, ka spams būs, bet tomēr atālāvos šādu topiku izveidot!

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..19
VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

VWfans rakstīja:

Vai tas ir izcilais Range-Rover Sport ?

Principā džips, koža, tomāts, tumša metālika, pietiekami respektabls. Vai tas ir 100tais landcruiser, vai GL mersis vai 2ais hammers, tas jau ir otršķirīgi.

Par reņģu roveru nemaz nebiju aizdomājies.

Šie trīs minētie kaut kā nesaista... Cayenne un BMW-X5 arī nē... Audi-Q7 gan liekas pievilcīgs...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

VWfans rakstīja:

Vai tas ir izcilais Range-Rover Sport ?

Principā džips, koža, tomāts, tumša metālika, pietiekami respektabls. Vai tas ir 100tais landcruiser, vai GL mersis vai 2ais hammers, tas jau ir otršķirīgi.

Par reņģu roveru nemaz nebiju aizdomājies.

Hammers esot baigais gaļaks, jo bezceļos ( kur viņam itkā vieta ) velkot tikpat "labi", kā sēdināts sportinieks. Info no drošiem avotiem nevis viena tante teica!

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

nomiks rakstīja:

Napalms rakstīja:

Bet tā kā atļauties to nevaru, tadi i pati problēma atkrīt

Vismaz godīgi atzinies! Turpretī lielākā daļa, kas nevar atļauties jaunu auto, nevis to godīgi atzīst, bet gan cenšas pārliecināt pārējos, ka nekas nav labāks par lietotu auto!

1. Zaudē naudu mazāk uz vērtības krituma, nevis labāks.

2. Agrāk autiņus taisīja ar mazāku elektroniku, vienkāršākām svirām utt kam mazāka iespēja nobrukt.

3. Lietotiem vairāk iespēju dabūt rez. daļas.

Naudas zaudēšana ir relatīva. Sērījveida auto, kas nav ikļuvis jau antīko auto kategorijā, nav investīciju objekts. Auto pievienotā vērtība ir savas miesas pārvietošana telpā no punkta A uz B. Tas, ka finansisti ir izrēķinājuši, ka izbraucot no salona auto finansiālā vērtība pazeminās par 20 % nesamazina auto veiktspēju par 20 % pārvietot man mirstīgo miesu....

Uzskatu, ka labāk ir samaksāt vairāk un zaudēt lietas finansiālo vērtību, bet iespēja pārvietot savu mirstīgo miesu ar auto, par kura remontiem un citām problēmām nav jāsatraucas vairākus gadus pilnīgi atsver iespējamos finansiālos zaudējumus....

Manuprāt ļoti laba shēma ir paņemt jaunu auto līdzingā ik pa 3-5 gadiem, ja šajā laikā var iekļauties apmēram 100 000 km. Operatīvais vai finanšu līzings - tas jāvērtē individuāli...

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Hammers esot baigais gaļaks, jo bezceļos ( kur viņam itkā vieta ) velkot tikpat "labi", kā sēdināts sportinieks. Info no drošiem avotiem nevis viena tante teica!

Nu 2ais un 3ais vispār ir vārgas atrižkas no pirmā hammera. Tik tas pirmais priekš ikdienas vizināšanās drusku pārāk ekstrēms un askētisks. Un jauns pavelk uz pāri par 150K eiro.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

nafigators rakstīja:

Hammers esot baigais gaļaks, jo bezceļos ( kur viņam itkā vieta ) velkot tikpat \"labi\", kā sēdināts sportinieks. Info no drošiem avotiem nevis viena tante teica!

Nu 2ais un 3ais vispār ir vārgas atrižkas no pirmā hammera. Tik tas pirmais priekš ikdienas vizināšanās drusku pārāk ekstrēms un askētisks. Un jauns pavelk uz pāri par 150K eiro.

Reku vēlviens tamlīdzīgs. Tik info reālas nekādas.

www.amerikasauto.lv/...

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

ka izbraucot no salona auto finansiālā vērtība pazeminās par 20 % nesamazina auto veiktspēju par 20 % pārvietot man mirstīgo miesu....

Uzskatu, ka labāk ir samaksāt vairāk un zaudēt lietas finansiālo vērtību, bet iespēja pārvietot savu mirstīgo miesu ar auto, par kura remontiem un citām problēmām nav jāsatraucas vairākus gadus pilnīgi atsver iespējamos finansiālos zaudējumus....

Es jau nesaku ka tā nav Tikai nevis iepējamos bet reālos fin. zaudējumus.

kolumbs rakstīja:

Manuprāt ļoti laba shēma ir paņemt jaunu auto līdzingā ik pa 3-5 gadiem, ja šajā laikā var iekļauties apmēram 100 000 km. Operatīvais vai finanšu līzings - tas jāvērtē individuāli...

Nu tas ir Tavuprāt.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Pļā. kaut kas sajuka.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Nesatraucies. Savējie spratīs!

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Napalms rakstīja:

nafigators rakstīja:

Hammers esot baigais gaļaks, jo bezceļos ( kur viņam itkā vieta ) velkot tikpat "labi", kā sēdināts sportinieks. Info no drošiem avotiem nevis viena tante teica!

Nu 2ais un 3ais vispār ir vārgas atrižkas no pirmā hammera. Tik tas pirmais priekš ikdienas vizināšanās drusku pārāk ekstrēms un askētisks. Un jauns pavelk uz pāri par 150K eiro.

Reku vēlviens tamlīdzīgs. Tik info reālas nekādas.

www.amerikasauto.lv/...

Nez kas pērk it kā vieglo auto, kas pēc ārējā lieluma ir gandrīz tik pat liels kā smagā automašīna GAZ?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Nez kas pērk it kā vieglo auto, kas pēc ārējā lieluma ir gandrīz tik pat liels kā smagā automašīna GAZ?

Nosauc kaut vienu iemeslu, kāpēc nepirkt!!!

P.S. Nez kas pērk itkā vieglo auto, kurā jūties kā virtuvē uz taburetes sēžot!

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Reku vēlviens tamlīdzīgs. Tik info reālas nekādas.

www.amerikasauto.lv/...

Kas tā par herņu? Noname kaut kāds

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Nez kas pērk it kā vieglo auto, kas pēc ārējā lieluma ir gandrīz tik pat liels kā smagā automašīna GAZ?

A Tu vienreiz izbrauc ar džipu, tad sapratīsi. iespējams, tas tev būs atklājums, ka kupenu var ne tikai apbraukt, bet pārbraukt tai pāri. Un pār grāvi, ko nevar pārlēkt, var ērti izbraukt vienkārši sabloķējoties un ieslēdzot pazemināto.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

kolumbs rakstīja:

Nez kas pērk it kā vieglo auto, kas pēc ārējā lieluma ir gandrīz tik pat liels kā smagā automašīna GAZ?

A Tu vienreiz izbrauc ar džipu, tad sapratīsi. iespējams, tas tev būs atklājums, ka kupenu var ne tikai apbraukt, bet pārbraukt tai pāri. Un pār grāvi, ko nevar pārlēkt, var ērti izbraukt vienkārši sabloķējoties un ieslēdzot pazemināto.

Nu ja ar auto ir jāiebrauc purvā, varbūr ir arī o.k.

Man braucot ar parastu auto nekad nav bijušas problēmas ne iebraukt mežā sēnēs, ne ziemā pa sniegu pabraukt...Tā kā apšaubu šādas funkcionalitātes nepieciešamību....

Varbūt auto ir komfortabls, tāpēc arī ir kas viņu iekāro....

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Napalms rakstīja:

kolumbs rakstīja:

Nez kas pērk it kā vieglo auto, kas pēc ārējā lieluma ir gandrīz tik pat liels kā smagā automašīna GAZ?

A Tu vienreiz izbrauc ar džipu, tad sapratīsi. iespējams, tas tev būs atklājums, ka kupenu var ne tikai apbraukt, bet pārbraukt tai pāri. Un pār grāvi, ko nevar pārlēkt, var ērti izbraukt vienkārši sabloķējoties un ieslēdzot pazemināto.

Nu ja ar auto ir jāiebrauc purvā, varbūr ir arī o.k.

Man braucot ar parastu auto nekad nav bijušas problēmas ne iebraukt mežā sēnēs, ne ziemā pa sniegu pabraukt...Tā kā apšaubu šādas funkcionalitātes nepieciešamību....

Varbūt auto ir komfortabls, tāpēc arī ir kas viņu iekāro....

PSC kautkāds..... Pielīdzināt kaut kādu tur "vieglo auto" ar kārtīgu džipu. Saki nav problēmu?! Tak uztaisīsim jopcik! Vnk braucis neesi pa neceļiem, tāpēc tev poņas par to nekādas. Iebraukt mežā pasēņot var arī ar ferrari pa iebrauktu celiņu!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Īsti vīri sēnēs nevis brauc ar džipu, bet gan lido ar privāto helikopteru!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Īsti vīri sēnēs nevis brauc ar džipu, bet gan lido ar privāto helikopteru!

Tad jau tu būsi īsta vecene

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Iisti dzjipisti pa iAuto netusee, a tie kas te tusee var braukt ari ar parketniekiem un veel vieglaakiem dampjiem.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu žēl to cilvēku, kas sev ir lieguši izprast džipa priekšrocības.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Nu žēl to cilvēku, kas sev ir lieguši izprast džipa priekšrocības.

Varbūt nav bijusi nepieciešamība izprast.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Nu žēl to cilvēku, kas sev ir lieguši izprast džipa priekšrocības.

Viena no priekšrocībām ir nagļakā spiest no blakus joslas ārā nedžipus.

Šādu kāzusu piedzīvoju aizvakar uz Brīvības ielas pretī Rīgas modēm, kad trolejbuss apstājās pieturā, bet aiz tā stāvošais BMW X5 izdomāja, ka varētu pēkšņi ielīst kreisajā joslā. Tad nu sāka spiest mani ārā no joslas, bet es, protams, nepadevos - lēnām devu uz priekšu, lai X5 nevar ielīst. Kad priekšējais auto uzsāka kustību, protams, X5 nevarēja smeirināties, ka ir riktīgi aplauzies, a man bija pilnīgs po..., tā kā tāpat grasos auto pārdot, tad domāju, ja jau X5 grib crash, lai notiek. Bet nekā - sameirinājās ar zaudi, pie sevis nolamājās, parādīja man fakuci un tad izspieda no joslas nākamo auto, kas brauca aiz manis, pie kam tā, ka godīgajam braucējam nācās ar pusi auto korpusa iebraukt pretējā joslā.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Napalms rakstīja: Nu žēl to cilvēku, kas sev ir lieguši izprast džipa priekšrocības.

Viena no priekšrocībām ir nagļakā spiest no blakus joslas ārā nedžipus.

Šādu kāzusu piedzīvoju aizvakar uz Brīvības ielas pretī Rīgas modēm, kad trolejbuss apstājās pieturā, bet aiz tā stāvošais BMW X5 izdomāja, ka varētu pēkšņi ielīst kreisajā joslā. Tad nu sāka spiest mani ārā no joslas, bet es, protams, nepadevos - lēnām devu uz priekšu, lai X5 nevar ielīst. Kad priekšējais auto uzsāka kustību, protams, X5 nevarēja smeirināties, ka ir riktīgi aplauzies, a man bija pilnīgs po..., tā kā tāpat grasos auto pārdot, tad domāju, ja jau X5 grib crash, lai notiek. Bet nekā - sameirinājās ar zaudi, pie sevis nolamājās, parādīja man fakuci un tad izspieda no joslas nākamo auto, kas brauca aiz manis, pie kam tā, ka godīgajam braucējam nācās ar pusi auto korpusa iebraukt pretējā joslā.

Drosmīgs gan Tu esi! Stāvēt pret BMW-X5 - tas ir cienījami!

Vispār es ar Merivu arī mierīgi izspiežu no joslas sīkākus, zemākus auto - ne jau nagļakā, bet vienkārši piebraucu ļoti tuvu, lai blakus esošais vadītājs noraustās. Jāatzīst gan, ka nedaru joslu maiņu ļaunprātīgi, bet blīvā satiksmē dažreiz to vajag.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Drosmīgs gan Tu esi! Stāvēt pret BMW-X5 - tas ir cienījami!

Neredzu iemeslu, kāpēc pret kādām konkrētas automašīnas markām būtu jāizturas kā īpaši.

Ja pieklājīgi un savlaicīgi ieslēgtu pagriezienu, ielaistu savā joslā bez nekādiem pārmetumiem, bet, ja spiež nagļakā, tad tādus gan nelaižu vai tas ir jauns X5 vai 20 gadus vecs Opel Vectra

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

VWfans rakstīja:

Drosmīgs gan Tu esi! Stāvēt pret BMW-X5 - tas ir cienījami!

Neredzu iemeslu, kāpēc pret kādām konkrētas automašīnas markām būtu jāizturas kā īpaši.

Iespēja, ka no BMW-X5 izkāps agresīvs vadītājs un nodarīs man kaitējumu, ir daudz lielāka nekā iespēja, ka tā darīs 1997.gada Ford-Mondeo vadītājs.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

VWfans rakstīja:

Drosmīgs gan Tu esi! Stāvēt pret BMW-X5 - tas ir cienījami!

Neredzu iemeslu, kāpēc pret kādām konkrētas automašīnas markām būtu jāizturas kā īpaši.

Ja pieklājīgi un savlaicīgi ieslēgtu pagriezienu, ielaistu savā joslā bez nekādiem pārmetumiem, bet, ja spiež nagļakā, tad tādus gan nelaižu vai tas ir jauns X5 vai 20 gadus vecs Opel Vectra

A tev kverpli v padlu palaist? Varbūt viņam sieva slimnīcā rožajet?! Tev netikai fakuci parādīt, bet arī pie nākamā krusta noķert un pa tauri iedot!

Hospes Reģ.: 20.04.2007
0 0 Atbildēt

A tev kverpli v padlu palaist? Varbūt viņam sieva slimnīcā rožajet?! Tev netikai fakuci parādīt, bet arī pie nākamā krusta noķert un pa tauri iedot!

ja viņam siev slimnīcā būtu, diez vai viņš brauktu aiz trolejbusa!!!

Tad kad es reāli steidzos, es piebraucu blakus, uzpīpinu šofrim un paprasu lai paliž, nevis nahaļna lienu!!

Jābūt tak abpusēji pieklājīgiem un tad vis būs ok!!!

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..19
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti