Honda F-RV vs Toyota Corolla Verso

nomiks Reģ.: 30.10.2002

Sveiciens pavasarī!!!

Esmu nonācis visai sarežģītas izvēles priekšā - kādu auto izvēlēties sev kā nākamo?

Tā nu izvēle bija apstājusies jau pie Honda F-RV. Principā pat ir veikta rezervācija, bet te uzpeldēja labs piedāvājums par Corolla Verso.

Tātad, lūdzu forumiešu viedokli par abiem šiem pretendentiem!

p.s. Pieņemam, ka abiem cena un aprīkojums ir visnotaļ līdzīgi.

p.p.s. Izštukojot mājaslapās pieejamo informāciju, nākas secināt, ka, neraugoties uz to, ka Corollai biežāk jāveic apkopes (ik pa 15 k km), tomēr uz 120 000 km kopā izmaksas sanāk lētākas nekā F-RV (ik pa 20 k km), vidēji gadā pa 50 LVL.

Jau iepriekš apzinos, ka spams būs, bet tomēr atālāvos šādu topiku izveidot!

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..19
nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

protams rakstīja:

Nu i apkalpošana!?Vai tad signalizāciju un dubļu sargus neliek jau rūpnīcā?Parkingi notekti būs kādi avtermarketa neizskatīgi melni.Un kopumā auto ar 15"lietajiem izskatīsies pēc lauku šķūņinga šedevra.Labāk tad jau nu būtu to pikaso līdz ručkai nobraucis,vismaz ekonomija paliela iznāktu.Un piereģisrēt auto var 2 h laikā ieskaitot līzinga kārtošanu.Bet nu ja daudz naudas un laika...

1) Parkingsensorus melnā krāsā liek tikai pie Vasjas.

2) F-RV jau defaultā diski ir 16 ', tā kā nestreso. Tik izcils šķūninga šedvers kā tev man nespīd!

3) Šķiet, ka tāds strādīgs darbinieks kā tu būtu katra dīlera sapnis, jo tu visu noteikti spētu paveikt paºis stundu laikā!

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Jahreswagen viennozīmīgi tika izslēgts.

Intereses pēc - aiz kādiem apsvērumiem?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

kvatra rakstīja: Kuru komplektaaciju panjeemi? Cik $$$ kopaa savilka?

Komplektācija 1.8 l, Comfort (papildus vēl Parkingsensori), mauālā kārba.

Executive komplektāciju neizvēlējos, jo neuzskatu, ka par 2 000 Ls starpību cenā iekļautās papildus opcijas būtu nepieciešamas. Piemēram, lietus sensors (pēc paziņu pieredzes ar šādu fīču secināju, ka bieži sensori (ne)nostrādā adekvāti). Lietos diskus pēc kāda laiciņa pasūtīšu pats no Vācijas. Sanāks ievērojami lētāk.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

protams rakstīja:

Nu i apkalpošana!?Vai tad signalizāciju un dubļu sargus neliek jau rūpnīcā?Parkingi notekti būs kādi avtermarketa neizskatīgi melni.Un kopumā auto ar 15"lietajiem izskatīsies pēc lauku šķūņinga šedevra.Labāk tad jau nu būtu to pikaso līdz ručkai nobraucis,vismaz ekonomija paliela iznāktu.Un piereģisrēt auto var 2 h laikā ieskaitot līzinga kārtošanu.Bet nu ja daudz naudas un laika...

1) Parkingsensorus melnā krāsā liek tikai pie Vasjas.

2) F-RV jau defaultā diski ir 16 ', tā kā nestreso. Tik izcils šķūninga šedvers kā tev man nespīd!

3) Šķiet, ka tāds strādīgs darbinieks kā tu būtu katra dīlera sapnis, jo tu visu noteikti spētu paveikt paºis stundu laikā!

1)lūdzu,atrādi auto bildēs pēc to sensoru ielikšanas(droši vien ceri,ka tie būs virsbūves krāsā)

2)arī 16 ir par mazu tām lielajām arkām

3)nevis visu,bet piereģistrēt

4)un sevi un citus cienošs cilvēks uzrunājot,vārdu Tu raksta ar lielo T.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

Intereses pēc - aiz kādiem apsvērumiem?

Nekad nevar zināt, kā tas auto ir pirmo gadu ekspluatēts. Tāpat Man nav iespējas noskaidrot, vai auto ir bijis sists.

Nenoliedzami ir patīkama arī tā sajūta, ka tu iesēdies savā auto, kurš vēl smaržo (citiem arī liekas, ka smird) pēc jauna.

Tāpat attiecībā uz viengadīgu un nenojātu auto tāpat nestrādā princips par jauna cenu -35%. Kā likums, šādi auto parasti ir tik kādus 15 % lētāki nekā jauni, kas naudas izteiksmē nozīmē +/- 1 500 LVL.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

kvatra rakstīja: Kuru komplektaaciju panjeemi? Cik $$$ kopaa savilka?

Lietos diskus pēc kāda laiciņa pasūtīšu pats no Vācijas. Sanāks ievērojami lētāk.

???

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

protams rakstīja:

4)un sevi un citus cienošs cilvēks uzrunājot,vārdu Tu raksta ar lielo T.

Parādi man kaut vienu iemeslu, lai es tevi cienītu, skolotāj!

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Napalms rakstīja:

Intereses pēc - aiz kādiem apsvērumiem?

Nekad nevar zināt, kā tas auto ir pirmo gadu ekspluatēts. Tāpat Man nav iespējas noskaidrot, vai auto ir bijis sists.

Nenoliedzami ir patīkama arī tā sajūta, ka tu iesēdies savā auto, kurš vēl smaržo (citiem arī liekas, ka smird) pēc jauna.

Tāpat attiecībā uz viengadīgu un nenojātu auto tāpat nestrādā princips par jauna cenu -35%. Kā likums, šādi auto parasti ir tik kādus 15 % lētāki nekā jauni, kas naudas izteiksmē nozīmē +/- 1 500 LVL.

Piekrītu. Nopirkt jaunu auto nozīmē veidot tā vēsturi pašam visu no sākuma bez baltajiem plankumiem pagātnē...

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

protams rakstīja:

4)un sevi un citus cienošs cilvēks uzrunājot,vārdu Tu raksta ar lielo T.

Parādi man kaut vienu iemeslu, lai es tevi cienītu, skolotāj!

sevi un citus cienošs

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Redz, kur šeit arī ir cildinošas atsauksmes par Hondu-FR-V:

www.calis.lv/... :6476623&page=1

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

www.calis.lv/... :6476623&page=1

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

nafigators rakstīja: Tāpat katru rītu tiek ķemmēti sludinājumi pa visām malām. Šaubos, vai kaut kur noslēpsies!

Ja kāds vēlas meklēt, lai meklē!

Nākošnedēļ Picasso tiks dzīts uz Kuldīgu un tur tiks tirgots Citroen /Toyota dīlera (autosalona) lietoto auto placī.

Par manis vēlamo ciparu solījās pāris nedēļu laikā notirgot!

vot es šito nesaprotu kaada hrena peec jaadzen uz kaut kaadu placi un veel kaut kaadaa Kuldīgā ?!

Saliec pats reklāmu visur un tirgo pats 100X ātrāk notirgosi.

Ja mašīna tirgojas ārpus Rīgas tad ir daudz grūtāk pārdot jo pircējam dažkārt pat Rīgas robežās ir problēmas atbraukt paskatīties kur nu vēl kāds tesīsies uz Kuldīgu.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja: Ja mašīna tirgojas ārpus Rīgas tad ir daudz grūtāk pārdot jo pircējam dažkārt pat Rīgas robežās ir problēmas atbraukt paskatīties kur nu vēl kāds tesīsies uz Kuldīgu.

Gan jau auto nopirks kāds no tuvējās Kurzemes apkaimes... Kaut vai kāds enerģisks zemnieks no Lažas pagasta...

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja: Ja mašīna tirgojas ārpus Rīgas tad ir daudz grūtāk pārdot jo pircējam dažkārt pat Rīgas robežās ir problēmas atbraukt paskatīties kur nu vēl kāds tesīsies uz Kuldīgu.

Gan jau auto nopirks kāds no tuvējās Kurzemes apkaimes... Kaut vai kāds enerģisks zemnieks no Lažas pagasta...

Gan jau gan jau

Vis tik atkarīgs no cenas un laika.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

vot es šito nesaprotu kaada hrena peec jaadzen uz kaut kaadu placi un veel kaut kaadaa Kuldīgā ?!

Saliec pats reklāmu visur un tirgo pats 100X ātrāk notirgosi.

Ja mašīna tirgojas ārpus Rīgas tad ir daudz grūtāk pārdot jo pircējam dažkārt pat Rīgas robežās ir problēmas atbraukt paskatīties kur nu vēl kāds tesīsies uz Kuldīgu.

Uz Kuldīgu dzīšu pēc divām nedēļām, ja pa šo laiku neizdosies pārdot pašam tepat Rīgā.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

vipei idadu

Mupš kāds alfa 156 par 6kE grib iepirkt? Āda, klima, 2,4Jtd (7l/100km s.pijejiem) - a to baigi LC 100 sāk pievilkt - ja kas tad do ziņ`

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Gan jau auto nopirks kāds no tuvējās Kurzemes apkaimes... Kaut vai kāds enerģisks zemnieks no Lažas pagasta...

Vot tad būs i pagasts laža i ar mašīna laža

Hospes Reģ.: 20.04.2007
0 0 Atbildēt

Kad tad saņemsi savu Fr-V? Mans jau ir gatavs, otridien braucu pakaļ!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Hospes rakstīja: Kad tad saņemsi savu Fr-V? Mans jau ir gatavs, otridien braucu pakaļ!

Priecē, ka tik daudzi cilvēki izvēlas burvīgo Honda-FR-V ! Vēl atlikušas 10 dienas līdz brīdim, kad Nomiks saņems savējo.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Hospes rakstīja: Kad tad saņemsi savu Fr-V? Mans jau ir gatavs, otridien braucu pakaļ!

Apsveicu!

Manējā būs gatava 30.aprīlī!

Hospes Reģ.: 20.04.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Hospes rakstīja: Kad tad saņemsi savu Fr-V? Mans jau ir gatavs, otridien braucu pakaļ!

Apsveicu!

Manējā būs gatava 30.aprīlī!

A ko tik ilgi? No Somijas tak atnāca jau kaut kad 10 aprīlī krava!!!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Hospes rakstīja:

A ko tik ilgi? No Somijas tak atnāca jau kaut kad 10 aprīlī krava!!!

Pirmkārt, mēs tikai pirmdien, 16.aprīlī izlēmām par labu šim auto un tikai tad arī veicu rezervāciju.

Otrkārt, manējā F-RV nav no 10.aprīļa kravas, bet tika piegādāta tikai trešdien, 18.aprīlī. Ņemot vērā to, ka auto tiek iegādāts, izmantojot līzingu, tad procedūra pati par sevi jau ir ilgāka.

Par tik ātru iegādes datumu es dikti nobrīnījos, jo man solīja, ka auto varētu būt pēc kādām 2-3 nedēļām, bet atnāca jau pēc 2 dienām (neizslēdzu iespēju, ka kāds moš ir atteicies no sava pasūtījuma).

Hospes Reģ.: 20.04.2007
0 0 Atbildēt

Par tik ātru iegādes datumu es dikti nobrīnījos, jo man solīja, ka auto varētu būt pēc kādām 2-3 nedēļām, bet atnāca jau pēc 2 dienām (neizslēdzu iespēju, ka kāds moš ir atteicies no sava pasūtījuma).

Tad tu trāpijies tieši kad atnāca, jo es gaidiju apmēram 1,5 mēnesi kamēr no Japānas uz Somiju atkuģoja. No Somijas jau ātri atnāk.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Hospes rakstīja:

Tad tu trāpijies tieši kad atnāca, jo es gaidiju apmēram 1,5 mēnesi kamēr no Japānas uz Somiju atkuģoja. No Somijas jau ātri atnāk.

Varbūt.

Patiesībā man nebija tik lielas nozīmes, vai atnāk pēc nedēļas vai pēc diviem mēnešiem, jo ar ko braukt ir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..19
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti