Pieredze ar turbīnas remontu

N-tony Reģ.: 05.06.2003

Vai kāds var iepostēt savu pieredzi? Kādas ir atsauksmes par TDI dzinēja turbīnas remontu/maiņu konkrētos kantoros? Vai turbīnas ir saderīgas ar A6 attiecīgo mezglu?

 
1 2 3
Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Ja tas ir audi dzinējs, tad problēmu nekādu. Kā vispār var nokaut R5 turbīnu?

Pie liela aukstuma ielej minerālleļu, un aukstam motoram dod 4-4.5 t.apgr.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

DizelcentrsR - problēmu nebija, cik bija saskarsme - reāli norrmāli sataisija.... bet ir viens BET..... detalizēti izjautā ko daris, cik maksās.... citādi bija gudrīši kuri kaut kur nodiagnosticēja ka turbīnai kirdik - šie atbrauc tipo remontēt..... tupo stāv minūtes 5 pie meistara un nepaman ka par turbīnas izjaukšanu jāmaksa apaļo summu.... pēc tam tikai sūdzas citiem ka šos apkrāpa.....

modena Reģ.: 03.09.2003
1 0 Atbildēt

jo pēc tam izrādas ka remonts ir dārgākjs par jaunas turbīnas pirkšanu..... vispār jau vislābāk pajautāt servisā.... jo ir turbīna skuras nav jēgas remontēt - lētāk nopirkt jauno vai lietotu..... cik biju dzirdējis - piemēram 3.0 BMW dīzelim (99....) turbīnu pie mums it kā neremontē... tikai jauno jāpērk...

N-tony Reģ.: 05.06.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Ja tas ir audi dzinējs, tad problēmu nekādu. Kā vispār var nokaut R5 turbīnu?

nu redz, ja nedod spiedienu, tad kaut kā jau var nokaut.. diemžēl..

N-tony Reģ.: 05.06.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: DizelcentrsR - problēmu nebija, cik bija saskarsme - reāli norrmāli sataisija.... bet ir viens BET..... detalizēti izjautā ko daris, cik maksās.... citādi bija gudrīši kuri kaut kur nodiagnosticēja ka turbīnai kirdik - šie atbrauc tipo remontēt..... tupo stāv minūtes 5 pie meistara un nepaman ka par turbīnas izjaukšanu jāmaksa apaļo summu.... pēc tam tikai sūdzas citiem ka šos apkrāpa.....

paldies, tas jau ir kas konkrēts.

Chesterfiiilds Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: jo pēc tam izrādas ka remonts ir dārgākjs par jaunas turbīnas pirkšanu..... vispār jau vislābāk pajautāt servisā.... jo ir turbīna skuras nav jēgas remontēt - lētāk nopirkt jauno vai lietotu..... cik biju dzirdējis - piemēram 3.0 BMW dīzelim (99....) turbīnu pie mums it kā neremontē... tikai jauno jāpērk...

'nopirkt jaunu vai lietotu' - nu tu p.izdanul jauna būs 5 reizes dārgāka, lietota tāda pati kā tā, kura jāremontē.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Chesterfiiilds rakstīja:

modena rakstīja: jo pēc tam izrādas ka remonts ir dārgākjs par jaunas turbīnas pirkšanu..... vispār jau vislābāk pajautāt servisā.... jo ir turbīna skuras nav jēgas remontēt - lētāk nopirkt jauno vai lietotu..... cik biju dzirdējis - piemēram 3.0 BMW dīzelim (99....) turbīnu pie mums it kā neremontē... tikai jauno jāpērk...

'nopirkt jaunu vai lietotu' - nu tu p.izdanul jauna būs 5 reizes dārgāka, lietota tāda pati kā tā, kura jāremontē.

PN! ja nezini tad paklusē - manā turbīna it ka atjaunota it ka jauna ap 450-550Ls maksā... pilns remonts pie šiem puišiem ap 1000Ls.....

Grecco Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Turbīnu jāremontē kad parādās pirmās pazīmes ....ja visas iekšas jāmaina tad remonta izmaksas tuvojas jaunas izmaksām. No 3 turbīnām nevarēja normālu komplektu savākt un labāk bija ņemt jaunu .... bet tas benzīnniekam ..

dreamons Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Kaut kur var notestēt eošu, noņemtu turbīnu?

dreamons Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

dreamons rakstīja: Kaut kur var notestēt eošu, noņemtu turbīnu?

Izjauc un apskaties, ko tur daudz testēt. Ja asij ir liela spēle un korpusā plaisas, tad vai nu remonts vai ārā.

Varbut kads zina, kā notiek turbinas kustigas daļas balansešana vai tāda nenotiek? Man turbīnas ass galā, pie uzgriežņa ir iefrēzēti nelieli laukiminji (abās pusēs- gan ieplūdei, gan izplūdei). Tas varētu būt darīts, lai būtu labāks izsvarojums?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

dreamons rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:

dreamons rakstīja: Kaut kur var notestēt eošu, noņemtu turbīnu?

Izjauc un apskaties, ko tur daudz testēt. Ja asij ir liela spēle un korpusā plaisas, tad vai nu remonts vai ārā.

Varbut kads zina, kā notiek turbinas kustigas daļas balansešana vai tāda nenotiek? Man turbīnas ass galā, pie uzgriežņa ir iefrēzēti nelieli laukiminji (abās pusēs- gan ieplūdei, gan izplūdei). Tas varētu būt darīts, lai būtu labāks izsvarojums?

Testē un balansē tikai pašu turbīnu izņemot no korpusa- tojestj izjaucot..... par to jamaksā atseviški... ka balanse nezinu - redzēju to agregātu dzīve... bet testēja tiaki uz eļļas noplūdi - jo pirms tam turbina tika jau izremontēta

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Varbut kads zina, kā notiek turbinas kustigas daļas balansešana vai tāda nenotiek? Man turbīnas ass galā, pie uzgriežņa ir iefrēzēti nelieli laukiminji (abās pusēs- gan ieplūdei, gan izplūdei). Tas varētu būt darīts, lai būtu labāks izsvarojums?

===================

Vareetu buut, kaut dazhaadaam turbiinaam ir dazhaadas vietas, kur nonjemt metaalu paredzeetas. Balansee peec idejas taapat, kaa ritenjus, tikai ir speciaals stends, kursh padod turbiinas korpusaa ellu zem spiediena, lai asiite "uzpeld", griezh to paljorku

ar saspiestu gaisu un ar saliidzinoshi mezhoniigiem apgriezieniem - piem. GARETT turbiinu turboSAABam paarbaudot balansu ir jaauzgriezh liidz >190 000 rpm. Principaa paarbaudiit / balanseet vajadzeetu katru reizi peec tam, kad ir no vietas kustinaats turbiinas vai kompresora rats, citaadi viss darbs var izraadiities velts.

Driver8888 Reģ.: 05.11.2008
0 0 Atbildēt

Vel ir viens kantoris uz Maskavas ielas, precīzāk te – www.turbomotors.lv. Taisa visas turbīnas uz krietni lētāk ne ka jaunas, ka arī dod garantiju uz padarītu darbu. Es jau 2 gadu braucu un nav nekādas problēmas. Ja vajag sataisīt turbīnu tad es taisītu tikai tur, jo piemēram gribēju aizbraukt uz dīzeļ centru bet tiem tikai par izjaukšanu ņem naudu, bet Turbomotoram tā ir bezmaksas. Vel ir kaut kur uz to pašu pusi kādi čomi, bet tiem kaut kādi ne īpaši veicas ar jaunas turbīnas remontiem, ar kaut kādu maināmu giomētriju. Es pat tas laikos braucu ar bmw 3.0D un uz viņu taisīju, bet daudzi teica ka vispār tas turbīnas netaisāmas. Bet manējo sataisīja bez kādam problēmām un vel jo projām tā strādā.

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Driver8888 rakstīja: Vel ir viens kantoris uz Maskavas ielas, precīzāk te – www.turbomotors.lv. Taisa visas turbīnas uz krietni lētāk ne ka jaunas, ka arī dod garantiju uz padarītu darbu. Es jau 2 gadu braucu un nav nekādas problēmas. Ja vajag sataisīt turbīnu tad es taisītu tikai tur, jo piemēram gribēju aizbraukt uz dīzeļ centru bet tiem tikai par izjaukšanu ņem naudu, bet Turbomotoram tā ir bezmaksas. Vel ir kaut kur uz to pašu pusi kādi čomi, bet tiem kaut kādi ne īpaši veicas ar jaunas turbīnas remontiem, ar kaut kādu maināmu giomētriju. Es pat tas laikos braucu ar bmw 3.0D un uz viņu taisīju, bet daudzi teica ka vispār tas turbīnas netaisāmas. Bet manējo sataisīja bez kādam problēmām un vel jo projām tā strādā.

LOL, gadiijumaa neaizmirsi pierakstiit, ka straadaa turbomotors.lv

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

Restaurētas turbīnas liek tikai kapeik pi×sē×ji ....

Nēesmu redzejis vēl nevienu restauretu ļurbu kura noietu ilgak par pusgadu ja vienīgi pie stūres nesēž sieviete gados ...

disbalansu mūsu ļurbo kantori diemžēl nemāk novērst pēc savu knaģu iebāzšanas turbīnā ...

S_2 Reģ.: 17.11.2005
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: Varbut kads zina, kā notiek turbinas kustigas daļas balansešana vai tāda nenotiek? Man turbīnas ass galā, pie uzgriežņa ir iefrēzēti nelieli laukiminji (abās pusēs- gan ieplūdei, gan izplūdei). Tas varētu būt darīts, lai būtu labāks izsvarojums?

===================

Vareetu buut, kaut dazhaadaam turbiinaam ir dazhaadas vietas, kur nonjemt metaalu paredzeetas. Balansee peec idejas taapat, kaa ritenjus, tikai ir speciaals stends, kursh padod turbiinas korpusaa ellu zem spiediena, lai asiite "uzpeld", griezh to paljorku

ar saspiestu gaisu un ar saliidzinoshi mezhoniigiem apgriezieniem - piem. GARETT turbiinu turboSAABam paarbaudot balansu ir jaauzgriezh liidz >190 000 rpm. Principaa paarbaudiit / balanseet vajadzeetu katru reizi peec tam, kad ir no vietas kustinaats turbiinas vai kompresora rats, citaadi viss darbs var izraadiities velts.

190 000rpm tas ir tuvu parastajam darba rezhiimam vai kautkas aatraks?

Driver8888 Reģ.: 05.11.2008
0 0 Atbildēt

wvfans rakstīja: Restaurētas turbīnas liek tikai kapeik pi×sē×ji ....

Nēesmu redzejis vēl nevienu restauretu ļurbu kura noietu ilgak par pusgadu ja vienīgi pie stūres nesēž sieviete gados ...

disbalansu mūsu ļurbo kantori diemžēl nemāk novērst pēc savu knaģu iebāzšanas turbīnā ...

nu nezinu, vis pirms domāju ka esmu vīrietis, un ne esmu gados . Un braucu diezgan agresīvi un cerams ka vel kādu gadu tūres, kamēr nepārdošu. Un strādāju par montažnieku vājstrāvas sistēmas

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

S2... Parasti turbīna uzgriežas līdz 100 tk, tā ka tas ir gandrīz 2x ātrāk

weiss Reģ.: 04.04.2004
0 0 Atbildēt

Nav nekāda jēga remontēt par ~200Ls,ja var nopirkt jaunu turbīnu par ~240Ls www.turbo-baltija.com/...

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
1 0 Atbildēt

190 000rpm tas ir tuvu parastajam darba rezhiimam vai kautkas aatraks?

-----------------------------------------

Krietni aatraak, nekaa iespeejams darba rezhiimaa. Aarnijs pareizi raksta - normaali ielas auto turbiina griezhas (atkariibaa no auto) max 130 000 rpm. A par to kapeikp.i.s.h.anu / remonteetaam turbiinaam...man ir gods paziit taadu kungu, uzvaardaa Hohenester, vinjsh ir tas pats Audi B-Grupas turbomotora teevs Vinja deels Jurgens ir viens no nedaudzajiem vispaaratziitajiem turbokompresoru remonteetaajiem / tjuuneetaajiem Vaacijaa. Jaasaka, ka darba vinjam netruukst, ir gana gribeetaaju iegaadaaties restaureetu turbokompresoru par 1/2 vai 2/3 no jauna kompresora cenas )) Ar garantiju , protams, un testa izdruku kopaa. Savulaik paskatiijos, kaa vinjsh tur darbojas, nu , vispaar darbinjsh visai smalks ...

Driver8888 Reģ.: 05.11.2008
0 0 Atbildēt

weiss rakstīja: Nav nekāda jēga remontēt par ~200Ls,ja var nopirkt jaunu turbīnu par ~240Ls www.turbo-baltija.com/...

heh forši. idealas cenas. bet kad es interesejos tieši par savejo tad cena bija ap700ls nezinu kurš pašlaik var sev atļauties metaties ar tadu naudu. un vispar kas tas ir par turbīnu par 240ls, ķinu??? varbut iedosi kontaktu kur var nopirkt jaunu normalu(originalu) turbinu pa240ls.

M1A1 Reģ.: 01.09.2003
0 0 Atbildēt

Nav gan gluži Volvo, bet nu tēma atbilstošā, lai nebūtu jauns topiks jātaisa.

Lieta sekojoša, pacientam Mazda B Series, turbīna laiž cauri eļļu, tobiš caurulēm savienojumu vietas pie intercooler un pie ieplūdes visas noeļļojušās. Ne gluži tā kā pilētu, bet par daudz nopuņķojies. Vai tā būtu pazīme, ka turbīna jāparemontē (IHI RHF5)? Nobraucu 2 gadus apt. 30t km ar tādām pazīmēm, bet tā kā vasarā paredzēts auto smagi slogot, tad negribās pārsteigumus. Eļļu "pēc grāmatas" 5W30, mainu ik pēc 8000km. Eļļa starp maiņām nav jāpielej.

Idejas? Ieteikumi? Pieredzedze?

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

man domaat, ja ellja ir no aarpuses - tur driizaak uz savienojumvietaam jaaskataas. cik noprotu, pati turbiina jaaskataas, ja ellja deg nost, jebshu nokljuust iepluudes traktaa - tb gaisvados peec turbiinas ellja. taadaa gadiijumaa laizh turbiiinas salnjiki. no aarpuses turbiina savas vainas deelj imho palikt elljaina nivar.

M1A1 Reģ.: 01.09.2003
0 0 Atbildēt

draco rakstīja: man domaat, ja ellja ir no aarpuses - tur driizaak uz savienojumvietaam jaaskataas. cik noprotu, pati turbiina jaaskataas, ja ellja deg nost, jebshu nokljuust iepluudes traktaa - tb gaisvados peec turbiinas ellja. taadaa gadiijumaa laizh turbiiinas salnjiki. no aarpuses turbiina savas vainas deelj imho palikt elljaina nivar.

Pati turbīna ir principā sausa. Eļļa nokļūst gaisvados un pēc tam pa savienojuma vietām tiek izspiesta ārā. Ieplūdes kolektorā, noņemot nost cauruli, arī var redzēt nedaudz eļļas. Vienīgi mulsina apstāklis, ka starpdzesētājs ir principā sistēmas zemākā vieta, jo trubas pa augšu ienāk iekšā un otrā pusē pa augšu ārā. Tam intercoolerim riktīgi piedi.stam ar eļļu tad jābūt.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

M1A1 - tev nav kaut kāda idiotiska atgāzu recirkulācija vai kartera ventilācija kas pievienota ieplūdei. Šitāds joks ir Celicām - tām tur regulāri aizD visu gan pirms gan pēc turbīnas - Vienīgais kā to mēdz risināt izlaist to visu pa starpu caur eļļas savācēju - tipa trumuli kurā ir kaut kāds siets vai nereti liek iekšā savītu velo vai moto ķēdi - tad tas pasāciens uzķer visu kam ieplūdē nevajadzētu nonākt.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti