Kondicioniera uzpildiishana...

Raichuuu Reģ.: 20.03.2007

Padalaties luudzu pieredzee, kur labaka vareetu uzpildiit Kondicionieri.... (leetaak~=labaak)...

Un ja tas ir svariigi, tad Auto SAAB 9000 CSE

 
1 2 3
sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

atrast nemaz tik viegli nebija,labi ka ir draugi kas ir vinja klienti...tiem viss bija saglabaats...

Raichuuu Reģ.: 20.03.2007
0 0 Atbildēt

O. Paldies!

Beidzot tad sazvaniiju arii pashu Vilni... savaadaak jau biju domaajis, ka tas taada legjenda vien ir, un dabuut vinju rokaas ir neiespeejamaa misija... BEt nu sazvaniiju, un sarunaaju... peec stundas pie vinja... tad nu Zinjoshu, kaa man buus izgaajis...

Raichuuu Reģ.: 20.03.2007
0 0 Atbildēt

Veel tikai buutu ljoti pateiciigs, ja Tu Sviestdieni man vareetu mazliet aprakstiit, kaa labaak aizbraukt liidz vinjam... Sapratu, ka pie Elvii griezh pa labi, tad veel kaut kur pa labi, un tad pa kreisi... bet tas ir, ja brauc no kuras puses... ja es braucu no Ulmanja gatves iekshaa, vai arii ja es braucu no Graudu ielas paari pa dzelzcelaj paarbrauktuvi... un kur un kaa...

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

Man arī noderētu Viļņa koordinātes.

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

Sorry par oftpoku, jau atradu

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

--->Raichuuu

Pēc tam uzraksti kā tu viņu atradi un vai ir sakarīgs čalis un kā strādā. Arī par izcenojumiem uzraksti.

Raichuuu Reģ.: 20.03.2007
0 0 Atbildēt

Sviniigi pazinjoju, ka esmu ticis pie aukstaa gaisa savaa autinjaa, un braucu ar komfortu... nevis slapjaam paduseem...!

Tas pateicoties Vilnja chaklajaam rokaam, un Sviestdienim, kas man iedeva vinja koordinaates...

Man izveca diagonostiku, un uzpildiija to sisteemu.. un kopaa samaksaaju 20 Ls. Ja buutu tikai pildiijis, tad 15 ls.

Taa ka varu ieteikt Vilni arii citiem, kurus nomoka karstums mashiinaa...

Raichuuu Reģ.: 20.03.2007
0 0 Atbildēt

Nu par cenaam jau uzrakstiiju, atrast gan nenaacaas viegli... zvaniiju vinjam 2 reizes tikai deelj taa, lai saprastu kaa braukt, bet kad jau izstaastiija, tad atradu bez probleemaam...

karoche jaabrauc ir pa Teerinju ielu, aaraa no riigas... taalaak tiaa iela paartop par Daugavas ielu... lai nu kaa pa to ielu jaabrauc kaads gabalinsh aarpus riigas (Maarupes teritorijaa) lidiz kreisajaa pusee buus ELVI veikals. tad ureiz aiz elvi veikala buus krustojumaa pa labi jaagriez. un tad taisni kaadus 2 Km. karoce liidz pasam galam, kur beidzaas asfalts... un tad pa labi uz grants celaj... un pa to kaadus 400 metrus... tad kreisajaa pusee buus uzraksts Riepu remonts.. tur arii teritorijaa jaabrauc iekshaa un jaajautaa peec Vilnja.

Vilnis ir sakariigs chalis, un straada ljoti labi, shkjiet, ka profesionaali... bet pasham vinjam darba daudz, taapeec vinsh nodarbina arii dazhus jaunieshus... taadus pazaljaakus gurkjus..., kas varbuut nav nekaadi labie speciaalisti, bet nu savu darbu izdara... Man nopluudi sisteemaa mekleeja viens no tiem puisheljiem, bet pashu pildiishanu izveica Vilnis...

Esmu apmierinaats gan ar darbu, gan ar attieksmi... veel uzliimeeja shilti ar datumu, un freona kodu, kuru iepildiija... lai zin, kad un kas ir pildiits...

Un cena nu ljoti simpaatiska saliidzinot ar citiem kantoriem...

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

es tak teicu pie elvi hrjaks pa labi liidz atdurei(liidz galam) un tad pa labi un redzeesi a ielas es nezinu gan-man nevaig

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

Tas Vilnis shancee arii sestdienaas/sveetdienaas?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Man te iedeva džeku, kurš privātā kārtā pa vakariem ņemās. Diagnostika 5Ls, uzpilde 15-20Ls, ja pildās pie viņa, tad diagnostika ietipst cenā. Rīt vakarā laikam aizšaušu pie viņa, ja būs labs, padalīšos ar koordinātēm

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

mazdainis rakstīja: Ugga- kad dalies ar koordinaateem-atsuuti arii man uz mailu er673 at tvnet elvē

ok, bet tas varētu būt rītvakar.

Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

es arii iesaku doties pie Vilna maarupee.

Super meistars, arii paliigi nav zemee metami.

Cenas vispaar super.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Man te iedeva džeku, kurš privātā kārtā pa vakariem ņemās. Diagnostika 5Ls, uzpilde 15-20Ls, ja pildās pie viņa, tad diagnostika ietipst cenā. Rīt vakarā laikam aizšaušu pie viņa, ja būs labs, padalīšos ar koordinātēm

Tātad vecis, kurš no darba brīvajā laikā pilda kondiškas: 29588436, Aleksandrs

Pilda viņš savā garāžā, kas atrodas Imantā, Kleistu ielā.

Vienīgais mīnuss, ka viņš pats neko neremontē, tikai var ieteikt savus paziņas kur ko remontēt, ja nepieciešams.

Pats šodien pie viņa biju, tā kā vēl kaut cik freons iekšā bija, neko neremontējot un nemeklējot noplūdi, uzpildīju, tagad viss čiki-piki Samaksāju 15Ls

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Vēl vienu meistaru ieteikšu - Lielvārdes 130, Rīgā, privātā garāžā lielā garāžu kooperatīvā. Gan remontē, gan uzpilda. Cenas ļoti demokrātiskas. Mob. 29689564

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

P.S.S. Gvidis piesolija pa 40LVL + Dzīvā rinda Afigetj čalis kāš

GVIDIS vispār ir sviests, kā var strādāt ar dzīvo rindu tāda pieprasījuma gadījumā

Starp citu, ar visām kosmosa cenām štelles džekiem iet labi, uz remontu var sarunāt ne ātrāk kā pēc Līgo svētkiem ... Spriežam paši

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Vēl vienu meistaru ieteikšu - Lielvārdes 130, Rīgā, privātā garāžā lielā garāžu kooperatīvā. Gan remontē, gan uzpilda. Cenas ļoti demokrātiskas. Mob. 29689564

o, shis jau sakariigaak .. a to paardaugava vien

Bumbarashs Reģ.: 21.10.2004
0 0 Atbildēt

Senču ielā ar ir kondišku pildīšana un (vai) remonts - jābrauc pagalmā, ja no Brīvības puses ir tikts garām Neste benzīnštellei.

Par cenām neko nezinu teikt, bet maršrutā var iekļaut un noskaidrot ...

PS

Varbūt kādam (-ai) ir pieredze ar šo kantori, kura nosaukumu gan nevaru pateikt, jo tagad neesmu tajā pagalmā bijis kādu laiku.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

shodien www.limarss.lv/... zvaniiju, teica, ka uzpilde kopaa ar diagnostiku max 30Ls atkariibaa no taa, cik daudz jaapilda. braukshu pie shamiem = atsauksmes peecaak

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Bumbarashs rakstīja: Senču ielā ar ir kondišku pildīšana un (vai) remonts - jābrauc pagalmā, ja no Brīvības puses ir tikts garām Neste benzīnštellei.

Par cenām neko nezinu teikt, bet maršrutā var iekļaut un noskaidrot ...

PS

Varbūt kādam (-ai) ir pieredze ar šo kantori, kura nosaukumu gan nevaru pateikt, jo tagad neesmu tajā pagalmā bijis kādu laiku.

Vecis, pie kā pildīja, teica, ka tur arī, tāpat kā Valmieras ielā, 40ls.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Bumbarashs rakstīja: Senču ielā ar ir kondišku pildīšana un (vai) remonts - jābrauc pagalmā, ja no Brīvības puses ir tikts garām Neste benzīnštellei.

Par cenām neko nezinu teikt, bet maršrutā var iekļaut un noskaidrot ...

PS

Varbūt kādam (-ai) ir pieredze ar šo kantori, kura nosaukumu gan nevaru pateikt, jo tagad neesmu tajā pagalmā bijis kādu laiku.

Vecis, pie kā pildīja, teica, ka tur arī, tāpat kā Valmieras ielā, 40ls.

tb, kur es pildīju

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: shodien www.limarss.lv/... zvaniiju, teica, ka uzpilde kopaa ar diagnostiku max 30Ls atkariibaa no taa, cik daudz jaapilda. braukshu pie shamiem = atsauksmes peecaak

bij galiigi tukshs, taapee sapikjoju 30Ls, viss notikaas operatiivi un profesionaali + kraasvielu ielaida, ja nu tomeer braucot zuud aukstums, lai var atrast kur probza.

Intruder Reģ.: 26.02.2002
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Vēl vienu meistaru ieteikšu - Lielvārdes 130, Rīgā, privātā garāžā lielā garāžu kooperatīvā. Gan remontē, gan uzpilda. Cenas ļoti demokrātiskas. Mob. 29689564

Tnx! par koordinatēm - biju šodien... Uzpilde - 30 ls kopā ar diagnostiku ... Manuprāt ļoti ok..

Vecis patestēja spiedienus, tad ar kaut kādu pīkstošu ierīci papīkstināja, gar kompresoru un caurulītēm un "izdiognoscēja" ka iesp. gar saļņiku nedaudz laižot garām, kas neesot liela problēma. un uzpildja gāzi..

GangBoy Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Valmieras ielā biju iebraucis pildīties - 50 Ls jau maksā, tiesa gan tiku cauri ar 5 Ls nepildīts un diagnozi ka jāmaina kondiškas radiators, pats aizdomīgākais likās tas, ka pirms tam tādu pašu mašīnu arī nošuva, un piedāvāja nomainīt radiatoru - viņiem esot uz vietas noliktavā tādi pāris. Var jau būt, ka arī jāmaina, neesmu citur bijis - vasara tāpat cauri, un jautājums tuvāko pus gadu nebūs tik aktuāls.

Uggga rakstīja:

Bumbarashs rakstīja: Senču ielā ar ir kondišku pildīšana un (vai) remonts - jābrauc pagalmā, ja no Brīvības puses ir tikts garām Neste benzīnštellei.

Par cenām neko nezinu teikt, bet maršrutā var iekļaut un noskaidrot ...

PS

Varbūt kādam (-ai) ir pieredze ar šo kantori, kura nosaukumu gan nevaru pateikt, jo tagad neesmu tajā pagalmā bijis kādu laiku.

Vecis, pie kā pildīja, teica, ka tur arī, tāpat kā Valmieras ielā, 40ls.

artislan Reģ.: 22.02.2002
0 0 Atbildēt

Tur kondisskas radiators arii baigi daargi maksaa.To labaak nopirkt autoplazaa gandriiz 2 reizes leetaak.

art

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti