Visatļautība

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Uz šosejām valda visatļautība. Vakar ap plkst.17 braucu pa Ventspils šoseju uz Rīgas pusi, sākot no Talsu pagrieziena stipri palielinājās satiksmes intensitāte. Kā vēlāk sapratu, tas bija dulno rallija apmeklētāju dēļ - uz Rīgas pusi praktiski mašīnas gāja vienā kolonnā. Lielais vairums (ap 80% vadītāju) turēja ap 95 km/h (protams, arī tas ir pārkāpums, tomēr tas ir neliels) tomēr no Talsu pagrieziena līdz Tukuma pagriezienam pusstundas laikā atradās vairāk kā desmit kretīnu un deģenerātu, kuri plūsmu, kas jau gāja uz 95 km/h, ņēmās apdzīt. Piemēram, tādi kretīni brauca ar jauno Toyota-Landcruiser, iepriekšējās paaudzes Honda-CR-V, 90.gadu beigu Audi-A4, ceturto Golfu, Audi-100 cigāru, iepriekšējās paaudzes Mercedes S klasi, Subaru-Impreza, trešo Golfu, BMW 3.sēriju.

Un lai tie skrējēji tagad nepārmet, ka vainīgi ,,sēnes,, , kas lēni brauc un viņiem traucē. Braucot ar 95 km/h, vakar nepanācu nevienu lēnāk braucošu. Manā skatījumā tā šķendēšanās par ,,sēnēm,, ir stipri pārspīlēta.

 
1 2 3 4 5 6 7 ..43
vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: VWfan (apseedies tagad labaak), es nesen atvilku Liepaaja - Riiga 1h 18min. es arii esmu drugdealer? )

mx_black rakstīja: neprasu ne medaali, ne ko citu, arii netaisos nekaadus rekordus staadiit, 1k bija situaacija, kad tieshaam vajadzeeja..

Naudīgam klientam "lauznes" bij' sākušās?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

mx_black rakstīja:

rudens68 rakstīja:

mx_black rakstīja: VWfan (apseedies tagad labaak), es nesen atvilku Liepaaja - Riiga 1h 18min. es arii esmu drugdealer? )

Vai tas no zīmes Rīga līdz zimei Liepāja ???

jap. nepretendeeju uz rekordiem, jo mans radagabals sho pashu veica mazaak kaa stundaa.

Pasaki savam radagabalam, ka viņš ir kretīns!

Es gan teiktu lai radagabals beidz Tirst ...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

kur lai shim medaali piekar?

Uz kapu kopiņas krusta

Parēķināju, ka, lai no Liepājas līdz Rīgai atvilktu 1h 18 minūtēs, vidējam ātrumam jābūt 171,5 km/h.

Ja ņem veºā, ka pa ceļam ir arī apzīvotas vietas, tad sanāk, ka visu ceļu pāri 200 km/h.

Tādam braucējam ir vieta vai nu blakus Aivaram vai arī kapos!

Piedod, ka tik skarbi!

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

mx_black

Kas tev par auto .?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja:

...mans radagabals sho pashu veica mazaak kaa stundaa.

te sanāk, ka vidējais ātrums ir ap 230 km/h.

NETICU! Tad ir jābūt pilnīgi brīvai šosejai bez neviena auto, gājēja, apdzīvotām vietām, kas šodienas apstākļos ir reāli tikai Biķernieku trasē!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: mx_black

Kas tev par auto .?

Spriežot pēc galerijas - Volvo 850. v/n AA 100

pitbullz Reģ.: 29.05.2004
0 0 Atbildēt

Uz Saulkrasti-Baltezers vakar tieši lēnie urķētāji čakarēja braukšanu. Uz 85 kmh dudina pa ceļa vidu un pat netaisās pabraukt malā tādā veidā izveidojot kolonnu kura raustīdamies un bremzēdama līkumoja uz Rīgu. Nekas cits neatlika kā iekurināt līdz 150 un aizvilkt visai tai rindai garām, tālāk līdz Carnikavai tukša šoseja, mierīgi turēju savus 100+ un nekāda stresa.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

mx_black rakstīja:

...mans radagabals sho pashu veica mazaak kaa stundaa.

te sanāk, ka vidējais ātrums ir ap 230 km/h.

NETICU! Tad ir jābūt pilnīgi brīvai šosejai bez neviena auto, gājēja, apdzīvotām vietām, kas šodienas apstākļos ir reāli tikai Biķernieku trasē!

NOMIK !!!!

Tu man izjauci iespēju izsmiet to lielibnieku ar 1,18 stundu , Nu protams , ka tas ir NEiespējami ,ja kas tad formula 1 trasi veic ap 195-200 vidējo trases ātrumu

Edzjuss Reģ.: 02.04.2004
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja:

Edzjuss rakstīja: Pie mums tak katrs brauc kā grib, jo no policijas nav manāma nekāda aktivitāte, a mož šamējo nemaz vairs nav, iznīkusi kā suga un tas ko mēs tagad redzam uz ceļiem ir vienkāršas bezdarbības rezultāts.

tas, ko mees redzam uz celjiem, ir RX65-sindroms

A kas ir RX65 sindroms?

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

rudens68 rakstīja: mx_black

Kas tev par auto .?

Spriežot pēc galerijas - Volvo 850. v/n AA 100

Droši vien kaut kāds skolnieks, braukā ar "Ērglīti" vai kā nu tos mazos divriteņus tagad sauc

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

nomiks rakstīja:

rudens68 rakstīja: mx_black

Kas tev par auto .?

Spriežot pēc galerijas - Volvo 850. v/n AA 100

Droši vien kaut kāds skolnieks, braukā ar "Ērglīti" vai kā nu tos mazos divriteņus tagad sauc

Man jau arī niezēja nagi uzreiz uzrakstīt ,kautko ko parasti raksta ,ja kāds tiršs.... un par tiem skolkniekiem kam jāiet mājasdarbi rakstīt ......iesākumā nopērc mašīnu u t t

pitbullz Reģ.: 29.05.2004
0 0 Atbildēt

casuss rakstīja:

VWfans rakstīja:

mx_black rakstīja:

rudens68 rakstīja:

mx_black rakstīja: VWfan (apseedies tagad labaak), es nesen atvilku Liepaaja - Riiga 1h 18min. es arii esmu drugdealer? )

Vai tas no zīmes Rīga līdz zimei Liepāja ???

jap. nepretendeeju uz rekordiem, jo mans radagabals sho pashu veica mazaak kaa stundaa.

Un par tiem donoriem, es savus orgānus jau novēlēju un ne jau tāpēc, ka man būtu suicidālas tieksmes, bet varbūt ja nu kas tfu tfu tfu, moš kādam noder. Citiem arī ieteiktu nopietni apdomāt, nevis tikai ierēkt !!!!

Pasaki savam radagabalam, ka viņš ir kretīns!

"Radagabals" varētu izdarīt vienu nenoliedzami labu darbu - būt donoram - novēlēt savus orgānus.. Nebeidzu brīnīties, kapēc dažiem tā jāsteidzas uz kapiņiem ?!

Un par tiem donoriem, es savus orgānus jau novēlēju un ne jau tāpēc, ka man būtu suicidālas tieksmes, bet varbūt, ja nu kas tfu tfu tfu, moš kādam noder. Citiem arī ieteiktu nopietni apdomāt, nevis tikai ierēkt !!!!

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

nomiks rakstīja:

mx_black rakstīja:

...mans radagabals sho pashu veica mazaak kaa stundaa.

te sanāk, ka vidējais ātrums ir ap 230 km/h.

NETICU! Tad ir jābūt pilnīgi brīvai šosejai bez neviena auto, gājēja, apdzīvotām vietām, kas šodienas apstākļos ir reāli tikai Biķernieku trasē!

NOMIK !!!!

Tu man izjauci iespēju izsmiet to lielibnieku ar 1,18 stundu , Nu protams , ka tas ir NEiespējami ,ja kas tad formula 1 trasi veic ap 195-200 vidējo trases ātrumu

nepareizi apreekini - no ziimes liidz ziimei ir kkaadi 180km, aatraak par tiem pashiem 180 arii nebija.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja:

nepareizi apreekini - no ziimes liidz ziimei ir kkaadi 180km, aatraak par tiem pashiem 180 arii nebija.

Varēji vispār ņemt vērā Liepājas rajona robeža - Rīgas rajona robeža. Tad cipari vēl prātīgāki liktos

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

lai ieviestu skaidriibu, es veelreiz saku, es ar to nelepojos, motiivs, kaapeec to ieposteeju, bija pavisam cits (lasiit augstaak). ja kaadam tas nav saprotams, tad man zheel...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

fan aizej tak nošaujies,šaja pasule tev ir pa grutu

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Kāpēc mēs nevaram braukt mierīgi tā kā igauņi?

bl, dienas citaats

neesi domaajis par karjeru politikaa?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: lai ieviestu skaidriibu, es veelreiz saku, es ar to nelepojos, motiivs, kaapeec to ieposteeju, bija pavisam cits (lasiit augstaak). ja kaadam tas nav saprotams, tad man zheel...

Kur tad tavs motīvs iepriekš ir darīts zināms pārējiem???

Nekad uz kapakmeņiem neesmu redzējis uzrakstu, ka traģiski gājis bojā, paºgalvīgi braucot konkrētu motīvu vadīts.

Ceru, ka tā bija vienīgā reize, kad biji uz ceļa tik pārgalvīgs!

Peace!

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

Vispār uz ralliju bija saradušies nejēgā daudz skatītāju ar Imprezām.

Nu bet tas jau normāli, ka uz ralliju sabrauc daudz Imprezas un Evolūcijas. VW cienītāju kluba tusā tak arī pārsvarā sabrauc VW markas mašīnas, vai ne?

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

mx_black rakstīja: lai ieviestu skaidriibu, es veelreiz saku, es ar to nelepojos, motiivs, kaapeec to ieposteeju, bija pavisam cits (lasiit augstaak). ja kaadam tas nav saprotams, tad man zheel...

Kur tad tavs motīvs iepriekš ir darīts zināms pārējiem???

Nekad uz kapakmeņiem neesmu redzējis uzrakstu, ka traģiski gājis bojā, paºgalvīgi braucot konkrētu motīvu vadīts.

Ceru, ka tā bija vienīgā reize, kad biji uz ceļa tik pārgalvīgs!

Peace!

par to, kaapeec man bija taa jaabrauc toreiz, tas lai paliek pie manis, ikdienaa parvietojos ar 110-120.

motivs - mani tracina panikas leekmes par 95 km/h. nu kas tur tik shausmiigs??

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Edzjuss rakstīja: Pie mums tak katrs brauc kā grib, jo no policijas nav manāma nekāda aktivitāte, a mož šamējo nemaz vairs nav, iznīkusi kā suga un tas ko mēs tagad redzam uz ceļiem ir vienkāršas bezdarbības rezultāts.

Protams. Vakar Talsos redzēju ceļu policijas jauno Hyundai-Sonata. Noturēja šie vienu vecu Ford-Sierra. Būtu labāk izbraukuši 15 km laukā uz Ventspils šosejas drāzt ātruma pārkāpējus!

To jau viņi arī tikai prot - drāzt onkulīšus ar sierām par 62kmh pilsētā.Lai drāztu skrējējus uz ventspilenes tur ir drusku jāpastrādā.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

mx_black rakstīja:

...mans radagabals sho pashu veica mazaak kaa stundaa.

te sanāk, ka vidējais ātrums ir ap 230 km/h.

NETICU! Tad ir jābūt pilnīgi brīvai šosejai bez neviena auto, gājēja, apdzīvotām vietām, kas šodienas apstākļos ir reāli tikai Biķernieku trasē!

Baigie rēķinātāji novākušies...

1h18min nav 1,18h, bet gan 1 un 18/60 t.i. 1,3h itogo vid.ātr. 198/1,3=152,3 km/h, kas nakts laikā vai agri no rīta ir pilnīgi reāli.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: VWfan (apseedies tagad labaak), es nesen atvilku Liepaaja - Riiga 1h 18min. es arii esmu drugdealer? )

Man arī, lūdzu, medaļu - nesen veicu attālumu Rīga (centrs) - Viļņa (centrs) pa 2h 45 min - izbraucu 4:45, Viļņā ~7:30 un tas ar visām Bauskām un Paņevēžiem.

casuss Reģ.: 16.05.2007
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja:

VWfans rakstīja: Kāpēc mēs nevaram braukt mierīgi tā kā igauņi?

bl, dienas citaats

neesi domaajis par karjeru politikaa?

Mani nezinātniskie novērojumi par igauņu braukšanu gan Igaunijā, gan pie mums, nebūt nav tik viennozīmīgi par to igauņu prātīgumu.....arī viņiem braucēju sabiedrība ir diezgan slima.....visi mēs no CCCP t.sk. ģenētiski arī tie, kuri dzimuši pēc 1990... Pēc principa "Fāters nositās traktorā , bračka ar moci likās - tagad slimnīcā , a ko es arī tāds pats cools džeks, pan po..h..!"

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

mx_black rakstīja: VWfan (apseedies tagad labaak), es nesen atvilku Liepaaja - Riiga 1h 18min. es arii esmu drugdealer? )

Man arī, lūdzu, medaļu - nesen veicu attālumu Rīga (centrs) - Viļņa (centrs) pa 2h 45 min - izbraucu 4:45, Viļņā ~7:30 un tas ar visām Bauskām un Paņevēžiem.

beidz, VWfans toch noshausies..

1 2 3 4 5 6 7 ..43
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti