Visatļautība

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Uz šosejām valda visatļautība. Vakar ap plkst.17 braucu pa Ventspils šoseju uz Rīgas pusi, sākot no Talsu pagrieziena stipri palielinājās satiksmes intensitāte. Kā vēlāk sapratu, tas bija dulno rallija apmeklētāju dēļ - uz Rīgas pusi praktiski mašīnas gāja vienā kolonnā. Lielais vairums (ap 80% vadītāju) turēja ap 95 km/h (protams, arī tas ir pārkāpums, tomēr tas ir neliels) tomēr no Talsu pagrieziena līdz Tukuma pagriezienam pusstundas laikā atradās vairāk kā desmit kretīnu un deģenerātu, kuri plūsmu, kas jau gāja uz 95 km/h, ņēmās apdzīt. Piemēram, tādi kretīni brauca ar jauno Toyota-Landcruiser, iepriekšējās paaudzes Honda-CR-V, 90.gadu beigu Audi-A4, ceturto Golfu, Audi-100 cigāru, iepriekšējās paaudzes Mercedes S klasi, Subaru-Impreza, trešo Golfu, BMW 3.sēriju.

Un lai tie skrējēji tagad nepārmet, ka vainīgi ,,sēnes,, , kas lēni brauc un viņiem traucē. Braucot ar 95 km/h, vakar nepanācu nevienu lēnāk braucošu. Manā skatījumā tā šķendēšanās par ,,sēnēm,, ir stipri pārspīlēta.

 
1.. 38 39 40 41 42 43
CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

CRDI rakstīja:

VWfans rakstīja: Kāpēc braukt ar +10, ja ērtāk, patīkamāk, ekonmiskāk un baudāmāk ir braukt ar +0 ?

Varbūt, ka pusnobrukušai Merivai tas ir ekonomiskāk, man piemēram ekonomiskāk ir braukt +10 pēc GPS.... Tā lūk...

Un nejauc jēdzienu "nepareizi izvēlēts ātrums" ar "pārsniegts ātruma ierobežojums"..... Jefiņš....

Tu laikam velc uz to, ka Tev ir dīzeļauto ar sešpakāpju mehānisko ātrumkārbu. Piemēram, Ford-Kuga ar 2 litru dīzeļmotoru. Šādam auto tāpat kā citiem 85-90 km/h ir ļoti ekonomisks ātrums, jo var jau stabili braukt sestajā pārnesumā.

Nop, 5niece kārba, motors 1,6 CRDI.... Braukt vajag mācēt... Nosisties un un citus nosist var gan ar 85kmh, gan ar 110kmh. Problēma ir nevis ātrumā, bet gan blīvītē starp beņķi un stūri..... Un tu izskaties pēc makten Problemātiskas Blīves....

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Tu laikam velc uz to, ka Tev ir dīzeļauto ar sešpakāpju mehānisko ātrumkārbu. Piemēram, Ford-Kuga ar 2 litru dīzeļmotoru. Šādam auto tāpat kā citiem 85-90 km/h ir ļoti ekonomisks ātrums, jo var jau stabili braukt sestajā pārnesumā.

Es tev varu pačukstēt, ka tam fordam ekonomiskāk uz 85-90 braukt būs ar 5. pārnesumu, nevis 6.

Fan, tev tik tiešām ir laiks lielās čībās sēdēt pie mūrīša un purkšķināt tur.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nezinu, kuram vwfanveidīgajam ienāca prātā smagajiem Latvijā noteikt ātrumu 80 km/h, reāls buļļa sūds tas ir.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Lai gan, redzkur leišiem arī ir savi vwfani, uz maģistrāles smagajiem 90, uz ceļa ar sadalošo joslu 80 un uz pārējiem 70

Nez cik tas ir reāli pie viņiem.

PS. Un tos ' pie leišiem jau viss ir labāk' nevajag. Paši leiši stāsta pavisam ko citu,ka pie mums esot labāk.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Bet, ja ar aģitāciju un pārliecināšanu tauta nesaprot, ka ir jāievēro ātrumu, ko tad lai dara? Atliek tikai pātaga, pātaga, PĀTAGA !!! Bargu sodu izskatā ! Tā, lai sodi būtu sāpīgi, SĀPĪGI !!!

Iespējams pie vainas ir VWfana vecāki, kas viņu par Daini nosauca...

DAINIS

Pirmais tips. Dzimis diplomāts, godīgs, taisnīgs, visādu jaunu ideju realizētājs. Lūkojas uz dzīvi ar mazliet zobgalīgu fatālismu. Atzīst brīvību itin no visa: no sievas, draugiem, ienaidniekiem.

Otrais tips. Nepaklupušais romantiķis. Mīlestībā prot arī ņemt. Indīgi vēršas pret korupciju un viltus praviešiem. Tāpēc dažs labs viņu nemīl.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Mani priekšlikumi par sodu apmēru

Kas tad tu esi - Dainis vai Pēteris tomēr? Vai arī abi reizē? Vai arī Pēteris, kas dzīvē jūtas kā Dainis? www.delfi.lv/...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nu,mīzi,ko tik švaki? Man kaut kā lēni tas reitings krīt, saņemies, ļetrak

Le pipec kāds trulums

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Mani priekšlikumi par sodu apmēru: par ātruma pārsniegšanu līdz 10 km/h 70 lati ārpus apdzīvotām vietām un 30 lati apdzīvotās vietās, no 10 km/h līdz 20 km/h visur 150 lati, 20-30 km/h visur 250 lati, 30-40 km/h visur 400 lati, 40-50 km/h 700 lati utt. Lielo kravas auto ātruma ierobežojumu (80 km/h) var paaugstināt līdz 85 km/h, bet papildus visiem satiksmes dalībniekiem ieviest ātruma ierobežojumu tumšajā diennakts laikā ar tuvajām gaismām 80 km/h. Tādā veidā mēs varētu panākt vieglo auto ierastā šosejas ātruma samazināšanos - vieglie auto pa šosejām masveidā brauks ar 80-90 km/h, nevis ar 90-110 km/h, un tas daudzkārt samazinās apdzīšanas manevru, kas pēc būtības ir bīstami, skaitu.

Apdzīšanas manevru skaitu mēs varētu samazināt ieviešot savādākus sodus - teiksim, 20 ls par katru kilometru ZEM 90 - tātad, ja tu ar savu merivu regulāri uz šosejas onanē uz 85, jo pie 95 visiem ripuļiem parādās nežēlīgs disbalanss, stūre sāk tā mētāties ka knapi var noturēt rokās un zem haubes esošā šujmašīna draud kuru katru mirkli nokliegties, tad katru reizi sastopoties ar cepistiem un nolokot pa sotakam būs radies labs iemesls lai pārsēstos uz baudāmo opeli astmu G ar divām durvīm, briesmīgi garu priekšas stiklu un 2.0 kuļmašīnu un braukt uz 95 kā visi citi - deksters apliecinās - viņa astma pie 95 un lielākos ātrumos sadalīties netaisās. Tādējādi tiks novērsta masveida ātruma pārkāpšana par 20-30 kmph dēļ plūsmas nepieciešamības tevi apdzīt.

Bet ja nopietni, nevaru nepievienoties recluse tekstam. Vasaras beigās vēl biju vienu sestdienu aizripinājis līdz visuma centram un cēsīm - deksters un tamlīdzīgi pasaku teicēji bija sastāstījuši ka "visuma centrā brauc pavisam savādāk nekā laukos, visi drāžas kā aptrakuši" utt - kuju pļe, braukšanas stilu nemainot brīžiem pārņēma sajūta ka es esmu tas agresīvais braucējs un vienīgā visuma centra īpatnība, pie kuras bija grūti pierast bija kreisā pagrieziena iztrūkums visās malās un tas kā visādi praideri nagļakā lien korķos. Par nežēlīgajiem ātrumiem uz šosejas - es vidēji gāju kruīzā uz 95-100, ar ko pamatā pietika lai aizmugurē braucošajiem, izņemot dažus retus indivīdus, nerastos vēlme mani apdzīt - tieši tāpat kā manā galā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Man kaut kā lēni tas reitings krīt

Vadon, tas neesmu es...

Interesanti, nogāzīs līdz manējam?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Nezinu, kuram vwfanveidīgajam ienāca prātā smagajiem Latvijā noteikt ātrumu 80 km/h, reāls buļļa sūds tas ir.

Ja nemaldos, tas ir Oiropas standarts.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Mūs ar Fanu vieno auto marka un modelis, tas arī viss.

Patiesībā auto nav ne vainas (man gan motorīts biki ņiprāks) LV braucu pa šosi 110-115km/h un neuzskatu, ka tas ir rupjš pārkāpums.

Vai man traucē lēnie (80-90kmh)? Nē, labi, ka brauc tik lēni, jo tad mazāk laika jāpavada pretējā braukšanas joslā.

Ir apceļotas 30+ pasaules valstis, esmu daudz redzējis to valstu satiksmi un pats arī to izbaudījis. Nu, nav nekas traks pie mums, vienīgi tā neiecietība un dusmas - tas gan te ir 'augstā' līmenī.

Miezis_69 Reģ.: 01.12.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Nu,mīzi,ko tik švaki? Man kaut kā lēni tas reitings krīt, saņemies, ļetrak

Le pipec kāds trulums

Vajadzīgs man tu un tavs reitings kā izlietots prezis

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Man kaut kā lēni tas reitings krīt

Vadon, tas neesmu es...

Interesanti, nogāzīs līdz manējam?

Tas tak ir šitais te mīzis 69, lai viņam veicas It kā tas kaut ko mainītu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Vai tā ir visatļautība ?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

tiem pinpjiem, kuri celj vecas teemas augshaa, vajadzeetu kaaju dirsaa nolauzt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Tu, Kazladojev, nepurkšķini daudz, ka neuzvelk tev galvā bēbīšu džemperīti ar kaziņu.

1.. 38 39 40 41 42 43
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti