Visatļautība

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Uz šosejām valda visatļautība. Vakar ap plkst.17 braucu pa Ventspils šoseju uz Rīgas pusi, sākot no Talsu pagrieziena stipri palielinājās satiksmes intensitāte. Kā vēlāk sapratu, tas bija dulno rallija apmeklētāju dēļ - uz Rīgas pusi praktiski mašīnas gāja vienā kolonnā. Lielais vairums (ap 80% vadītāju) turēja ap 95 km/h (protams, arī tas ir pārkāpums, tomēr tas ir neliels) tomēr no Talsu pagrieziena līdz Tukuma pagriezienam pusstundas laikā atradās vairāk kā desmit kretīnu un deģenerātu, kuri plūsmu, kas jau gāja uz 95 km/h, ņēmās apdzīt. Piemēram, tādi kretīni brauca ar jauno Toyota-Landcruiser, iepriekšējās paaudzes Honda-CR-V, 90.gadu beigu Audi-A4, ceturto Golfu, Audi-100 cigāru, iepriekšējās paaudzes Mercedes S klasi, Subaru-Impreza, trešo Golfu, BMW 3.sēriju.

Un lai tie skrējēji tagad nepārmet, ka vainīgi ,,sēnes,, , kas lēni brauc un viņiem traucē. Braucot ar 95 km/h, vakar nepanācu nevienu lēnāk braucošu. Manā skatījumā tā šķendēšanās par ,,sēnēm,, ir stipri pārspīlēta.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..43
UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

'Aizvēju' izmanto,izdevīgā brīdī apdzen.

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Ieraudzīju topiku, atvēru...un,kad sāku lasīt, bija aizdomas, kas ir autors. Nekļūdīgi.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

man ir Pro 73 sindroms

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

iesaku padomaat

www.draugiem.lv/...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

man liekas, vwfans agri vai vēlu paņems ieroci un sāks slepkavot.

Seksualitāti nedrīkst šitā apslāpēt

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: man liekas, vwfans agri vai vēlu paņems ieroci un sāks slepkavot.

Seksualitāti nedrīkst šitā apslāpēt

VWFans ir viens no nedaudzajiem ar stabilu saprātu apveltītajiem šeit. Par to, VAI VWFans sāks slepkavot, nemāku teikt, jo neesmu Nostradams un kristāla lode arī mājās aizmirsusies.

Toties pavisam skaidrs ir tas, ka slepkavot JAU IR sākuši visi tie, kas pārsniedz ātrumu. Noslepkavoto (a.k.a. bojā gājušie uz ceļiem) skaits runā pats par sevi.

Kas attiecas uz piezīmi par seksualitāti... Par slepkavošanas motīviem lai spriež psihologi un psihiatri. Taču ir tāds teiciens, ka visi runā par ko runādami, bet utainais par pirti.

Reto Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Par "stabilo saprātu" tātad šodien liecina stūrgalvīga vilkšanās ar -10km/h no plūsmas ātruma tikai tāpēc, lai vakarā sirdi sildītu apziņa par ceturtajā ciparā aiz komata ieeknomēto degvielu, kā arī aktīva līdzmaurošana dažādu kampaņakciju organizētāju primitīvi savtīgajām interesēm!

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

vwfans jau ir saacis riikoties - vienu nīsto imprezu jau uzspridiznaajis

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Reto rakstīja: ....stūrgalvīga vilkšanās ar -10km/h no plūsmas ātruma ....

Kāpēc stūrgalvīga???

Man piemēram ir bijušas auto problēmas kad ātrāk par 65 nevar pabraukt. Tas arī ir stūrgalvīgi? Kā lai cilvēks tiek līdz autoservīzei?

Kā var zināt iemeslu kāpēc cits transportlīdzeklis brauc ar -10 vai -20 no maksimālā atļautā?

Man obligāti ir jāizkar plakāts ar iemeslu kāpēc es nebraucu ar maksimāli atļauto? Kāda mārrutka pēc man jādod atskaite ātrāk braukt gribētājiem. Kāda mārrutka pēc man ir jāpaskaidro lēnākiem ka es steidzos? Kāda mārrutka pēc man ir jātaisnojas ja es neielaižu kādu satrēgumā sev priekšā?

Ja brauc ātrāk tad brauc. Ja brauc lēnāk tad brauc. Bet atskaites kāpēc es tā braucu man nav jādod nevienam.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Un ja kāds brauc ekonomējot degvielu tad tā ir viņa darīšana nevis stūrgalvība. Stulbība ir prasīt no visiem vienādu rīcību. Stulbums ir tad ja domā ka visi ir tev parādā vietu uz ceļa. Stulbums kvadrātā ir uzskatīt ka visi izksutēsies ar vienādu ātrumu pie zaļās gaismas, jo nav krievu laiki kad bija divu tipu motori. Stulbums ir domāt ka visi māk pareizi iebraukt krustojumā un izbraukt no tā. Ļoti daudziem tā ir problēma kad izkustās tā lai priekšējie rati šķērso STOP līniju un tad stāvēt un gaidīt kad tad es varēšu savu kreiso uztaisīt (tā pat nav iebraukšana krustojumā).

Reto Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Varbūt sākumā vajadzētu noskaidrot par ko ir runa un tad bļaustīties, ne tā, uupi?

Mjā, bet tu jau neesi pat topika pirmo rakstu lasījis, ko ta var gribēt...

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Reto rakstīja: ....stūrgalvīga vilkšanās ar -10km/h no plūsmas ātruma ....

Kāpēc stūrgalvīga???

Man piemēram ir bijušas auto problēmas kad ātrāk par 65 nevar pabraukt. Tas arī ir stūrgalvīgi? Kā lai cilvēks tiek līdz autoservīzei?

Kā var zināt iemeslu kāpēc cits transportlīdzeklis brauc ar -10 vai -20 no maksimālā atļautā?

Man obligāti ir jāizkar plakāts ar iemeslu kāpēc es nebraucu ar maksimāli atļauto? Kāda mārrutka pēc man jādod atskaite ātrāk braukt gribētājiem. Kāda mārrutka pēc man ir jāpaskaidro lēnākiem ka es steidzos? Kāda mārrutka pēc man ir jātaisnojas ja es neielaižu kādu satrēgumā sev priekšā?

Ja brauc ātrāk tad brauc. Ja brauc lēnāk tad brauc. Bet atskaites kāpēc es tā braucu man nav jādod nevienam.

Ja Tev,cienījamais UUPI,ir problēmas ar auto vai vienkārši tāpat ir vēlme braukt lēnāk par citiem,tad esi tik laipns un ieslēdz avārijas gaismiņas,kā arī pieploc tuvāk labajai ceļa maliņai,un nevienam normālam cilvēkam nabūs nekādu pretenziju.

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja: Ja Tev,cienījamais UUPI,ir problēmas ar auto vai vienkārši tāpat ir vēlme braukt lēnāk par citiem,tad esi tik laipns un ieslēdz avārijas gaismiņas,kā arī pieploc tuvāk labajai ceļa maliņai,un nevienam normālam cilvēkam nabūs nekādu pretenziju.

UUSA, lūdzu norādiet uz CSN punktu, kurā būtu teikts, ka auto, kuram tehniska defekta dēļ maksimālais sasniedzamais ātrums ir mazāks par atļauto, jālieto avārijas gaismas? Kaut gan varat nemeklēt, nav tur tāda punkta.

markuz Reģ.: 12.07.2003
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

UUSA rakstīja: Ja Tev,cienījamais UUPI,ir problēmas ar auto vai vienkārši tāpat ir vēlme braukt lēnāk par citiem,tad esi tik laipns un ieslēdz avārijas gaismiņas,kā arī pieploc tuvāk labajai ceļa maliņai,un nevienam normālam cilvēkam nabūs nekādu pretenziju.

UUSA, lūdzu norādiet uz CSN punktu, kurā būtu teikts, ka auto, kuram tehniska defekta dēļ maksimālais sasniedzamais ātrums ir mazāks par atļauto, jālieto avārijas gaismas? Kaut gan varat nemeklēt, nav tur tāda punkta.

Cienījamais vilhelms_tills, kas Jūsuprāt ir braucējs uz šosejas ar tehniski bojātu auto un bez ieslēgtām avārijas gaismām?

Varat neatbildēt, tā pat Jau laikam pats nesapratāt, ko uzrakstījāt iepriekš.

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Reto rakstīja: Par "stabilo saprātu" tātad šodien liecina stūrgalvīga vilkšanās ar -10km/h no plūsmas ātruma tikai tāpēc, lai vakarā sirdi sildītu apziņa par ceturtajā ciparā aiz komata ieeknomēto degvielu, kā arī aktīva līdzmaurošana dažādu kampaņakciju organizētāju primitīvi savtīgajām interesēm!

Nē, Reto. Stūrgalvīga braukšana ar Latvijā atļauto maksimālo ātrumu + 5km/h (lai kompensētu iespējamās spidometra kļūdas).

Atšķirībā no "plūsmas", kas brauc ar ātrumu 105 km/h un ir salīdzināma ar lemingu baru, kas masveidā lec no klints. Gribat būt lemings, darīt kā visi? Welcome, lemming!

Un par degvielas ekonomēšanu te runa nebija, nevajag izgudrot to, kā nav.

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

markuz rakstīja: Cienījamais vilhelms_tills, kas Jūsuprāt ir braucējs uz šosejas ar tehniski bojātu auto un bez ieslēgtām avārijas gaismām?

Varat neatbildēt, tā pat Jau laikam pats nesapratāt, ko uzrakstījāt iepriekš.

Ja vienīgais auto bojājums ir nespēja braukt ātrāk par 70km/h (dodu konkrētu piemēru, lai ar disleksiju sirgstošie arī saprot), tad tas drīkst pa šoseju braukt arī bez avārijas gaismām. Bez tam, avārijas gaismu lietošana šajā gadījumā PALIELINA bīstamību, piemēram, krustojumā citi auto vadītāji var vienīgi minēt, vai šis auto griezīsies pa labi, pa kreisi, vai arī brauks taisni.

markuz Reģ.: 12.07.2003
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

markuz rakstīja: Cienījamais vilhelms_tills, kas Jūsuprāt ir braucējs uz šosejas ar tehniski bojātu auto un bez ieslēgtām avārijas gaismām?

Varat neatbildēt, tā pat Jau laikam pats nesapratāt, ko uzrakstījāt iepriekš.

Ja vienīgais auto bojājums ir nespēja braukt ātrāk par 70km/h (dodu konkrētu piemēru, lai ar disleksiju sirgstošie arī saprot), tad tas drīkst pa šoseju braukt arī bez avārijas gaismām. Bez tam, avārijas gaismu lietošana šajā gadījumā PALIELINA bīstamību, piemēram, krustojumā citi auto vadītāji var vienīgi minēt, vai šis auto griezīsies pa labi, pa kreisi, vai arī brauks taisni.

Nu gan. Ja jūs palasītu uzmanīgāk, ko pats pirms brīža rakstījāt, tad varbūt ar saprastu par ko iet runa. Citēju: "ka auto, kuram tehniska defekta dēļ maksimālais sasniedzamais ātrums ir mazāks par atļauto"... kā tur Jūs laipni sevi nodēvējāt? Ā dislekiķis, skaidrs

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

markuz rakstīja: Cienījamais vilhelms_tills, kas Jūsuprāt ir braucējs uz šosejas ar tehniski bojātu auto un bez ieslēgtām avārijas gaismām?

Varat neatbildēt, tā pat Jau laikam pats nesapratāt, ko uzrakstījāt iepriekš.

Ja vienīgais auto bojājums ir nespēja braukt ātrāk par 70km/h (dodu konkrētu piemēru, lai ar disleksiju sirgstošie arī saprot), tad tas drīkst pa šoseju braukt arī bez avārijas gaismām. Bez tam, avārijas gaismu lietošana šajā gadījumā PALIELINA bīstamību, piemēram, krustojumā citi auto vadītāji var vienīgi minēt, vai šis auto griezīsies pa labi, pa kreisi, vai arī brauks taisni.

a Tu ar roku nevari paraadiit pagriezienu? Shkiet, tieshi taa noteikumos ir teikts, ja nevar ar lampinjaam, paraadam ar roku. Un ja kaads auto nespeej sasniegt aatrumu 90km/h, tad vinjam ir jaabrauc maximaali tuvu brauktuves labajai malai, netrauceejot citus. Un tur nav nekas traks, es arii esmu vilcies 200km ar aatrumu 80, jo droseles bojaajuma deelj aatraak negaaja, BET es uzskatu, ka neviens no tiem shoferiem, kas gaaja aiz manis, mani nelamaaja, jo es braucu bezmaz vai pa apmali. Taa ir elementaara cienja pret citiem satiksmes daliibniekiem. Bet kad uz celja paraadaas taadi, kaa VWfans, kuram braukshana ar aatrumu 75km/h pa "lielisko" Via Baltica un citiem aatras pluusmas celjiem ir ikdiena un paarlieciiba, no taas savstarpeejaas cienjas vairs nav nekaa un rodas avaarijas situaacijas. Kaa jums liekas, kaapeec atceela aatruma ierobezhojumu 80 km/h jaunajiem shoferiem?

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

UUSA rakstīja: Ja Tev,cienījamais UUPI,ir problēmas ar auto vai vienkārši tāpat ir vēlme braukt lēnāk par citiem,tad esi tik laipns un ieslēdz avārijas gaismiņas,kā arī pieploc tuvāk labajai ceļa maliņai,un nevienam normālam cilvēkam nabūs nekādu pretenziju.

UUSA, lūdzu norādiet uz CSN punktu, kurā būtu teikts, ka auto, kuram tehniska defekta dēļ maksimālais sasniedzamais ātrums ir mazāks par atļauto, jālieto avārijas gaismas? Kaut gan varat nemeklēt, nav tur tāda punkta.

Es taču neapgalvoju,ka minētās darbības pieprasa CSN,vienkārši uzskatu,ka tā lēnākais braucējs brīdina citus un izrāda tiem elementāru cieņu.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja:

Bet kad uz celja paraadaas taadi, kaa VWfans, kuram braukshana ar aatrumu 75km/h pa "lielisko" Via Baltica un citiem aatras pluusmas celjiem ir ikdiena un paarlieciiba, no taas savstarpeejaas cienjas vairs nav nekaa un rodas avaarijas situaacijas. Kaa jums liekas, kaapeec atceela aatruma ierobezhojumu 80 km/h jaunajiem shoferiem?

Es jau vairākkārt esmu teicis, ka vairs nebraucu ar 75-80 km/h intensīvas satiksmes apstākļos. Tā es darīju pirms 5-10 gadiem, bet tagad velku citiem līdzi ar 95 km/h. Un pie labās malas, ja kāds grib apdzīt, es pieturos vienmēr. Bet Tev gan nāktos pārskatīt savu attieksmi pret ātruma neievērošanu - 120-140 km/h pa Liepājas šoseju nav normāli pat ar vislabāko auto. Civilizētu Rietumeiropas valstu praksē šāds ātrums tiek atzīts par labu esam uz automaģistrālēm, bet mūsu šosejām līdz tādam līmenim ir ļoti tālu.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

nemuldi nu var daudz kur vilkt ari atrak tai paša pleskavas divvirziena varetu 130 bez mazakam problemam

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: nemuldi nu var daudz kur vilkt ari atrak tai paša pleskavas divvirziena varetu 130 bez mazakam problemam

Ja no meža izskries stirna, ko tad?

Reto Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Pirmkārt, lai "kompensētu iespējamās spidometra kļūdas" būtu jābrauc nevis ar +5, bet gan -5km/h no atļautā, bet tik šerpa matemātika Jums, lemingologam, droši vien par sarežģītu.

Otrkārt, Jūsu pasludinātais "stabilā saprāta" etalons - vwfans, patiesībā ir iauto aprindās visnotaļ slavens degvielas ekonomijas megaguru, kurš pārvietošanos automobilī redz tikai un vienīgi caur degvielas mililitru prizmu. To jau nu gan vajadzēja zināt!

Reto Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Sorry, tas iepriekšējais Vilhelmam bi domāc

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

batka rakstīja: nemuldi nu var daudz kur vilkt ari atrak tai paša pleskavas divvirziena varetu 130 bez mazakam problemam

Ja no meža izskries stirna, ko tad?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..43
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti