izbrauc ar abaam.. un vienlaiciigi pacheko tepat pa topikiem...
Ja nu a4 jau točna musu ceļiem domats ar savu izcilo hadeni:
Kindzulis rakstīja: vai Viktosam i viss oki ar orientaaciju
par orientaaciju nezinu, bet pašnovērtējums zems 
deksters rakstīja:
Kindzulis rakstīja: vai Viktosam i viss oki ar orientaaciju
Interesējies?


saakshu ar tevi.. salduminj
Gnoms rakstīja:
Viktos rakstīja: .... acīs iekrita Audi A4 un Mitsubishi Galant virs 97 gada.
Nu man jau ka visiem "sapņotājiem" ir tāda vēlme lai auto atbilstu dažiem kritērijiem :
1) Lai auto ritošā daļa būtu daudz maz paredzēta Latvijas ceļiem
2) Lēta apkope
Vārdu sakot es nez ko gribu... [zinu tik ka mašīnu]
Esmu aprunājies ar n-tajiem pazīstamiem cilvēkiem, kuri strādā servisos un, katrs saka kaut ko savu...
Iesakat man tādam "idiotam", ko un kā labāk...
visu cieņu, laba latviešu valoda...
cik gadā nobrauksi?
Kaut ko tādu es vēl nez, bet domāju ka sākumā daudz...
Gnoms velk pareizā virzienā.
Ja gadā nobrauksi 10-15K, tad ņem kurš smukāks.
Ja 25-30 un vairāk, tad neviens no abiem šiem gan nederēs. Jāskatās citos virzienos.
Ideots rakstīja: ko Tu vēl sagaidi no tā auto.... izņemot tos 2 kritērijus, ko jau nosauci ?
Es kā jau teicu no auto neko nez, un tāpec pat nez ko svarīgākais ir skatīties...
Viktos rakstīja:
vēlos lielu, smagu, drošu ar komfortablu gaitu
tad nu skaties uz A6 5er MB vai amurikaani kaadu 
Gnoms rakstīja:
Ideots rakstīja: vēlies lielu, smagu, drošu ar komfortablu gaitu vai
mazu, spriganu, ātru ?
ko vēlas, jau aprakstīja...
un ja sievasmāte + sunc?
sunc blakus.. tjoscha grabazjniekaa
Gnoms rakstīja:
Viktos rakstīja:
vēlos lielu, smagu, drošu ar komfortablu gaitu
amerikoss
Suburban...
nu jaa... D-pilii kaa reiz dinazs taisiijaas naftas refineeriju taisiit augshaa... 
[/c]
ko vēlas, jau aprakstīja...
un ja sievasmāte + sunc? [/c]
To domu ar sievasmāti un suni nevisai izpratu - tip cik daudz vietas...
Tad tas nav svarīgākais
Ņem labāko tīri tehniskā stāvokļa ziņā. Aprīkojumu, krāsu, marku labāk izvēlies tad, kad rocība atļaus iepirkt jaunu. Ekspluatācija jebkuram auto ir naudietilpīgs pasākums un ritošās remonti par 50-70% ir atkarīgi no Tevis paša.
ir markas, kam rietošā šajā zemītē vienkārši BIRST [/c]
Un kuras tās būtu ?
nja.. izteiksmiigi...
galantam iisteniibaa ne tikai stupicas saaliits prieks... gjengjeris starteris elektronika.. viss i tik daargs tik daargs...
bet cik pasham dariishana i bijusi.. ar galantu2.0V6 un a4 2.8Q... tad nu jaasaka ka japaaniic bij patiikamaaks.. neskatoties uz to ka vecaaks.
Ideots rakstīja: vācietis ir OK, ja to pērk par normālu (nevis ka tik lētāk) ciparu
No vāciešiem A4 vai A6, bet no japāņiem Galants 97 gada - ko lbāk ieteiktu ?
Ideots rakstīja: bet fraņči, korejieši diemžēl nē
Izskatās ka to vien darījis esi , kā jūzojis frančus un korejiešus 
Ideots rakstīja:
juhaN rakstīja: Izskatās ka to vien darījis esi , kā jūzojis frančus un korejiešus
kā jau teicu, katrs staipa savu krāniņu....
juha vai kas tu tur esi par anonīmo losi.... katrā komandējuma man ir no nomas korejiešu vai spraņču auto- piedod, bet aš pisau tos fraņcus, būtu labāk vīnu taisījuši, tas labāk sanāk
Man tieši otrādāk - sadarbības partneru izsniegtie "luxusklases" volvo, mb, bmw piegriezušies - pa šosejām br
Kaut kā jočīgi te - rakstīju vienreiz - sadalījās divās daļās ):
Cik nopratu tad nav lielas nozīmes ņemt japāni va vācieti, jo mašīna pa tādu naudu sanāk veca un viss atkarīgs no tā, ka paveiksies.
Vēl man visi saka ka dzīt auto no Vācijas ir DAUDZ izdevīgāk un to ka tur viņi vēl nava tik nojāti ka pie mums - tā ir taisnība ?
Īsti tā arī neizpratu, kāda kārba mašīnai ir labāka - automāts vai manuāla, katrs slavē savu. Pasakat kādi ir + un -, automātam un manuālajai.
Vēl jautājums par degvielu. Uz kā ir labāk ņemt, benzīns vai dīzelis. Es esu dzirdējis ka benzīns ir jestrāks par dīzeli, bet dīzelis ir jaudīgaks un tam ir mazāks patērīņš, salīdzinājumā ar benzīnu. No tā es secinu, ja ņemt mašīnu ar mazjauudīgu motoru, tad ir labāk ar benzību, bet ja virs kādi 2.0, tad labāk jau dīzeli - es pareizi spriežu ?
Gnoms rakstīja:
Viktos rakstīja:
vēlos lielu, smagu, drošu ar komfortablu gaitu
amerikoss
Suburban...
EXCURSION taa i nesapratu, vai lielaaks vai mazaaks par SUBURBAN, bet nu komfortabls bez gala
bizenajs rakstīja:
Gnoms rakstīja:
Viktos rakstīja:
vēlos lielu, smagu, drošu ar komfortablu gaitu
amerikoss
Suburban...
EXCURSION taa i nesapratu, vai lielaaks vai mazaaks par SUBURBAN, bet nu komfortabls bez gala
Noteikti ne lielāks, ja gribētu lielāku tad nerakstītu ka tam jābūt sedanam.