Itāļu raķeti pārdodu

Master_D Reģ.: 29.09.2004
 
1 2 3 4 5 6 7 8
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Imka rakstīja:

TDI rakstīja: ko var tirst par alfaam un diizeljiem ??!! pashiem taadi ir bijushi ? tiem lielajiem tirseejiem ? nepatiik , nexavo

ir savulaik biki braukts ar AR155(kautkaataabijalaikam) 2,5TD un neviens vien BMW izfaksots . chomam(no Latgales) tas pepeloc nogaaja 4gadus + nemeeraa km un nekaadu gemoroju nebij . Cilvis vienk sekoja autinjam , speciaali nelauza utt.

vispaabaa zapejalji diiseljnoliceeji .

pagaashpiektdien , ar savu iCTDI 'slikto'diizeljcirvi ,seedeeju astee jaunajam S500 marshrutaa Pljavinjas -Reezekne , vid aatrums 140-170km/h , aiz manis veel 9-5 SAABs 'karaajaas' , un kautkaa nejutos apdaliits + vid pateerinjsh , tajaa ~600km izbraucienaa , beigaas bij 6,6l/100km . Pirmdien , ar A6 2,8Q tjaptrjoonjik , "izpildiju ' Smilteni , 400km , vid pateerinjsh 9,1l/100km + max aatrums knapi 130 ( grjoppans Sigulda -Ceesu posms ) , par ikdienas juurmala-Riiga-Juurmala vispaabaa pakluseesim . Nu i pastaastiet nax te LV ko vairaak vajag kaa ~150zs diizeli ?????

Ir cilvēki kam nepatīk traktora skaņa un dīzeļa smaka

piiss

tad nu laikam jaunaako dieseli esi maniitu razjotu ap 90to gadu beigaam

arii piis

ple.. wc jaapiemeklee

elektro Reģ.: 16.03.2002
0 0 Atbildēt

nē nu labi, visi gudri puikas, vīiiiiiisi gudri

protams, ka jebkurš var izteikties

protams, ka zinību avots

protams, ka vārda brīvība

tikai kāds pie svētā meinarda labums tev vai pārdevējam vai pat tam nabaga pricējam, kurš tagad trīc un dreb par savu santīmiņu, no tā, ka kāds te gudrs kindzulis vai edzhulis vai cits --lis noliek šo auto? nav tā kā nevienam ienācis ķobī, ka te lielākoties noliek visu pēc kārtas? alfas lūzt un ir baigie sūuu... nu to var pateikt jebkurš 2-gadīgs ēzelis vai mūlis (tas būt zirga un ēzeļa krustojums), kurš kaut reizi dzirdējis vārdu auto

tad ja ir reāla interese - jautājam, ja nav - turam savas zirņu tūbas ciet. vai ne tā būtu normāli? nē, vajag kādam atrasties, kas savu pārgudro un ārkārtīgi svarīgo viedokli nespēj neizpaust... bērnu dārzs, vēlreiz saku

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

neviens jau nenoliek to auto, pa 4einaariem buutu labulabais braucamriiks pa 5,5 gan baigais suuds

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

TDI rakstīja: Nu i pastaastiet nax te LV ko vairaak vajag kaa ~150zs diizeli ?????

Tu gadienā nedzīvo kartona kastē?

nosinks perzonaalz , bet ,manas patreizeejaas ,svariigaakaas veertiibas nau M5 waj Sklasse +ikgadu paaris kls extraa atlociit banjutai . ir bish citas prioritaates . un , esmu seu taa izshtukojis , autoo ir jaabuut jaunam , pieklaajiiga ziimola , ar normaalu diilerservisu un labu atlikusho veertiibu .

sprafkai:manas dziivesvietas -' kartoona kastes ' , 'aatraas paardoshanas veertiiba ', ir 2,5mln , normaala taada kastiite . kas veel Tevi interesee ?

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Dīzeļi rullē, bet ne jau 10 gadus veci, po kas tur pa comonrailiem utt.

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

elektro rakstīja: nē nu labi, visi gudri puikas, vīiiiiiisi gudri

protams, ka jebkurš var izteikties

protams, ka zinību avots

protams, ka vārda brīvība

tikai kāds pie svētā meinarda labums tev vai pārdevējam vai pat tam nabaga pricējam, kurš tagad trīc un dreb par savu santīmiņu, no tā, ka kāds te gudrs kindzulis vai edzhulis vai cits --lis noliek šo auto? nav tā kā nevienam ienācis ķobī, ka te lielākoties noliek visu pēc kārtas? alfas lūzt un ir baigie sūuu... nu to var pateikt jebkurš 2-gadīgs ēzelis vai mūlis (tas būt zirga un ēzeļa krustojums), kurš kaut reizi dzirdējis vārdu auto

tad ja ir reāla interese - jautājam, ja nav - turam savas zirņu tūbas ciet. vai ne tā būtu normāli? nē, vajag kādam atrasties, kas savu pārgudro un ārkārtīgi svarīgo viedokli nespēj neizpaust... bērnu dārzs, vēlreiz saku

Labi, jautaaju:

Esmu dzirdeejis, ka alfas pastiprinaati luuzt un padaargi remonti. Vai kaads, kas ar taam regulaari brauc vai remontee (nevis iipashnieks vai vinja advokaats, kas censhas sho konkreeto paardot) var pakomenteet situaaciju. Esmu potenciaals pirceejs, un mani interesee citu alfistu viedoklis, sevishkji to, kas shobriid ar alfu vairs nebrauc.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

elektro rakstīja: nē nu labi, visi gudri puikas, vīiiiiiisi gudri

protams, ka jebkurš var izteikties

protams, ka zinību avots

protams, ka vārda brīvība

tikai kāds pie svētā meinarda labums tev vai pārdevējam vai pat tam nabaga pricējam, kurš tagad trīc un dreb par savu santīmiņu, no tā, ka kāds te gudrs kindzulis vai edzhulis vai cits --lis noliek šo auto? nav tā kā nevienam ienācis ķobī, ka te lielākoties noliek visu pēc kārtas? alfas lūzt un ir baigie sūuu... nu to var pateikt jebkurš 2-gadīgs ēzelis vai mūlis (tas būt zirga un ēzeļa krustojums), kurš kaut reizi dzirdējis vārdu auto

tad ja ir reāla interese - jautājam, ja nav - turam savas zirņu tūbas ciet. vai ne tā būtu normāli? nē, vajag kādam atrasties, kas savu pārgudro un ārkārtīgi svarīgo viedokli nespēj neizpaust... bērnu dārzs, vēlreiz saku

paraadi kaut vienu vaardu shinii topikaa kur esmu nolicis alfu

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

p.s. elektro: pats arii vareetu pafiltreet nedaudz

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Dīzeļi rullē, bet ne jau 10 gadus veci, po kas tur pa comonrailiem utt.

no 10gadiigiem diizeljie ar kamoonoem , teedeeii utt kas nau legjendaarais MB klasiskais diizelis , man ar pumpas uukstaa metas bet citaadi , no paziistama lietotaaja , zem zveeresta , vareetu arii iexavot 10gadiigu , LABI UZTUREETU , diizeli bet ne 'saules muuzja' braukshanai .

cita starpaa , godaatais paardeveejs nau neko mineejis par pardoshanas iemesliem ?? mosh toch kirdiks tam rekjetei tuvojaas

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Aga, tā viņš tagad uzreiz ņems un pateiks - jā, tuvojas kirdiks, ņemiet, kamēr vēl uz priekšu kust

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Kāpēc AR un noteikti benzīns???

Pats braucu ar Audi `01. gada 2.5TDI multitronic automāts un veikt apdzīšanu nav ne mazāko problēmu, t.sk. fūres. Iespiedu - aizgāja. Pie tam ekonomiska braukšana.

Tā kā AR + dīzeļa savienojumam nav ne vainas.

elektro Reģ.: 16.03.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: p.s. elektro: pats arii vareetu pafiltreet nedaudz

jā jā nu kaut ko tik krasu mēģinot pateikt protams esmu gatavs uz nikno fleimu... sorry, Kindzuli - tu gadījies tikai kā slikti piemeklēts piemērs pārlasot komentus un saprotot, ko lielākoties visi saka - arī Edžulis neko sliktu par alfām neteica, bet nu ... labi izklausās Edžulis un Kindzulis

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

es tikko biju apskatiities to Master_D alfu. ai nu tas ir vienakarshi psc. izbraucu, un pie kautkadiem 3 tk/apgr turbina atrubaas. chista var just. es saku shim, ka turba neiet, a shis man pilnam muteem stasta ka tas ir normali un dizeljiem taa esot. afigetj chalis! neuzkjeraties

ps. piedod Master_D, bet nafig chakaret manu un citu cilveku laiku un megjinat kadam kautko iesmeret. b.ļ.a nafigam es braucu skatities auto pa videjo cenu ja vinjai ir tads kasjaks. piekam vel uzrakstit 6sekundes lidz 100 km/h ja tur pat 13 sekundes tas drapakst tos 100km/h nespej sasniegt. tas ir pirmkart stulbi, otrkart pieradijas tas ko te visi bazuuneee. Alfa romeo laikam tomeer ir suuds.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Šīram začots par uzņēmību

Vot interesanti zināt, teica viņš Masteram, kas īstenībā ir, vai vienkārši tipo no malas atbrauca?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

es varu iedomaties ja edzulis butu aizbraucis to alfu skatities vinsh tagad pa visu forumu bljaustiitos ka taas AR neiet un nezheligi suks. nee iet kruta tas motors, ja tas ceeliens ir tads pats ka no saakuma. tikai tas auto ir baigi cietais. blombe birst aaaraa. es tur trapiju uz salaiduma vietas kur ar subaru maucu paari vispar neatmetoties, sajuta bija tada itk ta alfa sadaliijaas reizinatajos.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

beidzot viens pa teemu ieposteeja

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Labi, jautaaju:

Esmu dzirdeejis, ka alfas pastiprinaati luuzt un padaargi remonti. Vai kaads, kas ar taam regulaari brauc vai remontee (nevis iipashnieks vai vinja advokaats, kas censhas sho konkreeto paardot) var pakomenteet situaaciju. Esmu potenciaals pirceejs, un mani interesee citu alfistu viedoklis, sevishkji to, kas shobriid ar alfu vairs nebrauc.

Man pašreiz nav alfas (vai pareizāk tiek atjaunota 1973 gada)

Ik dienā braucu ar is 250

Ja pirktu lietotu auto ikdienai, noteikti alfu, visticamāk 166 ar 3,0 dzinēju un automātu.

Latvijā jaunu AR neepirktu, vairāku iemeslu dēļ, kas nav pašreizējās sarunas temats

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Ja pareizi sapratis esmu, shearer ar veciem auto tirgojas

Vecu auto tirgotāji ir sliktākie/negodīgākie cilvēki pasaulē, vismaz tā ASV uzskata, pēc pieredzes tieši tāpat ir arī Latvijā

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

arba rakstīja: Ar 200 + zs kapsētu pirms 2 ned izbraucu Rīga-Kuldīga-Jūrkalne-Liepāja- Kuldīga - Ventspils - Kuldīga - VEntspils - Rīga, braucu nesēņojot ar patēriņu 7,2

Beznzīna dzinēji stipri attīstās

tas ir pestjec shitaa pateikt. tad ko moshka nafig tos 1.8 motorus, perkam visi 3litrigos. recik vinji ekonomiski!!! ed tikkpat cik 650 kubu mocis

Nu ko es pateicu ?

To kā jauns dzinējs patērē ?

Jā piļsētā ir 14-15,

Vidēji uz 20 000 nobrauktiem 11, 60 % nobraukuma Rīga.

Ārpus pilsētas normāli braucot 7,5-8

Piedomājot 6,5

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

2000 ajaa gadaa Riiga -Koln-Riiga ar Camry V6 aut. vid pateerinjsh 8,9 piedevaam turpceljaa no Frankfurtes liidz koln 'pedal to metall' rezjiimaa bet ikdienaa tas drapaks eeda ~12,5 videeji . viss ir relatiivi , kam kur sanaak braukt . 2,8Q audaks seenjojot pa shosi speej uzraadiit 8,5 , bet tikko saac 'ikdienu' taa 13,5nieks ir klaat un nevar teikt ka dikti 'zveeriigsi' vinjsh ietu prieksh taadas apetiites .

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: es tikko biju apskatiities to Master_D alfu. ai nu tas ir vienakarshi psc. izbraucu, un pie kautkadiem 3 tk/apgr turbina atrubaas. chista var just. es saku shim, ka turba neiet, a shis man pilnam muteem stasta ka tas ir normali un dizeljiem taa esot. afigetj chalis! neuzkjeraties

Šīri, tu vispār ar turbo dīzeli esi braucis?

Paskaties uz šito griezes līkni. Tā ir AR 136hp motoram

squadra-tuning.com/...

Tas motors vienārši tā brauc. Pie spiediena, kas rodas pie 3500rpm atveras wastgate un cēliens nokrīt.

Viss saits, lai saprastu bildes kontekstu.

squadra-tuning.com/...

Man vakar sanāca pabrukāties ar JAUNU audi 3.0 tdi. Arī tam motoram grieze virs noteiktiem rpm nokrīt.

Ja tu gribi, lai dzinējs vienādi ceļ viā garumā - pērc V6 vai v8.

Enīvei - atmosfēriskos subaru šī alfa ēd brokastīs

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

Man vakar sanāca pabrukāties ar JAUNU audi 3.0 tdi. Arī tam motoram grieze virs noteiktiem rpm nokrīt.

Ilustrācijai - audi griezes līkne.

www.rri.se/...

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

nez..man 530d e60 pasa sakuma ir lenaks,bet pie 2K sak celt atrumu loti labi pazinam ir 535d ,tur ir kosmoss )

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

KM rakstīja: nez..man 530d e60 pasa sakuma ir lenaks,bet pie 2K sak celt atrumu loti labi pazinam ir 535d ,tur ir kosmoss )

Visi dīzēļi ir kosmoss , tikai mazā apgriezienu diapazonā, tapēc jau viņiem liek 6 pkapāpju kārbas

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

KM rakstīja: nez..man 530d e60 pasa sakuma ir lenaks,bet pie 2K sak celt atrumu loti labi pazinam ir 535d ,tur ir kosmoss )

šitā arī ceļ no 1800-4000.

tad ir jāslēdzās pāri

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti