Itāļu raķeti pārdodu

Master_D Reģ.: 29.09.2004
 
1 2 3 4 5 6 7 8
shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

nezinu , man mitsubishi 2L diizels paslaik normaali iet no 2,5-3tk rpm... vai nu pie vainas nesenais teh apskates reguleejums, vai hvz kas...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Ja pat šīris saka, ka mēsls tad jautājumu vairs nav

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

širim viss ir mēsls ar ko pats nebrauc vai ko nemēģina pārdot

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

shearer rakstīja: es tikko biju apskatiities to Master_D alfu. ai nu tas ir vienakarshi psc. izbraucu, un pie kautkadiem 3 tk/apgr turbina atrubaas. chista var just. es saku shim, ka turba neiet, a shis man pilnam muteem stasta ka tas ir normali un dizeljiem taa esot. afigetj chalis! neuzkjeraties

Šīri, tu vispār ar turbo dīzeli esi braucis?

Paskaties uz šito griezes līkni. Tā ir AR 136hp motoram

squadra-tuning.com/...

Tas motors vienārši tā brauc. Pie spiediena, kas rodas pie 3500rpm atveras wastgate un cēliens nokrīt.

Viss saits, lai saprastu bildes kontekstu.

squadra-tuning.com/...

Man vakar sanāca pabrukāties ar JAUNU audi 3.0 tdi. Arī tam motoram grieze virs noteiktiem rpm nokrīt.

Ja tu gribi, lai dzinējs vienādi ceļ viā garumā - pērc V6 vai v8.

Enīvei - atmosfēriskos subaru šī alfa ēd brokastīs

tu tikai netirs. neesmu ar pirkstu taisits un no palaga ari neesmu sakasiits. tev tur ir paaraakais turbas gljuks.

ja kads par to shaubaas, tad izbrauciet un parliecinieties pashi.

par to jaudas likni un citam fignjam vari man nebazuuneet te. sataisi tas sapujushas trubas vai parspiediena varstu, vai fig vinju zin kas tev tur gljuchii. bet pie 3 shtukam tev tur vel visam bija jagriezhas ka maz neliekas.

citadi tev tur ir nevis dizelis bet biezpiendiizelis. afigel tu galigi man shitadus batonus spraust.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: širim viss ir mēsls ar ko pats nebrauc vai ko nemēģina pārdot

starp citu megjinu to meeslu paardod un nopirkt citu meeslu. bet nu katram meslam ir sava cena. likumsakarigi - jo lielaks mesls jo zemaka cena. ta tam bus but.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: širim viss ir mēsls ar ko pats nebrauc vai ko nemēģina pārdot

Nu tas gan fakts

Un par to jaudas zudumu pēc 3k: Nu domāju, ka tā tam jābūt. Dīzeļi ceļ no 1500-3500. Pēc tam bezjēdzīga griešana.

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Kurš šīri no gultiņas izlaida???

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Šīri tu vēl tak nesen taisījies 156 pirkt Powerā tā izcēlies, ka dažiem pat tavus vecākus palika žēl Kādi secinājumi tagad? Joprojām pirksi 156?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

iespejams pirkshu. shodien biju paskatiit arii fiat stilo 2002. gada. isteniba normals suuu ar ko braukt uz darbu. kaa teica Martins Dzenitis no Autobilda, sture grozaas viegli, pedalji spaidaas labi tikai salons gan suks, pie 140 tk izskatas tads pats ka manam subaru pie 180

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

arba rakstīja: širim viss ir mēsls ar ko pats nebrauc vai ko nemēģina pārdot

Nu tas gan fakts

Un par to jaudas zudumu pēc 3k: Nu domāju, ka tā tam jābūt. Dīzeļi ceļ no 1500-3500. Pēc tam bezjēdzīga griešana.

izbrauc ar to miseni. es domaju pat tu kursh neko vispar no dzelzhiem nesaprot iedomatos ka ta tam nav jaabuut. viens ir kad vinsh vienkarshi vairs negriezh, otrs ir kad momentaa nokriitas spiediens un tur viss tas kam butu jasedeg melnos duumos iznaak pa izpuuteeju. nechakaree man smadzeni, tu tur nebiji, tu ar to sudu nebrauci. basta.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

edzulis rakstīja:

arba rakstīja: širim viss ir mēsls ar ko pats nebrauc vai ko nemēģina pārdot

Nu tas gan fakts

Un par to jaudas zudumu pēc 3k: Nu domāju, ka tā tam jābūt. Dīzeļi ceļ no 1500-3500. Pēc tam bezjēdzīga griešana.

...viss tas kam butu jasedeg melnos duumos iznaak pa izpuuteeju....

diizels bez melniem duumiem nav iedomaajams, tirlinj..

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

arba rakstīja: širim viss ir mēsls ar ko pats nebrauc vai ko nemēģina pārdot

Nu tas gan fakts

Un par to jaudas zudumu pēc 3k: Nu domāju, ka tā tam jābūt. Dīzeļi ceļ no 1500-3500. Pēc tam bezjēdzīga griešana.

xvz kaa tur alpaam , bambalaatiem uuteetee, bet gonda 'celj' liidz 'atmet'(~5500rprm ) arii TDI griezjaas redlainaa ,ja vajag

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

shearer rakstīja:

edzulis rakstīja:

arba rakstīja: širim viss ir mēsls ar ko pats nebrauc vai ko nemēģina pārdot

Nu tas gan fakts

Un par to jaudas zudumu pēc 3k: Nu domāju, ka tā tam jābūt. Dīzeļi ceļ no 1500-3500. Pēc tam bezjēdzīga griešana.

...viss tas kam butu jasedeg melnos duumos iznaak pa izpuuteeju....

diizels bez melniem duumiem nav iedomaajams, tirlinj..

širis laikām ta arī nenopirks sev dīzeli... vismaz lietoto ar tādu attieksmi..... iedomajas ka dzinējs ir F1 cienīgs.... no coments..

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja: diizels bez melniem duumiem nav iedomaajams, tirlinj..

tā tam būs būt......

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: 'aatraas paardoshanas veertiiba ', ir 2,5mln

tad jau Tu mums arī esi 800 ļimonāru sarakstā?

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

neesmu shearer nekad redzeejis, bet vinjsh man asociejas ar to siiko smurguli no gredzenu paveelnieka.

accel92.mettre-put-idata.over-blog.com/...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

edzulis rakstīja:

arba rakstīja: širim viss ir mēsls ar ko pats nebrauc vai ko nemēģina pārdot

Nu tas gan fakts

Un par to jaudas zudumu pēc 3k: Nu domāju, ka tā tam jābūt. Dīzeļi ceļ no 1500-3500. Pēc tam bezjēdzīga griešana.

xvz kaa tur alpaam , bambalaatiem uuteetee, bet gonda 'celj' liidz 'atmet'(~5500rprm ) arii TDI griezjaas redlainaa ,ja vajag

Arī alfa griežas līdz 5krpm. Un ar turbo ir viss ok. Šīrim ar galvu - gan nav.

Es tādam ķēmam to auto nepārdotu arī pa 6kE - lai nepurgā zīmolu.

neesmu shearer nekad redzeejis, bet vinjsh man asociejas ar to siiko smurguli no gredzenu paveelnieka.

accel92.mettre-put-idata.over-blog.com/...

savbukārt es esmu un neko vairāk neteikšu vienk esmu pieklājīgs

bet elbē - tahad es vairs neticu, ka neesi viņu redzējis.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu pastāsti, lūdzu, kas tad tur īšti ir ar tiem apgriezieniem.. es šī topika iespaidā mazliet aizskatījos uz šamo.. ss.ss.lv/...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Uzzvani un izbrauc ar viņu. Pēc tam izbrauc ar manējo. Salīdzini.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nē, nē.. šovasar vēl nemainīšu autiņu.. vienkāºsi aizskatījos uz 166.. bet kas tad īsti ir ar tiem dīzeļiem.. vienīgais sakars ar alfas dīzeļiem ir bijis ar veco CV, kur tas uzvedas vienkaºsi lieliski.. un vispar, pat braucis ar alfu ne reizi neesmu, bet pamēģināt kādu laiku ļoti gribētos..

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: nē, nē.. šovasar vēl nemainīšu autiņu.. vienkāºsi aizskatījos uz 166.. bet kas tad īsti ir ar tiem dīzeļiem.. vienīgais sakars ar alfas dīzeļiem ir bijis ar veco CV, kur tas uzvedas vienkaºsi lieliski.. un vispar, pat braucis ar alfu ne reizi neesmu, bet pamēģināt kādu laiku ļoti gribētos..

Sākumā kolēģim, pēc tam pašam, vienu brīdi bija doma par 166. Iegāju alfisti.lv, šie man sastāstīja pilnas ausis par to, cik ēd, cik servisos atstāj, cik bieži uz turieni brauc utt., ka atmetu to domu

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: nē, nē.. šovasar vēl nemainīšu autiņu.. vienkāºsi aizskatījos uz 166.. bet kas tad īsti ir ar tiem dīzeļiem.. vienīgais sakars ar alfas dīzeļiem ir bijis ar veco CV, kur tas uzvedas vienkaºsi lieliski.. un vispar, pat braucis ar alfu ne reizi neesmu, bet pamēģināt kādu laiku ļoti gribētos..

ja gribi testdraivu- šodien līdz vakaram esmu mūkusalas 41 rajonā. Mans tel ir pirmajā postā.

Nav jau uzreiz jāpērk

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

ei tu nost! nu chista iauto tauta ir pilniigakie dornji. es tak izbraucu ar to auto!!! kas jums vel no ta visa nav skaidrs?

karoch man vairs te nav ko teikt ja Master_D saka ka tur viss ir kartiibaa un vinsh vel pats tam tic, noraada uz kautkaadaam liikneem utt... piekam visi virtualie pokemoni piebalso, tad piedodiet, jus esat tadi idjoti kadus es redzu pirmo reizi. tur ir jabut paraakajam cirvim lai izbraucot ar vinju nepateiktu ka taa turba netur spiedienu. bet nu jus jefinji domajat ko gribat. man pilnigi vienalga. tas kursh nopirks to auto un notices Master_D basnjai tas bus pedejais lohs.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

paldies, bet šodien neesmu Rīgā.. vot kad nākamo alfu nopirksi..

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti