Itāļu raķeti pārdodu

Master_D Reģ.: 29.09.2004
 
1.. 2 3 4 5 6 7 8
Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

KM rakstīja: nez..man 530d e60 pasa sakuma ir lenaks,bet pie 2K sak celt atrumu loti labi pazinam ir 535d ,tur ir kosmoss )

535d ir divas turbīnas, ja kas.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

A vispār psc jums tie teksti...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Šīri, man ar biznesu viss ir labi. Pareizāk sakot - man mašīnas pārdošana par laimi nav bizness

Un tava #$%^& mani arī neko daudz nesatrauc

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Karoch pilniigaa pakaljaa shis topiks aizgaajis. Un viss tikai taapeec, ka shiiris izbraucis ar to AR.

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja: Un viss tikai taapeec, ka shiiris izbraucis ar to AR.

nepiekrītu, viss tikai tāpēc, ka Šīris blato, kur nevajag

izbrauci, nepatika, nu i ej dēt, nevis sāc te visus apzīmēt par tādiem un tādiem...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: to ko galigi ahrenjel man zvanit un chakaret mozgu? tjipa vel tada tonii kautko borii. nebutu es sedejis viena telpa ar kolegjiem, tad es tevi ljoti suligi butu pasutijis dirst.

Ko tu te tagad spēlē teātri? Vajag filtrēt bazaru, savādāk ar saviem max 50kg svaru vari kādreiz arī ieberzties...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

idinji.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: atradushies deveeji

bet vispar Kindzuli nezinaju ka tev ar humora izjutu tik svaki. ir tads teiciens ja kas par tiem berniem...

Nu tā kā tev nekad nebūs bērni tad tev nesaprast...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Shiirs rakstīja: to ko galigi ahrenjel man zvanit un chakaret mozgu? tjipa vel tada tonii kautko borii. nebutu es sedejis viena telpa ar kolegjiem, tad es tevi ljoti suligi butu pasutijis dirst.

Ko tu te tagad spēlē teātri? Vajag filtrēt bazaru, savādāk ar saviem max 50kg svaru vari kādreiz arī ieberzties...

Ieberzties var arī ar 150kg, ir redzēti gadījumi

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Un nekādus auto šīris netirgo, viņš tulko repair manuāļus tādēļ jūtās tik gudrs

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Ieberzties var arī ar 150kg, ir redzēti gadījumi

Nu tas gan Es pat domāju, ka mana dārgā šīrim varētu izrakstīt šo to, ja kaut ko pateiktu par bērnu jo savulaik gājusi vienā sporta veidā Vienkārši ielomītu pareizā vietā un šīris saļimtu

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Un nekādus auto šīris netirgo, viņš tulko repair manuāļus tādēļ jūtās tik gudrs

tak svešvalodas pirmajās trijās klasēs vēl nemāca!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

Ieberzties var arī ar 150kg, ir redzēti gadījumi

Nu tas gan Es pat domāju, ka mana dārgā šīrim varētu izrakstīt šo to, ja kaut ko pateiktu par bērnu jo savulaik gājusi vienā sporta veidā Vienkārši ielomītu pareizā vietā un šīris saļimtu

pareizi, jo tu jau pats uz ko tadu nebuutu speejiigs, jaaprasa savai meitenei paliidziiba

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Shiirs rakstīja: atradushies deveeji

bet vispar Kindzuli nezinaju ka tev ar humora izjutu tik svaki. ir tads teiciens ja kas par tiem berniem...

Nu tā kā tev nekad nebūs bērni tad tev nesaprast...

tu esi urologs ar telepata speejaam? to gan es nezinaaju

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

elbee rakstīja: neesmu shearer nekad redzeejis, bet vinjsh man asociejas ar to siiko smurguli no gredzenu paveelnieka.

accel92.mettre-put-idata.over-blog.com/...

njā ....

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja: Karoch pilniigaa pakaljaa shis topiks aizgaajis. Un viss tikai taapeec, ka shiiris izbraucis ar to AR.

izbraucis ta hu inja, bet meele kaa zilonim , puspasauli gatavs piebljaut ...

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Nu imho, ja Master_D iAuto buutu vieniigaa iespeeja paardot to AR, tad jau nekas cits neatliktu, kaa braukt uz servisu un shiiri nolikt uz ausiim. Bet pieljauju, ka shajaa gadiijumaa pietiktu vienkaarshi paraadiit shiirim videejo pirkstu.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Visiem, kas izbrauc ar itāļiem , širmis aizbrauc, citiem tikai parsti ievērojami mazāk

Bet viss jau ir atkarīgs, kas širmī notiek pirms tam

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Visiem, kas izbrauc ar itāļiem , širmis aizbrauc, citiem tikai parsti ievērojami mazāk

Bet viss jau ir atkarīgs, kas širmī notiek pirms tam

Šīrim širmis jau agrīnā bērnībā aizbraucis, kad slānīts par to, ka bērnunamā otru porciju prasijis...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

arba rakstīja: Visiem, kas izbrauc ar itāļiem , širmis aizbrauc, citiem tikai parsti ievērojami mazāk

Bet viss jau ir atkarīgs, kas širmī notiek pirms tam

Šīrim širmis jau agrīnā bērnībā aizbraucis, kad slānīts par to, ka bērnunamā otru porciju prasijis...

tev ar briizjam naak aaraa totaali meesli... un es nedomaaju ka tad kad ej uz wc...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Ja nu kādam manējā ir par dārgu - te ir vēlviena pa 4200e. Tiesa bez ādas, bez klimata un ar mazo (1.9) dīzeli.

www.alfisti.lv/...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Šovakar sanāca pabūt šīra darbvietā, bet šīri nesastapu

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Šovakar sanāca pabūt šīra darbvietā, bet šīri nesastapu

buutu paraadiijis ka pats pa pautiem uzshaut vari un nemaz nevajag Lindai prasiit?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

kā veicas ar pārdošanu?

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

mlja, reāli norēcos visu šo diskusiju lasot Šīris te ir kā Žirinovskis Krievijas domē - visi zina, ka āksts un jampampiņš, bet bez viņa nebūtu tik jautri

1.. 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti