Apturēja 50m pirm Apdz. vietas beigām

dekrumba Reģ.: 13.06.2007

ir neliela nesaprašana. vakar paņēma CP apmēram 50m pirms ceļa zīmes apdzīvota vieta darbības beigām. biju jau attiecīgi ieskrējies lai ceļu turpinātu ar atļauto ātrumu 90km/h.

Jautājums:

Vai CP varēja mani turēt 50m pirms zīmes beigām? Es kādreiz lasīju un biju dzirdējis ka CP neķer mašinās kas ir apmēram 250m no zīmes apām pusēm, tipa tāds likums. Tagad nezinu ko darīt apstrīdēt vai neapstrīdēt?

 
1 2 3
PODAVAAX Reģ.: 21.11.2005
0 0 Atbildēt

principā man liekas ka ir 300 m uz abām pusēm... ja vari pierādīt, tad apstrīdi, ja ne... nav vērts...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Principā iehavo detektoru, palīdz

dekrumba Reģ.: 13.06.2007
0 0 Atbildēt

viņi mani paņēma ar video radaru. parādīja arī video.

viņiem video ir jasaglabā pēc protokola noformēšanas vai nav?

jo droši vien tas ir vienīgais veids kā pierādīt.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

rekomendeejosjie ieteikumi. bet ja ziime ir...nu tad 50 km/h.

taa manaa uztveree ir nekauniiba no CP puses,bet likuma ietvaros...

protams ja textaa neesi centies mazinaat savu vainu

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

es reiz arī tā iekritu.......

ZĪME ir kā ROBEŽA, kur ir baltā, TUR sākas 50 km/h un nekādu runu....

zinu zinu, ka visi pakāpeniski kāpina tempu redzôt zīmes beigas....

Tev vienkārši nepaveicās

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

CP tak ar nav duraki

vismaz manā gadījumā viņi tā arī pateica- nu, čalīt, iekriti Tu -nebija speciāli

pretī nesprēgāju, biju laipns un smaidīgs=rezultāts 5 ls (lai gan jau biju paspējis līdz 75 km/h uzkāpināt) un pat ar čeku, vietu un rajonu neteikšu

EdMonton Reģ.: 05.01.2004
0 0 Atbildēt

Tevi varēja apturēt arī trīs metrus pirms baltās zīmes un pilnīgi pamatoti izrakstīt pendeles. Pabrauci garām zīmei - kāpini. Nekādas iedomātas 250 vai 300 m zonas NAV!

dekrumba Reģ.: 13.06.2007
0 0 Atbildēt

njaa tagad ar pieciiti nekas nenotiek, ir 60nieks un plus 2 punkti

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu, vispār kādreiz bija tāds punkts, ka aizliegts kontrolēt ātrumu tiešā zīmju tuvumā, tikai tagad nevaru atrasts. Iemesls bija tāds, ka nav pierādāms, kurā vietā mērījuma brīdī atradās transportlīdzeklis. Tagad varētu būt mainījies sakarā ar videoradariem, kamerām un visu pārējo.

EdMonton Reģ.: 05.01.2004
0 0 Atbildēt

dekrumba rakstīja: njaa tagad ar pieciiti nekas nenotiek, ir 60nieks un plus 2 punkti

Uz cik ta paņēma, ja 60 lati?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Nu, vispār kādreiz bija tāds punkts, ka aizliegts kontrolēt ātrumu tiešā zīmju tuvumā, tikai tagad nevaru atrasts. Iemesls bija tāds, ka nav pierādāms, kurā vietā mērījuma brīdī atradās transportlīdzeklis. Tagad varētu būt mainījies sakarā ar videoradariem, kamerām un visu pārējo.

tas nav punkts no CSN, bet gan no miliču instrukcijām.

dekrumba Reģ.: 13.06.2007
0 0 Atbildēt

ar kļūdas noņemšanu bija tieši 31km/h pa daudz.

Graberis man liekas ka tagad šitā lieta būs likumos atrunāta un tādā gadījumā es neko nevaru pierādīt, jo video parādīja un viss... būs vien jāmaksā

PODAVAAX Reģ.: 21.11.2005
0 0 Atbildēt

nu ja uzfilmēts, tad laikam gan nav variantu... ja ņem ar radaru no krūmiem tad, gan... bet, jā, ar kameru tur principā nekā... lai gan vari jau mēģināt...

A par to attālumu, bij gan kādreiz tāds punkts....

Lii-Pen Reģ.: 16.01.2004
0 0 Atbildēt

Mani arī reiz tā apturēja ar 76km/h izbraucot no apdzīvotas vietas naktī. Policija atradās tieši blakus apdz. v. zīmei. Viņi ļoti labi redzēja radarā, ka braucu pareizā ātrumā un tikai pirms pašas robežas strauji uzņēmu ātrumu. Tas vienalaga mani neatbrīvoja no soda. Vienīgais, ko viņu izdarīja manā labā- uzrakstīja, ka biju braucis ar 74km/h, kā rezultātā sods 10Ls bez punktiem (74-5=69).

Ētiski tajā vietā "ķert" nav, bet juridiskā taisnība ir viņu pusē- noteikumi ir noteikumi.

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Nu tad lūk, kā tur ir- saskaņā ar Iekšlietu ministrijas 2003.gada 30.decembra instrukcijas Nr.22 „Ceļu policijas darba organizēšanas instrukcija” 82.punktu: „Aizliegts transportlīdzekļu braukšanas ātrumu kontrolēt ceļa posmos, kuros tuvu viena aiz otras uzstādītas maksimālā braukšanas ātruma ierobežojuma ceļa zīmes, pirms vai pēc apdzīvotas vietas sākuma un apdzīvotas vietas beigu ceļa zīmes, pirms vai pēc braukšanas ātruma pagaidu ierobežojuma ceļa zīmēm ceļa remontdarbu veikšanas vietās.”

Tā kā, noteikti var stīdēties, pie tam, ja vēl ir uzfilmēts, tad jau pavisam labi

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

A attālumi?

MN12 Reģ.: 23.11.2004
0 0 Atbildēt

Nu nez, pats vien vainīgs, ka pirms zīmes jau biji ieskrējies līdz 90. Es vēl saprastu, ja tas būtu kādi 75... bet 90 - sorry

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Jaunulis rakstīja: Nu tad lūk, kā tur ir- saskaņā ar Iekšlietu ministrijas 2003.gada 30.decembra instrukcijas Nr.22 „Ceļu policijas darba organizēšanas instrukcija” 82.punktu: „Aizliegts transportlīdzekļu braukšanas ātrumu kontrolēt ceļa posmos, kuros tuvu viena aiz otras uzstādītas maksimālā braukšanas ātruma ierobežojuma ceļa zīmes, pirms vai pēc apdzīvotas vietas sākuma un apdzīvotas vietas beigu ceļa zīmes, pirms vai pēc braukšanas ātruma pagaidu ierobežojuma ceļa zīmēm ceļa remontdarbu veikšanas vietās.”

Neviena konkrēta cipara, cik metrus pirms/pēc.... Tā ka principā maksā ragā. Ments var pateikt, ka viņam tā "robeža" 10cm un iepūt...

Tā kā, noteikti var stīdēties, pie tam, ja vēl ir uzfilmēts, tad jau pavisam labi

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Sorry, ne sorry, bet uz Pleskavenes šitādā veidā varētu pa mēnesi nacionālo kopproduktu dubultot - cik ir tādi, kas tur tā kulturāli pie luksoforiem sabremzējas?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Un vispār ķert uz ātrumu NAV ĒTISKI!!!

Runa nav par atsaldeņiem, īpaši naglajiem utt.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Neviena konkrēta cipara, cik metrus pirms/pēc.... Tā ka principā maksā ragā. Ments var pateikt, ka viņam tā "robeža" 10cm un iepūt...

A vot šitas gan ir nepareizi - ja likumā, noteikumos vai standartos nav minēts konkrēts cipars, tad CP nav likumīga pamata piespriest sodu - tas, kur mentam ir robeža, nevienu neinteresē.

Taču neticu, ka nekur nav doti konkrēti cipari - citādi sanāk bezpreģels: es saku, ka pirms 12 km bija zīme, a pēc zīmes tu nedrīksti ātrumu mērīt.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja:

nafigators rakstīja:

Neviena konkrēta cipara, cik metrus pirms/pēc.... Tā ka principā maksā ragā. Ments var pateikt, ka viņam tā "robeža" 10cm un iepūt...

A vot šitas gan ir nepareizi - ja likumā, noteikumos vai standartos nav minēts konkrēts cipars, tad CP nav likumīga pamata piespriest sodu - tas, kur mentam ir robeža, nevienu neinteresē.

Taču neticu, ka nekur nav doti konkrēti cipari - citādi sanāk bezpreģels: es saku, ka pirms 12 km bija zīme, a pēc zīmes tu nedrīksti ātrumu mērīt.

Pamēģini vispirms apstrīdēt,... Tāpat zaudētājos paliks. Cik gadījumu, kad ne savējo ātrumu piešuj un pigu kauko pierādīt...

Bet tā jau forši būtu, pa nakti ( kada satiksme maza ) varētu uz 160 mierīgi vilkt.....

Ai tur juglā zīme bija...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

CP instrukcija attiecas tikai uz CP.

Uz tevi attiecas CSN un tur ir rakstīts cik ātrums apdzīvotā vietā un kur beidzas apdzīvota vieta. Beigusies tā vēl nebija, tā kā pats lohs.

dekrumba Reģ.: 13.06.2007
0 0 Atbildēt

www.tiesas.gov.lv/...

2 lapas 4.4punktā netieši ir pateikts par 250 metriem.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Laikam jāpiekrīt vien anonimikim - mums CSN, CP instrukcijas CPisteņiem. Un man gan aizdoma, ka tām instrukcijām ir tikai rekomendējošs raksturs...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti