BMW

BMW eļļa

kigas Reģ.: 25.02.2003

Sakiet lūdzu kādu eļļu labāk liet BMW 530 (benzīns, 2001.g., nobraukums 130 tk km)! Sintētika vai pussintētika, arī eļļas marka?

 
1 2 3 4 5
nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Pļa, dauni, tev tiešām liekas, ka man citu darīt nav ko kā lasīt tavus linkus un dot savējos??? Nakujam???

Es runāju par reālo dzīvi un kaut kāds losis, kurš braukā ar 940 volvo, bet sapņo par 7 bmw un to vien dara kā netā dzelteno preso lasa, vismaz man nevienā acī nav vērā ņemams...

basta! PN!

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja: Pļa, dauni, tev tiešām liekas, ka man citu darīt nav ko kā lasīt tavus linkus un dot savējos??? Nakujam???

Es runāju par reālo dzīvi un kaut kāds losis, kurš braukā ar 940 volvo, bet sapņo par 7 bmw un to vien dara kā netā dzelteno preso lasa, vismaz man nevienā acī nav vērā ņemams...

basta! PN!

Pāriešana uz personīskiem apvainojumiem ur vājuma pazīme...

Volvo man patīk - bet par 7 bembuku es nesapņoju, un iegadāties to man nav problēmu... ir vienkarši daudz citādu svarīgu jautājumu ko risināt nevis censties izlekt no biksēm lai pierādīt ka man ir kruts auto un brīvdienās sēdēt iauto - jo vidiš li nav beņdžas ko iepielināt savā megarulzā...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja: Modena, pajoliņ, pamēģini pa granti vai kārtīgi slapju asfaltu ( un vēl kārtīgām risēm ) tā kārtīgi atgāzt ar "ūberkrutajiem" mb, bmw,... par ziemu vispār nerunājot,... par vienu dauni mazāk būs,...

Tajā pašā laikā ar "sūdaino" subaru tas viss ir po kui,... gāz kā gribi, nebraucot totālās galējības protams,...

Tie lieli tirsēji te subaru tikai bildēs un uz ielām redzējuši,... visi tik gudri,... visi tik gudri,... pzdjc

Tak po man galīgi

Par prodrive tu arī esi ļoti labi informēts, tirliņ Sameklēt guglē prodrive mājaslapu ir īste ekspertīze Painteresējies vēl,...ne man tevi izglītot. Arī par to, ka evo progresējot Tik kapēc piemēram TOPGEAR testā starp STI un EVO vinnēja STI? Samaksāja?!

Nestāti jau nu šitādus murgainus slavas stāstu...

Reāls piemērs iz dziives...

3. IAuto posmā stūrmaneju subārā... kā tu domā? Tas mega krutais subārs palika peljķē uz mālaina celja... ar quattru vilka mūs laukā....

Tā kā aizej iesālies ar savu subāru!!!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Taja Topgear topa Subars stav kuda zem bmw......

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Taja Topgear topa Subars stav kuda zem bmw......

nu nav korekti salidzināt.... BMW pastāvīgs uzņēmums..... pat ProDrive bija spējīgs nopirkt Austin Martin... toties Subaru nespēja nopirkt pat savus 10% akciju kuras aizgāja Toyotai....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

jebkura gadījumā izskatās ka jekam ir vidusvecuma krīze.....

Btw Clarksonam ir kudi vairāk naudas - varbūt tomēr noskatīsies linku un nemsi vērā viņa teikto?

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

nakujators rakstīja: Modena, pajoliņ, pamēģini pa granti vai kārtīgi slapju asfaltu ( un vēl kārtīgām risēm ) tā kārtīgi atgāzt ar "ūberkrutajiem" mb, bmw,... par ziemu vispār nerunājot,... par vienu dauni mazāk būs,...

Tajā pašā laikā ar "sūdaino" subaru tas viss ir po kui,... gāz kā gribi, nebraucot totālās galējības protams,...

Tie lieli tirsēji te subaru tikai bildēs un uz ielām redzējuši,... visi tik gudri,... visi tik gudri,... pzdjc

Tak po man galīgi

Par prodrive tu arī esi ļoti labi informēts, tirliņ Sameklēt guglē prodrive mājaslapu ir īste ekspertīze Painteresējies vēl,...ne man tevi izglītot. Arī par to, ka evo progresējot Tik kapēc piemēram TOPGEAR testā starp STI un EVO vinnēja STI? Samaksāja?!

Nestāti jau nu šitādus murgainus slavas stāstu...

Reāls piemērs iz dziives...

3. IAuto posmā stūrmaneju subārā... kā tu domā? Tas mega krutais subārs palika peljķē uz mālaina celja... ar quattru vilka mūs laukā....

Tā kā aizej iesālies ar savu subāru!!!

Tev džekiņ kājminamā domāšana vai, kas pa problēmu???!!!

Ir bijušas dienas, kad ceļa malā redzu 3 un vairāk nosprāgušus bembjus un vai tapēc man tagad aurot, ka BMW ir galīgākie mēsli ( tehniski ),a?! Cik objektīvs būs šāds apgalvojums, a?

Tas, ka tu nespēj mašīnu savest uz ralliju kārtībā, ir tikai vienīgi TAVA problēma Un arī tavs stulbums šādi runāt!!! Vienmēr jau vajag uz KAUT KO novelt vainu, bet nekādā gadījumā uz sevi pašu!!! Vai ne, dauni?!

klons Reģ.: 18.03.2005
0 0 Atbildēt

vienīgais reālais auto ir Golps ...visa pārējā ir tukša tiršana Luņi

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nu jau tagad staipa ojaarus ka tik nenopliist pavisam

katra masiina ir paredzeeta savai meerkjauditorijai un arii celjiem....

vareetu jau sveikt nakujatoru ar fraazi "gavno v gavņe ņetoņet"..tajaa zinjaa subaars varbuut arii rullee

Bet nu visaa paareejaa-zapars kas zapars maziņs, grabošs spainis...

pa grunteni jaa, ir ok, lai gan es uz zvaartas iezi pa grunteni ar savu 940to arii taa virs 80 gaajaam un veel trijataa bez jebkaadaam diskomforta paziimeem, bet taapeec es tak nesludinu, ka volvo ir techniskaas domas kalngals

klons Reģ.: 18.03.2005
0 0 Atbildēt

volvo ar i kaka

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Da ko jūs bērni vispār saprotat?

Nu nevar 5gadīgam bērnelim prasīt augstāko matemātiku un kvantu fiziku,...

Nu tāpat kā ar jums par bubāriem runāt!

Savējie zin un kluci visiem pārējiem liek!

Tā ka paēdiet brokastis, nomazgājie dibenus un uz saģiku prom!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

klons rakstīja: volvo ar i kaka

Nestriidos....

golpaa tik speeks

klons Reģ.: 18.03.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

klons rakstīja: volvo ar i kaka

Nestriidos....

golpaa tik speeks

lūk viens gudrs cilvēks

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Šo temu nevar izstridet laikam.Nav Subars sudigs bet tik labs ka nakujators viņu slave ari nav

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Šo temu nevar izstridet laikam.Nav Subars sudigs bet tik labs ka nakujators viņu slave ari nav

katram savs

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

un sākās viss ar štrunta eļļu

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

un sākās viss ar štrunta eļļu

=================

)))))))))))))))))))))

Vispaar jau visdroshaakais veids jaunaakiem BMW

ir atrast uz ellas (jenbkura razhotaaja) etikjetes atbilstiibu BMW

Special Oil vai BMW Longlife Oil specifikaacijai, tad probzas arii izbeigsies

Visbiezhaak taas ir daljeeji vai pilniigi sinteetiskas ellas.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Eu, Crankshaft, Tu mums zinoss-

apgaismo mani par taam elljaam, ko Lukoilaa tirgo vinju faseejumos.Kas tas ir-kaka, ne-kaka, izcils produkts...

pamataa doma par pussinteetiku 10w40, kas tiek lietota ne-jauna-BMW dzineejaa

vai LT turbodiizeli driikst ar vinju barot

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Eu, Crankshaft, Tu mums zinoss-

apgaismo mani par taam elljaam, ko Lukoilaa tirgo vinju faseejumos.Kas tas ir-kaka, ne-kaka, izcils produkts...

pamataa doma par pussinteetiku 10w40, kas tiek lietota ne-jauna-BMW dzineejaa

vai LT turbodiizeli driikst ar vinju barot

cik dzirdēju LT dīzeļi no Volvo lietotiem LT dīzeļiem bišķīt atšķiras.... tipo galva volviķiem iet alumīnija....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Eu, Crankshaft, Tu mums zinoss-

apgaismo mani par taam elljaam, ko Lukoilaa tirgo vinju faseejumos.Kas tas ir-kaka, ne-kaka, izcils produkts...

pamataa doma par pussinteetiku 10w40, kas tiek lietota ne-jauna-BMW dzineejaa

vai LT turbodiizeli driikst ar vinju barot

un vislabāk garšo Castrol....

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Eu, Crankshaft, Tu mums zinoss-

apgaismo mani par taam elljaam, ko Lukoilaa tirgo vinju faseejumos.Kas tas ir-kaka, ne-kaka, izcils produkts...

pamataa doma par pussinteetiku 10w40, kas tiek lietota ne-jauna-BMW dzineejaa

vai LT turbodiizeli driikst ar vinju barot

=====================

Cik zinu, pagaidaam neviena Krievijas kompaanija pilnu sinteetisko un pussinteetisko ellu razhoshanas ciklu nodroshinaat veel nevar. Tad nu " resnaa gala" ellas vai nu peerk lielos dtilpumos, cisternaas, un Krievijaa nodarbojas ar faseeshanu. Otrs celjsh ir iepirkt nepiecieshamaas sastaavdaljas un jaukt Krievijaa.Cik atminu, lukoil iet otro celju pagaidaam, TNK un Jukos - pirmo. Lietojis neesmu, nezinu arii ACEA un API kategorijas - vai tu gadiijumaa nezini? Bet principaa vareetu tam LT dereet, ja tas nav PumpeDuese turbodiizelis, bet LT taadus laikam nelika...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Ozz rakstīja: Eu, Crankshaft, Tu mums zinoss-

apgaismo mani par taam elljaam, ko Lukoilaa tirgo vinju faseejumos.Kas tas ir-kaka, ne-kaka, izcils produkts...

pamataa doma par pussinteetiku 10w40, kas tiek lietota ne-jauna-BMW dzineejaa

vai LT turbodiizeli driikst ar vinju barot

cik dzirdēju LT dīzeļi no Volvo lietotiem LT dīzeļiem bišķīt atšķiras.... tipo galva volviķiem iet alumīnija....

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

A LT vai tad no koka ta galva???Cik esmu redzejis tad no aluminija

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: A LT vai tad no koka ta galva???Cik esmu redzejis tad no aluminija

vecajiem LT it ka čuguna.... vismaz cik dzirdēju no dizelistiem...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ne ne no aluminija.Ar Volvo identiski vienadi motori krame kura gribi

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti