Kādas riepas ziemai ņemt?

zirgs Reģ.: 03.07.2007

Līdz ar ziemas tuvošanos radies nopietns jautājums kādas riepas labāk izvēlēties? Turēties pie zināmām markām - Michelin, Good Year, Nokian, Dunlop, Pirelli vai izvēlēties ko citu un maksāt attiecīgi mazāk? Kādas atsauksmes par Yokohama?? Ko domājat par BFGoodrich??

ps

Interesē apaut Chrysler Grand Voyager AWD

 
1 2 3 4 5 6 7 8
siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

tak aizbrauciet pie riepu maiņas kantoriem.... tur pie stūra parasti ir nokrāmētas vēl tīri labas kalašas

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

krupiss rakstīja:

kristapsaudi at inbox.lv

Ver vaļā pastkastīti!

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Atvainojos, bļē, ka atkal ceļu šo miroņtopiku, bet es ar meklēju ziemas, gumaijas riepas izmērs, kā nomikam 205-55-16. Gribu vislabākās, kā nekā sievai. KURAS RIPEAS ŅEMT????????

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja: Atvainojos, bļē, ka atkal ceļu šo miroņtopiku, bet es ar meklēju ziemas, gumaijas riepas izmērs, kā nomikam 205-55-16. Gribu vislabākās, kā nekā sievai. KURAS RIPEAS ŅEMT????????

Freibi šobrī ir laba akcija uz riepām. Tev nepieciešamā izmēra Good Year, Bridgstone ziemas riepas var iegādāties par aptuveni 80 Ls gabalā. Labas nešaubīgi būs arī Dunlop (par šīm esmu dzirdējis, ka ātri dilstot gumija, toties saķere uz ceļa ir perfekta), Michelin un Continental.

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Piecas markas nosauci, būtu tikai divas nosaucis varētu lozēt!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja: Piecas markas nosauci, būtu tikai divas nosaucis varētu lozēt!

Es uzskatu, ka šīs ir TOP 5 markas, un šo riepu cenas ir aptuveni vienādas. Būtisku atšķirību starp šīm riepām var izjust tas, kurš ziemā pārvietojas pa ledainiem ceļiem un kupenām ar ātrumu, kas nav mazāks par 150 km/h un līkumus ņem sānslīdē.

Bet pie saprātīgiem ātrumiem, kādus attīsta Latvijā, mans viedoklis, ka īpašas atškirības starp šīm riepām nav.

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Paldies!

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Smart7 rakstīja: Atvainojos, bļē, ka atkal ceļu šo miroņtopiku, bet es ar meklēju ziemas, gumaijas riepas izmērs, kā nomikam 205-55-16. Gribu vislabākās, kā nekā sievai. KURAS RIPEAS ŅEMT????????

Es paņēmu Dunlop Winter Sport 3D.

galasha laba , bet staasts ir vecais - 1aa ziema 'da best' , 2aa ziema -laba, 3aa -ziema -normaala utt

man taas D3D staau uz A6Q tagad buus 3aa ziema

NoName Reģ.: 27.09.2007
0 0 Atbildēt

Kādas atsauksmes par Bridgestone Noranza 1 šipenēm ?

Uz ziemu tādas tikko pasūtīju, jo cik lasīju testos - normāli sabalansēta riepa dažādiem apstākļiem (ledus, sniegs, asfalts) ar labiem rādītajiem attiecībā uz slapju sniega šluru, kas braukājot pa Rīgu ziemā ir svarīgi. Klusa arī.

It kā jau pārsvarā braukāšu pa Rīgu, tomēr šipenes pasūtīju, jo tās reizes, kad vajadzēs maukt uz kalniem vai kad Rīgā ir ledi krustojumos, gribu justies drošāk, jo jāvadā ģimene

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

NoName rakstīja: Kādas atsauksmes par Bridgestone Noranza 1 šipenēm ?

Uz ziemu tādas tikko pasūtīju, jo cik lasīju testos - normāli sabalansēta riepa dažādiem apstākļiem (ledus, sniegs, asfalts) ar labiem rādītajiem attiecībā uz slapju sniega šluru, kas braukājot pa Rīgu ziemā ir svarīgi. Klusa arī.

It kā jau pārsvarā braukāšu pa Rīgu, tomēr šipenes pasūtīju, jo tās reizes, kad vajadzēs maukt uz kalniem vai kad Rīgā ir ledi krustojumos, gribu justies drošāk, jo jāvadā ģimene

un ja buus sliktas atsauksmes , tad ko- atsauksi pasuutiijumu ??

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

un ja buus sliktas atsauksmes , tad ko- atsauksi pasuutiijumu ??

Nopirks vietā citas un šīs piedāvās tepat iauto iegādāties kā jaunas supertruper ziemas riepas par fantastiski izdevīgu cenu

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Smart7 rakstīja: Piecas markas nosauci, būtu tikai divas nosaucis varētu lozēt!

Es uzskatu, ka šīs ir TOP 5 markas, un šo riepu cenas ir aptuveni vienādas. Būtisku atšķirību starp šīm riepām var izjust tas, kurš ziemā pārvietojas pa ledainiem ceļiem un kupenām ar ātrumu, kas nav mazāks par 150 km/h un līkumus ņem sānslīdē.

Bet pie saprātīgiem ātrumiem, kādus attīsta Latvijā, mans viedoklis, ka īpašas atškirības starp šīm riepām nav.

Latvijas apstākļiem pie ziemas riepu topa nenosaukt Nokian un Gislaved ir vismaz bezkaunība

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Iehavaajaas no viena koloriita vieteejaa teela Pirelli snow sport 190 tipa stipri maz brauktas....pat dzeltenaa striipinja ir virsuu un redzama un matinji saanos nav nodilusi....

Ceru ka buus ok...

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

galasha laba , bet staasts ir vecais - 1aa ziema 'da best' , 2aa ziema -laba, 3aa -ziema -normaala utt

man taas D3D staau uz A6Q tagad buus 3aa ziema

kaut kad pasen dzirdēju, ka, laikam, dunlop dažas riepas taisa visai specifiskas: kamēr nebrauc gumija ir cieta, bet kā sāk braukt gumija sasilst, kļūst mīkstāka un riktīgi labi tur uz ceļa...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

Latvijas apstākļiem pie ziemas riepu topa nenosaukt Nokian un Gislaved ir vismaz bezkaunība

Sorry! Nokian tiešām ir cienīgs pretendents, taču par Gislaved vispār neko neesmu dizrdējis. Blondīne?

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

STALINS rakstīja:

Latvijas apstākļiem pie ziemas riepu topa nenosaukt Nokian un Gislaved ir vismaz bezkaunība

Sorry! Nokian tiešām ir cienīgs pretendents, taču par Gislaved vispār neko neesmu dizrdējis. Blondīne?

da Tu ko ??!! shitaa teema tiek apsuukaata katru gadu , un kattreiz es slavinu Gislavedu

NoName Reģ.: 27.09.2007
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

un ja buus sliktas atsauksmes , tad ko- atsauksi pasuutiijumu ??

Kāda lieka atsauksme jau par ļaunu nenāks.

Riepas pasūtītas ir, bet neprasīja neko neiemaksāt, tā kā varu arī nepirkt, tjipa pateikt, ka auto dead un sadauzīts stāv Tolmetā

NoName Reģ.: 27.09.2007
0 0 Atbildēt

Pirksti līki. Pats sevi iecitēju...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Par tiem 150km/h reiz biju sadomaajies ietaupiit -pa leeto tika iexawotas GYUG400 shipenes , konkreeti Golpam vinjas bija garaam -shoseju , bez piestuureeshanas, netureeja pat pie 90km/h +3nedeelju laikaa ~20% shipu vairs nebija utt.

Neiedziljinoties nianses , liidzshineejaa pieredze , viennoziimiigi rosina uz Gilslaveda nordfrostu seerijas galashaam - prieksh shipeneem ir gana klusas un ilgspeeleejoshas , pat nepieminot braukshanas iipashiibas nau pieredzes ar jaunajaam- NF5 , bet ieprieksheejaas NF2 un NF3 bij 'da best' konkreeti

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: Par tiem 150km/h reiz biju sadomaajies ietaupiit -pa leeto tika iexawotas GYUG400 shipenes , konkreeti Golpam vinjas bija garaam -shoseju , bez piestuureeshanas, netureeja pat pie 90km/h +3nedeelju laikaa ~20% shipu vairs nebija utt.

Neiedziljinoties nianses , liidzshineejaa pieredze , viennoziimiigi rosina uz Gilslaveda nordfrostu seerijas galashaam - prieksh shipeneem ir gana klusas un ilgspeeleejoshas , pat nepieminot braukshanas iipashiibas nau pieredzes ar jaunajaam- NF5 , bet ieprieksheejaas NF2 un NF3 bij 'da best' konkreeti

Ir testeetas gan NF3, gan SF2. Labaak patika peec visiem parametriem SF2. Pie taa arii palieku, kameer kaads neuzsauks bezmaksas testus ar ko labaaku

NoName Reģ.: 27.09.2007
0 0 Atbildēt

Jā, Noranzas ražo Nokian rūpnīcā Somijā.

Po...par skaņu, safety first

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

NoName rakstīja: Jā, Noranzas ražo Nokian rūpnīcā Somijā.

Po...par skaņu, safety first

da nee , labaak gan safetija gan silence - divi vienaa

NoName Reģ.: 27.09.2007
0 0 Atbildēt

divi vienā ir tikai Dosja Maximā...

RICHS1 Reģ.: 01.07.2002
0 0 Atbildēt

Gandrīz neērti raxtīt....

Te čaļi nevar izlemt kas labāx. Dulop Michelin vai vēl kāds pārkrutais nosaukums.

A mans stāsts sākās kāus gadus 7 atpakaļ, kad huļigankai uzvilku navarkas ar maģisko nosaukumu Insa Turbo.

Nobraucu ar viņām visu ziemu un aiz slinkuma novilku riepu maiņu līdz augustam, kad autiņu ar visām riepām pārdevu.

Galīgi nav par ko piesieties tām tupelēm. Klusas, atjaunotais proķis nost nelobās, uz ceļa turas labi, arī braucot ar dubulto atļauto ātrumu, un galvenais - Pa Lēto!!!!

Un tā kautkā aizgāja, ka tagad es nemaz citas riepas ziemai nepērku. Nafig man riepa divām sezonām par 80 latiem, ja es varu katru rudeni uzlikt jaunas par 25-30 ls gabalā. Un rezervīte viņai tāda, ka ziemai jau nu pietiek noteikti.

Tās tupeles man ir bijušas uz visādiem auto, FWD, RWD, AWD, kautkā man baigi bieži tās mašīnas mainās. Bez sasišanas. Vnk ātri apnīk. Un nobraucu es apm 80km katru dienu, tāka varat parēķināt cik km tās tupeles tur.

Tas tā, tiem, kuri negrib pirkt Michelinus vai dunlopus.

Un tagad jautājums ķīmiķiem.

Vai ir taisnība, ka riepu nemaz tā nevar gadiem marinēt garāžā? Tipa gumijai tur kautkas samiksējas un šī zaudējot savas maģiskās spējas noturēt autiņu uz ceļa.

NoName Reģ.: 27.09.2007
0 0 Atbildēt

Nu tjipa tiek uzskatīts, ka riepas derīguma termiņš ir 5 gadi no izgatavošanas datumu. Ir dzirdēts, ka Vācijas CP par šito nopietni ņem priekšā un liek sodus, ja tiek jūzētas riepas older par 5 gadiem. Tā kā iemesls kaut kāds tam ir, ka riepa ar laiku zaudē savu gumijas kondīciju un nav vairs droša braukšanai.

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti