Atmasko \"agresivo\" vai \"Stukaču\" bārs

phenom Reģ.: 01.03.2007
 
Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

No vienas puses tracina tie auni, no otras puses,ja aizdomājas, viņi ir riktīgākie klauni

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: No vienas puses tracina tie auni, no otras puses,ja aizdomājas, viņi ir riktīgākie klauni

bet nu ekonomija tur ir mērāma dažreiz stundā... sevišķi ja brauc kā es tālāk pa maskaveni, jo lielākā daļa brauc uz tām guļamrajonu mizkastēm kas aiz stahančika

i613 Reģ.: 18.12.2006
0 0 Atbildēt

Hennessy rakstīja:

Baisulis rakstīja: No vienas puses tracina tie auni, no otras puses,ja aizdomājas, viņi ir riktīgākie klauni

bet nu ekonomija tur ir mērāma dažreiz stundā... sevišķi ja brauc kā es tālāk pa maskaveni, jo lielākā daļa brauc uz tām guļamrajonu mizkastēm kas aiz stahančika

njaa, tieshaam ,lielaakaa dalja tur gaida , lai brauktu paar stahanciku...a es turos visu laiku pa labi vien, pa labi vien(pa kabataam) un esmu agresiivs, jopcik...

Kasix Reģ.: 04.02.2004
0 0 Atbildēt

Hehe, šitas varētu būt labs variants Latvijā, tikai to bildīti vajadzētu piemeklēt attiecīgu

www.delfi.lv/...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Šis labs

' pārgalvis ir nemierīgs makaks, kurš ar bezjēdzīgiem lēcieniem cenšas pierādīt savu nozīmi sabiedrībā,"

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Šodien viens makaks centīgi līda garām visiem pie Graudu ielas dzelzceļa. Protams,pretī brauc mašīna. Šis tagad man pīpina,lai paņemu pa labi un viņu palaižu Pretīmbraucējs rāda,lai šis tinas no ceļa nost. Karoče divatā mēs to pērtiķi piespiedām doties atpakaļgaitā Labs skats.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

agresīviem iauto lietotājiem derētu uz kādu laiku piespriest "makakas " aviatoru.... vienīgi Ideotam tas nelidzēs...

KrZhanis Reģ.: 05.02.2004
0 0 Atbildēt

Stučīšana? Absolūtas muļķības vai arī precīzs publikas ačgārnās sačakarētās domāšanas paraugs. Tai skaitā - iedomas, ka pārkāpt likumu, būt nepieklājīgam, būt gaužam idiotam ir ļoti labi un ļoti pareizi.

Bet tas pasākums tvnet.lv nav pabeigts līdz galam.

Ja ir pārkāpums, ja ir par to paredzēta atbilstoša "samaksa", tad lūdzu esiet tik laipni un saņemiet pašu pasūtīto rēķinu par paveikto - tik naudiņas, tik punkti - kā nu tur paredzēts. Ja nav šāda normāla rezultāta, tad tā lapa ir tikai vieta kreņķu izteikšanai un viss, rezultāta nav un arī nevar būt.

Kādēļ nevar būt? Tādēļ, ka ir ļaudis, kuriem domāšanu nekas nemainīs, ne šitādas publikācijas, ne sodi. Bēdīgs, bet tāds nu ir fakts. Šie ļaudis nemainīsies. Tādēļ esmu par maksimālo sodu iešķiebšanu un pēc iespējas biežāk likt teiksim ar slotu ielas paslaucīt vai pat pasēdēt. Vismaz kādu laiku būs miers.

Un nobeigumā vēl piezīme - bēdīgākais ir tas, ko šie ļautiņi neaptver - tas, ka viņi čakarē vispirms paši savu dzīvi (un pie reizes arī protams citiem). Tas ir apbrīnojami kā var pūlēties sev sataisīt pēc iespējas vairāk sū.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

janhoff rakstīja: jaa tajaa krievijaa vipaar visi brauc kaa kroplji, bez izņēmuma.

Kropļi ir tie, kuri nemāk pielāgoties Krievijas braukšanas apstākļiem. Dēļ tādiem arī visi sūdi tur notiek.

Markič,tu esi pilnīgs tukšpļūtis....

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Spriežot pēc rakstiem, kas TVNetā cepās - nākamā fotoreportāža būs par agresīvo velobraucēju, kas brauca pa gājēju pāreju.

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Nez kāpēc neviens neaiztiek svētās govis - sabiedrisko transportu... Bioriomio...

KrZhanis Reģ.: 05.02.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Kā var sačakarēt savu dzīvi pārkāpjot noteikumus??? Pastāsti sīkāk. Parasti nervus sev čakarē korķos sēdētāji...

Vai ir dzirdēts par sliktu ieradumu ietekmi uz cilvēkiem?

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

KrZhanis rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:

Kā var sačakarēt savu dzīvi pārkāpjot noteikumus??? Pastāsti sīkāk. Parasti nervus sev čakarē korķos sēdētāji...

Vai ir dzirdēts par sliktu ieradumu ietekmi uz cilvēkiem?

Juus esat tik primitiivi, Goda vaards! "Pareizie" meigina izveidot kaut-kaadus stulbus stereotipus lai izlabotu situaaciju kas nemainisies! Ja nepatiik staaveet korkii - brauc agraak. Shodien izbraucu 7:10 un ljoti jauki tiku no Zepniekkalnaa liidz Ganibu dambja ielai.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

KrZhanis rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:

Kā var sačakarēt savu dzīvi pārkāpjot noteikumus??? Pastāsti sīkāk. Parasti nervus sev čakarē korķos sēdētāji...

Vai ir dzirdēts par sliktu ieradumu ietekmi uz cilvēkiem?

Juus esat tik primitiivi, Goda vaards! "Pareizie" meigina izveidot kaut-kaadus stulbus stereotipus lai izlabotu situaaciju kas nemainisies! Ja nepatiik staaveet korkii - brauc agraak. Shodien izbraucu 7:10 un ljoti jauki tiku no Zepniekkalnaa liidz Ganibu dambja ielai.

a ko es , pie darba dirneeshu stundu , man varbuut darbu tikai 9.00 taisa valjaa.

Shafka Reģ.: 16.01.2002
0 0 Atbildēt

Stukachi ibio rio)))

koleegjis Reģ.: 23.09.2007
0 0 Atbildēt

Šafka nostučīta, ka jau vaukšķ?

Ak tad baisulis ir ex-dexters. That explains a lot of unneeded spam here.

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

www.tvnet.lv/...

he he ageresiivi apstaajaas zeens... tas viss suuds, bet komentaari, komentaari!!! man saak palikt bail iet aaraa no maajas...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

koleegjis rakstīja: Šafka nostučīta, ka jau vaukšķ?

Ak tad baisulis ir ex-dexters. That explains a lot of unneeded spam here.

turi kājas siltumā.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

kārtējais agresīvais.... www.tvnet.lv/...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

protams bemberisti var sākt aizstāvēt savu abrevatūru sugas pārstāvi ..... ka jeks ir normāls... ka mašinu nopirka skaistuma nevīs agresivitātes dēļ....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: ... bet ir viens bet..... www.tvnet.lv/... ... un tas jau pirmajās dienās pēc iegādes.....

sorry... pareizais links... i9.draugiem.lv/...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

... bet ir viens bet..... www.tvnet.lv/... ... un tas jau pirmajās dienās pēc iegādes.....

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

sen nebija iznācis braukt iekšā Rīgā caur Juglu, parasti braucu pa citu maršrutu.

Kaut kas ārprātīgs - desmitiem mašīnu, arī smagie un autobusi brauc pa nomali sastrēgumam garām, veidojot superlabo rindu, un pie tilta lien visiem priekšā. Centos kādam ieskatīties acīs - lielākā daļa baidās no acu kontakta, bet spītīgi blenž kaut kur taisni uz priekšu.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

shis ir vnk NEKAUNIIGS,agresiivs kad apdraud citus. te vnk NEKAUNIIGS.

Vitamin Reģ.: 07.05.2004
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: sen nebija iznācis braukt iekšā Rīgā caur Juglu, parasti braucu pa citu maršrutu.

Kaut kas ārprātīgs - desmitiem mašīnu, arī smagie un autobusi brauc pa nomali sastrēgumam garām, veidojot superlabo rindu, un pie tilta lien visiem priekšā. Centos kādam ieskatīties acīs - lielākā daļa baidās no acu kontakta, bet spītīgi blenž kaut kur taisni uz priekšu.

Es gan vienmēr griežot iekšā paskatos acīs un uzsmaidu

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti