Atmasko \"agresivo\" vai \"Stukaču\" bārs

phenom Reģ.: 01.03.2007
 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

...Tas pats notiek jebkurā apgriešanās vietā, kur visi griežas pa iekšējo rādiusu, nevis ārējo (pēc noteikumiem - tā ir iebraukšana pretējā joslā ar izrietošo 1 kredītpunktu)....

Najauc galvu cilvēkiem kuri nezina CSN (tādu ir ļoti daudz):

Krustojumā apgriežoties braukšanai pretējā virzienā jābrauc pā ārējo rādiusu, savukārt apgriešanās vietās ir jābrauc pa iekšējo radiusu. Slinkums meklēt CSN, bet tas ir arī redzams pēc ceļa horizontālajiem apzīmējumiem.

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

es šorīt biju nenormāli agresīvs....

pa Krasta ielu daudzi vilkās uz 50 km/h ( lietus laikā bez šaubām ir jāsāk sēņot) un nu es visiem garām pabraucu uz 5 km/h...laikam būšu tagad TVNetā

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

kārtējais parauhgs... www.tvnet.lv/...

PS. tagad var gan var sākt demagogiju kā gājējs ar fotoaparatu baigi apdraudēja satiksmes drošību... it īpaši izejot uz tramvaja sliedēm..

PS. SZ - neesi tik kritiski sarkastisks -nav nekā briesmīgā, ka tu nezini veidus ka ar savu magarulzu iekļūt TVNetā..

i613 Reģ.: 18.12.2006
0 0 Atbildēt

tramvaja sliedes ir sveetas, uz vinjaam uzbraukt nedriikst....

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

Tikko ziņās Zivtiņš stāstīja, ka pamatojoties uz šīm bildēm uzsāks adm. lietas! Visvairāk tika runāts un rādīts par Porsche džipu,kas tramvaju apdzina pieturā pa otru pusi, vadītājs dabūs trūkties! man arī besī,ka atrodas kāds gudrāks, kas pielien priekšā un mēģina iespraukties! šoriez a/m markām nav nozīmēs,bet pārsvarā jau vien melniem logiem tie ir, tipa es kruts!

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

modena rakstīja: kārtējais parauhgs... www.tvnet.lv/...

PS. tagad var gan var sākt demagogiju kā gājējs ar fotoaparatu baigi apdraudēja satiksmes drošību... it īpaši izejot uz tramvaja sliedēm..

PS. SZ - neesi tik kritiski sarkastisks -nav nekā briesmīgā, ka tu nezini veidus ka ar savu magarulzu iekļūt TVNetā..

Nekā agresīva tur neredzu. Normāla ikdienas situācija. Cilvēks karjeras sākumā strādājis par tramvaja vadītāju, tāpēc tāda privička.

man aizdomas,ka šai a/m šofere ir blondīne!

P.S. Parasti tās,kas tiesības vienkārši nopirkušas brauc nerēķinoties ar pārējiem, nekas gan jau izmācīs!

getz-g Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Nekādas lietas neuzsāks, reāli nekāds sods nebūs.

Tas ir tikai blefs, kas dod vēlamos rezultātus.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Pilnīgi pietiktu,ja uzsāktu un čakarētu šitos visatļautības hercogus ar tiesām. Un ja ne, tad pie mazākā paºkāpuma vislielāko sodu,vien kārši infai,kas par putnu. Likumdošana jāsakārto.

i613 Reģ.: 18.12.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Pilnīgi pietiktu,ja uzsāktu un čakarētu šitos visatļautības hercogus ar tiesām. Un ja ne, tad pie mazākā paºkāpuma vislielāko sodu,vien kārši infai,kas par putnu. Likumdošana jāsakārto.

neesi gadienaa vili laaci paarlasiijies???

getz-g Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Pilnīgi pietiktu,ja uzsāktu un čakarētu šitos visatļautības hercogus ar tiesām. Un ja ne, tad pie mazākā paºkāpuma vislielāko sodu,vien kārši infai,kas par putnu. Likumdošana jāsakārto.

Tie bremzes, kas iedomājas sevi par karaļiem, tas ir cēlonis visam, tos vajag beidzot sākt sodīt, citādi soda tikai nabaga ātrumpārkāpējus.

Tad vēl nelieto svešvārdus ja nezini to nozīmi "likumdošana" nav tas ko tu domā ar to vārdu.

bembermember Reģ.: 27.11.2001
0 0 Atbildēt

Man ir ierosinājums - ieviest agresīvās braukšanas nodokli. Tā kā acīmredzot mēs nespējam un negribam pieļaut, ka tiek sodīti konkrēti agresīvie auto vadītāji, metīsimies visi kopā. (sk. komentārus par "stučīšanu", bezspēcību, pasākuma jēgas neesamību, utml.) Tad problēma būs atrisināta un visiem būs labi, un pats galvenais, neviens nestučīs un nebūs jālamā policija par bezspēcību, jo solidārā latviešu tauta sametīsies sodam, t.i., nodoklim par agresīvo braucēju izdarībām.

i613 Reģ.: 18.12.2006
0 0 Atbildēt

getz-g rakstīja:

Baisulis rakstīja: Pilnīgi pietiktu,ja uzsāktu un čakarētu šitos visatļautības hercogus ar tiesām. Un ja ne, tad pie mazākā paºkāpuma vislielāko sodu,vien kārši infai,kas par putnu. Likumdošana jāsakārto.

Tie bremzes, kas iedomājas sevi par karaļiem, tas ir cēlonis visam, tos vajag beidzot sākt sodīt, citādi soda tikai nabaga ātrumpārkāpējus.

Tad vēl nelieto svešvārdus ja nezini to nozīmi "likumdošana" nav tas ko tu domā ar to vārdu.

cik smagas avarijas notiek pilseetaa deelj 'agresiivajiem liideejiem',un cik deelj'nabaga aatrumpaarkaapeejiem'???pats vispaar saprati, ko iepirdi?

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

jaspers rakstīja: Tikko ziņās Zivtiņš stāstīja, ka pamatojoties uz šīm bildēm uzsāks adm. lietas! Visvairāk tika runāts un rādīts par Porsche džipu,kas tramvaju apdzina pieturā pa otru pusi, vadītājs dabūs trūkties! man arī besī,ka atrodas kāds gudrāks, kas pielien priekšā un mēģina iespraukties! šoriez a/m markām nav nozīmēs,bet pārsvarā jau vien melniem logiem tie ir, tipa es kruts!

Zivtiņš arī teica ka lai uzsāktu lietu ir vajadzīgs iesniegums policijā no ACULIECINIEKA t.i. no FOTOGRĀFIJU AUTORA ...tagad gribās redzēt vai "stukačam" būs vēlēšanās un laiks un pats galvenais drosme aiziet uz policiju uzrakstīt iesniegumu ....jo tas jau nav tas pats kas anonīmi iemest bildītes internetā, var arī melnais džips vakarā pie mājas piebraukt aprunāties, jo policijā mēdz strādāt savi čomi un tā

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

getz-g rakstīja:

Baisulis rakstīja: Pilnīgi pietiktu,ja uzsāktu un čakarētu šitos visatļautības hercogus ar tiesām. Un ja ne, tad pie mazākā paºkāpuma vislielāko sodu,vien kārši infai,kas par putnu. Likumdošana jāsakārto.

Tie bremzes, kas iedomājas sevi par karaļiem, tas ir cēlonis visam, tos vajag beidzot sākt sodīt, citādi soda tikai nabaga ātrumpārkāpējus.

Tad vēl nelieto svešvārdus ja nezini to nozīmi "likumdošana" nav tas ko tu domā ar to vārdu.

Tu zini,ko nozīmē PN ?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Imka rakstīja:

jaspers rakstīja: Tikko ziņās Zivtiņš stāstīja, ka pamatojoties uz šīm bildēm uzsāks adm. lietas! Visvairāk tika runāts un rādīts par Porsche džipu,kas tramvaju apdzina pieturā pa otru pusi, vadītājs dabūs trūkties! man arī besī,ka atrodas kāds gudrāks, kas pielien priekšā un mēģina iespraukties! šoriez a/m markām nav nozīmēs,bet pārsvarā jau vien melniem logiem tie ir, tipa es kruts!

Zivtiņš arī teica ka lai uzsāktu lietu ir vajadzīgs iesniegums policijā no ACULIECINIEKA t.i. no FOTOGRĀFIJU AUTORA ...tagad gribās redzēt vai "stukačam" būs vēlēšanās un laiks un pats galvenais drosme aiziet uz policiju uzrakstīt iesniegumu ....jo tas jau nav tas pats kas anonīmi iemest bildītes internetā, var arī melnais džips vakarā pie mājas piebraukt aprunāties, jo policijā mēdz strādāt savi čomi un tā

Un?? Kas tad nu? Būs jāsāk baidīties aizrādīt kādam,kurš kāpj uz galvas???? Kur mēs dzīvojam?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Acīm redzami zin,ja jau ir aizgājis.

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Imka rakstīja:

jaspers rakstīja: Tikko ziņās Zivtiņš stāstīja, ka pamatojoties uz šīm bildēm uzsāks adm. lietas! Visvairāk tika runāts un rādīts par Porsche džipu,kas tramvaju apdzina pieturā pa otru pusi, vadītājs dabūs trūkties! man arī besī,ka atrodas kāds gudrāks, kas pielien priekšā un mēģina iespraukties! šoriez a/m markām nav nozīmēs,bet pārsvarā jau vien melniem logiem tie ir, tipa es kruts!

Zivtiņš arī teica ka lai uzsāktu lietu ir vajadzīgs iesniegums policijā no ACULIECINIEKA t.i. no FOTOGRĀFIJU AUTORA ...tagad gribās redzēt vai "stukačam" būs vēlēšanās un laiks un pats galvenais drosme aiziet uz policiju uzrakstīt iesniegumu ....jo tas jau nav tas pats kas anonīmi iemest bildītes internetā, var arī melnais džips vakarā pie mājas piebraukt aprunāties, jo policijā mēdz strādāt savi čomi un tā

Un?? Kas tad nu? Būs jāsāk baidīties aizrādīt kādam,kurš kāpj uz galvas???? Kur mēs dzīvojam?

Mēs dzīvojam Latvijā un tāpēc pieļauju ka foto tajā tvnet sadaļā būs daudz, bet iesniegumu policijā maz un reāli piemērotu sodu vēl mazāk.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Jācer ka tajos prognozētajos 200 000 aizbraucējos būs lielākā daļa no tiem pazemotajiem, neievērotajiem un ņaudētājiem.

Neceri,tevi noliks pie vietas tāpat. Palasi,ko par tevi un līdzvērtīgajiem krutakiem saka speciālisti

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

šoriit pac biju agresiivs...taa laikam sanaak...

uzgrieziens no mezha kapiem uz Miera ielas pusi... tur taads mazs apliitis, viduu trambulja pieturas utt...

piebraucu, grieziishu pa labi, bet man pa apli tuvojas pasraaķis ar iedegtu kreiso pagriezienu un ne iisti kreisajaa, ne labajaa joslaa...taa pa vidu

es nu savaa mulkja praataa domaadams, ka nu shamais grieziis pa kreisi un turpinaas kustiibu pa apljveida krustojumu, ar pilnu tvaiku veicu labo pagriezienu...

tajaa briidii atskaneeja vaargs piikstiens no pasaata puses, un purnu ieraudziiju pie savaam durviim....man nekas cits neatlika kaa iemiit griidaa un duumu aizsegaa atstaat nabaga pasaata vadiitaaju paardomaajam dziivi....

stulbi taa...it kaa es buutu vainiigs, jo neieveerotu ziimi "dodiet ceļu"...

bet reaali taa nepaarliecinosaa trajektorija un pagrieziena lukturis mani mulsinaaja...

Veiga Reģ.: 25.09.2004
0 0 Atbildēt

Vakar novēroju sekas tam, kā daži agresīvie duriki ar B** paši sevi atmaskoja , no Zaļās ielas mēģinot pārbraukt pāri E.Melgaiļa ielai (pie Skonto stāvvietas). A tur ir T veida krusts, tāpēc bija frontāli uz apmales trāpījuši un abas priekšējās riepas izbliezuši. Pašattīrīšanās ibio.

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

stučišana ir ļoti slikta lieta - to neviens neapsstrid. Bet, pēdēj'

a laikā situacija uz Rīgas autoceļiem kļuvusi tik neciešama, ka daudzie garām un iekšā līdēji sāk pakapeniski pieriebties. ar katru dienu arvien vairāk. šorīt braucu pa vantinieka pirmo joslu - ielaidu vienu švabraku pirmajā joslā. A, šim nepatika - tas pēc 3 minūtēm jau prasās atpakāl otrajā. Skatos, pabrauycis pāris min. pa otro, šis jau lien atpakāl pirmajā. Nobraucislīdz lejai - džeks atkal pēdējā brīdī ielien pirmajā. Labi, ka aiz bankas menti šo paņēma "uz kafiju"...Foto stučišana, ja to legalizēs, var profilaktiski itin labi iedarboties. Vienu laiku tml. prakse bija populara dažās ES valstīs. Grūtnieču un slimo sievasmāšu reg. pārvadātājiem ieteicams būtu labāk izmantot ĀP palīdzību.

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

lai darbotos fotografam bus jaliecina, un jaatrod vel kac liecinieks, ka tas ta bija, un ka tas nav fotoshops, un pec tiesas ja kac liecinatu pret mani par sitadiem sudiem tad toch fotografs dabutu pa muti kartigi

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

ja grib kartibu ieviest lai iet uz mentiem, un kad bus mentenee tad es toch gribeshu redet kursh bus tas loxs kas nenjems naudu, dziivot ta visiem gribas

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

tā nu SteelRats ies un dos pa muti - īpaši tam kas uz vinju būs papīrīti policijā iedevis - par to uzreiz var aiz restītēm nonākt līdz lietas izskatīšanai

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: tā nu SteelRats ies un dos pa muti - īpaši tam kas uz vinju būs papīrīti policijā iedevis - par to uzreiz var aiz restītēm nonākt līdz lietas izskatīšanai

pec tam iedos un par to var atraut tikai nosaciitu

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti