Atmasko \"agresivo\" vai \"Stukaču\" bārs

phenom Reģ.: 01.03.2007
 
1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

bet es jau powera teicu, ka kamer tikai lohatroni var citeim lohatroniem sutiit bildiites un tad kopaa priecaaties kaa vot dazhi cilveki brauc (un kaa pashi suutiitaaji neuzdroshinas jo kraninsh raustas) tikmer jau neko nevar padarit a tici man, ir shausmiigi maz toe loxatronu, kas bus ar mieru radit savu seju kajenas braucejam tiesas zale un kas bus ar mieru visapr veltit savu laiku un nervus cakarejoties pa tiesam, iecinot utt

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pietiks ar vienu nosacītu.

pēc tam vienīgais legālais ierocis tev būs beisbolene

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

SteelRat rakstīja:

RHINO rakstīja: tā nu SteelRats ies un dos pa muti - īpaši tam kas uz vinju būs papīrīti policijā iedevis - par to uzreiz var aiz restītēm nonākt līdz lietas izskatīšanai

pec tam iedos un par to var atraut tikai nosaciitu

nosacīti iedos tikai tad, ja pirmais gadījums un nav ierosināta cita lieta

jus taka berni paskatieties kas notiek LV, un tad runajat par tiesiskumu utt

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:

SteelRat rakstīja:

RHINO rakstīja: tā nu SteelRats ies un dos pa muti - īpaši tam kas uz vinju būs papīrīti policijā iedevis - par to uzreiz var aiz restītēm nonākt līdz lietas izskatīšanai

pec tam iedos un par to var atraut tikai nosaciitu

nosacīti iedos tikai tad, ja pirmais gadījums un nav ierosināta cita lieta

jus taka berni paskatieties kas notiek LV, un tad runajat par tiesiskumu utt

Zjurks.. un tagad izlasi savu ieprieksheejo postu

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

es jau izlasiiju, es saku ka sitas vis nav reali, ne sodit par bildiiti, ne par ko citu, tas vis ir sviests un utopija

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:

SteelRat rakstīja:

RHINO rakstīja: tā nu SteelRats ies un dos pa muti - īpaši tam kas uz vinju būs papīrīti policijā iedevis - par to uzreiz var aiz restītēm nonākt līdz lietas izskatīšanai

pec tam iedos un par to var atraut tikai nosaciitu

nosacīti iedos tikai tad, ja pirmais gadījums un nav ierosināta cita lieta

jus taka berni paskatieties kas notiek LV, un tad runajat par tiesiskumu utt

pēc bērna te izklausās tikai viens nu pēc tāda, ap 14 gadiem apmēram dos pa muti un ko tik ne vēl... pašam smiekli nenāk?

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

R99 rakstīja:

SteelRat rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:

SteelRat rakstīja:

RHINO rakstīja: tā nu SteelRats ies un dos pa muti - īpaši tam kas uz vinju būs papīrīti policijā iedevis - par to uzreiz var aiz restītēm nonākt līdz lietas izskatīšanai

pec tam iedos un par to var atraut tikai nosaciitu

nosacīti iedos tikai tad, ja pirmais gadījums un nav ierosināta cita lieta

jus taka berni paskatieties kas notiek LV, un tad runajat par tiesiskumu utt

pēc bērna te izklausās tikai viens nu pēc tāda, ap 14 gadiem apmēram dos pa muti un ko tik ne vēl... pašam smiekli nenāk?

paskatiijos ar ko tu brauc un sanaca smiekli

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja:

R99 rakstīja:

SteelRat rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:

SteelRat rakstīja:

RHINO rakstīja: tā nu SteelRats ies un dos pa muti - īpaši tam kas uz vinju būs papīrīti policijā iedevis - par to uzreiz var aiz restītēm nonākt līdz lietas izskatīšanai

pec tam iedos un par to var atraut tikai nosaciitu

nosacīti iedos tikai tad, ja pirmais gadījums un nav ierosināta cita lieta

jus taka berni paskatieties kas notiek LV, un tad runajat par tiesiskumu utt

pēc bērna te izklausās tikai viens nu pēc tāda, ap 14 gadiem apmēram dos pa muti un ko tik ne vēl... pašam smiekli nenāk?

paskatiijos ar ko tu brauc un sanaca smiekli

es arī paskatījos ar ko tu brauc... man gan smiekli nenāca... jo Latvijā daudzos gadījumos tā jau ir diagnoze, nevis auto marka... diemžēl

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

man BMW ir dzives filozofija un sporta veids bet ne par to stasts btw lai gan par bmw runajot tais agresiivo foto nemz tik daudz ivnju nava

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

beidziet Zhurks jau pat desinjas pacept bez riepu svilinashanas nevar - un kursh alkoholikjis atzīst to ka vinjsh ir atkarīgs?

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: beidziet Zhurks jau pat desinjas pacept bez riepu svilinashanas nevar - un kursh alkoholikjis atzīst to ka vinjsh ir atkarīgs?

bet loti skaisti sauli pagriezu loti laba traektorija sanaaca

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

Drifts un var grut panakumus, bet jatreneejas ari pa ielaam

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: Drifts un var grut panakumus, bet jatreneejas ari pa ielaam

Te jau tu puika arī pats sev atbildēji - JAATRENNEEJAS! - tas nozīmē regulāri un ne jau no darba uz mājām braucot bet speciāli brauc un trennejas tai skaitā arii pa ielaam

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:

SteelRat rakstīja: Drifts un var grut panakumus, bet jatreneejas ari pa ielaam

Te jau tu puika arī pats sev atbildēji - JAATRENNEEJAS! - tas nozīmē regulāri un ne jau no darba uz mājām braucot bet speciāli brauc un trennejas tai skaitā arii pa ielaam

speciaali es braucu uz traseem

Edvin Reģ.: 03.04.2002
0 0 Atbildēt

Vienkārši jāmauc "agresīvajam" sānos, jāpaņem pāris liecinieku tel. nummuri un protokolā jāieraksta, ka ir braucis agresīvi. Pārējo izdarīs apdrošināšanas kompānija, jo ir ieinteresēta KASKO nemaksāt. Atremontēs pa savu naudu un vairs tā nebrauks!

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Kas tad tas par sportu!?

reku paskaties

www.youtube.com/...

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

Edvin rakstīja: Vienkārši jāmauc "agresīvajam" sānos, jāpaņem pāris liecinieku tel. nummuri un protokolā jāieraksta, ka ir braucis agresīvi. Pārējo izdarīs apdrošināšanas kompānija, jo ir ieinteresēta KASKO nemaksāt. Atremontēs pa savu naudu un vairs tā nebrauks!

aham un agresiivais dabus lieciniekus utt ka tu vijnam iebrauci speciali sanos un tad pasham bus pakaljaa

Edvin Reģ.: 03.04.2002
0 0 Atbildēt

Izsauc mentus!

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Kas tad tas par sportu!?

reku paskaties

www.youtube.com/...

Nu smuki jau smuki tikai es tevi tur nu nekādi nespēju saskatīt varbū vari pateikt kurā sekundē tevi var ievērtēt

Varbūt fanu pūlcinjā pieteikties

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: lai darbotos fotografam bus jaliecina, un jaatrod vel kac liecinieks, ka tas ta bija, un ka tas nav fotoshops, un pec tiesas ja kac liecinatu pret mani par sitadiem sudiem tad toch fotografs dabutu pa muti kartigi

Es liecinātu. Nāksi dot pa muti? Saliec rokās ventīlus,lai vari uzpumpēt rokas,daudzi būs jāpiekauj

sebs Reģ.: 07.04.2004
0 0 Atbildēt

šitos stukačus visus vienā bedrē un cementu pa virsu... Agresīvus braucējus veido nesakārtotā satiksme nevis viņu biezie maki un šaurās pierītes. Jebkurš mieramika pēc 1h stāvēšanas korķī kļūs par agresīvu braucēju.

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

SteelRat rakstīja: lai darbotos fotografam bus jaliecina, un jaatrod vel kac liecinieks, ka tas ta bija, un ka tas nav fotoshops, un pec tiesas ja kac liecinatu pret mani par sitadiem sudiem tad toch fotografs dabutu pa muti kartigi

Es liecinātu. Nāksi dot pa muti? Saliec rokās ventīlus,lai vari uzpumpēt rokas,daudzi būs jāpiekauj

tip kaa daudzi tev personibas dubultoshanaas vai arii vienmer aizcitiem sleepies

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:

SteelRat rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Kas tad tas par sportu!?

reku paskaties

www.youtube.com/...

Nu smuki jau smuki tikai es tevi tur nu nekādi nespēju saskatīt varbū vari pateikt kurā sekundē tevi var ievērtēt

Varbūt fanu pūlcinjā pieteikties

powera bija bildes, vidiki ari kaukur ira tas ko lieliku ir D! PRO drists man lidz tam taalu

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja:

RHINO rakstīja: beidziet Zhurks jau pat desinjas pacept bez riepu svilinashanas nevar - un kursh alkoholikjis atzīst to ka vinjsh ir atkarīgs?

bet loti skaisti sauli pagriezu loti laba traektorija sanaaca

Izskatījies gan tāds kā tikko puņķi noslaucījis ar piedurkni.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja:

tip kaa daudzi tev personibas dubultoshanaas vai arii vienmer aizcitiem sleepies

Ne tak. Ja es tevi nobildēšu nenormāli tizli uzvedamies un būsi kādu apdraudējis un izpildījies debili-liecinašu. Nāc,iedod pa muti tagad

1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti