KASKO, OCTA - kuru apdrošinātāju?

kolumbs Reģ.: 27.12.2005

Pienācis laiks iegātādies jaunas apdrošināšanas polises - gan OCTA, gan KASKO. Kāda ir pieredze ar atlīdzību saņemšanu? Kurš apdrošinātājs mazāk čakarē savus klientus un nav pārāk skops?

Esmu nolēmis OCTA noteikti nepirkt lētāko - Baltikums, jo ja nu gadās CSN, kurā būšu vainīgs, kaut kā neērti tādu būs ārā vilkt. Tāpēc labāk samaksāšu nedaudz vairāk labākai apdrošināšanas kompānijai...

Par KASKO - tas pats - lai nav pārāk skopa kompānija.

Vienvārdsakot - meklēju nevis lētāko, bet labāko.

Šomēnes bija neliels remonts - pie reizes VEHO virsbūvju meistaram prasīju - ar kuru apdrošinātāju ir mazāk problēmu. Meistars teica - BTA un IF.

Pašlaik man KASKO ir BALTA. Bija pāris skrāpējumi, kas bija apddrošināšanas gadījums - nekādas problēmas ar atlīdzības izmaksu nebija.

 
1 2 3 4 5
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vispār jau apdirsinātāji saglabā šādu tādu vēsturi

ja tas ķerpila spētu gabešņikam vismaz privāti nodziedāt kurš, kad un par ko atšuva, tad ar lielu varbūtību gabešņiks varētu ko vairāk izrakt....

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Es nevienu kasko gadījumu pieteicis neesmu, man OCTA klase ir 16. un būs 17.

Es nesaprotutu AAS pisnesu kopumā...

Bet viņam te es esot dadzis acīs un man kautkur esot uzmetušu, vai nedevuši.

Kā var tik slimīgi uztvert jebkuru jautājumu, kas skar darbu???

Tas GāBēducis tur kaut ko nemitīgi saskata un auizvainojas... viņam tāda karma kā te dažiem kam uzglūn CP?

Sitiet vai nost - Tā arī nesapratu, kur tai AAS ir sliktums no ne mazu KASKO prēmiju maksājoša klienta, kam ne reizi nav nācies atlīdzināt zaudējumus...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: viņam tāda karma kā te dažiem kam uzglūn CP?

Kaut kā pēc FR novākšanas CPistiem atkal sakāpis galvā. Itin jūtamas pārmaiņas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Es nevienu kasko gadījumu pieteicis neesmu, man OCTA klase ir 16. un būs 17.

Es nesaprotutu AAS pisnesu kopumā...

Bet viņam te es esot dadzis acīs un man kautkur esot uzmetušu, vai nedevuši.

Kā var tik slimīgi uztvert jebkuru jautājumu, kas skar darbu???

Tas GāBēducis tur kaut ko nemitīgi saskata un auizvainojas... viņam tāda karma kā te dažiem kam uzglūn CP?

Sitiet vai nost - Tā arī nesapratu, kur tai AAS ir sliktums no ne mazu KASKO prēmiju maksājoša klienta, kam ne reizi nav nācies atlīdzināt zaudējumus...

Man tu neesi dadzis acīs un neko es slimīgi neuztveru, neglaimo sev, ne jau mani, bet pats sevi tu jau pats ar savu uzvedību un komunikāciju pazemo. Kā redzi, man nav problēmu tev nelamājoties pretī atbildēt uz taviem jautājumiem, jā, varbūt nesanāk kā tu gribētu, bet tā jau vairs nav mana problēma... Ja es uztvertu slimīgi, tad sāktu tavā tonī runāt, piesaucot medicīnu un ko vēl ne...

A ja tu nesaproti pisnesu kopumā, varbūt tev arī nav jāsaprot. Nodarbojies ar savu pisnesu un nepiesārņo galvu ar lietām, kuras nesaproti... Tas tā, vienkārši ieteikums...

A par to "uzmetuši, nedevuši utt." - no tevis rakstītā bieži vien nevar saprast, kas tad tev tur īsti sāp. No vienas puses liekas, ka teorijās runā, no otras - ka tev pašam tam jāiet cauri. Tāpēc arī cerēju, ka uzrakstīsi kaut ko konkrēti - kas tieši, ko tieši... bet redz, tam neesot nozīmes... Tu raksti, ka tavu alfu AAS negrib drošināt, es joprojām saku, ka vismaz 2 apdrošinātāji dotu KASKO tavai Alfai. Ja vēlies pārliecināties, vari atsūtīt sava auto datus, tā teikt, tava brokera vietā varu paskatīties.

Sitiet vai nost - Tā arī nesapratu, kur tai AAS ir sliktums no ne mazu KASKO prēmiju maksājoša klienta, kam ne reizi nav nācies atlīdzināt zaudējumus...

Paga paga, vai tad tu nerakstīji, ka 4. gadā pieteici zaudējumu? Šis (skat. zemāk) bija tavs rakstītais. Vai arī es kaut ko ne tā sapratu?

Ilggadīgs klients drošina KASKO un ir četrus gadus maksājis pilnu KASKO prēmiju 4. gadā tam notiek CSNg. Ir vai nu Auto atjaunošana servisā kuram klients piekrīt (nevis kuru merkantilu iemeslu dēļ uzspiež AAS, neredzu iemeslu akli piekrist pirmajam piedāvātajam servisam), vai nu naudas izmaksa - pašrisks auto norakstot. Pareizi?

Tikai, lūk, šāds klients ir potenciāli neizdevīgs Kā KASKO ņēmājs un tāpēc viņam tiek atteikts.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Paņem taču ACIS rokā par apdrošināšanu - tas ir tikai piemērs, nevis reāli fakti. Es to nosaucu kā piemēru!!! KĀ PIEMĒRU!

Neko es te netaisos pazemot un nekam neko nemēģinu pazemoties. Lasi kamēr nelabi paliek!

Nevajag uzvilkties par katru nepatīkamu jautājumu, kas vērst uz tavu nodarboišanos. KUR VAR BŪT TIK SLIMIŅŠ UZTVERĒ???

Čalīt - tev ar normālu komunikāciju pašam ir problēmas!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Paņem taču ACIS rokā par apdrošināšanu - tas ir tikai piemērs, nevis reāli fakti. Es to nosaucu kā piemēru!!! KĀ PIEMĒRU!

Neko es te netaisos pazemot un nekam neko nemēģinu pazemoties. Lasi kamēr nelabi paliek!

Nevajag uzvilkties par katru nepatīkamu jautājumu, kas vērst uz tavu nodarboišanos. KUR VAR BŪT TIK SLIMIŅŠ UZTVERĒ???

Čalīt - tev ar normālu komunikāciju pašam ir problēmas!

Tiešām? A ko tad atkal uzvilkies? Atkal medicīnu pieauc... pie tam ar lieliem burtiem... Vai arī CapsLock iesprūda?

P.S. Ja nosauci kā piemēru, tad man būtu jāsaprot, ka tā ir tava fantāzija, kam ar reālo dzīvi nav nekāda sakara? Tobiš, vai man tev jāsniedz atbilde uz situāciju, kas nemaz nesaskan ar reālo dzīvi? Vai kā?

P.P.S. Ne jau es esmu uzvilcies, ne jau es sāku tevi par slimu saukt, psihot pa klaviatūru utt. Kā redzi, es tev atbildu arī uz nepatīkamiem jautājumiem... Pie tam, atšķirībā no tevis, necenšoties oponentu kaut kā pazemot... Vai arī tu tos "slimiņā" tekstus uzskati par normālu komunikāciju?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

klau tauta, kas jums ir? abi takš normāli ļauži. saulē esat sakarsuši?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Joprojām esam normāli... ar dažām utīm, protams...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Palaidniex rakstīja: viņam tāda karma kā te dažiem kam uzglūn CP?

Kaut kā pēc FR novākšanas CPistiem atkal sakāpis galvā. Itin jūtamas pārmaiņas.

Nezinu, es nekādas pārmaiņas nejūtu... Kopš FR novākšanas ir sanācis 2 reizes iekomunicēt...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Palaidniex rakstīja: viņam tāda karma kā te dažiem kam uzglūn CP?

Kaut kā pēc FR novākšanas CPistiem atkal sakāpis galvā. Itin jūtamas pārmaiņas.

Nezinu, es nekādas pārmaiņas nejūtu... Kopš FR novākšanas ir sanācis 2 reizes iekomunicēt...

Braucu pagājšnedēļ uz Bausku pa Rīgas apvedceļu. Mani apdzen policijas buss, mans ātrums 105 km/h, GPS to arī rāda, attiecīgi tam būtu daudz maz jābūt precīzam. Braucu busam no aizmugures, ātrums 114-117 km/h.

Mašīnā iebūvēts telefons, zvanu policijai. Izstāstu situāciju, šie mani savieno ar CP. Un sākas raspaļcovka, kuru izraisa formas nēsāšana un visatļautības sajūta.

AR ko mērījāt? Vai sertificēta iekārta? Varbūt brauc uz izsaukumu. Uz sevi skatieties, nevis uz policiju ...utt.

Es viņam skaidroju, ka man vadītāja tiesības ir 26 gadus, pieredze gana liela, lai es spētu saprast, ka ātrums tam busam nav 90 km/h. Un arī ne 105, par ko es ar ne reizi neesmu saukts pie atbildības. BET !!! Par 115 gan esmu.

Tad kas tā par āziski trulu uztveri, ka nevar atbildēt 'Paldies par informāciju, pārbaudīsim'...bet sāk kaķīt bočkas un tēlot neaizskaramos varoņus, kuriem viss atļauts.

Pēdējās 6 reizes, kad man ar viņiem sanācis kontaktēties, tāda attieksme acīm redzami nāk ārā. Pirms tam nebija, tagad sakāpis galvā atkal, sajutušies vareni.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Man pēdējās 2 reizes:

Apturēja uz Ziepniekkalna ielas, ātruma 50 vietā 79. Skaidroju, ka vnk. nebiju ievērojis, ka zīme 70 noņemta. Atbilde - nu jā, jau pasen. Tantuki esot sūdzējušies, ka netiekot pāri ielai. Būtu bijis 60-65, tad neformētu, bet, nu, šeit ātrums tomēr par lielu... Tika noformēts protokols, viss korekti, nekādu izlēcienu...

2 reize - pēc apt. nedēļas apturēja uz Venstpils šosejas tajā purvainajā vietā starp Kalciema pagr. un Slokas pagriezienu. 80 vietā kaut kāi 108... Nu jā, pirms brīža apdzinu smago un kaut kā nenometu ātrumu... Apturēja. Neko nestrīdējos. Paņēma papīrus, teica, ka būšot jāuzgaida... Pēc 2 min. atnāca un pateica - pārkāpums nav tik liels, brauciet prātīgāk. Laimīgu ceļu...

Es tiešām brīnos, kas notiek ar tiem, kam regulāri kaut kādas probzas ar viņiem gadās. Man gandrīz vienmēr viss notiek korekti.

Nu labi, tas ne par šī topika tēmu...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Nu jā, pirms brīža apdzinu smago un kaut kā nenometu ātrumu...

Šitas labs teksts "nu jā, pirms brīža apdzinu smago bet kaut kā gāzes pedālītis neatlaidās"...

Par tēmu - eu, gābešņik, tādiem kā man, kas octojas izmantojot internetu, no tādu kā tu eksistences kāds labums maz ir?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Šitas labs teksts "nu jā, pirms brīža apdzinu smago bet kaut kā gāzes pedālītis neatlaidās"...

Nu un? Tu nekad ātrāk par +20 nebrauc?

Par tēmu - eu, gābešņik, tādiem kā man, kas octojas izmantojot internetu, no tādu kā tu eksistences kāds labums maz ir?

Nē, nav... tāpat kā man no tavējās...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu pilsētā vismaz pēc maniem novērojumiem GB brauc ļoti korekti. pāris reizes ir sakrituši maršruti un numurs tāds viegli iegaumējams

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Par tēmu - eu, gābešņik, tādiem kā man, kas octojas izmantojot internetu, no tādu kā tu eksistences kāds labums maz ir?

Nē, tādiem kā tu, labuma nav.

Tādiem, kā es, ir labums.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Nu un? Tu nekad ātrāk par +20 nebrauc?

Braucu - kruīzā no liepājas uz 120 ja zinu ka nīcā fočētājs nav un ir attiecīga vēlme. Pēc apdzīšanas manevra, kura laikā sasniegts šāds ātrums, nepieciešami kādi 200-300 metri lai tiktu atkal ieņemts standarta 95 ātrums.

GB12 rakstīja:

Nē, nav... tāpat kā man no tavējās...

Lai tā būtu ka tavu aldziņu maksā tikai no kaskām.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Nē, tādiem kā tu, labuma nav.

Tādiem, kā es, ir labums.

Opelim ir kaska?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Lai tā būtu ka tavu aldziņu maksā tikai no kaskām.

A kas tev par daļu, par ko man aldziņu maksā... bai ze vei, tu tā arī man nepateici, ar ko pats ikdienā nodarbojies...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Nē, tādiem kā tu, labuma nav.

Tādiem, kā es, ir labums.

Opelim ir kaska?

Nav. Kāds sakars Opel kaskai ar GB12 pakalpojumiem??

Vienkārši tu neapjēdz to,ka visu pašam darīt nevajag. Nu, ja tavs vienīgais apdrošināšanas objekts ir šrotaudī, tad nevajag brokera pakalpojumus, bet ja ir daudz tehnikas vienību, tad kāreiz laikā.

Tāpēc jau tu nesaproti daudzas lietas.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Šodien nopirku OCTA polisi opja džipmašīnai ar 16 BM klasi, Rīgas rajona pieraksts. Apsekojot dažus cenu rēķinātāju portālus un adrošinātāju tiešos e-veikalus, biju ārkārtīgi pārsteigts par Baltas piedāvājumu. Tas bija 12.46 Ls uz gadu. Pat zvanīju uz helpdesku lai pārbaudītu, vai tiešām cena ir tāda. Tuvākais bija If ar 20 Ls.

Pagājušo gadu bija polise pie BTA par ~30 Ls.

Kāpēc rakstu, tāpēc ka mani izbrīna šīs polises cena, jo no apdrošinātājiem to vien tik dzird, ka octa dzen tos mīnusos. Pagājušo gadu bija polise pie BTA par ~30 Ls.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

A kas tev par daļu, par ko man aldziņu maksā... bai ze vei, tu tā arī man nepateici, ar ko pats ikdienā nodarbojies...

Kas man par daļu? Nu, tu jau pats zini ka nozare slīgst mīnusos, bez tam, ja ne tikai no kaskām, bet arī octām, tad tu dzīvo uz to, kuriem tu nakuj neesi vajadzīgs, rēķina.

DekstersFF rakstīja:

Vienkārši tu neapjēdz to,ka visu pašam darīt nevajag. Nu, ja tavs vienīgais apdrošināšanas objekts ir šrotaudī, tad nevajag brokera pakalpojumus, bet ja ir daudz tehnikas vienību, tad kāreiz laikā.

Tāpēc jau tu nesaproti daudzas lietas.

Protams, salabot ekskavatoru ir vienkārši, tāpēc to vajag darīt pašam, bet aptirsināt dažas mašīnas un mazu bariņu ar tehnikas vienībām ir sarežģītī, tāpēc to nevajag darīt pašam...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: Šodien nopirku OCTA polisi opja džipmašīnai ar 16 BM klasi, Rīgas rajona pieraksts. Apsekojot dažus cenu rēķinātāju portālus un adrošinātāju tiešos e-veikalus, biju ārkārtīgi pārsteigts par Baltas piedāvājumu. Tas bija 12.46 Ls uz gadu. Pat zvanīju uz helpdesku lai pārbaudītu, vai tiešām cena ir tāda. Tuvākais bija If ar 20 Ls.

Pagājušo gadu bija polise pie BTA par ~30 Ls.

Kāpēc rakstu, tāpēc ka mani izbrīna šīs polises cena, jo no apdrošinātājiem to vien tik dzird, ka octa dzen tos mīnusos. Pagājušo gadu bija polise pie BTA par ~30 Ls.

Balta šobrīd reāli dempingo ar cenām... Pēc pieredzes jāsaka - kļuvuši arī piekasīgāki uz izmaksām... diemžēl...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

GB12 rakstīja:

A kas tev par daļu, par ko man aldziņu maksā... bai ze vei, tu tā arī man nepateici, ar ko pats ikdienā nodarbojies...

Kas man par daļu? Nu, tu jau pats zini ka nozare slīgst mīnusos, bez tam, ja ne tikai no kaskām, bet arī octām, tad tu dzīvo uz to, kuriem tu nakuj neesi vajadzīgs, rēķina.

Tu pats saprati, ko ar to gribēji teikt?

Un kā tur bija ar to tavu nodarbošanos? Speciāli izvairies no atbildes? Kauns vai kā?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

droši vien lasa atkritumus gar jūras malu. tā piekrastē populāra nodarbe.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: droši vien lasa atkritumus gar jūras malu. tā piekrastē populāra nodarbe.

... vai arī sēž pieturā un sūc divlitrīgo optima līnija... un, ak jā, vēl pazīmē saulītes vietējā garāžu kooperatīvā...

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti