Kapec `bralukas` brauc tik leni LV?

gonzalless Reģ.: 19.07.2002

Vai tikai man ar to ir naacies saskarties uz LV celjiem, bet daudzi iebrauceeji no LT brauc pa shoseju ne atraak par 70km/h. Kas vinjus tik loti baida? Latvijas celji, Latvijas braukshanas kultura, policija? Aizbraucot pie bralukam, visi pucee ka prieks.

 
1 2 3 4 5
Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Jaa, 71-72km/h, f***, ja tik tizli esam, tad staajam malaa un gaidam labaakus laika apstaakljus. ZB. Paareejiem jaapadzen kretiini, kas velkas.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Laiks rakstīja: Jaa, 71-72km/h, f***, ja tik tizli esam, tad staajam malaa un gaidam labaakus laika apstaakljus. ZB. Paareejiem jaapadzen kretiini, kas velkas.

Tumsā un lietū pilnīgi adekvāts ātrums. Es taču nevaru zināt, vai pa ceļu neklunkurēs kāds leišu provinces Gataučiai ciemata kodējs...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Laiks rakstīja: Jaa, 71-72km/h, f***, ja tik tizli esam, tad staajam malaa un gaidam labaakus laika apstaakljus. ZB. Paareejiem jaapadzen kretiini, kas velkas.

Tumsā un lietū pilnīgi adekvāts ātrums. Es taču nevaru zināt, vai pa ceļu neklunkurēs kāds leišu provinces Gataučiai ciemata kodējs...

Tad jau tu pats esi kodējs,ja lietus laikā nevari ar jaunu mašīnu un labām gaismām pabraukt uz 90. Tevis dēļ ir jāapdzen un tas jau ir bīstamāk. Klausies,mazums kas uz ceļa uzkrīt,uzlec un citādu uzklunkurē. Varbūt nerādies vispār uz ceļa,ko? Tas tak ir bīstami!!!!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

marrutkis rakstīja:

Baisulis rakstīja:

marrutkis rakstīja:

Baisulis rakstīja: Jēziņ, vēmiens no tevis nāk....

Mums no tevis arī!

Nerunā citu vārdā,jefiņ.

Paskaties pats apkārt, trifliņ!

??? Izsakies skaidrāk.

P.S. Vari būt brīvs.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

VWfans rakstīja:

Laiks rakstīja: Jaa, 71-72km/h, f***, ja tik tizli esam, tad staajam malaa un gaidam labaakus laika apstaakljus. ZB. Paareejiem jaapadzen kretiini, kas velkas.

Tumsā un lietū pilnīgi adekvāts ātrums. Es taču nevaru zināt, vai pa ceļu neklunkurēs kāds leišu provinces Gataučiai ciemata kodējs...

Tad jau tu pats esi kodējs,ja lietus laikā nevari ar jaunu mašīnu un labām gaismām pabraukt uz 90. Tevis dēļ ir jāapdzen un tas jau ir bīstamāk. Klausies,mazums kas uz ceļa uzkrīt,uzlec un citādu uzklunkurē. Varbūt nerādies vispār uz ceļa,ko? Tas tak ir bīstami!!!!

90 km/h ir maksimālais atļautais, nevis minimālais, kā no Tava komentāra varētu noprast. Es saprotu tā - gaišā laikā braucam ar tiem 90 km/h, tumsā bez lietus - ar 80 km/h, tumsā ar lietu - 70 km/h. Un punkts.

Ugriks Reģ.: 08.12.2006
0 0 Atbildēt

Jāpirž mājās!

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Par to braukšanu naktī un sliktos apstākļos. Ar gaismām man it kā ir labi, bet tajā pašā laikā, ja brauc no Lielvārdes pāri Ķeguma HES`am uz Jelgavu, tad tam ceļam nav balto līniju pa vidu, apkārt mežs, līkumi - ja līst lietus, tur ātrāk par 90km/h vienkārši nav iespējams pabraukt, ja nav vēlēšanās noskriet nedaudz no ceļa (izmantojot arī tālās gaismas). Varbūt tie, kuri tur braukā regulāri, nav problēmu, bet man pēc pirmā nobrauciena pietika. Domāju, ka tāpat ir visur citur, ka nevar redzēt, kur īsti aiziet ceļš.

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

marrutkis rakstīja:

Baisulis rakstīja:

marrutkis rakstīja:

Baisulis rakstīja: Jēziņ, vēmiens no tevis nāk....

Mums no tevis arī!

Nerunā citu vārdā,jefiņ.

Paskaties pats apkārt, trifliņ!

??? Izsakies skaidrāk.

P.S. Vari būt brīvs.

Tad izteikties skaidrāk vai būt brīvam? Precīzē, lūdzu!

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Ugriks rakstīja: Jāpirž mājās!

Neaizmirsti kūdru no nāsīm izšņākt!

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

marrutkis rakstīja:

Ugriks rakstīja: Jāpirž mājās!

Neaizmirsti kūdru no nāsīm izšņākt!

Oi, eskuzī, tas tai mutācijai Deksteram bija domāts! Nafig avatarus vienādus likt?!

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Paskatiijos VWfana bildes galerijaa un komentaarus un tad sapratu, ka nevajag uz vinju apvainoties un apsaukaat, nu ko lai dara katrs no mums ir diivains savaa veidaa)))

9000000 Reģ.: 09.10.2007
0 0 Atbildēt

Ko tur brīnīties, Lietuvā ārpus apdzīvotām vietām maks.atļautais 80km/h, tā godīgie lietuvieši pa inercei +/- 80 vālē arī pie mums.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

9000000 rakstīja: Ko tur brīnīties, Lietuvā ārpus apdzīvotām vietām maks.atļautais 80km/h, tā godīgie lietuvieši pa inercei +/- 80 vālē arī pie mums.

Tu arī ēd sēnes?

Miice Reģ.: 18.03.2006
0 0 Atbildēt

Šajā vasarā vairākkārt braucu pa LT... Salīdzinoši ar letiņiem, lietuvieši nepārkāpj noteikumus. Visi, kas apdzen ir ar LV numuriem. Ceļi pie mums daudz sliktāki, bet braucam ātrāk. Tur labāki, bet brauc lēnāk. Paradoxs! Letiņam gan patīk zīmēties - da es to varu , da man tas ir... Lielummānija un ambīcijas visos iespējamos un neiespējamos veidos. Galvenais noteikumus neievērot - tas ir visviskrutāk Maskējam savus lielos kompleksus

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

9000000 rakstīja: Ko tur brīnīties, Lietuvā ārpus apdzīvotām vietām maks.atļautais 80km/h, tā godīgie lietuvieši pa inercei +/- 80 vālē arī pie mums.

Kops kura laika? Tad kad vel LT robezzimes petiju, nekas tads nebija - 90km/h tapat ka visur. Pedeja gada gan ir sanacis braukt tik daudz, ka vairs lielos plakatus neesmu meklejis.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Manlieks visi mees aarzemees uzvedamies kaartiigaak, jo preciizi nezinam kas par to buus un uz ko shie piever acis un par ko jaaj pa pillu programmu. Bet kuraa Lietuvaa juus esat saskatiijushies ka leishi baigi kaatiigie un leenie? Kautkaa vasaraa tur pabiju, nu galiigi nelikaas ka visi uz chotka atljautajiem km/h brauktu. Braucu pa vinjeejo baani aiz viena leisha, pa priekshu ar atljauto brauca polichi. Pagaajaam garaam polichu autinjam ar +~30 (paljaavos uz priekshaa braucosho) virs atljautaa- mentiem po. Un ik pa laikam lidotaajie svilpa garaam...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Par šito leišu vilkšanos gan atļaušos pasmieties.Pietiekami daudz latvijā gadījies redzēt lidojošus leišus Par to, ka daudzi ir latvieši - varu daļēji piekrist. Es arī esmu leitis, kas no rītiem mēdz atvilkt uz 120, bet vakarā brauc uz 95 Bet tomēr daļai lidojošo leišu ir eiro numuri, tādus praktiskais latvietis diez vai pirktu Braukšana pārsvarā sanāk pa Liepājas - Klaipēdas šoseju. Par lidojošajiem latviešiem arī var daļēji piekrist. Kad pēdējoreiz sanāca uz lt aizbraukt, braucot garām palangas lidostai viens pamuļķis ar B4 uz 120 pagāja un sāka ākstīties. Vienīgais labums man no viņa bija tāds, ka šis tur, kur drīkst uz 70, uz 90 brauca, iesēdos astē jo steidzos Palangā izrēcos, kā šis ar saviem apdzīšanas manevriem pa joslām mētājās

offtopiks - vwfans, izprintē spidometram normālu ciparnīcu

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Bet tomēr daļai lidojošo leišu ir eiro numuri, tādus praktiskais latvietis diez vai pirktu

??? kas tie tādi?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kas leišos tagad dala lešiem leišu nr.un latviešiem specialos leišu nr???Kads te pīpe vecu zāli man liekas

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Kas leišos tagad dala lešiem leišu nr.un latviešiem specialos leišu nr???Kads te pīpe vecu zāli man liekas

Tak ne,viņam mašīna bez priekšējā stikla,tagad zin auksts...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu nejau tik auksts

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Nu nejau tik auksts

Viņš pirms tam bij ēdis sēnes

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu bet doma tik daudz maz var apest lai tadi murgi saktu radities

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Nu bet ja regulāri ēd

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

msh rakstīja: Bet tomēr daļai lidojošo leišu ir eiro numuri, tādus praktiskais latvietis diez vai pirktu

??? kas tie tādi?

Kas tie tādi? No parastajiem [un arī manējajiem ] atšķiras ar to, ka trīskrāsainā karodziņa vietā ir zils ar zvaigznēm un burtiņu LT Un pričom tur dalīšana? Latvijā kaut kā negadās bieži redzēt 15-20 gadus vecu mašīnu ar eiro numuriem, paretam gadās ieraudzīt kādu skaistu mucu, bet audi tomēr ir neliels izņēmums Uz šosejas paretam gadās redzēt vienu crysler voyager ar LT eiro numuriem, tas varbūt ir izņēmuma latvietis, kas sagribējis ietaupīt uz to, ka lt nav jaukais luksusa litrāžas nodoklis. Man pašam diez ko nepatīk braukāt ar lt numuriem, bet tā kā viss tas pasāciens ar pārreģistrēšanu bezmaz atvelk uz autiņa vērtību, tad tas tiks maksimāli atlikts Baisulis par mani nebēdajies, priekšējais stikls ir, pečka, kā jau audim arī labi darbojas, tik vien tās bēdas, ka stiklam kreisais apakšējais stūris svīst ciet Bet silda vienalga labi Sēnes neēdu, pagaidām kartupeļu diēta

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti