Kapec `bralukas` brauc tik leni LV?

gonzalless Reģ.: 19.07.2002

Vai tikai man ar to ir naacies saskarties uz LV celjiem, bet daudzi iebrauceeji no LT brauc pa shoseju ne atraak par 70km/h. Kas vinjus tik loti baida? Latvijas celji, Latvijas braukshanas kultura, policija? Aizbraucot pie bralukam, visi pucee ka prieks.

 
1 2 3 4 5
BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Tu gribi teikt, ka ja nebūtu mirkšķinātāji, tad lidotāju (tavā izpratnē) būtu mazāk?

Var jau būt.

Man gan šķiet, ka tas nesamazinatu vis lidotāju skaitu, bet kukuļlīdzekļu apgrozījumu un neko vairāk.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Bucefals

Ar laiku paliktu mazāk, jo viņi biežāk tiktu sodīti un daļa no tiem autovadītājiem, kuri nu nav gluži turīgi, lai mētātos ar naudu, pierautos. Sāktu braukt lēnāk, pierastu pie tā un tāpat justos labi.

Bet par kukuļiem man vienalga. Ja kāds tos ņem, tad tā ir viņa atbildība.

Sheps Reģ.: 05.09.2002
0 0 Atbildēt

kopsh iauto ir VWfans, vairs neeju uz ass.lv lasiit anekdotes

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Mežonīgie Leišu Mirkšķinātāji!

pieskaitīt viņus pie agresivajiem!

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Jā, kad man uzliek sodu es parasti aizbraucu vēl agresīvāk un ātrāk. Varbūt man ar psihi kaut kas nav kārtībā, bet nu tāda man ir reakcija uz sodu.

Sheps, šķiet viņš te bija jau pirms tevīm.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

phenom rakstīja: Atšķirība no mums ir tāda, ka leiši 80% gadijumos pamirgšķina ja kāds stāv.

Lūk, šito leiši gan slikti dara, ka mirkšķina.

Neizkrīti šonakt no izmisuma tagad no gultas,jefiņ.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Sheps rakstīja: kopsh iauto ir VWfans, vairs neeju uz ass.lv lasiit anekdotes

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

phenom rakstīja: Atšķirība no mums ir tāda, ka leiši 80% gadijumos pamirgšķina ja kāds stāv.

Lūk, šito leiši gan slikti dara, ka mirkšķina.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

uculs rakstīja:

VWfans rakstīja:

phenom rakstīja: Atšķirība no mums ir tāda, ka leiši 80% gadijumos pamirgšķina ja kāds stāv.

Lūk, šito leiši gan slikti dara, ka mirkšķina.

Kurā vietā rodas tas sliktums?

Sliktums ir tanī apstāklī, ka pārkāpējs uz brīdi pieraujas, izvairās no soda, bet, kad ticis garām policistiem, turpina pārkāpt.

Muļķi tu nesaproti ka pamirkšķinot tu liec citam kadu bridi braukt leni.Tev jau nu to vajadzeja saprast

Sheps Reģ.: 05.09.2002
0 0 Atbildēt

uculs

taa tik taada liriska atkaape ..

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

uculs rakstīja: Jā, kad man uzliek sodu es parasti aizbraucu vēl agresīvāk un ātrāk.

Varbūt man ar psihi kaut kas nav kārtībā

Nevis varbūt, bet patiešām Jums ar psihi ir problēmas. Labi, ka pats apzināties savu problēmu. Ja esat samērā jauns, tad šī vaina ir ārstējama. Parasti ātrumpārkāpēji rodas no visādu psiholoģisku kompleksu nomocītiem ļaudīm, tādiem kā Jūs. Konsultējoties pie speciālistiem, Jūs varat izmainīt savu dzīvi uz pozitīvo pusi un šķirties no neapzinīgo ātrumpārkāpēju-slepkavu bara, kuri palielina bīstamību uz Latvijas ceļiem.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja: . Konsultējoties pie speciālistiem, Jūs varat izmainīt savu dzīvi uz pozitīvo pusi

Tad,kad kāda tirliņa tekstā var redzēt šadas rekomendācijas,tad ir skaidrs,ka ieteicējs ir pilnīgs nulle un citu neko nezin

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Muļķi tu nesaproti ka pamirkšķinot tu liec citam kadu bridi braukt leni.Tev jau nu to vajadzeja saprast

Jā, šī ir laba metode. Es parasti mirkšķinu ik pa 10 km kādam pretīmbraucošajam, un manu sirdi vakaros silda apziņa, ka tādējādi mūsu Tēvzemes ceļi kļūst drošāki.

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

uculs rakstīja: Jā, kad man uzliek sodu es parasti aizbraucu vēl agresīvāk un ātrāk.

Varbūt man ar psihi kaut kas nav kārtībā

Nevis varbūt, bet patiešām Jums ar psihi ir problēmas. Labi, ka pats apzināties savu problēmu. Ja esat samērā jauns, tad šī vaina ir ārstējama. Parasti ātrumpārkāpēji rodas no visādu psiholoģisku kompleksu nomocītiem ļaudīm, tādiem kā Jūs. Konsultējoties pie speciālistiem, Jūs varat izmainīt savu dzīvi uz pozitīvo pusi un šķirties no neapzinīgo ātrumpārkāpēju-slepkavu bara, kuri palielina bīstamību uz Latvijas ceļiem.

Klau, manu diagnozi arii nosaki.. Tev tas tik lieliski izdodas

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

uculs rakstīja: Jā, kad man uzliek sodu es parasti aizbraucu vēl agresīvāk un ātrāk.

Varbūt man ar psihi kaut kas nav kārtībā

Nevis varbūt, bet patiešām Jums ar psihi ir problēmas. Labi, ka pats apzināties savu problēmu. Ja esat samērā jauns, tad šī vaina ir ārstējama. Parasti ātrumpārkāpēji rodas no visādu psiholoģisku kompleksu nomocītiem ļaudīm, tādiem kā Jūs. Konsultējoties pie speciālistiem, Jūs varat izmainīt savu dzīvi uz pozitīvo pusi un šķirties no neapzinīgo ātrumpārkāpēju-slepkavu bara, kuri palielina bīstamību uz Latvijas ceļiem.

Speciālist, iedot savas koordinātes, lai zinu kur vērsties, kad manā dzīvē virs galvas savilkies melnie problēmu mākoņi.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

batka rakstīja:

Muļķi tu nesaproti ka pamirkšķinot tu liec citam kadu bridi braukt leni.Tev jau nu to vajadzeja saprast

Jā, šī ir laba metode. Es parasti mirkšķinu ik pa 10 km kādam pretīmbraucošajam, un manu sirdi vakaros silda apziņa, ka tādējādi mūsu Tēvzemes ceļi kļūst drošāki.

Tev sirdi silda apziņa,ka esi dornis?

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills, kur tu, brīnumdakteri, izrāvi, ka es pārkāpju ātrumu?

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

uculs rakstīja: vilhelms_tills, kur tu, brīnumdakteri, izrāvi, ka es pārkāpju ātrumu?

Oho, Jūs nepārkāpjat? Malacis, man liels prieks, ka Jums ir pietiekoši stingrs mugurkauls, lai nepakļautos ātrumpārkāpēju aitu baram. Tā turpināt, biedri, un mēs ieviesīsim kārtību uz Latvijas ceļiem!

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills nav radinieks fanfanam?

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja: Par to braukšanu naktī un sliktos apstākļos. Ar gaismām man it kā ir labi, bet tajā pašā laikā, ja brauc no Lielvārdes pāri Ķeguma HES`am uz Jelgavu, tad tam ceļam nav balto līniju pa vidu, apkārt mežs, līkumi - ja līst lietus, tur ātrāk par 90km/h vienkārši nav iespējams pabraukt, ja nav vēlēšanās noskriet nedaudz no ceļa (izmantojot arī tālās gaismas). Varbūt tie, kuri tur braukā regulāri, nav problēmu, bet man pēc pirmā nobrauciena pietika. Domāju, ka tāpat ir visur citur, ka nevar redzēt, kur īsti aiziet ceļš.

Tipiska aitiņa - redz, nevarot pabraukt ātrāk par 90... Nožēlojami, cik zemu cilvēks var nolaisties savā tieksmē skriet līdzi izdzimteņu -kretīnu-ātrumpārkāpēju baram.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pēdējās lapas saturs rullē

Kas brauc uz 90, ir sēne, jo patiesībā brauc uz ~85

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Kkā tiešām auto ar LT numuriem vismaz Rīgā brauc lēnāk, varbūt neorientējas tā īsti, bet savā Lietuvā brauc tāpat kā Latvijā. Ir gan kas velkas, gan lido, bet tādu nopietnu lidotāju pamaz.

vilhelms_tills - un man tagad būtu jāiet konsultēties pie psihologa, jo patīk braukt virs atļautā? Pieņemu, ja visi brauktu uz max atļauto ātrumu (reāli nevis pēc spidometra), tad arī LV agresīvo lidotāju skaits stipri samazinātos, jo personiski man nepatīk vilkties drusku zem 90 tikai tāpēc, ka kādam tas liekas droši. Reāli apdzenot tos "godīgos" rodas tikai vēl vairāk avārijas situāciju.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

Archijs2 rakstīja: Par to braukšanu naktī un sliktos apstākļos. Ar gaismām man it kā ir labi, bet tajā pašā laikā, ja brauc no Lielvārdes pāri Ķeguma HES`am uz Jelgavu, tad tam ceļam nav balto līniju pa vidu, apkārt mežs, līkumi - ja līst lietus, tur ātrāk par 90km/h vienkārši nav iespējams pabraukt, ja nav vēlēšanās noskriet nedaudz no ceļa (izmantojot arī tālās gaismas). Varbūt tie, kuri tur braukā regulāri, nav problēmu, bet man pēc pirmā nobrauciena pietika. Domāju, ka tāpat ir visur citur, ka nevar redzēt, kur īsti aiziet ceļš.

Tipiska aitiņa - redz, nevarot pabraukt ātrāk par 90... Nožēlojami, cik zemu cilvēks var nolaisties savā tieksmē skriet līdzi izdzimteņu -kretīnu-ātrumpārkāpēju baram.

Es atkal negribu leno brauceju lidzskrejejs but.Kaut ka tas aitu bars vispar nesaista

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Reāli apdzenot tos "godīgos" rodas tikai vēl vairāk avārijas situāciju.

Tad neapdzen, ja nemāki to darīt, neizraisot avārijas situācijas.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja: Nožēlojami, cik zemu cilvēks var nolaisties savā tieksmē skriet līdzi izdzimteņu -kretīnu-ātrumpārkāpēju baram.

Pieveries,kverpli

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti