Kapec `bralukas` brauc tik leni LV?

gonzalless Reģ.: 19.07.2002

Vai tikai man ar to ir naacies saskarties uz LV celjiem, bet daudzi iebrauceeji no LT brauc pa shoseju ne atraak par 70km/h. Kas vinjus tik loti baida? Latvijas celji, Latvijas braukshanas kultura, policija? Aizbraucot pie bralukam, visi pucee ka prieks.

 
1 2 3 4 5
Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Tu kādu citu auto bez 'mucas' ar zini?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

ja spainis

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

eu, pastastiet man ar, kas ta "muca" ir. Zini tikai, ka audi

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Da pričom tur muca? Es teicu Audi Vēl jau ir 100, 200... Kādu vēl marku, kas nav antīka, dzen no vācijas [esmu redzējis ne vienu vien mucu ar eur numuriem, pietam diezgan svaigiem, no kurienes vēl būtu vērts dzīt? ], ja autiņa vecums ir 15+ gadi? Seene - Audi 80/90 typ89/89q, izlaiduma gadi 1986-1992.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Da pričom tur muca? Es teicu Audi Vēl jau ir 100, 200... Kādu vēl marku, kas nav antīka, dzen no vācijas [esmu redzējis ne vienu vien mucu ar eur numuriem, pietam diezgan svaigiem, no kurienes vēl būtu vērts dzīt? ], ja autiņa vecums ir 15+ gadi? Seene - Audi 80/90 typ89/89q, izlaiduma gadi 1986-1992.

Tev kaut kas ar saprašanu

msh rakstīja: .............paretam gadās ieraudzīt kādu skaistu mucu,.........

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

psc. Tāda diskusija. Topik fuflo - Tu kur dzīvo - Zīlupe ka redzi lēni braucošos leišus? Aizbrauc uz Viļņu un paskaties1 ka braļukas braukā. Bet ja runāt par šoseju/derevņu, par 101/61 km tur var dabūt sodu 100liti(20LS).

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

msh rakstīja: Bet tomēr daļai lidojošo leišu ir eiro numuri, tādus praktiskais latvietis diez vai pirktu

??? kas tie tādi?

EIRO NUMURI Tu arī esi no Zīlupes? Es tieši vakar braucu, un domāju, kur nu palika mūsu godātie numuri ar valsts karodziņu.

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Phenom laikam sen savu blaavienu nav dzirdeejis, ja jau tik varens un bezbailiigs. Ja shoseja pie Pinkiem ir Zilupe tad es tev neko nevaru paliidzet

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Phenom laikam sen savu blaavienu nav dzirdeejis, ja jau tik varens un bezbailiigs. Ja shoseja pie Pinkiem ir Zilupe tad es tev neko nevaru paliidzet

Gonzalless, kāda starpība starp seņotāju latvieti, un seņotāju leiti? To visur pietiek. Es to pašu varu pateikt - kāpēc latvieši tik lēni pie mums brauc? Un 90% saks bļaut ka dzivoju Zīlupē

Nothing personal

9000000 Reģ.: 09.10.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

9000000 rakstīja: Ko tur brīnīties, Lietuvā ārpus apdzīvotām vietām maks.atļautais 80km/h, tā godīgie lietuvieši pa inercei +/- 80 vālē arī pie mums.

Tu arī ēd sēnes?

varbūt arī kļūdos, šķiet Vācijā un Somijā bija 100km/h, bet Šveicē un Lietuvā 80 km/h limiti... Pirms mēneša iebraucot no Poļiem Lietuvā rēgojās liels plakāts ar ātrumu limitiem, no tā varēja saprast, ka ārpus apdzīvotām 80km/h, uz "bāņiem" 110, tā kā lielākā daļa vieglo tur arī pārvietojās ~80, noticēju tam, ko redzēju.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

9000000 rakstīja:

Baisulis rakstīja:

9000000 rakstīja: Ko tur brīnīties, Lietuvā ārpus apdzīvotām vietām maks.atļautais 80km/h, tā godīgie lietuvieši pa inercei +/- 80 vālē arī pie mums.

Tu arī ēd sēnes?

varbūt arī kļūdos, šķiet Vācijā un Somijā bija 100km/h, bet Šveicē un Lietuvā 80 km/h limiti... Pirms mēneša iebraucot no Poļiem Lietuvā rēgojās liels plakāts ar ātrumu limitiem, no tā varēja saprast, ka ārpus apdzīvotām 80km/h, uz "bāņiem" 110, tā kā lielākā daļa vieglo tur arī pārvietojās ~80, noticēju tam, ko redzēju.

Tīri informācijai - Vācija kur stav zīme "Ierobežojumu beigas" - var brauk cik mašīna iet, ir tikai ieteicamais ātrums 130km/h.

Lietuvā ārpusapdzivotas vietas ir 90, bet uz lietuvas "bāņiem" ir 130. Nu nevar ticēt tam ko Tu redzi, zem sēnēm

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

9000000 rakstīja:

Baisulis rakstīja:

9000000 rakstīja: Ko tur brīnīties, Lietuvā ārpus apdzīvotām vietām maks.atļautais 80km/h, tā godīgie lietuvieši pa inercei +/- 80 vālē arī pie mums.

Tu arī ēd sēnes?

varbūt arī kļūdos, šķiet Vācijā un Somijā bija 100km/h, bet Šveicē un Lietuvā 80 km/h limiti... Pirms mēneša iebraucot no Poļiem Lietuvā rēgojās liels plakāts ar ātrumu limitiem, no tā varēja saprast, ka ārpus apdzīvotām 80km/h, uz "bāņiem" 110, tā kā lielākā daļa vieglo tur arī pārvietojās ~80, noticēju tam, ko redzēju.

Nu tad jau laikam paskatījies nepareizo ailīti. Tādi ierobežojumi, kā tu saki, tur ir kravas automašīnām. Savukārt pārējās zemēs vispār ir 4 iedalījumi - apdzīvotas vietas, ārpus tām, autoceļi un automaģistrāles - parasti ar ātrumiem 50/90/110/130. Šveicē visur ir par 10 mazāk, toties tie ceļi, kas nav autoceļi tā īsti nav pat ar atļauto 80 izbraucami. Tā ka reāli tur ārpus apdzīvotām vietām ir atļauts 100. Nesaprotu vienīgi viņu 120 uz maģistrālēm - laikam jau ekoloģijas dēļ - kvaitāte ceļeim ir ļoti laba.

Īpaša suga ir Polija - viņiem tur sanāk vai tik ne pat 8 dalījumi. Nekad neesmu līdz galam sapratis - vienkārši cenšos pielāgoties vietējo plūsmai. Tas gan reizēm ir grūti, jo viņiem tur +100 arī gadās būt plūsmas, nevis atsevišķu indivīdu, ātrums.

9000000 Reģ.: 09.10.2007
0 0 Atbildēt

Eu, par Vāciju mani labāk nekonsultē, umņik

Un sēnes vai xvz ko varbūt lieto tie lietuvieši, kas info pie robežas izkarina, laikam tiešām tā zīme bija nepareiza vai maldinoša, jo labu gabalu aiz tās visi burtiski vilkās.

9000000 Reģ.: 09.10.2007
0 0 Atbildēt

Nu pie poļiem pilsētās ir 60, vismaz tā vienmēr esmu uzskatījis, varbūt atkal kaut kas ne tā.

Bet vispār pēdējā laikā prieks braukt pa Lietuvu, staipītāji tik pie mums un Poļos vairs ir vairākumā.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

9000000 rakstīja: Eu, par Vāciju mani labāk nekonsultē, umņik

Un sēnes vai xvz ko varbūt lieto tie lietuvieši, kas info pie robežas izkarina, laikam tiešām tā zīme bija nepareiza vai maldinoša, jo labu gabalu aiz tās visi burtiski vilkās.

Tevi nepieciešam konsultēt ne tikai par Vāciju, profesor.

Seene - še Tev Polija, kaut-kad nofotografēju, jo parasti arī nevareju iegaumēt Ir bišku sarežģīti.

foto.inbox.lv/...

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

9000000 rakstīja: Nu pie poļiem pilsētās ir 60, vismaz tā vienmēr esmu uzskatījis, varbūt atkal kaut kas ne tā.

Bet vispār pēdējā laikā prieks braukt pa Lietuvu, staipītāji tik pie mums un Poļos vairs ir vairākumā.

60 var braukt pa nakti.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

9000000 rakstīja: Eu, par Vāciju mani labāk nekonsultē, umņik

Un sēnes vai xvz ko varbūt lieto tie lietuvieši, kas info pie robežas izkarina, laikam tiešām tā zīme bija nepareiza vai maldinoša, jo labu gabalu aiz tās visi burtiski vilkās.

Tevi nepieciešam konsultēt ne tikai par Vāciju, profesor.

Seene - še Tev Polija, kaut-kad nofotografēju, jo parasti arī nevareju iegaumēt Ir bišku sarežģīti.

foto.inbox.lv/...

Paldies

šitā jau jaunā, vienkāršotā versija. agrāk bija vēl trakāk. bet nu to sistēmas sarežģītību kompensē tas, ka poļi, par spīti savam izslavētajam piekasīgumam, ātruma pārkāpumiem īpaši nepiesienas.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Kurš zin - kad ir plānots ieviest vienotu (tipa mūsu un viņu "CSDD") datu bāzi par sodiem un noņemtām tiesībām utt. te un tur?

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

phenom rakstīja:

Tevi nepieciešam konsultēt ne tikai par Vāciju, profesor.

Seene - še Tev Polija, kaut-kad nofotografēju, jo parasti arī nevareju iegaumēt Ir bišku sarežģīti.

foto.inbox.lv/...

Paldies

šitā jau jaunā, vienkāršotā versija. agrāk bija vēl trakāk. bet nu to sistēmas sarežģītību kompensē tas, ka poļi, par spīti savam izslavētajam piekasīgumam, ātruma pārkāpumiem īpaši nepiesienas.

Par ātrumu jā, bet man vienreiz riktīgi par migliniekiem pie*isās. Ilgi es ar viņu strīdējos bet naudu nedevu-negrībeja viņš saprast manu cilvecisko faktoru Laikam es viņam apriebos un viņš mani palaida.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Da ko var muldēt par Lietuvu, staipa tur tāpat kā pie mums. 120 pa parastjiem ceļiem un 60 - 70 apdzīvotās vietās. Mani arī pirms braukšanas uz Lietuvu sabaidīja ar tiem ātrumiem, drakoniskajiem sodiem un mentiem. Nobraucu pirmos 10 km uz 90 un sapratu, ka viss ir tieši tāpat kā pie mums.

Tā viņi braukā. Bet es saku, mani sodija 2 reizes - un abas reizes es viņus redzēju, bet "po privičke" braucu virs 60. Pirmo reizi noķera uz 64. Otro reizi uz 104. Sods līdz 100litiem(mūms ka iebraucejiem protams max) - oficiāli, vai ka viņi saka "bez karandaša" 10Eiro Atšķirība no mums ir tāda, ka leiši 80% gadijumos pamirgšķina ja kāds stāv.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja: Atšķirība no mums ir tāda, ka leiši 80% gadijumos pamirgšķina ja kāds stāv.

Lūk, šito leiši gan slikti dara, ka mirkšķina.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Mežonīgie Leišu Mirkšķinātāji!

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

phenom rakstīja: Atšķirība no mums ir tāda, ka leiši 80% gadijumos pamirgšķina ja kāds stāv.

Lūk, šito leiši gan slikti dara, ka mirkšķina.

Tas ir slikti tikai mentiem, Tev un tādiem kā Tev.

Pārējiem 99% "genetic pool" pārstāvjiem tas izraisa tikai pozitīvas emocijas.

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

phenom rakstīja: Atšķirība no mums ir tāda, ka leiši 80% gadijumos pamirgšķina ja kāds stāv.

Lūk, šito leiši gan slikti dara, ka mirkšķina.

Kurā vietā rodas tas sliktums?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

uculs rakstīja:

VWfans rakstīja:

phenom rakstīja: Atšķirība no mums ir tāda, ka leiši 80% gadijumos pamirgšķina ja kāds stāv.

Lūk, šito leiši gan slikti dara, ka mirkšķina.

Kurā vietā rodas tas sliktums?

Sliktums ir tanī apstāklī, ka pārkāpējs uz brīdi pieraujas, izvairās no soda, bet, kad ticis garām policistiem, turpina pārkāpt.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti