Paraksti savākti,jauki!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007

Vismaz kaut ko varam tiem tur parādīt. Stulbi jau,protams, skan- mēs un tie...bet tāda ir relitāte. Kaut kad Viņi sāks respektēt Mūs.

 
1 2 3 4 5 6
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja:...Kad Brīvības iela tiks atkal pārveidota par Uļjanova ielu, tad varbūt arī dažam labam parakstīšanās kampaņu karsējam dūša nedaudz noplaks....

mnja? varbūt tad tai tantei no kaimiņu mājas nevajadzēs deputāta miskastē rakties?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Tieši šādi,pēkšņi atsaucot saeimu, var mainīties spēku samērs saeimā,jo tautai ir svaiga atmiņa par nelabiem darbiem no kādu konkrētu partiju puses.

Kad vēlēšanas notiek parastā kārtībā,jau laicīgi pieklust visas nelikumības,tiek rīkotas baigās kampaņas un reklāmas akcijas,tautai aizlej acis (vienai daļai) .

Šādā,ārkārtas vēlēšanu gadījumā, tauta tikko būs atsaukusi konkrētas partijas nesmukas rīcības dēļ visu saeimu un tie vēži tur var arī vairs netikt.

Nu un,lai ir kreisie. Ko labējie ir izdarījuši tādu labu?? 17 gados neko labu,tik vienas vienīgas shēmošanas.Lai džeki iet un parāda,ko var.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

IkdienasViesis rakstīja:...Kad Brīvības iela tiks atkal pārveidota par Uļjanova ielu, tad varbūt arī dažam labam parakstīšanās kampaņu karsējam dūša nedaudz noplaks....

mnja? varbūt tad tai tantei no kaimiņu mājas nevajadzēs deputāta miskastē rakties?

protams, tikai tad rakāsies gospodinu miskastē.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: es dzīvoju nelielā pilsētā un negribu bojāt attiecības ar labi pazīstamu vietējo universālo speciālistu, kurš ir ar mieru man palīdzēt...

jo ir man tas aizspriedums, ka galvaspilsētā, specializēts speciālists, tomēr būs ar lielāku pieredzi konkrētajā jautājumā...

vai tāda atbilde Tevi apmierina?

hz...

tad ir jaazin pie kaa gaaji...

un nauhj man nepazvaniiji...apvestu arsam ar lielu liikumu...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

Yetti rakstīja:

IkdienasViesis rakstīja:...Kad Brīvības iela tiks atkal pārveidota par Uļjanova ielu, tad varbūt arī dažam labam parakstīšanās kampaņu karsējam dūša nedaudz noplaks....

mnja? varbūt tad tai tantei no kaimiņu mājas nevajadzēs deputāta miskastē rakties?

protams, tikai tad rakāsies gospodinu miskastē.

varbūt jā, varbūt nē...

pārveidojot Baisuli - labējie 17 gadus ir mīzuši acīs un stāstījuši, ka tās ir viņu asaras par tautu...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Yetti rakstīja: es dzīvoju nelielā pilsētā un negribu bojāt attiecības ar labi pazīstamu vietējo universālo speciālistu, kurš ir ar mieru man palīdzēt...

jo ir man tas aizspriedums, ka galvaspilsētā, specializēts speciālists, tomēr būs ar lielāku pieredzi konkrētajā jautājumā...

vai tāda atbilde Tevi apmierina?

hz...

tad ir jaazin pie kaa gaaji...

un nauhj man nepazvaniiji...apvestu arsam ar lielu liikumu...

manā gadījumā ARS bij vienkārši mesto vstreči

bet paldies par piedāvājumu

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Siksparnis rakstīja:

Yetti rakstīja:

IkdienasViesis rakstīja:...Kad Brīvības iela tiks atkal pārveidota par Uļjanova ielu, tad varbūt arī dažam labam parakstīšanās kampaņu karsējam dūša nedaudz noplaks....

mnja? varbūt tad tai tantei no kaimiņu mājas nevajadzēs deputāta miskastē rakties?

protams, tikai tad rakāsies gospodinu miskastē.

varbūt jā, varbūt nē...

pārveidojot Baisuli - labējie 17 gadus ir mīzuši acīs un stāstījuši, ka tās ir viņu asaras par tautu...

Ir jau tā.

Kur Tu redzi kreisos, kuriem Padomju Savienības ideja un īpašuma nacionalizācija nebūtu mērķis?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

Ir jau tā.

Kur Tu redzi kreisos, kuriem Padomju Savienības ideja un īpašuma nacionalizācija nebūtu mērķis?

1. Padomju Savienību atjaunot viņi nespēc,tas nav iespējams. Dzīvot tikpat viņi grib te un viņiem nav izdevīgi te kaut kādu savienību taisīt.

2. Vai privatizācija ir nesusi lielu labumu valstij?? Kāpēc jāprivatizē tas,kas nes peļņu un veiksmīgi darbojas? Kāpēc bija jāprivatizē visas lielās rūpnīcas,kas varēja turpināt strādāt un nest peļņu un bagātināt valsti? Tā vietā viena neliela daļa guva labumu tikai sev un kaut kāds mazumiņš nokļuva budžetā. Tā kā, ja kaut ko nacionalizētu,nekas ļauns nenotiktu.

Nav runa par dzīvokļiem un tiešām veiksmīgu privatizāciju.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: ...

Ir jau tā.

Kur Tu redzi kreisos, kuriem Padomju Savienības ideja un īpašuma nacionalizācija nebūtu mērķis?

un tu reāli tici tam? Ja viņi to nespēj pat RUS to realizēt? un ko Tev vai man var nacionalizēt?

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Piekrītu Siksparnim. Reali, ja KREISIE spēki ārkārtas parlamenta vēlēšanās , uz HAOSA un latvisko spēku savstarpējo strīdu rēķina iegūtu 51+ balsi - līdz realai īpašumu nacionalizacijai un referendumam par iestāju NVS būtu viens solis vai daži mēneši....un šaubos, vai ES un NATO spētu kaut ko vairs tur mainīt. Labākais ieteicamais risinājums - neļauties plikām emocijām, bet VIENREIZ četros gados, kad ir parlamenta vēlēšanu diena - padomāt ar savu galvu, nevis lasīt aģitacijas plakātus...Var jau būt, ka līdz 10 Saeimas vēlēšnām būs jaunās Kristovska/Kalnietes , štokija socdemu, VVF grupējuma partijas - būs JAUNAS iespējas. Bet pagaidām tomēr vajag rīkoties ar prātu, nevis emocijām. Ir tāds teiciens: DIEVS nemīl, kad nabagi trako...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Ir tāds teiciens: DIEVS nemīl, kad nabagi trako...

Nu,ja tu sevi uzskati par nabagu,dari tā. Es esmu bagāts,jo man ir mana Dzimtene ar senču atdusas vietām un manu ģimeni. Un man nav vienalga,kas te notiek.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

jā Dievs nemīl, ka nabagi trako...

dievos nav ieskaitīti mūsu trīs A un tml?

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: ... - līdz realai īpašumu nacionalizacijai un referendumam par iestāju NVS būtu viens solis vai daži mēneši....un šaubos, vai ES un NATO spētu kaut ko vairs tur mainīt. Labākais ieteicamais risinājums - neļauties plikām emocijām, bet VIENREIZ četros gados, kad ir parlamenta vēlēšanu diena - padomāt ar savu galvu, nevis lasīt aģitacijas plakātus...Var jau būt, ka līdz 10 Saeimas vēlēšnām būs jaunās Kristovska/Kalnietes , štokija socdemu, VVF grupējuma partijas - būs JAUNAS iespējas. Bet pagaidām tomēr vajag rīkoties ar prātu, nevis emocijām. Ir tāds teiciens: DIEVS nemīl, kad nabagi trako...

ir jau nu lietas vietas un uznjeemumi kas BUUTU jaanacionalizee ( tautas valodaa- ar mantas konfiskaaciju)

par socikjiem un RUS biedu- tas ir teicams labeejo loozungs... un nekas vairaak... shobriid esoshie vairaak laiza pakalju lielajam laacim kaa kaartiigi vieteejie krievi saakot ar Iteru un beidzot ar droshiibnieku vadiibas mainju...

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

...i spriezjot peec teicamaa un ideaalaa autovadiitaaja- ikdienas Viesa textiem- siltaa vietinjaa seezjam... kas nebuutu nemaz tik drosha ja kas te kardinaali mainaas...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

ooPIS rakstīja: ...i spriezjot peec teicamaa un ideaalaa autovadiitaaja- ikdienas Viesa textiem- siltaa vietinjaa seezjam... kas nebuutu nemaz tik drosha ja kas te kardinaali mainaas...

Ne reizi vien viņš ir plātījies ar saviem paziņām no Turienes

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

ooPIS rakstīja: ...i spriezjot peec teicamaa un ideaalaa autovadiitaaja- ikdienas Viesa textiem- siltaa vietinjaa seezjam... kas nebuutu nemaz tik drosha ja kas te kardinaali mainaas...

Ne reizi vien viņš ir plātījies ar saviem paziņām no Turienes

kaa reiz par to ar runa...

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Ir tāds teiciens: DIEVS nemīl, kad nabagi trako...

šito teicienu izdomājuši bagātie - lai varētu kārtējo reizi apčakarēt nabagos.

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Būtu interesanti, kas notiktu, ja kreisajiem tiktu vairākums Saeimā... Galu galā, kreisie ir par parasto darba dautu un mazajiem uzņēmējiem...

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Siksparnis rakstīja:

Ir jau tā.

Kur Tu redzi kreisos, kuriem Padomju Savienības ideja un īpašuma nacionalizācija nebūtu mērķis?

1. Padomju Savienību atjaunot viņi nespēc,tas nav iespējams. Dzīvot tikpat viņi grib te un viņiem nav izdevīgi te kaut kādu savienību taisīt.

2. Vai privatizācija ir nesusi lielu labumu valstij?? Kāpēc jāprivatizē tas,kas nes peļņu un veiksmīgi darbojas? Kāpēc bija jāprivatizē visas lielās rūpnīcas,kas varēja turpināt strādāt un nest peļņu un bagātināt valsti? Tā vietā viena neliela daļa guva labumu tikai sev un kaut kāds mazumiņš nokļuva budžetā. Tā kā, ja kaut ko nacionalizētu,nekas ļauns nenotiktu.

Nav runa par dzīvokļiem un tiešām veiksmīgu privatizāciju.

1. Vainīgs, gribēju teikt par Krievijas guberņu, vai vismaz būtt te noteicēji.

2. Daļēji piekrītu, uzskatu, ka piem. alkoholu tabaku naudas maiņu nedrīkstēja atdot privatajam sektoram.

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Ja kreisie tiek pie šprices, ārkārtas gadījumā, un nepieņemami izpildās, tad viņus arī tikpat ātri "hunaj s pļaža". Tākā parakstīšanās atbalstāma!

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Siksparnis rakstīja: ...

Ir jau tā.

Kur Tu redzi kreisos, kuriem Padomju Savienības ideja un īpašuma nacionalizācija nebūtu mērķis?

un tu reāli tici tam? Ja viņi to nespēj pat RUS to realizēt? un ko Tev vai man var nacionalizēt?

Elementāri, to izdarītu, gan RUS gan šeit, ja viņiem būtu vairākums balsu. Man nav ko nacionalizēt. bet tas ka ja visi būs nabagi, tas labklājības līmeni neuzlabos.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: ... Man nav ko nacionalizēt. bet tas ka ja visi būs nabagi, tas labklājības līmeni neuzlabos.

un tagad nav visi nabagi? cik ir tādu, kas spēj iekrāt vai kam ir iekrāts vecumdienām?

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

alisters rakstīja: Ja kreisie tiek pie šprices, ārkārtas gadījumā, un nepieņemami izpildās, tad viņus arī tikpat ātri "hunaj s pļaža". Tākā parakstīšanās atbalstāma!

tad, kad viņi tiks pie šprices, viņi negaidīs, kamēr tu viņus "hunaj s pļaža".

Pirmais, ko viņi nokārtos, būs šitā procedūra attiecībā uz tevi - lai nesāktu te pīkstēt par kkādu atlaišanu, parakstu vākšanu un tml. blēņām.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Es nezinu - nemaz negāju parakstīt. No vienas puses - lieta laba un atbalstāma. No otras - ņemot vērā vietējā tūdaliņa, teiksim, politisko saprašanu, būs lielākā pakaļā, nekā ir.

Līdz ko kāds sagribēs tikt pie lielāka rieciena vai vispār pie siles, sarīkos ambrāžu un visi skries un metīs esošos ārā, pēc tam vēlēs par jaunu.

Labāk tiešām pie vēlēšanām vienreiz pakasīt galvu un atcerēties - kaut arī balsot drīkst tikai par konkrētu partiju, nevēlamos feisus var svītrot ārā un savējiem pievilkt krustiņu.

Attiecībā par VIŅU rebēm - atveriet acis. Varbūt tāds metinātājs arī iegrābj pārdesmit citronus, bet tas ir viss - daudz lielāks cipars saskaitās pa visām mazajām haltūrām, kad kādam vajag būvatļauju, kādam - nomainīt teritorijas plānojumu, vēl kādam citam izbīdīt savu projektu. Tie ir gadījumi, kad ne jau mūsu 100 grūtgalvīši (no kuriem 2/3 ir vienkārši pelēkā masa i bez saprašanas, kā lietas jābīda, i bez iespējām un dūšas ko tādu pasākt) nosmeļ krējumu - tie ir ierēdnīši, padomnieki un pārējie, kas sēž, strādā un turpinās to darīt arī tad, ja to parlamentu kaut katru nedēļu vēlēs pa jaunu.

Paskatieties kaut vai uz to pašu e-latvijas projektu - kur tad ir tie visi papildus apsolītie labumi, par teju 200 stabiem? Tas pats viens e-pakalpojums vien stāv.

snabulis Reģ.: 18.11.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Siksparnis rakstīja:

Ir jau tā.

Kur Tu redzi kreisos, kuriem Padomju Savienības ideja un īpašuma nacionalizācija nebūtu mērķis?

1. Padomju Savienību atjaunot viņi nespēc,tas nav iespējams. Dzīvot tikpat viņi grib te un viņiem nav izdevīgi te kaut kādu savienību taisīt.

2. Vai privatizācija ir nesusi lielu labumu valstij?? Kāpēc jāprivatizē tas,kas nes peļņu un veiksmīgi darbojas? Kāpēc bija jāprivatizē visas lielās rūpnīcas,kas varēja turpināt strādāt un nest peļņu un bagātināt valsti? Tā vietā viena neliela daļa guva labumu tikai sev un kaut kāds mazumiņš nokļuva budžetā. Tā kā, ja kaut ko nacionalizētu,nekas ļauns nenotiktu.

Nav runa par dzīvokļiem un tiešām veiksmīgu privatizāciju.

Pilnībā piekrītu,pārdeva zosi kas dēj zelta olas!

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti