Paraksti savākti,jauki!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007

Vismaz kaut ko varam tiem tur parādīt. Stulbi jau,protams, skan- mēs un tie...bet tāda ir relitāte. Kaut kad Viņi sāks respektēt Mūs.

 
1 2 3 4 5 6
Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

kaut kad.......

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Kad-no mums pašiem vien atkarīgs. Vienmēr esmu uzskatījis,ka pie tā,kā dzīvojam paši esam vainīgi vai,ja ne vainīgi, tad par to esam atbildīgi.

Pašlaik tā arī ir-mūsu nauda tiek tērēta tā,kā sagrib kaut kāda neliela ļautiņu daļa. Un tad esam Mēs pret Viņiem-CP,ceļu uzturētāji,VID un tā tālāk.......

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Ja pilsonos X atļauj kaimiņam nākt savā dzīoklī, izēst ledusskapi,tad izēst vēlreiz,tad paskatīties TV un vēl sievu izmīlēt....tad pats pilsonis X vien vainīgs,būtu pirmajā reizē ko sadarījis pret uzbāzīgo kaimiņu,nebūtu tāda situāija. Bet ko tad viņš var...neko,tik klusi stūrī paīdēt,ka slikti,ka kaimiņš ļaunais visu apēd un uzkundzējas.

Tas pats ar mums...īdam, braucam prom. Kam no tā labi????

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: kaut kad.......

Vispār jau,tavs niks atbilst teiktajam

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja: Vietā jānāk jauniem un profesionāliem cilvēkiem

palūgšu nopublicēt visu sarakstu!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

es paredzu šitādu paskatu

1) izmetīs esošos

2) samaksās viņiem 3mēnešalgu kompensācijas par izmešanu

3) savāks atkaļ to pašus vēžus, tikai citā kulītē

4) mēnesi visi laimīgi

5) pēc mēneša atkal visi sāk kurnēt

6) pāriet pie 1 punkta

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Daži vēl idiāliem tic. Kad biju jauns arī ticēju, ka valsts var darboties tautas labā...

Tagad vairs neiedziļinos politiskajos procesos, jo ja nepiedalies pārunās zoloģiskajā dārzā, neko tāpat nezini par patiesajiem lēmumu pieņemšanas iemesliem...

Kādreiz kad biju jauns un naivs, ieraugot ceļu policistu domāju, ka noteikti šis ir no tiem, kas kukuļus neņem un strādā apzinīgi. Tagad ieraugot ceļu policistu par 90% esmu pārliecināts, ka visu var sarunāt....

Visu var nopirkt, jautājums ir par cik un kādā līmenī jāpērk...

Pats gan nekad kukuļus neesm devis un ņēmis.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

manis peec, lai vinji tur nosuuno. japrot pasham izgroziities. nav ko cereet uz tiem celmiem.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja:

Pirmais rakstīja: es paredzu šitādu paskatu

1) izmetīs esošos

2) samaksās viņiem 3mēnešalgu kompensācijas par izmešanu

3) savāks atkaļ to pašus vēžus, tikai citā kulītē

4) mēnesi visi laimīgi

5) pēc mēneša atkal visi sāk kurnēt

6) pāriet pie 1 punkta

es piedāvāju alternatīvu

1. izmet esošos

2. KNAB izpēta katra vēsturi (arī radinieku)-attiecīgi rīkojas, cietumi pildās,

3. nākamajiem nedaudz respekts

Katrs apziniigs veeleetaajs, pirms savas balss atdosanas izbrowsee delfus, tvnetu, apollo un guugli...

un tad apskataas, vai vinja favoriits nau sašmuceejies...

citaadi sanaaks ka Kalniete un Štokijs uzbliezh jaunas partijas, tacu gan sponsori gan pakalpinji ir vieni un tie pashi...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja: zinat, kad mainīsies ?

Tad, kad pusi no Saeimas (ja viņi ir sasmērējušies) ieliks aiz restēm un konfiscēs visus nelikumīgi dabūtos labumus.

TAD, kad te darbosies reāla tiesu vara un likumam būs spēks attiecībā uz VISIEM!

jeb arī otras variants, nakuj to demokrātiju

Nelikumiigi dabuutie labumi....

A h*j, vins tev aciis njirgdams uzraadiis dokušmentu kuraa rakstiits ka vinja vecmaaminja ir iekraajusi pusotru mio un hoķ tresņi....

ko taadam izdariisi, ja oficiaali vinjam nekas nepieder

Mazdists Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Tas pats ar mums...īdam, braucam prom. Kam no tā labi????

Nejauc mani te iekšā. Es neīdu, man daudz maz apmierna valdība, ar savu izvēli vēlēšanās esmu apmierināts (iespējams, tādēļ, ka izvēlējos, ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, nevis sekojot reklāmai) un man nav vajadzības atlaist Saeimu reizi gadā.

Tieši otrādi, uzskatu, ka tiem, kas nespēj izdarīt sevi apmierinošu izvēli reizi četros gados, pašiem jāatņem balsstiesības, lai nākamreiz nesastrādātu muļķības.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: es paredzu šitādu paskatu

1) izmetīs esošos

2) samaksās viņiem 3mēnešalgu kompensācijas par izmešanu

3) savāks atkaļ to pašus vēžus, tikai citā kulītē

4) mēnesi visi laimīgi

5) pēc mēneša atkal visi sāk kurnēt

6) pāriet pie 1 punkta

jā visumā teu pievienojos; tik, manuprāt, 3.punktā būs šitā - nāks vietā citi, bet no to pašu partiju sarakstiem, tātad, tāpat domājošie. Bet domāšana viena - kā vairāk iestrēbt no Lielās Siles.

Tie "vēži", kas te dibina tā sauktos jaunos politiskos spēkus... tie vnk ir atstumti no augšminētās LS.

-------

2 baisulis - "paši vainīgi", teici. Paradoksāli, kopumā jā, bet atsevišķi- nē. Jo ko tu padarīsi vecai tantei, kurai ir balsstiesības un kura uzskata, ka einis ir gaišais tēls, vai atkal, ļaujiet šrekam strādāt? Šitie ir baigi daudz, tātad tu vari balsot, kā vien vēlies, neizmainīsi nenieka... Savā dzīvoklī tomēr citādāk ar to X, nolemsi - izmetīsi.

--------

Arī cerēt uz jauniem un profesionāļiem, tas - tā. Drīzāk jamie tautu apčakarēs vēl profesionālāk.

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: es paredzu šitādu paskatu

1) izmetīs esošos

2) samaksās viņiem 3mēnešalgu kompensācijas par izmešanu

3) savāks atkaļ to pašus vēžus, tikai citā kulītē

4) mēnesi visi laimīgi

5) pēc mēneša atkal visi sāk kurnēt

6) pāriet pie 1 punkta

Es paredzu, ka buus savaadaak

Pirmais laimee paaris milijonus un grib ar sho naudinju laimeet veel vairaak.

Taa kaa vienmeer buus saapiigie un saaposhie punkti, kur uzspiest, tad ar sho aunu bara jeb Latvijas iedziivotaaju paliidziibu vinjsh tiks pie saeimas atlaishanas un vinja ieveeleeshanas.

Jautaajums tik taads, kaapeec Pirmajam tik ljoti vajag tikt saeimaa? Vai taapeec, lai straadaatu tautai vai personiigu motiivu deelj

P.S. To, protams, var pajautaat arii esosho partiju sponsoriem

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Mazdists rakstīja:

Baisulis rakstīja: Tas pats ar mums...īdam, braucam prom. Kam no tā labi????

Nejauc mani te iekšā. Es neīdu, man daudz maz apmierna valdība, ar savu izvēli vēlēšanās esmu apmierināts (iespējams, tādēļ, ka izvēlējos, ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, nevis sekojot reklāmai) un man nav vajadzības atlaist Saeimu reizi gadā.

Tieši otrādi, uzskatu, ka tiem, kas nespēj izdarīt sevi apmierinošu izvēli reizi četros gados, pašiem jāatņem balsstiesības, lai nākamreiz nesastrādātu muļķības.

Beidzot viens prātīgs vārds! Bet realitātē mums būs Pirmā piedāvātais variants. Tādēļ arī neparakstījos...

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja:

Pirmais rakstīja: es paredzu šitādu paskatu

1) izmetīs esošos

2) samaksās viņiem 3mēnešalgu kompensācijas par izmešanu

3) savāks atkaļ to pašus vēžus, tikai citā kulītē

4) mēnesi visi laimīgi

5) pēc mēneša atkal visi sāk kurnēt

6) pāriet pie 1 punkta

es piedāvāju alternatīvu

1. izmet esošos

2. KNAB izpēta katra vēsturi (arī radinieku)-attiecīgi rīkojas, cietumi pildās,

3. nākamajiem nedaudz respekts

kāpēc tu domā, ka knābis ir savādāks kā pārējās iestādes šajā valstī? neesi dzirdējis, cik lielu summu priekšnieks saņēma par bērna piedzimšanu?

knābis vnk drusku pakrata ar pirkstu tiem, kuri pārējos bik nagļakā pastumj nost. viss cits - tikai tāpēc, lai tautai liktos, ka šo darbība vērsta uz kkādu vispārēju labumu, nu, tā, kā ar tiem večiem csdd.

pie tam, ļoti iespējams, ka viņiem pieķērās tikai tāpēc vien, ka kādam no valdības/saeimas/ tml. sakrašoja auto ar tādu, kam kreisā apskate.

Vai arī kāds ar kādu attiecīgi nepadalījās, ta nu tika nostučīts.

Visi normālie cilvēki tak gadiem zināja par tām apskatēm, sen jau varēja izķert tos večus.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

viss ir slikti

kamēr nesāks reāli sēdināt uz 20gadiem un konfiscēt mantu amatpersonām līdz pat 4ās pakāpes radiniekiem, un kamēr netiek prasīta pilna materiālā atbildība par parakstu zem līguma/lēmuma utt... tikmēr nekas nemainīsies.

un esmu pārliecināts, tas nekad nenotiks un nekas nemainīsies

topiku var slēgt

P.S. neparakstījos

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja: ir jomas, kuras te ir Tūtē un kuras UZREIZ jārisina.

Veselības sistēma, slimnīcas, ceļi, tiesu vara, Ražošana, eksports, algas vidējēam un nabadzīgajam slānim, korupcija, izglītība,

Mazdist, tu vari pateikt, ka te viss ir kārtībā?

Viss IRkaartiibaa....

visi šie "nesakaartojamie "un nesakaartotie....

Zigi, zinaaji, ka mediciinai ir 3. lielaakais budzets

ko tas noziimee:

a) budzeta administreešanu (paaris mio)

b)jaunceltnes kuras buuvees sponsori...

c)visaada veida starpnieciibas % (10% no iepirkuma veertiibas lai ministrija atbalstiitu piegaadaataaju)

d)visaadas peleekaas naudas, kuras nelabi guļ, taapeec var ieraut naasiis taapat..

kaa Tu domaa, kaapeec visu lielo valsts uznjeemumu padomees mainaas loceklji ik peec katraam valdiibas rokaadeem

taapeec ka ir jaaieliek saveejie, vai vismaz jaaneitralizee konkurentu izpaliigi....

diemzheel , peedeejo 15 gadu laikaa šajaa valstii ir kultiveets nesodaamiibas un moraales impotences kults...

cereet ka andris, ainaars aivars einaars vai veel kaads naktiis kož'sev papeeshos aiz moraales paarmetumiem-naivi...

es tik ceru ka tas neek atpakalj ezoteeriksa liimenii...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Nu te jau arī parādās tautas viedoklis- viss ir slikti,neko nevar mainīt,kā ir,tā jāizgrozās Tik vakarā,zem segas vai te anonīmi pukst par bedrēm uz ceļiem un korumpētiem miličiem. Sēž tāds Zivtiņš,kam jēga no kaut kā maza un vēl visādi zivtiņi un ruksīši.... un lemj.

Un tas,laikam mazdists,kam viss labi...nu maz ,šķiet, tev vajag un ar saprašanu ar pašvaki,ja reiz viss labi.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pie mums diemzheel ir demokraatija , kas patiesiibaa noziimee sev izdeviigu likumu radiisanu...

teoreetiski to var ikviens LV pilsonis...

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Nu te jau arī parādās tautas viedoklis- viss ir slikti,neko nevar mainīt,kā ir,tā jāizgrozās Tik vakarā,zem segas vai te anonīmi pukst par bedrēm uz ceļiem un korumpētiem miličiem. Sēž tāds Zivtiņš,kam jēga no kaut kā maza un vēl visādi zivtiņi un ruksīši.... un lemj.

Un tas,laikam mazdists,kam viss labi...nu maz ,šķiet, tev vajag un ar saprašanu ar pašvaki,ja reiz viss labi.

Kaapeec Tu esi tik stulbs, ka nevari saeimu ieveeleet ar pirmo reizi?!? Tev vajag 5x izmest un 5x no jauna ieveeleet, bet nekas jau nemainiisies.. Tikai iluuzija, ka Tu nu centies savaa un tautas labaa. Tipa, lai buutu gludaaki celji un mazaakas biblioteekas

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Es tikai baidos, ka ja arii izdariis taa, ka pienjems to ka tauta vareetu buut labs ierocis polittehnologu rokaas lai iztiiriitu saeimu no partijas kas ir kvorumaa.bet ir trauceeklis sev vajadziigo lietu risinaashanai.. Visaadi Liepnieki un Stendzenieki rullee. taapat kaads no jums ir paintereseejies, kas ierosinaaja šito paraksttu vaaksanu un kas to visu apmaksaaja

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

Ozz rakstīja:

SuperZigis rakstīja: ir jomas, kuras te ir Tūtē un kuras UZREIZ jārisina.

Veselības sistēma, slimnīcas, ceļi, tiesu vara, Ražošana, eksports, algas vidējēam un nabadzīgajam slānim, korupcija, izglītība,

Mazdist, tu vari pateikt, ka te viss ir kārtībā?

Viss IRkaartiibaa....

visi šie "nesakaartojamie "un nesakaartotie....

Zigi, zinaaji, ka mediciinai ir 3. lielaakais budzets

Nu un kur tas Veselības budžets ir ??? - 570 ļimoni kaut kā neredzās.

Vislabāk klājas Aizsardzības ministrijai un Zemkopības ministrijai

Pirmai ir garantēts budžets no NATO otrai no ES

A veselība ir pilnīgā tirsā, ar Eiropu var nemaz nesalīdzināt, jo pat gandrīz uz 1/2 atpaliekam no LT un EE. (Par veselības budžetu zinu ko runāju jo strādāju šajā jomā)

salīdzinot pēc izdevumiem uz 1 iedzīvotāju atpaliekam no attīstītajām valstīm ap 10x

redzi, es arii mediciinaa straadaaju...

un uzskatu, ka mees sobriid esam gana efektiivaaki kaa r-eiropas mediciina ar visu vinju megafinanseejumu...

visi iirijas slieku ganinji veel jo projaam mo4ii uz LV apaarsteeties...

ja agraak tas bija tipa ka leetaak, tad tagad leetaak vairs nav, toties aatraak gan...tur vari meenesi viziiti pie daktera gaidiit...lai gan mediciina taapat kaa autoserviss ir maksas pakalpojums...

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Pie mums diemzheel ir demokraatija , kas patiesiibaa noziimee sev izdeviigu likumu radiisanu...

teoreetiski to var ikviens LV pilsonis...

Nē, ozz. diemžēl katrs nevar, katram pilsonim, redz, nav piešķirta likumdošanas iniciatīva.

Un tie, kuri paši sev šo iniciatīvu ir piešķīruši, tad nu arī rullē nejēgā.

piemēru - pilns spainis... atcerieties vien, ar ko likumdevēji ikdienā nodarbojas - pieņem kaut ko un tad pārstrādā.

Un ikviens ierēdnis var atrunāties ar sakramentālo frāzi, ka "likums nosaka..." - tas ir labākajā gadījumā. Parasti viņi vnk ieņirdz tev sejā.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ikaunju sisteema labi iszkataas uz papiira , ekseļa tabulaas un poverpointa prezentaacijaas, bet dziivee pakalpojums ir sliktaaks...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

Ozz rakstīja: Pie mums diemzheel ir demokraatija , kas patiesiibaa noziimee sev izdeviigu likumu radiisanu...

teoreetiski to var ikviens LV pilsonis...

Nē, ozz. diemžēl katrs nevar, katram pilsonim, redz, nav piešķirta likumdošanas iniciatīva.

Un tie, kuri paši sev šo iniciatīvu ir piešķīruši, tad nu arī rullē nejēgā.

piemēru - pilns spainis... atcerieties vien, ar ko likumdevēji ikdienā nodarbojas - pieņem kaut ko un tad pārstrādā.

Un ikviens ierēdnis var atrunāties ar sakramentālo frāzi, ka "likums nosaka..." - tas ir labākajā gadījumā. Parasti viņi vnk ieņirdz tev sejā.

Panaac ka Tevi ieveel, tad paarliecini 50 idinjus ka Tava ideja rullee un uz prieksu

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti