Degvielas rādījums 0 km Škodai

zhuks Reģ.: 01.12.2005

Sveiki. Škodai ir borta kompis, kurš rāda, cik km vēl var nobraukt ar atlikušo degvielas daudzumu. Protams tāda fīča ir arī citiem auto.

Pašam ir gadījies tikt līdz 20km līdz "sausai" bākai- par laimi nekas nenotika- pat nerīstijās un neraustijās.

Jautājums- vai ir iespējama braukšana, ja viņš rāda 0km. Un ja ir, tad cik ilgi( vai tālu)? Varbūt ir vēl apslēptā rezerve?

 
1 2 3
Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

zhuks rakstīja: Sveiki. Škodai ir borta kompis, kurš rāda, cik km vēl var nobraukt ar atlikušo degvielas daudzumu. Protams tāda fīča ir arī citiem auto.

Pašam ir gadījies tikt līdz 20km līdz "sausai" bākai- par laimi nekas nenotika- pat nerīstijās un neraustijās.

Jautājums- vai ir iespējama braukšana, ja viņš rāda 0km. Un ja ir, tad cik ilgi( vai tālu)? Varbūt ir vēl apslēptā rezerve?

Normālas mašīnas zem 50km vairs nemaz nerāda...

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

varbūt labāk nopērc jaunas kedas un skrien ar kājām!?

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Zadornovs teica "Vot tikai krievu cilvēks var skriet metro turniketam virsū ar domu mozh neatvērsies" - tas gadijumā nav par tevi?

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Mans audi kādus 40 km bļāva, ka braucu jau ar tukšu bāku. ilgāk neriskēju - neste bija pa ceļam.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nokausi degvielas sūkni....

jams vienkārši pārkarsīs un nodegs

p.n. benzīnsūkni

p.p.n.

nekas jau neraustīsies - dizelis pirms noslāpšanas vienkārši nedaudz pacels apgriezienus

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

Savā laikā kad pārvietojos ar Saabu es uz tā rādītāja dabūju ar mīnuss zīmi .....

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Aizej labāk pastaigāties līdz benzīntankam... Ja benzīntanks ir tik tālu, ka nevar aiziet, tad arī neaizbrauksi

Kaut vai logu šķidruma kanniņā iepildi degvielu - tā plastmasa neizkusīs...

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Marteens rakstīja: Savā laikā kad pārvietojos ar Saabu es uz tā rādītāja dabūju ar mīnuss zīmi .....

Saģuga...

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

Zviedrijā gadījās 70km posms bez nevienas tankštelles, bet pa priekšu brauca labs sponsors! Un kanniņas ar nebija. Bet tagad jau ir mācība- 5l vienmēr līdzi, kaut gan parasti cenšos uzpildīties līdz brīdinājuma signāla ieslēgšanās vai arī pašā brīdinājuma sākumā.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Es tagad braucu visu laiku ar 10 litriem kannā un 10 vai mazāk bākā - testēju strebienu Pirmā aprakstītā sūkņa sipšanas proba man nav iespējama - sūknis atrodas zem bākas nevis bākā

Par to, cik var rādīt cik palicis - vienam kolēģim bija C4 A6 ar normālu motoriņu [radās iespaids, ka šis nevar atļauties ielieties ], šim to atlikušo distanci pat diezgan precīzi rādīja

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Man vienreiz gadiijaas nobraukt liidz briidim, kad kompis raadiija 0 km. Tieshi aiz stuura bija statjiks, nezinu, cik piles veel baakaa bija palikushas, bet nekas neraustiijaas un neslaapa

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

exif rakstīja: Man vienreiz gadiijaas nobraukt liidz briidim, kad kompis raadiija 0 km. Tieshi aiz stuura bija statjiks, nezinu, cik piles veel baakaa bija palikushas, bet nekas neraustiijaas un neslaapa

praktiski visiem špricmotoriem sūknis uztur nepieciešamo spiedienu sistēmā un dzesējas ar beņu

tālākos secinājumus katrs var izdarīt pats

ja mašīna noslāpst dēļ tā, ka beidzās beņa, tad jamo vairs piedarbināt un pabraukt nevar, kamēr bākā vismaz neiečurā

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

nu tas ir atkariigs no katras konkreetaas masiinas peec pieredzes saku tikliidz iedegaas briidinajuma lampina taa jaalej ieksaa. Ir bijis visaadi kad raadiitaajs raada ka it kaa veel kaadi 5l ir ieksaa kompis raada ka 35KM var veel braukt bet nem un noslaapst (taa bija ar Saab 9-5 un liidzigi ar volvo v70) ar 523 BMW kaadus 10 KM braucu kad 0KM raadiija.

Saab 9-5 un volvo V70 nekas nendoega kad benziins beidzzas tas man liekas ka ir miits....

Vienreiz veel gadiijaas ka bena beidzzas 100M pirms benziintanka tad nu briivgaitaa ieripinaajos ieksaa

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Var braukt labu brīdi ar rādījumu "O" . Kilometrus sešus esmu braucis . Bet tiešām , labāk nevajadzīgi neriskēt un ieliet degvielu .

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

exif rakstīja: Man vienreiz gadiijaas nobraukt liidz briidim, kad kompis raadiija 0 km. Tieshi aiz stuura bija statjiks, nezinu, cik piles veel baakaa bija palikushas, bet nekas neraustiijaas un neslaapa

praktiski visiem špricmotoriem sūknis uztur nepieciešamo spiedienu sistēmā un dzesējas ar beņu

tālākos secinājumus katrs var izdarīt pats

ja mašīna noslāpst dēļ tā, ka beidzās beņa, tad jamo vairs piedarbināt un pabraukt nevar, kamēr bākā vismaz neiečurā

Spiedienu uztur visiem Kad zupa beidzas, tad sāk raustīties

Tur par tām nullēm un atlikumiem - man atkal ir tehniskais pārakums - mirgot nekas nemirgo un ir regulējams zupas pulkstenis

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

SuperB skoda 2.5 tdi V6 no brīža kad parāda 0 līdz noslāpšanai var ļoti mierīgi braucot nobraukt 27 km, Chrysler 300m konstanti 10-11 km, saab 9000 ap 20.

Zinu jo iepriekšējā darbā ļoti daudz gasiju un katru dienu tukšu bāku izbraucu+to kas līdzi kanniņā, vot i eksperimentēju =)

Bet zinu arī, ka viens kārtīgs uzrāviens šiem autiņiem to 0 pārvērta no cipara faktā!

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Biju dadzīvojies līdz 20 km atzīmei uz Saab 9k. Bija paredzēts atbraukt vēl līdz darbam uz centru un tad brīvā brīdī pārskriet pār Vanšu tiltu līdz Kuršiem (tur degvielas karte un jaukt dažādu DUS beņas nepatīk). Pie darba rādīja 10 km, pāri tiltam tur kādi 2 km varētu būt. Bet, braucot slīpumā augšā, noslāpa. Skrēju uz Statoilu pirkt kanniņu ar beņu, lai tiktu tomēr tilta otrā pusē. Plus pēc pāris dienām nosprāga degvielas sūknis - hvz, varbūt sagadīšanās, bet katrā ziņā tukšgaitā sūknim rūkt galīgi nav veselīgi. Ja vien ir iespēja, zem 20 litriem cenšos nelaist līmeni.

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Ak jā. Es kad mainīju sūkni un tīri ziņkāres vadīts veco sadalīju pirmreizinātājos, tad secināju, ka tur ir visnotaļ prasts motoriņš ar oglītēm - un nekādas dižās izolācijas. Tad nu radās jautājums - tur dzirksteles nekad neparādās? Man tas salikās tāds bīstams risinājums - vilkt strāvu vislabāk degošajā auto nostūrī. Tiešām nekad nekas uz īso nevar saiet?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Spiedienu uztur visiem Kad zupa beidzas, tad sāk raustīties

dīzeļiem ir citāda sistēma - ir augstpiediena sūknis un pumpis, vai sūknis, kas dabū degvielu no bākas līdz augstpiediena sūknim, tas var atrasties vienā korpusā ar augstpiediena vai arī turpat bākā

renault dCi gadījumā zemspiediena sūcējs atrodas augstpiediena sūknī un rezultātā degvielas filtrā NAV spiediena.....

benzīnšprices gadījumā parasti ir viens sūknis un tas ir kaukur bākas rajonā

ja zupa beidzās, tad noslāpst un visssssss, nav tur nekādas raustīšanās..... dīzelim toč nav, benzīnam nu varbūt max divas sekundes.....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

msh rakstīja:

Spiedienu uztur visiem Kad zupa beidzas, tad sāk raustīties

dīzeļiem ir citāda sistēma - ir augstpiediena sūknis un pumpis, vai sūknis, kas dabū degvielu no bākas līdz augstpiediena sūknim, tas var atrasties vienā korpusā ar augstpiediena vai arī turpat bākā

renault dCi gadījumā zemspiediena sūcējs atrodas augstpiediena sūknī un rezultātā degvielas filtrā NAV spiediena.....

benzīnšprices gadījumā parasti ir viens sūknis un tas ir kaukur bākas rajonā

ja zupa beidzās, tad noslāpst un visssssss, nav tur nekādas raustīšanās..... dīzelim toč nav, benzīnam nu varbūt max divas sekundes.....

Par tiem ķīseļa spiedieniem nav nekas jauns

Par raustīšanos - nebūtu ko darīt, varētu nākamreiz kad beigsies zupa, uzfilmēt viģiku - tikai negribas lieki mocīt to nabaga pussprāgušo sūkni

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

msh rakstīja:

Spiedienu uztur visiem Kad zupa beidzas, tad sāk raustīties

dīzeļiem ir citāda sistēma - ir augstpiediena sūknis un pumpis, vai sūknis, kas dabū degvielu no bākas līdz augstpiediena sūknim, tas var atrasties vienā korpusā ar augstpiediena vai arī turpat bākā

renault dCi gadījumā zemspiediena sūcējs atrodas augstpiediena sūknī un rezultātā degvielas filtrā NAV spiediena.....

benzīnšprices gadījumā parasti ir viens sūknis un tas ir kaukur bākas rajonā

ja zupa beidzās, tad noslāpst un visssssss, nav tur nekādas raustīšanās..... dīzelim toč nav, benzīnam nu varbūt max divas sekundes.....

Mans saab 9-5 3.0 pirms bena beidzaas labu laiku raustiijas taa kaadus 2 kvartlaaus nobraucu un pirms benziintanka noslaapa labi ka briivgaitaa aizripinaajos liidz pasau tankštellei

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

izskatās, ka sābistiem ir topā braukšana ar tukšu bāku.

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: izskatās, ka sābistiem ir topā braukšana ar tukšu bāku.

Var iesipt kapeiku pēdējos pārsimt metrus pirms benzokolonkas ieskrienoties un pa tukšo ripinoties

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

9-5 ar rādijumu 0 varēja vēl močit... nu KM 10 točna,bet katram eksemplāram iespejams tas rādijums ir savādaks.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

zhuks rakstīja: Zviedrijā gadījās 70km posms bez nevienas tankštelles, bet pa priekšu brauca labs sponsors! Un kanniņas ar nebija. Bet tagad jau ir mācība- 5l vienmēr līdzi, kaut gan parasti cenšos uzpildīties līdz brīdinājuma signāla ieslēgšanās vai arī pašā brīdinājuma sākumā.

Maz gadījās... Man Nissan Primastar iededza lampiņu pāris kilometrus aiz benzīntanka, aiz kura nākamais izrādījās 120km attālumā (uz poļu A2). Un arī aprīkots ar dumjo jaunievedumu nerādīt atlikumu, kas mazāks par 100km. Attiecīgi pēc tam kad veiksmīgi tika sasniegts nākamais benzīntanks un bāka ielieti par 15 litriem vairāk par ražotāja norādīto bākas tilpumu, atvieglojuma sajūta bija diezgan pamatīga

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti