Kia Sorento

Beks Reģ.: 21.10.2006

Konkrēts jautājums: via kādam ir pieredze braukt ar šo auto Kia Sorento? Visvairāk interesē dīzelis A/T. Visu apzinīgo mūžu esmu vācu auto braucējs un cienītājs (īpaši Audi - i vecāki, i jauni). Bet - gribas darbā iepirkt ko radikāli citu. Un, kāpēc tas nevarētu būt Kia Sorento? Būtu baigi priecīgs, ja būtu kādi komenti no lietotājiem, nevis no tiem, kam tik ir, kā daudz žults un maz mērķu, kur to izlietot un kas spļauj uz visu ko...

 
1 2 3 4
Uh_ti Reģ.: 22.03.2008
0 0 Atbildēt

Reāli tāds zubārs pilsētā rij 16 ltr., ārpusē zem 8,5 nekādos apstākļos nedabūsiet.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 1 Atbildēt

Girc44 rakstīja:

nafigators rakstīja: Neaizmirsti, ka Subaru ir pilnpiedziņa un 3 litrinieki nāk ar 6 cilindriem, 245Zs. Pilsētā patēriņš vidēji 10-12 tā ka iepūtiet man par kaut kādu dižo bezmotor dīzeļu ekonomiju un lielo motoru pārtēriņu

P.S. Ar īpaši smagu kāju, protams, arī savus 20 un vairāk litrus var dabūt, bet tad nu ir kārtīgi jāpacenšas [/c

cik spocīgi jābrauc lai 3L subāram pilsētā dabūtu 11L nah vispār tad jāpērk 3L motors, ja pats stumj viņu

pac stalom...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

nafigators rakstīja: Skopais maksā 2reiz vismaz,... tāpat pēc 5 gadi juks ārā un par ieguldītās naudas varētu LABU mašīnu nopirkt...

vai tev pašam ir kāds audī bijis????

Skoda superb, A6 2000g, A4 2005g, Passat 2002g, Opel Vectra 2004g vidējās komplektācijās kā darba mašīnas.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

nafigators rakstīja: Skopais maksā 2reiz vismaz,... tāpat pēc 5 gadi juks ārā un par ieguldītās naudas varētu LABU mašīnu nopirkt...

vai tev pašam ir kāds audī bijis????

blje...jau paranoja ja tu ko uzripinošu augumā tad refleksi, ka man, vo ieraduma spēks!!!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Uh_ti rakstīja: Bļe, palasot komentus, nafigators izklausās pēc konkrēta loha.

Patiesībā arī tu, pirmais un es reizēm uzvedamies kā tādi apdalītie

Beks Reģ.: 21.10.2006
0 0 Atbildēt

Eu! Ko bļaustās?! ne jau tikai patēriņš ir vienīgais dēļ kā matus plēst!!! Kāda pašam ir juška autiņā un kas nobirst, un cik ātri, un braukšanas īpašības? Tas ir interesanti! Kurš cik liels lohs, tai skaitā es pats, man piemeºam ir pilnigi pofig. Allo! Runājam par kaut ko inčīgāku autiņos!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

cap rakstīja: 3,14zdec, iekš iauto pajautāt cilvēks var dajebko, kaut vai malkas cenu, bet atbilde būs vienalga par audi patēriņu.

Un kad darblaiks beidzās, neviens vairs necīnās par Zubaru ekonomiskumu. Nav patriotiski, es jums teikšu, kungi... varējat jau kādu over-stundiņu "pastrādāt", un tad vēl uz kadiem 9 sarunat strelku un pierādīt savu taisnību klātienā

+1 Es te viens laikam tāds mudaks kas tikai brīvajā laikā drukā

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja: Kā man patīk šitie sapņotāji ar 3L motoru pilsētā 12-13L

Apskaties cik viņam kaut rūpnīcas datos rakstīts,kas tā jau ir optimistiski, NAV tur tādu skaitļu, ja nu vienīgi tu naktī ar viņu braukā, tad vēl tas būtu iespējams.

Vēl man patīk tas chrysler sludinātājs...6-7L pa šoseju

Kā cilvēkam patīk sevi mānīt

Rīt laižu uz Siguldu pavazāties, tavā klātbūtnē resetosim rādītāju un brauksim tavā ritmā, ja rādīs virs 7,5 pie siguldas tad no manis laba brendija pudele!!! Un starpcitu manam pēc doķiem pilsētā 13 rakstīts , protams ēd ap 16-17.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Beks rakstīja: Uh! Paldies par pievedumu! Ir par ko padomāt. Patiesībā vairāk vajag darbiniekiem, bet pašam arī iegribējās azarta pēc aiziet prom no "vācu klasikas" un citiem zināmiem brendiem. Gribu saprast, ir vai nav, un cik liela atšķirība jaunajam korejietiem no Slovākijas no tiem autiņiem, kas sen jau skaitās AUTIŅI! Azarts! Tā kā vēl īsti nezinu. Darbā pagaidām braucu ar 2006.gada beigu Renault Laguna 2,0 benzīns, A/T, piefīčotu ar visu, ko tik var. Bet, ja godīgi, tad ... esmu tāds fiksais braucējs un mani uzrāviens un dinamika neapmierina. Arī kārba gļuko. Esmu jau nopēries pa garantijas remontiem pa servisiem līdz brošai. Tāpēc jāpamēra, kas ir Kia!

Met mieru spaiņiem! Ļoti iesaku paņem Pacificu vai Murano sev!!! Varu savest ar ilggadējiem lietotājiem.

Uh_ti Reģ.: 22.03.2008
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Uh_ti rakstīja: Bļe, palasot komentus, nafigators izklausās pēc konkrēta loha.

Patiesībā arī tu, pirmais un es reizēm uzvedamies kā tādi apdalītie

Kļūda, ne pirmais, ne Tu un ne arī es neuzvedamies tik neadekvāti agresīvi, kā zubāra īpašnieks.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Uh_ti rakstīja:

Gregers rakstīja:

Uh_ti rakstīja: Bļe, palasot komentus, nafigators izklausās pēc konkrēta loha.

Patiesībā arī tu, pirmais un es reizēm uzvedamies kā tādi apdalītie

Kļūda, ne pirmais, ne Tu un ne arī es neuzvedamies tik neadekvāti agresīvi, kā zubāra īpašnieks.

Pirmais jau nu noteikti izceļās ar mirmīlīgu raksturu un uzvedību...

Uh_ti Reģ.: 22.03.2008
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Uh_ti rakstīja:

Gregers rakstīja:

Uh_ti rakstīja: Bļe, palasot komentus, nafigators izklausās pēc konkrēta loha.

Patiesībā arī tu, pirmais un es reizēm uzvedamies kā tādi apdalītie

Kļūda, ne pirmais, ne Tu un ne arī es neuzvedamies tik neadekvāti agresīvi, kā zubāra īpašnieks.

Pirmais jau nu noteikti izceļās ar mirmīlīgu raksturu un uzvedību...

Hvz., ar normālu, objektīvu spriestspēju jau gan. Nevis, kā nafigators, kuram katrā komentā dominē: idiņ, losi, utt.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Rīt laižu uz Siguldu pavazāties, tavā klātbūtnē resetosim rādītāju un brauksim tavā ritmā, ja rādīs virs 7,5 pie siguldas tad no manis laba brendija pudele!!! Un starpcitu manam pēc doķiem pilsētā 13 rakstīts , protams ēd ap 16-17.

Būtu rīt laiks, tīri prieka pēc varētu no tevis to brendiju iekasēt. Ņemot vērā rītdienas gana labo laika prognozi, joprojām notiekošos RŪ darbus Juglā un ceļa remontu pie Lorupes gravas, es pat ar savu dīzeli neņemtos solīt tādu patēriņu.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Motorolers rakstīja: Kā man patīk šitie sapņotāji ar 3L motoru pilsētā 12-13L

Apskaties cik viņam kaut rūpnīcas datos rakstīts,kas tā jau ir optimistiski, NAV tur tādu skaitļu, ja nu vienīgi tu naktī ar viņu braukā, tad vēl tas būtu iespējams.

Vēl man patīk tas chrysler sludinātājs...6-7L pa šoseju

Kā cilvēkam patīk sevi mānīt

Rīt laižu uz Siguldu pavazāties, tavā klātbūtnē resetosim rādītāju un brauksim tavā ritmā, ja rādīs virs 7,5 pie siguldas tad no manis laba brendija pudele!!! Un starpcitu manam pēc doķiem pilsētā 13 rakstīts , protams ēd ap 16-17.

Ej uz veikalu....man labaak viskijs iet pie sirds

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Gregers rakstīja:

Rīt laižu uz Siguldu pavazāties, tavā klātbūtnē resetosim rādītāju un brauksim tavā ritmā, ja rādīs virs 7,5 pie siguldas tad no manis laba brendija pudele!!! Un starpcitu manam pēc doķiem pilsētā 13 rakstīts , protams ēd ap 16-17.

Būtu rīt laiks, tīri prieka pēc varētu no tevis to brendiju iekasēt. Ņemot vērā rītdienas gana labo laika prognozi, joprojām notiekošos RŪ darbus Juglā un ceļa remontu pie Lorupes gravas, es pat ar savu dīzeli neņemtos solīt tādu patēriņu.

Laiks uz patēriņu amo neatstāj gandrīz nekādu iespaidu, bet par remontu gan ierāvu pakajā

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja:

Gregers rakstīja:

Motorolers rakstīja: Kā man patīk šitie sapņotāji ar 3L motoru pilsētā 12-13L

Apskaties cik viņam kaut rūpnīcas datos rakstīts,kas tā jau ir optimistiski, NAV tur tādu skaitļu, ja nu vienīgi tu naktī ar viņu braukā, tad vēl tas būtu iespējams.

Vēl man patīk tas chrysler sludinātājs...6-7L pa šoseju

Kā cilvēkam patīk sevi mānīt

Rīt laižu uz Siguldu pavazāties, tavā klātbūtnē resetosim rādītāju un brauksim tavā ritmā, ja rādīs virs 7,5 pie siguldas tad no manis laba brendija pudele!!! Un starpcitu manam pēc doķiem pilsētā 13 rakstīts , protams ēd ap 16-17.

Ej uz veikalu....man labaak viskijs iet pie sirds

Ko pretī liec?

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Seene rakstīja:

Gregers rakstīja:

Rīt laižu uz Siguldu pavazāties, tavā klātbūtnē resetosim rādītāju un brauksim tavā ritmā, ja rādīs virs 7,5 pie siguldas tad no manis laba brendija pudele!!! Un starpcitu manam pēc doķiem pilsētā 13 rakstīts , protams ēd ap 16-17.

Būtu rīt laiks, tīri prieka pēc varētu no tevis to brendiju iekasēt. Ņemot vērā rītdienas gana labo laika prognozi, joprojām notiekošos RŪ darbus Juglā un ceļa remontu pie Lorupes gravas, es pat ar savu dīzeli neņemtos solīt tādu patēriņu.

Laiks uz patēriņu amo neatstāj gandrīz nekādu iespaidu, bet par remontu gan ierāvu pakajā

Ak jā, brendiju gan došu jo saproti taču, neesi pirmais kurš ieraus pakajā Te viens volvo īpašnieks kā reiz man brendiju sagādāja

Vienīgi jābrauc kādi 120 km/h jo ja uz 90 velkas tad kādi 8.4 ēd uz sotaku

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Gregers rakstīja:

Rīt laižu uz Siguldu pavazāties, tavā klātbūtnē resetosim rādītāju un brauksim tavā ritmā, ja rādīs virs 7,5 pie siguldas tad no manis laba brendija pudele!!! Un starpcitu manam pēc doķiem pilsētā 13 rakstīts , protams ēd ap 16-17.

Būtu rīt laiks, tīri prieka pēc varētu no tevis to brendiju iekasēt. Ņemot vērā rītdienas gana labo laika prognozi, joprojām notiekošos RŪ darbus Juglā un ceļa remontu pie Lorupes gravas, es pat ar savu dīzeli neņemtos solīt tādu patēriņu.

Ja braucam tad no GO Planet, tad arī pa Juglu nav ko darīt, sākums pie GO, metam reset rādijumam, beigas pie Siguldas robežas.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Uh_ti rakstīja:

Gregers rakstīja:

Uh_ti rakstīja: Bļe, palasot komentus, nafigators izklausās pēc konkrēta loha.

Patiesībā arī tu, pirmais un es reizēm uzvedamies kā tādi apdalītie

Kļūda, ne pirmais, ne Tu un ne arī es neuzvedamies tik neadekvāti agresīvi, kā zubāra īpašnieks.

Tev tak tipa džeris ir, cik jams pa šoseju ņem? Pacifica ap 9l/100km

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Uh_ti rakstīja:

Gregers rakstīja:

Uh_ti rakstīja: Bļe, palasot komentus, nafigators izklausās pēc konkrēta loha.

Patiesībā arī tu, pirmais un es reizēm uzvedamies kā tādi apdalītie

Kļūda, ne pirmais, ne Tu un ne arī es neuzvedamies tik neadekvāti agresīvi, kā zubāra īpašnieks.

Tev tak tipa džeris ir, cik jams pa šoseju ņem? Pacifica ap 9l/100km

Solīds 3.litru bumerdīzeļmotors varbūt Jūs nepatīkami pārsteigs?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:...

Met mieru spaiņiem! Ļoti iesaku paņem Pacificu sev!!! Varu savest ar ilggadējiem lietotājiem.

plē, visi kratās vaļā no tiem '" brīnumiem", bet tu iesaki "savest"...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Gregers rakstīja:...

Met mieru spaiņiem! Ļoti iesaku paņem Pacificu sev!!! Varu savest ar ilggadējiem lietotājiem.

plē, visi kratās vaļā no tiem '" brīnumiem", bet tu iesaki "savest"...

Neesmu gan dzirdējis, kau vienu neapmierīnātu ar šiem aparātiem.

Parasti ņaud tie kuri nopirkuši ņepodumaf ai var pavilkt nedīzeļapatēriņu. Ja patēriņš apmierina tad citus mīnusus neesmu dzirdējis.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Gregers rakstīja:...

Met mieru spaiņiem! Ļoti iesaku paņem Pacificu sev!!! Varu savest ar ilggadējiem lietotājiem.

plē, visi kratās vaļā no tiem '" brīnumiem", bet tu iesaki "savest"...

Starpcitu, nah saīsināji citātu?!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

fokss rakstīja:

Gregers rakstīja:

Uh_ti rakstīja:

Gregers rakstīja:

Uh_ti rakstīja: Bļe, palasot komentus, nafigators izklausās pēc konkrēta loha.

Patiesībā arī tu, pirmais un es reizēm uzvedamies kā tādi apdalītie

Kļūda, ne pirmais, ne Tu un ne arī es neuzvedamies tik neadekvāti agresīvi, kā zubāra īpašnieks.

Tev tak tipa džeris ir, cik jams pa šoseju ņem? Pacifica ap 9l/100km

Solīds 3.litru bumerdīzeļmotors varbūt Jūs nepatīkami pārsteigs?

Zinu, 9l pa pilsētu! Man po...

Gan dīzeļi gan būmeri mani sefaultā nepārsteidz jo nepatīk. BMW lielo dzinēju un dīzeļu kvalitāti atdzīstu, bet ne vairāk.

superb Reģ.: 26.04.2003
0 0 Atbildēt

Tā rakstīja kādreiz AutoBildā

Trūkumi un biežākie atteikumi

Kā pirmo mīnusu vairums lietotāju min cieto balstiekārtu. Tāds nu upuris jānes par teicamo vadāmību. Laika gaitā salona dažādās vietās iemetas circeņi, ar kuriem cīnīties grūti. Paaugstināta akustiskā komforta cienītājiem viela pārdomām. Abas automātiskās kārbas vairāk piemērotas nesteidzīgai braukšanai un pēc pārsēšanās no BMW X5 liksies, ka kaut kas nav kārtībā. Mehāniskajām kārbām novērota dažu ātrumu apgrūtināta ieslēgšana (visbiežāk minēts trešais) un palielināts trokšņu līmenis (primārās vārpstas gultņi). Daļai mašīnu bija problēmas ar izspiedējgultni, kas trokšņoja visos režīmos. To radīja tehniski neveiksmīgs mezgla risinājums. 3,5 l V6 motoram līdz pat 2004.gadam fiksēta eļļas noplūde zem galvas blīves, bet 2,4 l motoram problēmas ar auksto startu. Pasaulē fiksēti (2002-2004.g.) atsaukumi saistībā ar stūres pastiprinātāja hidropievadu, bremžu šļūtenēm, ģeneratora stiprinājumu dīzelim un degvielas noplūdi no maģistrāles bākas tuvumā. Pietiekami bieži (20-30000 km) jāmaina stabilizatoru bukses. Smagāki bezceļi ar intensīvu buksēšanos var parakstīt spriedumu pusasīm un sadales kārbai. Triecienos dziļākās grambās cieš motora radiators un kondicioniera kondensatora pievadi. Klimatkontroles darbība dažkārt neadekvāta un pieregulēšanai nepakļaujas. Lietotājiem nepatīk automātiski izbīdāmā antena, kura ziemās iesalst, dubļos iesprūst, bet mežā, lai nenolauztu audiosistēma jāizslēdz. Jāuzmanās ar aizmugures stikla aizvēršanu. Ļaujot tam brīvi krist gāzes amortizatoru atbalsti var stiklu saplēst.

Kāpēc pirkt šo auto?

Moderni izskatās, viegli vadās, pienācīgi aprīkots, ar labu dīzeli un caurgājību. Izvēloties V6 iegūsiet klusu braucamo, kas simtiņu izmaina 10 sekundēs. Degvielas rēķinu gan labāk neredzēt. Laba alternatīva Jeep Grand Cherokee vai Hyundai Santa Fe.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti