Kia Sorento

Beks Reģ.: 21.10.2006

Konkrēts jautājums: via kādam ir pieredze braukt ar šo auto Kia Sorento? Visvairāk interesē dīzelis A/T. Visu apzinīgo mūžu esmu vācu auto braucējs un cienītājs (īpaši Audi - i vecāki, i jauni). Bet - gribas darbā iepirkt ko radikāli citu. Un, kāpēc tas nevarētu būt Kia Sorento? Būtu baigi priecīgs, ja būtu kādi komenti no lietotājiem, nevis no tiem, kam tik ir, kā daudz žults un maz mērķu, kur to izlietot un kas spļauj uz visu ko...

 
1 2 3 4
Girc44 Reģ.: 12.12.2007
0 0 Atbildēt

Pamalči idiņ, ja nezini!

pats idiņš. pārāk labi pazīstu 3L motorus, zinu viņu reālo patēriņu.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Girc44 rakstīja:

Pamalči idiņ, ja nezini!

pats idiņš. pārāk labi pazīstu 3L motorus, zinu viņu reālo patēriņu.

Nu tad n.e.h.u.j.a tu neko nezini!!!!! Braucu es visu laiku ar sporta režīmu ieslēgtu un bez sēņošanas. Mēneša beigās pārskatot degvielas čekus, vidējais sanāk 10-11 litri un bez mazākās diršanas!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

exif rakstīja: Vot kaadas inteligjences mums te apgrozaas

Un kaadu pateerinju noraada razhotaajs?

Shit in, shit out!

Nezinu un man tas necik neinteresē! Kaut vai 30!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Pirmais rakstīja:

nafigators rakstīja: Skopais maksā 2reiz vismaz,... tāpat pēc 5 gadi juks ārā un par ieguldītās naudas varētu LABU mašīnu nopirkt...

vai tev pašam ir kāds audī bijis????

Kāds te vispār sakars ar Audī, losi?!

nu ko šitajā portālā lielākā daļa uzskata par LABU mašīnu

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

245-hp 6-cylinder

Pilsētā/Ārpus = 13.8/7.4

Un tie ir opiciaalie dati, reaali ir vairaak, tak stum graavii savu autbeku, tad pateerees veel mazaak

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

nafigators rakstīja:

Pirmais rakstīja:

nafigators rakstīja: Skopais maksā 2reiz vismaz,... tāpat pēc 5 gadi juks ārā un par ieguldītās naudas varētu LABU mašīnu nopirkt...

vai tev pašam ir kāds audī bijis????

Kāds te vispār sakars ar Audī, losi?!

nu ko šitajā portālā lielākā daļa uzskata par LABU mašīnu

Neko neesmu teicis par Audī. Tas par kiju bij domāts!

Girc44 Reģ.: 12.12.2007
0 0 Atbildēt

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

exif rakstīja: 245-hp 6-cylinder

Pilsētā/Ārpus = 13.8/7.4

Un tie ir opiciaalie dati, reaali ir vairaak, tak stum graavii savu autbeku, tad pateerees veel mazaak

A man p.o.h.u.j uz degvielas ekonomiju ja pavisam godīgi. Ir nauda, leju, nav naudas neleju. A cik ēd kad braucu, poh. Skaitļus pateicu! Ja netici, tad pašol tur, kur saule saule nekad neiespīd! Tipa baigi man vajag te kādam kaut ko pierādīt....

Uh_ti Reģ.: 22.03.2008
0 0 Atbildēt

Bļe, palasot komentus, nafigators izklausās pēc konkrēta loha.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Uh_ti rakstīja: Bļe, palasot komentus, nafigators izklausās pēc konkrēta loha.

Atspārdies pediņ!

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Es zinu, ka tev viss poh, taa pat, kaa mums poh, ka tev poh

Reeciigi ir tikai tas, ka meegini sev iestaastiit, ka tava aut beka nekuja nerij Tad taa arii saki- mana beka rij 16L uz sotaku pilseetaa, bet man poh... un man arii poh

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

exif rakstīja: Es zinu, ka tev viss poh, taa pat, kaa mums poh, ka tev poh

Reeciigi ir tikai tas, ka meegini sev iestaastiit, ka tava aut beka nekuja nerij Tad taa arii saki- mana beka rij 16L uz sotaku pilseetaa, bet man poh... un man arii poh

A wot pasaki man, lūdzu, pēc loģikas - kakova hrena man kādām būtu kaut kas jādirš par patēriņu?! Es ko dīlers kāds esmu vai tirgoju savējo mašīnu? Jēga ta tipa man izdomāt kaut kādus nereālus ciparus?! Pateicu, cik tērē un viss. Ko var ņemties bļe?!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Pirmais rakstīja:

nafigators rakstīja:

Pirmais rakstīja:

nafigators rakstīja: Skopais maksā 2reiz vismaz,... tāpat pēc 5 gadi juks ārā un par ieguldītās naudas varētu LABU mašīnu nopirkt...

vai tev pašam ir kāds audī bijis????

Kāds te vispār sakars ar Audī, losi?!

nu ko šitajā portālā lielākā daļa uzskata par LABU mašīnu

Neko neesmu teicis par Audī. Tas par kiju bij domāts!

a ko LABU tu kijas vietā piedāvā pirkt????

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:a ko LABU tu kijas vietā piedāvā pirkt????

Kaļinu!

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Jēga ta tipa man izdomāt kaut kādus nereālus ciparus?!

Es tak nezinu, kaapeec tu vinjus izdomaa

Toch offtopiks panesaas, es off, man kijas neinteresee

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Piedāvā savu aut beku ar ahuuuni mazo patēriņu!!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Wot tad, kad savu plānu būs izpildījis, gan jau būs tev iespēja nopirkt!

Es ar off, zb man šitās pļūtīzerpeles!

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nu nezinu nezinu, bija man Outback 1998.gada 2.5 automaats, pa shoseju eeda ap 9-10l, pa pilsetu 15l, tagad ir A6 kvatra 2.8 automaats, pa shoseju 7.5-9, pa pilseetu 15...

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

3,14zdec, iekš iauto pajautāt cilvēks var dajebko, kaut vai malkas cenu, bet atbilde būs vienalga par audi patēriņu.

Un kad darblaiks beidzās, neviens vairs necīnās par Zubaru ekonomiskumu. Nav patriotiski, es jums teikšu, kungi... varējat jau kādu over-stundiņu "pastrādāt", un tad vēl uz kadiem 9 sarunat strelku un pierādīt savu taisnību klātienā

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

cap rakstīja:... varējat jau kādu over-stundiņu "pastrādāt", un tad vēl uz kadiem 9 sarunat strelku un pierādīt savu taisnību klātienā

Tev tas sviests interesētu?

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Kā man patīk šitie sapņotāji ar 3L motoru pilsētā 12-13L

Apskaties cik viņam kaut rūpnīcas datos rakstīts,kas tā jau ir optimistiski, NAV tur tādu skaitļu, ja nu vienīgi tu naktī ar viņu braukā, tad vēl tas būtu iespējams.

Vēl man patīk tas chrysler sludinātājs...6-7L pa šoseju

Kā cilvēkam patīk sevi mānīt

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja: Kā man patīk šitie sapņotāji ar 3L motoru pilsētā 12-13L

Apskaties cik viņam kaut rūpnīcas datos rakstīts,kas tā jau ir optimistiski, NAV tur tādu skaitļu, ja nu vienīgi tu naktī ar viņu braukā, tad vēl tas būtu iespējams.

Vēl man patīk tas chrysler sludinātājs...6-7L pa šoseju

Kā cilvēkam patīk sevi mānīt

*******************************************************Pilniiga taisniiba Ir gadiijies arii ar 2.8 motoru pilseeta sasniegt videejo 24litri bez skrieshas, vienkaarshi korkjii tuseejoties ziemaa.

Uh_ti Reģ.: 22.03.2008
0 0 Atbildēt

Šobrīd nafigators noteikti pie sava zubāra atvērtās haubes motivē bīdeli: es būšu tavs vergs, tikai tu nedrīksti ēst virs 11 ltr. pilsētā. Savukārt dzinējs atbild: ja stumsi tik pat labi kā iepriekš, varēšu patēriņu nomest uz 9 ltr./uz 100km pilsētā. Ārpus pilsētas gan būs 10ltr., jo nepatīk, ka tu visu laiku ar vienu kāju gribi arī iesēsties iekšā.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Beks Reģ.: 21.10.2006
0 0 Atbildēt

Uh! Paldies par pievedumu! Ir par ko padomāt. Patiesībā vairāk vajag darbiniekiem, bet pašam arī iegribējās azarta pēc aiziet prom no "vācu klasikas" un citiem zināmiem brendiem. Gribu saprast, ir vai nav, un cik liela atšķirība jaunajam korejietiem no Slovākijas no tiem autiņiem, kas sen jau skaitās AUTIŅI! Azarts! Tā kā vēl īsti nezinu. Darbā pagaidām braucu ar 2006.gada beigu Renault Laguna 2,0 benzīns, A/T, piefīčotu ar visu, ko tik var. Bet, ja godīgi, tad ... esmu tāds fiksais braucējs un mani uzrāviens un dinamika neapmierina. Arī kārba gļuko. Esmu jau nopēries pa garantijas remontiem pa servisiem līdz brošai. Tāpēc jāpamēra, kas ir Kia!

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti