Statoil varka

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006

Skatamies www.dus.lv. Komēs redzam, Statoil šodien ( 20.05200 dīzeli tirgo rīgā par 0.849, bet Valmierā par 0.824. Starpība 2.5 saņi.

Tad jautājums, kāda orgāna dēļ rīgā cena ir augstāka???? Statoil murgi par pasuales cenu ietekmi šajā brīdī zaudē jebkādu loģiku. Loģistikas izmaksas arī nav arguments.

 
1 2 3 4
krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: Tieši tā! Pazīstu vienu šoferi, kurš uz statoil "bočkas" brauc- tā arī teica, ka termināli kravu ņem no tās pašas cisternas, kur Lukoil, Dinaz, Neste... teicās gan, ka ziemā gan esot cita. Tā kā statoilā tie paši Mažeiķi ir, tik ar citām piedevām.

---------------------------------

Labais shoffers ))) Incanti, kaa vinjsh vareetu zinaat, no kuras cisternas vinjsh njem ? Tanktrucku ta pilda nevis pie konkreetaa rezervuaara, bet uz uzpildes rampas, kur jebkuru izdales trubu var savienot ar jebkuru uzglabaashanas tvertni To, ko iisti vinjam lej "bochkaa', zin tikai prechzinji Statoilaa un terminaalaa Dinaz un Lukoil shai kompaanijaa izskataas bik diivaini - vinjiem ir pashiem savas sertificeetas naftas baazes, pashi arii importee degvielu, kaada jeega uz jamo statoil / Neste baazi braukt ...Salduu, "Kurzemes Degvielas" baazee gan jamie ir maniiti.

Ja to pašu trubu, kuru tikko noņēma no Lukiol mašīnas uzreiz pēc tam piesprauž viņa masīnai A, droši vien aiz sienas kāds krānus sgroza, kā vajag... bet ziemā šim jābrauc pie citas rampas... tāds dīvains, ne

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

A kādam spiesta lieta uz to staķiku braukt vai? Baigi krata, kur kas ko iepērk? Tas jau sen zināms, ka ņem no vienas "trubas", atšķiras tikai piedevas. Nezinu kā jums, bet man atsķirība starp statoila 98`to un citās vietas pildīto 98`to ir krietni jūtama (tiesa gan "ceļot" nevis pa pilsētu braucot un degunu urbinot )

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

Te jau atkal skaudība, ka kādam labs bizness. Un tas tiešām ir viņu bizness, nav viņi nekāda labdarības organizācija.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

juriz rakstīja: Te jau atkal skaudība, ka kādam labs bizness. Un tas tiešām ir viņu bizness, nav viņi nekāda labdarības organizācija.

Tā vairs nav skaudība, tā ir ŠAURPIERĪBA. Cilvēki nesaprot, ka katrā stacijā vienā maiņā ir nodarbināti vairāki cilvēki, kuri tīra jūsu piedirstos podus un apmīztās grīdas un sienas , preču plauktus un kuriem jāmaksā alga!!! Plus pa brīvu var vismaz logus nomazgāt, riepas uzpumpēt utt. Vienvārdsakot lai veidotu labu servisu un lai klientam būtu patīkami iegriezties. Ja man jāizvēlas kaut kāda latvijas nafta un 0,75Ls, kur apkalpošana ir tik "augstā" līmenī, ka man bezmaz vai jājūtas vainīgam, ka esmu atnācis un statoila 0,76Ls, kur varu dabūt "pilnu" servisu, tad noteikti izvēlēšos statoilu (par jūtamo degvielas kvalitāti arī jau teicu).

Mēnesī vidēji nobraucu 100 litrus. Kas naudas izteiksmē ir nu pieņemsim 76Ls. Nestē cena laikam kādi 2 santīmi lētāk, itogo tie būtu 2Ls mēnesī mazāk. Da pļe kādos bomžatņikos jūs strādājat un cik pelnat, ja jums dēļ šiem santīmiem jājūtas aplaupītiem, apspiestiem un jātirš pa pasauli apkārt šīs gudrības par Latvijas naftas biznesu?

P.S. Uzreiz pasaku, ka man absolūti nekāda sakara ar statoilu vai tur strādājošām personām, lai kādam nerastos atkal kādas cēlas gudrības!

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

es teiksu taa ja blakus buus neste un statoil tad pildiisos nestee, kaut vai taapeec ka leetaak un galvenais nav rindaa jaastaav aiz visiem desmaižu pirceejiem bet ja masiinas panelii mirgos briidinaajuma lampina ka loti az benziina un statoils buus pa celam tad citu tanku speciaali nemekleesu, tatad kurs tanks pa celam tur pildos.

KKTK Reģ.: 26.10.2005
0 0 Atbildēt

par krievu benzīnu nav tās muļķības...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja:

Pirmais rakstīja: lielie biznesa klienti ir piesieti tur caur kartēm, grāmatvedību uttt

nereāli ir boikotēt staķiku

Par biznesa klientiem tās ir muļķības. Piem. Neste piedāvā pilnīgi tādu pašu pakalpojumu kā Staķiks, Lukoil arī. Pildies mēnesi, mēneša beigās atnāk rēķins un atskaite par visām kartēm. kas, cik, kur. Tā kā piesaiste staķim ir tikai mīts...

pāpēc tad staķikā stāv rinda?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

nafigators rakstīja: Tā vairs nav skaudība, tā ir ŠAURPIERĪBA. Da pļe kādos bomžatņikos jūs strādājat un cik pelnat, ja jums dēļ šiem santīmiem jājūtas aplaupītiem, apspiestiem un jātirš pa pasauli apkārt šīs gudrības par Latvijas naftas biznesu?

klau, sēdus mīzēj

K.Ulmanis teica- santīmu nekrāsi, pie lata netiksi vai kaut kā tā...

un Tavs Subaru ar to 1,1 L motoru nepatērē tik daudz, beidz dzīt te Mingu

A ko tu te vēl dirs, benzīostītāj? Vai arī tu uz statoilu piebraukā velim riepas uzkačāt?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Liepiņš gan ar savām dažām stacijām, sūdīgo benzīnu un zemajām cenām turās uz visām četrām. Gandrīz kā deksters rakom...

Liepiņš jau sen pārdots Lukoilam.....

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Arnis76 rakstīja:

Pirmais rakstīja: lielie biznesa klienti ir piesieti tur caur kartēm, grāmatvedību uttt

nereāli ir boikotēt staķiku

Par biznesa klientiem tās ir muļķības. Piem. Neste piedāvā pilnīgi tādu pašu pakalpojumu kā Staķiks, Lukoil arī. Pildies mēnesi, mēneša beigās atnāk rēķins un atskaite par visām kartēm. kas, cik, kur. Tā kā piesaiste staķim ir tikai mīts...

pāpēc tad staķikā stāv rinda?

Lielai daļai pipeļmaizes garšo...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Arnis76 rakstīja:

Pirmais rakstīja: lielie biznesa klienti ir piesieti tur caur kartēm, grāmatvedību uttt

nereāli ir boikotēt staķiku

Par biznesa klientiem tās ir muļķības. Piem. Neste piedāvā pilnīgi tādu pašu pakalpojumu kā Staķiks, Lukoil arī. Pildies mēnesi, mēneša beigās atnāk rēķins un atskaite par visām kartēm. kas, cik, kur. Tā kā piesaiste staķim ir tikai mīts...

pāpēc tad staķikā stāv rinda?

Lielai daļai pipeļmaizes garšo...

Vai ta tagad arī paši uzpildes automāti izsniedz tās pipeļmaizes? Tur kā - monētiņa jāmet vai ar pēcapmaksu Nu un kā garšīgi?

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

krishus rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Arnis76 rakstīja:

Pirmais rakstīja: lielie biznesa klienti ir piesieti tur caur kartēm, grāmatvedību uttt

nereāli ir boikotēt staķiku

Par biznesa klientiem tās ir muļķības. Piem. Neste piedāvā pilnīgi tādu pašu pakalpojumu kā Staķiks, Lukoil arī. Pildies mēnesi, mēneša beigās atnāk rēķins un atskaite par visām kartēm. kas, cik, kur. Tā kā piesaiste staķim ir tikai mīts...

pāpēc tad staķikā stāv rinda?

Lielai daļai pipeļmaizes garšo...

Vai ta tagad arī paši uzpildes automāti izsniedz tās pipeļmaizes? Tur kā - monētiņa jāmet vai ar pēcapmaksu Nu un kā garšīgi?

Pie automātiem gan rindas neesu ievērojis, bet pie letes gan...

Un tik dažos staķikos automāti jau ir, lielākajā daļā vēl vecā sistēma...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Veicas tev! Es gan esmu rindā pie uzpildes stavējis un ne vienu reizi vien....

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja:

Pirmais rakstīja: lielie biznesa klienti ir piesieti tur caur kartēm, grāmatvedību uttt

nereāli ir boikotēt staķiku

Par biznesa klientiem tās ir muļķības. Piem. Neste piedāvā pilnīgi tādu pašu pakalpojumu kā Staķiks, Lukoil arī. Pildies mēnesi, mēneša beigās atnāk rēķins un atskaite par visām kartēm. kas, cik, kur. Tā kā piesaiste staķim ir tikai mīts...

pildies tieshi tik...cik ieskaitiits kartee.. statoilaa- meenesi tanko- i peecaak taisi lielas acis... ku daudz saskrejis

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

nafigators rakstīja: Veicas tev! Es gan esmu rindā pie uzpildes stavējis un ne vienu reizi vien....

da Tu visu mūžu stāvi rindā.... sākās viss ar bērnudārzu, tagad Statoilā, diez kas vēlāk būs.....

Un tomēr tas ir labāk kā tev, kurš savu pincīti stāvošu nekad nav redzējis!

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Ko var piepisties hotdogu tirgotavai, kurā ir iespējams uzpildīt auto. Itkā kāds spiestu statoilā pildīties. Katrs pelna kā un cik māk. Manā ikdienas maršutā pa ceļam nav neviena statoila, tāpēc parsti sanāk pildīties Lukoil žīdu kantorī, bet tikai tāpēc, ka pa ceļam.

Varbūt santīmjākļiem vajag apvienoties un uztaisīt lēto tanku tīklu, servisus utt, tad nevajadzēs topikus cept, ka viss tik dārgs un slikts.

ZZXX Reģ.: 14.03.2006
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja:

Pirmais rakstīja: lielie biznesa klienti ir piesieti tur caur kartēm, grāmatvedību uttt

nereāli ir boikotēt staķiku

Par biznesa klientiem tās ir muļķības. Piem. Neste piedāvā pilnīgi tādu pašu pakalpojumu kā Staķiks, Lukoil arī. Pildies mēnesi, mēneša beigās atnāk rēķins un atskaite par visām kartēm. kas, cik, kur. Tā kā piesaiste staķim ir tikai mīts...

Nav Tev taisnība. Ja jau Tev ir savs uzņēmums,tad drošvien zini kāda ir litra cena pastāvīgiem klientiem(firmām) ar Statoil karti. Un kāda man jēga braukt uz Nesti,ja tur sanāk dārgāk?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Ko var pie******* hotdogu tirgotavai, kurā ir iespējams uzpildīt auto. Itkā kāds spiestu statoilā pildīties. Katrs pelna kā un cik māk. Manā ikdienas maršutā pa ceļam nav neviena statoila, tāpēc parsti sanāk pildīties Lukoil žīdu kantorī, bet tikai tāpēc, ka pa ceļam.

Varbūt santīmjākļiem vajag apvienoties un uztaisīt lēto tanku tīklu, servisus utt, tad nevajadzēs topikus cept, ka viss tik dārgs un slikts.

Tas "žīdu kantoris" ir stipri labāks, kaut vai ar to, ka nav jāgaida rindā, skatoties uz lošiem, kas vēlas dārgi un neveselīgi pierīties un nejauši iemaldījušies staķikā

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Neviens no jums nav pamanījis, ka Statoil parasti atrodas "vienmēr pa ceļam" (tieši kā reklāmā), un tas uzņēmuma vadītājam varētu būt svarīgāk nekā iekrāts vesels santiķs no litra? Davaj kāds pamēģina salīdzināt to pašu Lukoilu atrašanās vietas Latvijas pilsētās - it kā ir visur, bet tādā čuhņā parasti, ka vismaz 20 minūtes jāzaudē ripinot

Plus vēl man kā klientam kudi patīkamāk statoilā ienākt, nu nesalīdzināt ne ar vienu DUS tīklu pie mums. Par operatoriem tajā pašā dinazā, lukoilā vai viadā vispār nerunāju.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Kapeikjākļi

Tengizss Reģ.: 25.07.2003
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja: es teiksu taa ja blakus buus neste un statoil tad pildiisos nestee, kaut vai taapeec ka leetaak un galvenais nav rindaa jaastaav aiz visiem desmaižu pirceejiem bet ja masiinas panelii mirgos briidinaajuma lampina ka loti az benziina un statoils buus pa celam tad citu tanku speciaali nemekleesu, tatad kurs tanks pa celam tur pildos.

Es pie iespējas uzpildu dīzeļdegvielu Nestē, bet, ja nav pa ceļam un bāka tuvojas tukšumam, tad, izmantojot ,,Latvijas Avīzes,, atlaižu karti, kas dod 0,9 santīmu atlaidi uz litru - Statoilā. Jelgavā ir tāda situācija, ka Statoili ir centrā, bet Neste nomalē, uz kurieni retāk sanāk braukt.

Ja braucu uz Rīgu, tad parasti iebraucu Nestē Vienības gatves un Graudu ielas krustojumā.

Ezis2f Reģ.: 16.10.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Ideots rakstīja:

nafigators rakstīja: Veicas tev! Es gan esmu rindā pie uzpildes stavējis un ne vienu reizi vien....

da Tu visu mūžu stāvi rindā.... sākās viss ar bērnudārzu, tagad Statoilā, diez kas vēlāk būs.....

Un tomēr tas ir labāk kā tev, kurš savu pincīti stāvošu nekad nav redzējis!

vismaz nenemsi mute tev tak nestavosi nepatik.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Ezis2f rakstīja:

nafigators rakstīja:

Ideots rakstīja:

nafigators rakstīja: Veicas tev! Es gan esmu rindā pie uzpildes stavējis un ne vienu reizi vien....

da Tu visu mūžu stāvi rindā.... sākās viss ar bērnudārzu, tagad Statoilā, diez kas vēlāk būs.....

Un tomēr tas ir labāk kā tev, kurš savu pincīti stāvošu nekad nav redzējis!

vismaz nenemsi mute tev tak nestavosi nepatik.

Pat neskatīšos kā tu to dari!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Neviens no jums nav pamanījis, ka Statoil parasti atrodas "vienmēr pa ceļam" (tieši kā reklāmā), un tas uzņēmuma vadītājam varētu būt svarīgāk nekā iekrāts vesels santiķs no litra? Davaj kāds pamēģina salīdzināt to pašu Lukoilu atrašanās vietas Latvijas pilsētās - it kā ir visur, bet tādā čuhņā parasti, ka vismaz 20 minūtes jāzaudē ripinot

Plus vēl man kā klientam kudi patīkamāk statoilā ienākt, nu nesalīdzināt ne ar vienu DUS tīklu pie mums. Par operatoriem tajā pašā dinazā, lukoilā vai viadā vispār nerunāju.

1) No tā lukoila, no kura lejos, 50 m tālāk atrodas staķiks, tāds mazs, abi liepājā uz ganībenes. Vienīgi staķiks ir mīzalu kantoris, vismaz pirms kāda gada pienāk desmit vakarā un tā būda ir ciet Liepājas lielākais staķiks tiešām ir pa ceļam - blakus brīvībenei - tik tāds sīkums - iebraukšana ir pa ceļam, bet tikt atpakaļ uz brīvībenes vairs nav pa ceļam

Un es tiešām saprotu, kāpēc staķikā tik patīkami ieiet - ieiet kasperskis, a tur jau desmit čomi ar maizēm stāv Kamēr lukoilā skumīgi - pat rindas nav

Ezis2f Reģ.: 16.10.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Ezis2f rakstīja:

nafigators rakstīja:

Ideots rakstīja:

nafigators rakstīja: Veicas tev! Es gan esmu rindā pie uzpildes stavējis un ne vienu reizi vien....

da Tu visu mūžu stāvi rindā.... sākās viss ar bērnudārzu, tagad Statoilā, diez kas vēlāk būs.....

Un tomēr tas ir labāk kā tev, kurš savu pincīti stāvošu nekad nav redzējis!

vismaz nenemsi mute tev tak nestavosi nepatik.

Pat neskatīšos kā tu to dari!

Baroju tevi?? mute.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti