Statoil varka

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006

Skatamies www.dus.lv. Komēs redzam, Statoil šodien ( 20.05200 dīzeli tirgo rīgā par 0.849, bet Valmierā par 0.824. Starpība 2.5 saņi.

Tad jautājums, kāda orgāna dēļ rīgā cena ir augstāka???? Statoil murgi par pasuales cenu ietekmi šajā brīdī zaudē jebkādu loģiku. Loģistikas izmaksas arī nav arguments.

 
1 2 3 4
Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

juriz rakstīja: Te jau atkal skaudība, ka kādam labs bizness. Un tas tiešām ir viņu bizness, nav viņi nekāda labdarības organizācija.

Tā vairs nav skaudība, tā ir ŠAURPIERĪBA. Cilvēki nesaprot, ka katrā stacijā vienā maiņā ir nodarbināti vairāki cilvēki, kuri tīra jūsu piedirstos podus un apmīztās grīdas un sienas , preču plauktus un kuriem jāmaksā alga!!! Plus pa brīvu var vismaz logus nomazgāt, riepas uzpumpēt utt. Vienvārdsakot lai veidotu labu servisu un lai klientam būtu patīkami iegriezties. Ja man jāizvēlas kaut kāda latvijas nafta un 0,75Ls, kur apkalpošana ir tik "augstā" līmenī, ka man bezmaz vai jājūtas vainīgam, ka esmu atnācis un statoila 0,76Ls, kur varu dabūt "pilnu" servisu, tad noteikti izvēlēšos statoilu (par jūtamo degvielas kvalitāti arī jau teicu).

Mēnesī vidēji nobraucu 100 litrus. Kas naudas izteiksmē ir nu pieņemsim 76Ls. Nestē cena laikam kādi 2 santīmi lētāk, itogo tie būtu 2Ls mēnesī mazāk. Da pļe kādos bomžatņikos jūs strādājat un cik pelnat, ja jums dēļ šiem santīmiem jājūtas aplaupītiem, apspiestiem un jātirš pa pasauli apkārt šīs gudrības par Latvijas naftas biznesu?

P.S. Uzreiz pasaku, ka man absolūti nekāda sakara ar statoilu vai tur strādājošām personām, lai kādam nerastos atkal kādas cēlas gudrības!

Da nobraucot 100 litrus mēnesī tev tiešām pajāt 0.7 vai 1 ls litrā. Es nobraucu ap 100 - 150 litriem nedēļā. Brauktu es 1000 km mēnesī, taksis būtu mans sabiedrotais

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Arnis76 rakstīja:

Pirmais rakstīja: lielie biznesa klienti ir piesieti tur caur kartēm, grāmatvedību uttt

nereāli ir boikotēt staķiku

Par biznesa klientiem tās ir muļķības. Piem. Neste piedāvā pilnīgi tādu pašu pakalpojumu kā Staķiks, Lukoil arī. Pildies mēnesi, mēneša beigās atnāk rēķins un atskaite par visām kartēm. kas, cik, kur. Tā kā piesaiste staķim ir tikai mīts...

pāpēc tad staķikā stāv rinda?

Pieradumam liels spēks. Kad es savu kantori pārliku uz Nesti, arī kurnēja pāris mēnešus, a tagad visi apmierināti, rindu nav, ja gribi uzkost, ieej narvesenā etc.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

njaa ... man sanāk 150 - 200 Ls mēnesī ... tagad būs vairāk ... jo takš paliek dārgāk

par to atStoilu vai nesti vai jebkuru citu kantori ...

Nez kā tagad, bet pirms 2 gadi atStoilā tas sūknis apčakarēja vairāk nekā atļauts. Laikam, ka tagad tas ir novērsts.

Ietrāpot kaut kādā gaļimajā kantorī tur toč sūknis var pa 10 litri apčakarēt

bet nu pats pildos Nestē - nav nekādas rindas - viss mierīgi ... atStoilā tik piekakāju tualeti, piepumpēju riepas un nomazgāju stiklus

Bet nu tāpat atstoils un neste ir vienojušies par cenām!

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

ZZXX rakstīja:

Arnis76 rakstīja:

Pirmais rakstīja: lielie biznesa klienti ir piesieti tur caur kartēm, grāmatvedību uttt

nereāli ir boikotēt staķiku

Par biznesa klientiem tās ir muļķības. Piem. Neste piedāvā pilnīgi tādu pašu pakalpojumu kā Staķiks, Lukoil arī. Pildies mēnesi, mēneša beigās atnāk rēķins un atskaite par visām kartēm. kas, cik, kur. Tā kā piesaiste staķim ir tikai mīts...

Nav Tev taisnība. Ja jau Tev ir savs uzņēmums,tad drošvien zini kāda ir litra cena pastāvīgiem klientiem(firmām) ar Statoil karti. Un kāda man jēga braukt uz Nesti,ja tur sanāk dārgāk?

Zinu gan. Redz man autoparks ir tikai ap 10 mašīnām, tā kā neesmu starp lielajiem. Nestē man ir jau default santika atlaide + vēl 2 - 3 santiki uz apjomu.

A tie kas dirš ka mēnesī nobrauc 70 lohus un viņiem pajāt, lai iet sūkāt un tikmēr padomā ko lai iesāk cilvēks, kura uzņēmuma izdevumi uz degvielu mēnesī ir virs 2.5 štukām.

Ezis2f Reģ.: 16.10.2006
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja:

nafigators rakstīja:

juriz rakstīja: Te jau atkal skaudība, ka kādam labs bizness. Un tas tiešām ir viņu bizness, nav viņi nekāda labdarības organizācija.

Tā vairs nav skaudība, tā ir ŠAURPIERĪBA. Cilvēki nesaprot, ka katrā stacijā vienā maiņā ir nodarbināti vairāki cilvēki, kuri tīra jūsu piedirstos podus un apmīztās grīdas un sienas , preču plauktus un kuriem jāmaksā alga!!! Plus pa brīvu var vismaz logus nomazgāt, riepas uzpumpēt utt. Vienvārdsakot lai veidotu labu servisu un lai klientam būtu patīkami iegriezties. Ja man jāizvēlas kaut kāda latvijas nafta un 0,75Ls, kur apkalpošana ir tik "augstā" līmenī, ka man bezmaz vai jājūtas vainīgam, ka esmu atnācis un statoila 0,76Ls, kur varu dabūt "pilnu" servisu, tad noteikti izvēlēšos statoilu (par jūtamo degvielas kvalitāti arī jau teicu).

Mēnesī vidēji nobraucu 100 litrus. Kas naudas izteiksmē ir nu pieņemsim 76Ls. Nestē cena laikam kādi 2 santīmi lētāk, itogo tie būtu 2Ls mēnesī mazāk. Da pļe kādos bomžatņikos jūs strādājat un cik pelnat, ja jums dēļ šiem santīmiem jājūtas aplaupītiem, apspiestiem un jātirš pa pasauli apkārt šīs gudrības par Latvijas naftas biznesu?

P.S. Uzreiz pasaku, ka man absolūti nekāda sakara ar statoilu vai tur strādājošām personām, lai kādam nerastos atkal kādas cēlas gudrības!

Da nobraucot 100 litrus mēnesī tev tiešām pajāt 0.7 vai 1 ls litrā. Es nobraucu ap 100 - 150 litriem nedēļā. Brauktu es 1000 km mēnesī, taksis būtu mans sabiedrotais

Ka tas hujat..... ra subars vel nav sapuvis??? ar tadu noskrejienu!!!

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Neviens no jums nav pamanījis, ka Statoil parasti atrodas "vienmēr pa ceļam" (tieši kā reklāmā), un tas uzņēmuma vadītājam varētu būt svarīgāk nekā iekrāts vesels santiķs no litra? Davaj kāds pamēģina salīdzināt to pašu Lukoilu atrašanās vietas Latvijas pilsētās - it kā ir visur, bet tādā čuhņā parasti, ka vismaz 20 minūtes jāzaudē ripinot

Plus vēl man kā klientam kudi patīkamāk statoilā ienākt, nu nesalīdzināt ne ar vienu DUS tīklu pie mums. Par operatoriem tajā pašā dinazā, lukoilā vai viadā vispār nerunāju.

Nevajag mašīnu stumt, tad nebūs 20 minūtes jāzaudē

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Ezis2f rakstīja:Ka tas *******t..... ra subars vel nav sapuvis??? ar tadu noskrejienu!!!

Daži arī strādā laikā kad tādi kā tu pļūta internetā un neko vairāk par izrūsējušu 20 gadus vecu golpu nespēj atļauties. Vēl ir jautājumi pediņ?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja: A tie kas ******* ka mēnesī nobrauc 70 lohus un viņiem pajāt, lai iet sūkāt un tikmēr padomā ko lai iesāk cilvēks, kura uzņēmuma izdevumi uz degvielu mēnesī ir virs 2.5 štukām.

A moš klapē ciet savu tirgus būdu un ej getliņos par sanitāru strādāt. Domāju, ka ar električku tev vairāk par 10 latiem mēnesī nesanāks un nevajadzēs čīkstēt, cik viss slikti un svešos makos līst.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Ezis2f rakstīja:Ka tas *******t..... ra subars vel nav sapuvis??? ar tadu noskrejienu!!!

Daži arī strādā laikā kad tādi kā tu pļūta internetā un neko vairāk par izrūsējušu 20 gadus vecu golpu nespēj atļauties. Vēl ir jautājumi pediņ?

Man viens čoms, kad brauca uz Īriju, tikpat bravūrīgi izteicās... A tagad astīte kājstarpē ierauta, no bravūrības ne miņas...

Tas tāds viesstrādnieku simptoms, laikam....

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Īrijā straujā izaugsme apstājās, sūta mūsējos nēģerīšus atpakaļ

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Kādā sakarā tu man stāsti par kaut kādu Īriju un viesstrādniekiem?!

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja: Skatamies www.dus.lv. Komēs redzam, Statoil šodien ( 20.05200 dīzeli tirgo rīgā par 0.849, bet Valmierā par 0.824. Starpība 2.5 saņi.

Tad jautājums, kāda orgāna dēļ rīgā cena ir augstāka???? Statoil murgi par pasuales cenu ietekmi šajā brīdī zaudē jebkādu loģiku. Loģistikas izmaksas arī nav arguments.

varētu padomāt, ka tev baigi kaut ko maina pusotrs lats uz vienu bāku?

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Edzuli, davaj labāk atbrīvo manu nicku iekš powera. Savādāk kaut kāds bobiks prihvatizējis, bet pats pat neizmanto.

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Arnis76 rakstīja: A tie kas ******* ka mēnesī nobrauc 70 lohus un viņiem pajāt, lai iet sūkāt un tikmēr padomā ko lai iesāk cilvēks, kura uzņēmuma izdevumi uz degvielu mēnesī ir virs 2.5 štukām.

A moš klapē ciet savu tirgus būdu un ej getliņos par sanitāru strādāt. Domāju, ka ar električku tev vairāk par 10 latiem mēnesī nesanāks un nevajadzēs čīkstēt, cik viss slikti un svešos makos līst.

Tev tikai visu klapēt ciet. Ja es aizklapēšu, vēl bariņš aizklapēs tu pirmais maurosi ka cena atkal augšā, jo koīgā varka taču ir jāsavāc!

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Arnis76 rakstīja: Skatamies www.dus.lv. Komēs redzam, Statoil šodien ( 20.05200 dīzeli tirgo rīgā par 0.849, bet Valmierā par 0.824. Starpība 2.5 saņi.

Tad jautājums, kāda orgāna dēļ rīgā cena ir augstāka???? Statoil murgi par pasuales cenu ietekmi šajā brīdī zaudē jebkādu loģiku. Loģistikas izmaksas arī nav arguments.

varētu padomāt, ka tev baigi kaut ko maina pusotrs lats uz vienu bāku?

Ja tās ir 4 bākas uz mēnesi, tad po, a man ir 10 mašīnas un katrai ir mazākais 8, lielākais 11-12 bākas mēnesī. Sarēķini...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Arnis76 rakstīja:

edzulis rakstīja:

Arnis76 rakstīja: Skatamies www.dus.lv. Komēs redzam, Statoil šodien ( 20.05200 dīzeli tirgo rīgā par 0.849, bet Valmierā par 0.824. Starpība 2.5 saņi.

Tad jautājums, kāda orgāna dēļ rīgā cena ir augstāka???? Statoil murgi par pasuales cenu ietekmi šajā brīdī zaudē jebkādu loģiku. Loģistikas izmaksas arī nav arguments.

varētu padomāt, ka tev baigi kaut ko maina pusotrs lats uz vienu bāku?

Ja tās ir 4 bākas uz mēnesi, tad po, a man ir 10 mašīnas un katrai ir mazākais 8, lielākais 11-12 bākas mēnesī. Sarēķini...

Samazini iespēju šoferiem noliet degvielu un ekonomija būs vēl lielāka, nekā cenas pieaugums. Saliec visos auto melnās kastes, samazini patēriņa normas un redzēsi neticamo.

Labāk visiem pa velopēdam izsniegt, vispā supā pupā ekonomija!

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Arnis76 rakstīja:

edzulis rakstīja:

Arnis76 rakstīja: Skatamies www.dus.lv. Komēs redzam, Statoil šodien ( 20.05200 dīzeli tirgo rīgā par 0.849, bet Valmierā par 0.824. Starpība 2.5 saņi.

Tad jautājums, kāda orgāna dēļ rīgā cena ir augstāka???? Statoil murgi par pasuales cenu ietekmi šajā brīdī zaudē jebkādu loģiku. Loģistikas izmaksas arī nav arguments.

varētu padomāt, ka tev baigi kaut ko maina pusotrs lats uz vienu bāku?

Ja tās ir 4 bākas uz mēnesi, tad po, a man ir 10 mašīnas un katrai ir mazākais 8, lielākais 11-12 bākas mēnesī. Sarēķini...

Samazini iespēju šoferiem noliet degvielu un ekonomija būs vēl lielāka, nekā cenas pieaugums. Saliec visos auto melnās kastes, samazini patēriņa normas un redzēsi neticamo.

Ideja laba, bet tas viss jau ir izdarīts un pasen.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Edzuli, davaj labāk atbrīvo manu nicku iekš powera. Savādāk kaut kāds bobiks prihvatizējis, bet pats pat neizmanto.

kurš tas ir :naac:

Tas pats, kas šeit. Tur kaut kāds ar 320i braucošs elektriķis piereģistrējies, bet pats neizmanto.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Bet Šauļos šodien divos dažādos Statoilos redzēju šādas cenas:

- 95.benzīns - 80,5 santīmi (3,92 LTL);

- dīzeļdegviela - 88,1 santīms (4,29 LTL).

evalc Reģ.: 08.11.2006
0 0 Atbildēt

Kaut kas tiešām ar cenām nav kārtībā!

Mazumtirgotāji runā par ~5 sant. uzcenojumu, bet šodien MNTN (Mažeiķu nafta tirdzn nams) šodien tirgo:

A95 0.713Ls un DD 0.793Ls

Bet DUS, piem., Statoil pārdod:

A95 0.799Ls un DD 0.894Ls

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tu paskaties uz tām cenām tad, kad tās kāpj. reizēm ir tā, ka cena statoilā ir mazāka nekā MNTN cena. tad gan tu varētu skriet sūdzēties ...

evalc Reģ.: 08.11.2006
0 0 Atbildēt

Nu mazāka jau nu nav, kādi 2-3 sant tāpat +

Bet viņi jau nepērk pa MNTN price-list cenu, pie šādiem

apjomiem viņiem ir savas cenas.

Tāpēc arī brīnos, kā var tirgot +10 sant virs MNTN ofic. cenas.

anonimikis rakstīja: tu paskaties uz tām cenām tad, kad tās kāpj. reizēm ir tā, ka cena statoilā ir mazāka nekā MNTN cena. tad gan tu varētu skriet sūdzēties ...

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

evalc rakstīja: Nu mazāka jau nu nav, kādi 2-3 sant tāpat +

Bet viņi jau nepērk pa MNTN price-list cenu, pie šādiem

apjomiem viņiem ir savas cenas.

Tāpēc arī brīnos, kā var tirgot +10 sant virs MNTN ofic. cenas.

anonimikis rakstīja: tu paskaties uz tām cenām tad, kad tās kāpj. reizēm ir tā, ka cena statoilā ir mazāka nekā MNTN cena. tad gan tu varētu skriet sūdzēties ...

Ja sekotu līdzi naftas cenu izmaiņām pasaulē tad nebrīnītos

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Ļaudis, nepatīk jaut kas - pārsēžas sabiedriskajā. Daži draugi tā bija spiesti darīt, jo sapirkās īpašumus ārpus Rīgas (Ogre, Ikšķile, visādi jaunie māju ciemi u.c.). Tagad, kad benzīnā jāmaksā par braukšanu uz darbu 250Ls+ pārsēžas mikriņā un kratās smuki uz darbiņu Rīgā. Prieks par cilvēkiem, kas saprot un izmanto iespēju braukt sabiedriskajā

endr4 Reģ.: 31.05.2004
0 0 Atbildēt

Nu Naftas cenas ir pa nedeelju nokritushas no 145 uz 130USD barelaa, kapeec tik anomaalas cenas turaas bendziintankos?

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti