kur,kā un pa cik var pākrāsot autiņu?

Cyrex Reģ.: 23.11.2002

Tātad man ir jāpārkrāso viens spārns un kapots... mosh viss aut. Kur kā un pa cik?

 
Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Cyrex rakstīja: Tātad man ir jāpārkrāso viens spārns un kapots... mosh viss aut. Kur kā un pa cik?

varu izìrèt puteklju sûcéju "Pakema" ar visu pistoli.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pie genkas ar rullīti 10Ls detaļa

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

A bampers nebūs jākrāso?

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Pagalmā, ar rullīti, krāsas izmaksas (ar 1/2 litra vajadzētu pietikt spārnam un kapotam), ja kāds cits dara, tad dārgāk.

Ja nopietni, pilna reklāma ar visādiem krāsotājiem pa dažādām cenām. Ja atradīsi Rīgā 50Ls pa detaļu ar apmierinošu kvalitāti, var uzskatīt ka būs pa lēto. Viss atkarīgs no steidzamības un maksātspējas.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Visu auto daudz maz kvalitatīvi izmaksās ap 800 un uz augšu Ls, ja pats izjauc auto + krāsotājs ir paziņa. CItādi visas cenas sāķsies no kāda 1kLs.

Piekrāsot kvalitatīvi - ir dažas vietas kur to var, pat līdz līmenim ka neredz atšķirību. Sev to darīju Amservā ( jo man TOYO) + arī biju dzirdējis labas atsauksmes par meistariem. Tiesa tā kā auto ir 10 g vecs, tad ar pirmo piegājienu netrāpīja ar krāsas jaukšanu durvju apakšdaļas piekºāsošanai (stāvvietu labo "kaimiņu" skrāpējumi), nācās pārkrāsot, bet tas saprotams man tikai pēcāk tapa zināms, jo paši bija pamanījušī un vēlreiz pāºkrāsoja līdz nebija manāmas atšķirības (cenu pilnīgi neietekmēja)

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Pēc klientu atsauksmēm un pieredzes varu ieteikt V4 motors.

Bet tad jāiet caur mani jo citādi var arī ne tik labi nostrādāt.

Cena viduvēja, bet kvalitāte tāda, ka pat garantijas auto droši sūtu pie viņiem un izplatītāji vēl ne reizi neko nav teikuši.

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

150-180Ls detala laba kvalitate

80-150Ls bisku labaka neka pats ar baloninju.

Pec paris nedeljam ieliksu garaza normalu ventilaciju, tad varam sarunat pa kadiem 60Ls ciesami nokrasot, Riga.

Ar iwata pistoli un dupont krasam.

Vienkarsi pasam visa masina japarkraso attiecigi pie vienas nemsanas.

Par krasosanu zem 1kls Riga parasts mirstigais var aizmirst!

Cenas no 1,2 lidz 3kLs

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

richi rakstīja:

Par krasosanu zem 1kls Riga parasts mirstigais var aizmirst!

Cenas no 1,2 lidz 3kLs

Un tas par pliku krāsošanu, jeb sagatavošana krāsošanai arī ? Kas tādu muļķību var atļauties?

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja:

richi rakstīja:

Par krasosanu zem 1kls Riga parasts mirstigais var aizmirst!

Cenas no 1,2 lidz 3kLs

Un tas par pliku krāsošanu, jeb sagatavošana krāsošanai arī ? Kas tādu muļķību var atļauties?

tipa ja mat'esana ir tas ko sauc par sagatavo'sanu tad 1k

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Cyrex rakstīja: Tātad man ir jāpārkrāso viens spārns un kapots... mosh viss aut. Kur kā un pa cik?

Labi krāso Uldis 29276153, atrodas Berģos, aiz Depo.

Man Volvo S60 spārns, durvis, spogulis ap 150 Ls. Krāso tiešam labi un ātri. 2 dienas. Viņam ir viss aprīkojums. Reomendēju

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja:

Cyrex rakstīja: Tātad man ir jāpārkrāso viens spārns un kapots... mosh viss aut. Kur kā un pa cik?

Labi krāso Uldis 29276153, atrodas Berģos, aiz Depo.

Man Volvo S60 spārns, durvis, spogulis ap 150 Ls. Krāso tiešam labi un ātri. 2 dienas. Viņam ir viss aprīkojums. Reomendēju

Krāsošana notiek kamerā vai kur citur? Ar kādām krāsām strādā?

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Imka rakstīja:

bobcat rakstīja:

Cyrex rakstīja: Tātad man ir jāpārkrāso viens spārns un kapots... mosh viss aut. Kur kā un pa cik?

Labi krāso Uldis 29276153, atrodas Berģos, aiz Depo.

Man Volvo S60 spārns, durvis, spogulis ap 150 Ls. Krāso tiešam labi un ātri. 2 dienas. Viņam ir viss aprīkojums. Reomendēju

Krāsošana notiek kamerā vai kur citur? Ar kādām krāsām strādā?

Krāso speciāli pārbūvētā telpā ar ventilāciju, tad ar lampu žāvēšanu, strādā ar jaunajām uz ūdens bāzes krāsām, laikam tā tās saucās. Piezvani pac

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Šo to piekrāsot var arī tā www.autokrasas.lv/...

Rolands85 Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Jā, jā šo lapu jau izmantoju. Nokrāsoju aizmugurējo vāku autiņam. Sanāca +/- OK. Bet ir viens bet. Krāsa salīdzinoši nenoturīga (Metālika + laka)

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti