menti un dziesmusvētki

opelis Reģ.: 03.10.2005

Patīk man mūsu milicijas attieksme pret Dziesmusvētku dalībniekiem...Piektdien no rīta puses braucu pa Skaistkalnes ceļu Rīgas virzienā, steidzos, jo kavējam, divpadsmitos jābūt Mežaparkā uz mēģinājumu. Kāvējam tāpēc, ka bābas navar iztaisīties...Aiz Vecumniekiem no meža parādās strīpains hiundai purns, izlec ārā un uz ceļa izskrien milicis ar radaru, manu atlikušo ātrumu nofēno un mani aptur. Paņem papīrus un uz manu tekstu, ka uz mēģinājumu steidzamies (pilns busiņš ar tautu meitām) atbild, ka par svētkiem esam zinājuši jau vismaz četrus gadus atpakaļ, vārdu sakot viņš mūsu dēļ pat čuru norāva... Principiāli vismaz pusstundu lēnām rakstīja protokolu..20Ls (118 kmh tomēr paspēja safēnot) un nokavēts mēģinājums...

Otrā epizode . Piektdien braucam uz ģenerālmēģinājumu estrādē, jau Ganību dambī ir štau pēc pusstundas minimālas kustības sāku kustību pa pretējo joslu , tieku līdz Tvaika ielai un pa to līdz Ezera ielas pārbrauktuvei, kur uz sliedēm stāv ešelons ar mucām . Pārbrauktuvē ir vairāki autobusi ar dalībniekiem, kuri lienot zem vagoniem tiek pāri dzelzceļam un atlikušos km noiet kājām pilnos tautu tērpos +24 grādos... Pēc apm stundas braucu viens pats centra virzienā pa Viestura prosp. Pirms krusta ar Tilta ielu apdzenu satiksmes autobusu, ieņemu labo joslu aiz kāda dalībnieku autobusa, ar acs kaktiņu piefiksēju, ka deg pilns zaļais signāls, redzu arī milici ar fotokameru pie luksofora. Uzbraucot uz Tilta ielas mani aptur cits milicis un liek nobraukt uz laukuma . Izrādās, ka krustojumu esmu šķērsojis, neņemot vērā luksofora papildsekciju ar bultiņu , uz manu paskaidrojumu , ka mijkrēslī to var nepamanīt, milicis saka, ka pārkāpums esot tāpat... Uz manu aizrādījumu, labāk būtu satiksmi regulējuši, štopors Mežaparka virzienā vēl joprojām nav beidzies atbilde lauzītā latv val. bija "Gaidiet mašina". Jā, lauķu ķeršanas pasākumā piedalījās četras ekipāžas un daudzi dziedādāji uz mēģinājumu tā arī netika... mūsu milicija mūs sargā.,.

 
1 2 3
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

EDZS rakstīja: Godīgi sakot TG/AM

Pārkāpi- esi vīrs un atbildi par to, nevis meklē te "otmazkas" :/

soglasen...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

nakujators rakstīja:

Yetti rakstīja:

nakujators rakstīja: Vai kāds dziesmu svētkos redzēja Deksteru

jā...

izskatījās ar dzīvi apmierināts...

un Sieviete smuka viņam bija...

Vai tai sievietei bija kādas atsķīrības no Urša

a kas tev par dalju

gailis laikam...

hvz... jaaprasa pasham

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

nakujators rakstīja:

Yetti rakstīja:

nakujators rakstīja: Vai kāds dziesmu svētkos redzēja Deksteru

jā...

izskatījās ar dzīvi apmierināts...

un Sieviete smuka viņam bija...

Vai tai sievietei bija kādas atsķīrības no Urša

a kas tev par dalju

gailis laikam...

kas nu kam tuvāks...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Yetti rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

nakujators rakstīja:

Yetti rakstīja:

nakujators rakstīja: Vai kāds dziesmu svētkos redzēja Deksteru

jā...

izskatījās ar dzīvi apmierināts...

un Sieviete smuka viņam bija...

Vai tai sievietei bija kādas atsķīrības no Urša

a kas tev par dalju

gailis laikam...

hvz... jaaprasa pasham

deksteram vai nakujatoram?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nu jaa... tagad dilemma... laikam jau abiem

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:

kas nu kam tuvāks...

pac uzprasījies...

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Kas jūs pediņi nevarat dušā runāt?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja: Kas jūs pediņi nevarat dušā runāt?

varam... kā tev iet?

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

esi uzmanīgāks, kad citē kaku stumdītāj!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja: esi uzmanīgāks, kad citē kaku stumdītāj!

ok, kad citēšu kaku stumdītāju, būšu uzmanīgs...

točno, gailis...

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

labi PN tirliņ

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Tu pārkāp CSN un Tevi par to soda - tas ir CP uzdevums! Laikam Tev šķiet sīkums vālēt virs 120 ar cilvēkiem busiņā un neredzēt luksofora signālus, bet tie ir rupji pārkāpumi, par ko Tev ir jāsaņem sods.

Tas, ka Tu piedalies Dziesmu un deju svētkos, kas ir svēts, nedod Tev tiesības apdraudēt citus satiksmes dalībniekus, kuri nevēlas papildināt bojā gājušo sarakstu svētku laikā.

+1 Ceļu policijas darbiniekiem. Par ātrumu vaino sievietes. Par luksoforu - nopērc saulesbrilles.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja: Tu pārkāp CSN un Tevi par to soda - tas ir CP uzdevums! Laikam Tev šķiet sīkums vālēt virs 120 ar cilvēkiem busiņā un neredzēt luksofora signālus, bet tie ir rupji pārkāpumi, par ko Tev ir jāsaņem sods.

Tas, ka Tu piedalies Dziesmu un deju svētkos, kas ir svēts, nedod Tev tiesības apdraudēt citus satiksmes dalībniekus, kuri nevēlas papildināt bojā gājušo sarakstu svētku laikā.

+1 Ceļu policijas darbiniekiem. Par ātrumu vaino sievietes. Par luksoforu - nopērc saulesbrilles.

nepiekrītu... viņam jānopērk brilles... vienkārši - brilles...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

opelis rakstīja: Patīk man mūsu milicijas attieksme pret Dziesmusvētku dalībniekiem...

Aiz Vecumniekiem no meža parādās strīpains hiundai purns, izlec ārā un uz ceļa izskrien milicis ar radaru, manu atlikušo ātrumu nofēno un mani aptur....

Principiāli vismaz pusstundu lēnām rakstīja protokolu..20Ls (118 kmh tomēr paspēja safēnot) un nokavēts mēģinājums...

Otrā epizode.

pēc pusstundas minimālas kustības sāku kustību pa pretējo joslu...

Pēc apm stundas braucu viens pats centra virzienā pa Viestura prosp.

ar acs kaktiņu piefiksēju, ka deg pilns zaļais signāls

mijkrēslī to var nepamanīt...

Jā, lauķu ķeršanas pasākumā piedalījās četras ekipāžas un daudzi dziedādāji uz mēģinājumu tā arī netika... mūsu milicija mūs sargā.,.

Vecīt, tavi teksti vienkārši smird. Man pofig ka tu apdraud sevi, busists nedataisītais, vai kas tut tur esi, bet tu ar savu attieksmi pret CSN un drošību apdraudi arī mani, manu ģimeni, citus satiksmes dalībniekus, tai skaitā tevis pieminētās BĀBAS (tavas radinices???) kuras tu vedi uz mēģinājumu. Lubraks tu esi, ne autovadītājs.

Un par lauķiem tu arī pareizi piefiksēji , labi vien ir ka poliči drāza tādus lauķus kā tu, kas uz ceļa ir bīstamāki par pirmā kursa blondīni, kura tikko ieguva vadītāja tiesības.

Viss.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Pats arī piedalījos dziesmu svētkos un varu ar 100% pārliecību apgalvot, ka pārgalvīgi traukties vienkārši uz dziesmusvētku mēģinājumu ir pilnīgi bezjēdzīga rīcība. Mēģinājumos faktiski notiek t.s. brīvais apmeklējums (arī es grēkoju, atzīšos), līdz ar to fakts, ka kāds busiņš ar dažām "bābām" mēģī ierodas 20 minūtes vēlāk, no citu puses vispār paliek nepamanīts. Ja nu vienīgi kavētāji jūras vainīgi orgkomitejas priekšā un nespēj sadzīvot ar šo sāpi

Par otro gadījumu.

Dziesmu (un deju arī) svētku norisinās ik pa pieciem gadiem. Katru reizi ir jārēķinās, ka uz esrādi jābrauc visamz stundu ātrāk nekā parasti un tāpat arī pēc koncerta jārēķinās ar milzīgiem satiksmes sastrēgumiem. Pie tam tajos priekšroku CP regulētāji dod tieši lielajiem autobusiem nevis škatītājiem vai dalībniekiem, t.sk. dažām "bābām" busiņā.

Es ar eventuāliem sastrēgumiem vienmēr rēķinos iepriekš, tāpēc izmantoju , kā jau te daži minēja, Ezera ielas priekšrocības. Ierodoties laicīgi (ap 20.00, jo koncīm bija jāsākas 21.00) uz Jūras ielas vēl bija pietiekoši daudz bºivu vietu, kur novietot savu auto. Kad beidzās koncis, nekādos satsrēgumos nenācās stāvēt. Lielākie cietēji bija pa Viestura prospektu braucošie.

Sods aboslūti pelnīts, it sevišķi runājot par braukšanu ar ātrumu 118 km/h.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: priekšroka tam, kas brauc taisni vai griežas pa labi.

Kas tie par jaunatklājumiem

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Sods aboslūti pelnīts, it sevišķi runājot par braukšanu ar ātrumu 118 km/h.

noteikti nometa no ~130 un vēl činkst kā tāda BĀBA ka slikatais onkulis poliča formā šamo abižoja

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nifigaa nisaprotu, kaa no Ganiibu dambja, braucot pa ezera ielu var nokljuut liidz mezaparka estraadei... nauhj tas vispaar ir vajadziigs

praktiski mo dajebkuras puses elementaaraakais marsruts ir Tallinas šos., Pleskavas šos, Salaspils apvedcelsh, Jaunciema gatve....

Mangaļos apmetam rinkjii, baabas izseedinaam pie benziintanka, lai tos pusotrus kilometrus novico kaajaam ...elementaaraak buut nevar...neesi peec dziesmusveetkiem te regjistreejies, buutu prasiijis, kaa sastreegumi apbraukt, es buutu pastaastiijis....kaa ir dziesmu svetki, kapu sveetki vai citaadi sveetki, kur visiem jaabrauc ar masiinu, tad panjem karti rokaa un pastudee...

un par sarkandaugavas paarbrauktuvi virzienaa uz centru-jaa, tur papildsekcija pa labi virzienaa uz centru reizeem nedeg, bet nedeg gaajeeju paarejas deelj...es tur katru dienu braucu, taapeec varu ar pilnu atbildiibas sajuutu pateikt, ka to luksi var visgaisaakajaa dienaa labi redzeet.

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Puika atnāca paraudāties uz pleca, a jūs viņu šitā izbarat!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: nifigaa nisaprotu, kaa no Ganiibu dambja, braucot pa ezera ielu var nokljuut liidz mezaparka estraadei... nauhj tas vispaar ir vajadziigs

Ezera iela krustojas ar tādu mazu ieliņu kā Jūras iela (tieši tur atrodas CIDO rūpnīca).

Attiecīgi Jūras iela ir tieši pretī vienai no ejām uz Mežaparka estrādi (tā kas iet gar veikalu MEGO laikam (īsti neatceros).

Ja pāriet pāri sliedēm un tad paºi Viestura prospektam (gājēju luksofors), tad iziet tieši pie šī veikala un tad, ejot tikai taisni uz priekšu, pēc kāda pusotra kilometra nonāk tīeši pie estrādes (piekam tieši pie pašas estrādes nevis pie sēdvietām). Iešanas ziņā šis maršuts ir daudz vieglāk pieveicams un nav jādomā arī par sastrēgumiem.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

es tacu arii piedaavaaju iziet uz to pasu eju....

tikai braukt pa jaunciema gatvi, kuraa nav nevienas paarbrauktuves vai daudz maz veeraa njemama krustojuma...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Un kāda iksa pēc man, braucot no Olaines, būtu jāizmanto Jaunciema gatve???

Tavai zināšanai gan Duntes iela, gan arī Ganību dambis bija pārpilns ar dalībnieku autobusiem, kas vēlējās nogriesties uz sarkandaugavas pārbrauktuves pusi. Kādēļ man stāvēt kilometru garā rindā, lai pēc tam nokļūtu uz Jaunciema gatvi nevis bez sastrēgumiem pa kreiso joslu nokļūt uz Tvaika ielas un tad mierīgi turpināt ceļu līdz Jūras ielai?

Nosauc kaut vienu iemeslu!

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Ezera iela krustojas ar tādu mazu ieliņu kā Jūras iela

Kāda Jūras iela?? Ostas iela tā ir.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

p.s autors ir riktīgs mu*aks.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

nomiks rakstīja:

Ezera iela krustojas ar tādu mazu ieliņu kā Jūras iela

Kāda Jūras iela?? Ostas iela tā ir.

Ui, pļins, Ostas. Pareizi. OSTAS IELA!!!

Ko man tā Jūras iela prātā visu laiku turas...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti