menti un dziesmusvētki

opelis Reģ.: 03.10.2005

Patīk man mūsu milicijas attieksme pret Dziesmusvētku dalībniekiem...Piektdien no rīta puses braucu pa Skaistkalnes ceļu Rīgas virzienā, steidzos, jo kavējam, divpadsmitos jābūt Mežaparkā uz mēģinājumu. Kāvējam tāpēc, ka bābas navar iztaisīties...Aiz Vecumniekiem no meža parādās strīpains hiundai purns, izlec ārā un uz ceļa izskrien milicis ar radaru, manu atlikušo ātrumu nofēno un mani aptur. Paņem papīrus un uz manu tekstu, ka uz mēģinājumu steidzamies (pilns busiņš ar tautu meitām) atbild, ka par svētkiem esam zinājuši jau vismaz četrus gadus atpakaļ, vārdu sakot viņš mūsu dēļ pat čuru norāva... Principiāli vismaz pusstundu lēnām rakstīja protokolu..20Ls (118 kmh tomēr paspēja safēnot) un nokavēts mēģinājums...

Otrā epizode . Piektdien braucam uz ģenerālmēģinājumu estrādē, jau Ganību dambī ir štau pēc pusstundas minimālas kustības sāku kustību pa pretējo joslu , tieku līdz Tvaika ielai un pa to līdz Ezera ielas pārbrauktuvei, kur uz sliedēm stāv ešelons ar mucām . Pārbrauktuvē ir vairāki autobusi ar dalībniekiem, kuri lienot zem vagoniem tiek pāri dzelzceļam un atlikušos km noiet kājām pilnos tautu tērpos +24 grādos... Pēc apm stundas braucu viens pats centra virzienā pa Viestura prosp. Pirms krusta ar Tilta ielu apdzenu satiksmes autobusu, ieņemu labo joslu aiz kāda dalībnieku autobusa, ar acs kaktiņu piefiksēju, ka deg pilns zaļais signāls, redzu arī milici ar fotokameru pie luksofora. Uzbraucot uz Tilta ielas mani aptur cits milicis un liek nobraukt uz laukuma . Izrādās, ka krustojumu esmu šķērsojis, neņemot vērā luksofora papildsekciju ar bultiņu , uz manu paskaidrojumu , ka mijkrēslī to var nepamanīt, milicis saka, ka pārkāpums esot tāpat... Uz manu aizrādījumu, labāk būtu satiksmi regulējuši, štopors Mežaparka virzienā vēl joprojām nav beidzies atbilde lauzītā latv val. bija "Gaidiet mašina". Jā, lauķu ķeršanas pasākumā piedalījās četras ekipāžas un daudzi dziedādāji uz mēģinājumu tā arī netika... mūsu milicija mūs sargā.,.

 
1 2 3
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Un kāda iksa pēc man, braucot no Olaines, būtu jāizmanto Jaunciema gatve???

Tavai zināšanai gan Duntes iela, gan arī Ganību dambis bija pārpilns ar dalībnieku autobusiem, kas vēlējās nogriesties uz sarkandaugavas pārbrauktuves pusi. Kādēļ man stāvēt kilometru garā rindā, lai pēc tam nokļūtu uz Jaunciema gatvi nevis bez sastrēgumiem pa kreiso joslu nokļūt uz Tvaika ielas un tad mierīgi turpināt ceļu līdz Jūras ielai?

Nosauc kaut vienu iemeslu!

gaaja runa vairaak par opeli...

tas ka pilns ganiibu dambis, tas taapat bija zinaams...mizo pa apvedceļu, sanaak 20 km vairaak, toties praktiski bez staaveeshanas (ja uz HES nav korkjis)

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

mizo pa apvedceļu, sanaak 20 km vairaak, toties praktiski bez staaveeshanas (ja uz HES nav korkjis)

Man gan šķiet, ka tur saripos vairāk kā 20 km un laika ieguvuma nav nekāda. No Olaines līdz minētajai Ostas ielai tiku kādās 40-45 minūtēs, vairāk vai mazāk ievērojot CSN prasības!

A uz apvedceļa gan ceļš draņķīgs (posmā no Jelgavas nobrauktuves līdz Ķekavas aplim), gan pilns HES, gan luksofors pie Juglas 3, gan intensīvāka satiksme. Nu tā apmēram.

No kāda citas Rīgas (pierīgas) nostūra piekrītu, ka tavs variants varētu būt diezgan piemērots.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

zini- ja buutu lijis lietus, korkji butu x 10....

nezinu kaapeec, bet riidzinieki maak braukt tikai pa sausu, saulainu un siltu laiku

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Konkrēti 6dien lietus nelija, bet viss bija milzīgās peļķēs. Beidzot izjutu SUV klases auto priekšrocības.

p.s. labi, ka vairs neesmu rīdzinieks

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

No kura laika tava gonda ir SUV?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

marrutkis rakstīja: No kura laika tava gonda ir SUV?

No 2008.gada 12.maija, kad tika iegādāts Honda CR-V.

p.s. nebiju nomainījis parakstu zem sava nika.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Uggga rakstīja: priekšroka tam, kas brauc taisni vai griežas pa labi.

Kas tie par jaunatklājumiem

Laikam neskaidri izteicos - priekšroka tiem, kas brauc taisni vai griežas pa labi attiecībā pret tiem, kas brauc pretēja virziena un griežas pa kreisi.

Tb situācija, ka lauķis busā griezās pa kreisi, ignorējot pretimbraucošos, kas griezās pa labi.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Man atkal kkas par dziesmusveetkiniekiem sakaams Tiesa gan par vienu. Nezinu kuriozs vai kaa lai nosauc to. Iet paar tiltu dziesmusveetkinieki savos tautiskajos paltrakos no galvas liidz kaajaam, es tuuliit buushu pabraucis tam tiltam apakshaa, kad viens no dziesmusveetniekiem laizh virsuu slaidu spljaavienu no tilta un staraa reec par savu "izpildiijumu" Mlje zhokli taadam deformeet, lai ne nospljauties ne padziedaat Tautietis ibio...

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

marrutkis rakstīja: No kura laika tava gonda ir SUV?

No 2008.gada 12.maija, kad tika iegādāts Honda CR-V.

p.s. nebiju nomainījis parakstu zem sava nika.

Tas nav nekāds SUV!

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Ķīniešu bezpiedziņas gazelis tas ir!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt
marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

merivai uzliek hummera atsperes un arī sanāk baigais SUV

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Konkrēti 6dien lietus nelija, bet viss bija milzīgās peļķēs. Beidzot izjutu SUV klases auto priekšrocības.

p.s. labi, ka vairs neesmu rīdzinieks

Sestdien nelija

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Liekas, ka "nomiks" vēl Jānu zāli pīpē, ta Jūras iela, to sestdien Rīgā lietus nelija

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: Liekas, ka "nomiks" vēl Jānu zāli pīpē, ta Jūras iela, to sestdien Rīgā lietus nelija

Viņš joprojām nespēj atjēgties no sava pirmā papardes zieda!

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Uggga rakstīja: priekšroka tam, kas brauc taisni vai griežas pa labi.

Kas tie par jaunatklājumiem

Laikam neskaidri izteicos - priekšroka tiem, kas brauc taisni vai griežas pa labi attiecībā pret tiem, kas brauc pretēja virziena un griežas pa kreisi.

Tb situācija, ka lauķis busā griezās pa kreisi, ignorējot pretimbraucošos, kas griezās pa labi.

OK.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Sestdien Rīgā stipri lija ap plkst.16.00, bet vakarā, kad braucu uz Mežaparku (pēc 19.00), kā arī turpmāk visu vakaru un nakti lietus vairs nelija, bet peļķes bija palikušas.

Runa bija par pašu braukšanu nevis laika apstākļiem kopumā!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Sestdien ...

Tu tokš it kā ne pirmo gadu šeit...

ja katram morim taisnosies, nespēsi klaviatūras mainīt...

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

opelis rakstīja: Patīk man mūsu milicijas attieksme pret Dziesmusvētku dalībniekiem...

Nu ka norāvās par čīkstēšanu!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

saf rakstīja:

opelis rakstīja: Patīk man mūsu milicijas attieksme pret Dziesmusvētku dalībniekiem...

Nu ka norāvās par čīkstēšanu!

pa polnoj programme

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

āksts... piedalīšanās Dziesmu svētkos nenozīmē, ka tāpēc var lidot pa šoseju un līst citiem garām krustojumā

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

R99 rakstīja: āksts... piedalīšanās Dziesmu svētkos nenozīmē, ka tāpēc var lidot pa šoseju un līst citiem garām krustojumā

+1

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti