CP=\"izcili šoferi\"

Dugass Reģ.: 10.05.2003

Biezji braukaaju garaam CP baazei, kas aiz Brasas tilta Mezjparka virzienaa. Tur ir reguleejams luksofors iipashi CP vajadziibaam.

Aarkaartiigi uzjautrinoshi ir skatiities kaa, piemeram 7dienu riitos ap septinjiem astonjiem, kad uz ielas mineetaa luksofora rajonaa esmu es un labaakajaa gadiijumaa veel viens auto, shamais tiek uzlikts uz sarkano, lai pa vaartiem aaraa braucoshais CP vadiitaajs vareetu netrauceeti nogriezties PA LABI uz Mezjparka pusi!

Shaadu paraadiibu noveeroju tur regulaari. Pie kam iipashi tad, kad uz ielas nav gandriiz neviena auto. Un vienmeer shie izgriezjas pa labi!

Tas laikam ir makten biistams manevrs tukshaas ielaas! Bez iipasha luksofora pat nedriikst meegjinaat baazt degunu aaraa!

 
1 2
seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

tur po ljubomu verot vaļa vārtus ieslēdzas sarkanais signāls. arī 7dienās, kad uz ielas esi tikai tu

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

TG/AM

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

taads pats luksofors ir uz duntes ielas aatrajiem..nesmu veel redzeejis , ka shie izbrauktu aaraa pie sarkanaa, pofig kaads pagrieziens, laikam tieshaam kaada saistiiba ar vaartu atveershanu.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: TG/AM

nu nesanaaca cilveekam

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Tiešām TG/AM...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

traģēdija

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

tur ir rakstiits ka zigulists....

tas ir veel trakaak...lai peec tam atkal uznjemtu iesaakto aatrumu pus riigai vajadzees cauri izbraukt...

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Nopeerc sarkanu masinu varesi braukt pa sarkano

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

vispaar man ir voyaageris! ja kas.

un es ne par ko necepos. viekaarshi liekas smiekligi, ka cilveeki nav speejiigi uz tukshas ielas izgriezties pa labi, nepaarliekot luksoforu uz sarkano!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Man savukārt smieklīgi liekas, ka tu šitādus topikus cep

TG/AM

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tas viss ir sīkums pirms nedēļas redzēju labus ātros - ko tas šôferīc pīpē nezinu, bet nu kaut kas baigi labais - jumtiņs jūtami bija "aizbraucis". Braucām ar senci (katrs ar savu auto) pāri Vantiniekam no centra uz Pārdaugavu, otrā iela aiz Slokas labjā pusē stāv ātrāis ar migalkām. Priekšā 3 auto nometuši pa mēmajiem stāv 2 joslās uz Kalnciemenes ( liekas tā to Valdemārenes turpinājumu pār Vantinieku sauc), es ar piebraucu astē un apstājos, pa pretējo joslu nevienas mašīnas un ceļš no tā MB busa labi pārskatāms, un tad sākās cirks. Ātrais pagriež pa labi, lien mums visiem pa labi garām pa trotuāru "pret spalvu", izvairoties no ceļazīmēm. Pēc apmēram 100 metriem man sekoja sencis ar savu auto un tur vēļ kāds bariņš auto tādā lielākā čupā, tipa tas ātrais šiem priekšā nobrauc no trotuāra un ripina pretī purnā, tad sabremzējas, padomā un beidzot ievelkas savā virziena joslā un aizbrauc uz Slokas ielas krustu. Tālāk nezinu - neredzēju.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Dugass rakstīja:

vispaar man ir voyaageris! ja kas.

un es ne par ko necepos. viekaarshi liekas smiekligi, ka cilveeki nav speejiigi uz tukshas ielas izgriezties pa labi, nepaarliekot luksoforu uz sarkano!

tups tu esi. kamēr tev ir zaļais viņam ir sarkanais. iedomājos tavu kviecienu ja šis pie sarkanā aizbrauks

GangBoy Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Par topika tēmu - kā jau minēja, iespējams, ka ir tāpat kā Duntes ielā. Duntes ielā savukārt sistēma ir tāda, ka ~10 m pirms bomja ir uzstādīts sensors, kas reaģē uz metālu, līdz ar to tiklīdz nobrauc garām mašīna, tā vārti automātiski verās vaļā un lejā pārslēdzās luksofors. Savulaik kolēģis tur vienreiz brauca ar riteni, un arī uz šo noreaģēja sensors, pacēlās bomis, uz Duntes ielas iedegās sarkanais, trolejbuss smuki apstājās, un šis cēli pie zaļā izbrauca uz Duntes ielu Kopš tās reizes viņš tam metāla detektoram velosipēdu nes garām no otras puses

Edzjuss Reģ.: 02.04.2004
0 0 Atbildēt

šis nu gan ir kārtējais jocīgais topiks

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Dugass rakstīja:

vispaar man ir voyaageris! ja kas.

un es ne par ko necepos. viekaarshi liekas smiekligi, ka cilveeki nav speejiigi uz tukshas ielas izgriezties pa labi, nepaarliekot luksoforu uz sarkano!

tups tu esi. kamēr tev ir zaļais viņam ir sarkanais. iedomājos tavu kviecienu ja šis pie sarkanā aizbrauks

Muļķības - neiespējami! Tur vienmēr mentiem deg zaļā papilsekcija!

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

vot i mal domaat, ka mentiem tur deg zaljais. vismaz pa labi tochna.

nepatiik topiks, nelasi un neviens tev te neliek izteikt savu nepatiku.

man arii ljoti daudzi topiki shkjiet tizli, bet es tur neeju un nesmirdu! es uzcepu pats savu un smirdu te!

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Dugass rakstīja: Biezji braukaaju garaam CP baazei, kas aiz Brasas tilta Mezjparka virzienaa. Tur ir reguleejams luksofors iipashi CP vajadziibaam.

Aarkaartiigi uzjautrinoshi ir skatiities kaa, piemeram 7dienu riitos ap septinjiem astonjiem, kad uz ielas mineetaa luksofora rajonaa esmu es un labaakajaa gadiijumaa veel viens auto, shamais tiek uzlikts uz sarkano, lai pa vaartiem aaraa braucoshais CP vadiitaajs vareetu netrauceeti nogriezties PA LABI uz Mezjparka pusi!

Shaadu paraadiibu noveeroju tur regulaari. Pie kam iipashi tad, kad uz ielas nav gandriiz neviena auto. Un vienmeer shie izgriezjas pa labi!

Tas laikam ir makten biistams manevrs tukshaas ielaas! Bez iipasha luksofora pat nedriikst meegjinaat baazt degunu aaraa!

A tev nešķiet smieklīgi, ka 7dienas rītā arī Brīvības un Pērnavas, Valdemāra un Elizabetes,Slokas un Lielirbes, kā arī visos pārējos Rīgas krustos slēdzās luksiņi?

Neviens tacu nav tizls... varētu tāpat izgriezties.

Autors pilnīgs lauznis.

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

Man prieks, ka tu neesi lauznis un speeji atrast atshkjiriibu starp vietu, kur krustojas 5 joslas ar 5 joslaam un vietu, kur izbrauc no blakusteritorijas!

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Dugass rakstīja:

Man prieks, ka tu neesi lauznis un speeji atrast atshkjiriibu starp vietu, kur krustojas 5 joslas ar 5 joslaam un vietu, kur izbrauc no blakusteritorijas!

Nu kas tev nav skaidrs.

Tā ir vieta, kur izbrauc operatīvais transports un luksiņš tur slēdzas automātiski līdz ko atveras vārti.

Tas tamdēļ, lai mūsu poličiem nebūtu jagaida uz tādiem tirliņiem kā tu, kas pēc tam gaudo: Vāāāi, cik ilgi tā policija nebrauc!

Tajā teritorijā tusē aºī konvojs un ja notiek exstrēms cietumā, viņiem nav laika gaidīt kamēr tu pavilksies garām.

Tikpat labi kadā 7dienas rītā, kāda "banda" ašpadsmit aparātu sastāvā varētu vilkties garām un tad gan tam puļicajam nāktos gaidīt.

Esi vien iecietīgs un mēģini pieņemt to, ka policists ir svarīgāks par tevi.!

Koroč PN losi!

EDZS Reģ.: 03.05.2004
0 0 Atbildēt

TG/AM

Nav saprotams topika jēga.. ko autors gribēja pateikt, kādu problēmu uzsvērt?

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

nu gan neattapiiga un kashkjiiga tauta.

ar topika teemu gribeeju uzsveert, ka ir vadiitaaju dalja, autovadiitaaju dalja, kurai, lai izgrieztos uz tukshas ielas pa labi, ir nepiecieshams paarlikt luksoforu uz sarkano citiem!

mani tas nesatrauc, es par to necepos, nejuutos nekaadi apdaliits vai apvainots vai apbizjhots vai vai vai...., vienkaarshi iesmeeju par teemu.

P.S. Lai izgrieztos pa labi, tur ir muuzjiigi zaljaa papildsekcija. Tas noziimee, ka luksofors automaatiski nepaarsleedzas, jo preteejaa gadiijumaa neviens nebuutu puuleejies taisit zaljo papildsekciju. Taatad tas luksofors tiek manuaali paarsleegts!

Beidziet iespringt! Nevar uz dziivi un citiem skatiities tik nopietni un cepeliigi!

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Dugass rakstīja: vot i mal domaat, ka mentiem tur deg zaljais. vismaz pa labi tochna.

mentiem deg zilais..

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Dugass rakstīja:

Beidziet iespringt! Nevar uz dziivi un citiem skatiities tik nopietni un cepeliigi!

kurš te būtu iesprindzis?

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

skjiet vieglaak buutu nosaukt tos, kas te nav iespringushi.

virago Reģ.: 29.03.2008
0 0 Atbildēt

Ne par šoferiem iet runa bet par mūsu pašu pilsētas saimniekiem...

Visu cauru nakti strādā lukofori kaut kustības nekādas - bet i jāstājas pie katra sarkanā un jānoskatās kā nevins tā arī neizbrauc no mazākās nozīmes ielām. Regulāri novērojumi.

Un tai pašā Jūrmalā - pēc 23 naktī luksofori pāriet dzelteni mirgojošajā režīmā. Amerikā ievēroju ka kopā ar mirgojošo dzelteno mirgo arī sarkanais - tātad obligāti jāapstājas pirs pārbrauc krustojumu.

Vēl kādas pieredzes apmaiņas vizītes ir vajadzīgas jebšu - ar galvu padomāt pilsētas "tēviem".

Cik saprotu - naftas darboņi maksā "tēviem" nodevas - jo ja vairāk stāv,biežķ bremzējas un uzsāk,stāv sastrēgumos - dārgais benzīns deg un deg - no mūsu kabatām,protams. Izdevīgi,ne?

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti