Jauna Honda CRV gaidīšana

GaraisA2 Reģ.: 04.06.2002

Ir kāds pasūtījis jaunu CRV un tagad gaida vairākus mēnešus, jo Bensonauto visu laiku kaut ko atrunājās, ka viņiem tur kaut kādas ķibeles.

Gribēju zināt cik ilgi jau gaidat to piegādi un ko Bensonsauto saka par to štelli, kas tur viņiem īsti noticies, ka nevar autiņu atgādāt

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt
nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: www.db.lv/...

Njā, tā neko džekiem reakcija....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Skaisti

Tas gadījumā nebija tas pusgrimušais pežo dīleris?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: www.db.lv/...

Izskatās, ka tas igauņu stilā - uzmest no iekšpuses.

Kādreiz strādāju LV-EE KU, no LV puses bija direktors, kurš ar visu sirdi un dvēseli plēsās par uzņēmumu, cīnījās par tā atpazīstamību nozarē utt. Kad aizgāju, manā vietā pieņēma špidrilu, ar kuras palīdzību, igauņi aizmuguriski sakārtoja papīrus, lai cilvēks būtu spiests pats aiziet.

GaraisA2 Reģ.: 04.06.2002
0 0 Atbildēt

Pie jaunā CRV esmu ticis, tagad pārdodu savu veco auto:

www.autonet.lv/...

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

GaraisA2 rakstīja: Pie jaunā CRV esmu ticis, tagad pārdodu savu veco auto:

www.autonet.lv/...

un kā galu galā tiki pie jaunā CRV? Vai tiešām jau caur jauno dīleri? Vai varbūt caur Bensonu tomēr...

GaraisA2 Reģ.: 04.06.2002
0 0 Atbildēt

Nopirku caur igauņiem, nedēļas laikā - piezvanīju, saskaņoju aprīkojumu, 2 dienas nauda kamēr pārskaitījās, 3 dienas kamēr viņi visus papīrus sagatavoja un mašīnu aprīkoju un gatavs, brauc ar jauno mašīnu

Pie tam vēl trāpīju, kad viņiem bija akcija, sanāca ar visu LV reģistrāciju par 1500LVL lētāk nekā tāds pats Latvijā.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Laipni lūgts CiRVistu pulciņā!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

cirvīši

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

GaraisA2 rakstīja: Nopirku caur igauņiem, nedēļas laikā - piezvanīju, saskaņoju aprīkojumu, 2 dienas nauda kamēr pārskaitījās, 3 dienas kamēr viņi visus papīrus sagatavoja un mašīnu aprīkoju un gatavs, brauc ar jauno mašīnu

Pie tam vēl trāpīju, kad viņiem bija akcija, sanāca ar visu LV reģistrāciju par 1500LVL lētāk nekā tāds pats Latvijā.

Nospīdēja ,ka bensonam krīze , savādāk jau kādu mēnesi būtu ripinājies ar 1500 Ls dārgāku autiņu.

Kā Tev būs ar TUV , ut t , vai uz firmu vai sevi ,...

GaraisA2 Reģ.: 04.06.2002
0 0 Atbildēt

Mašīna ir uz mani kā fizisku personu, Igaunijā viņu nopirku bez PVN, atbraucot uz Latviju pārskaitīju VIDam PVN un braucu uz CSDD reģistrēt, tagad auto normāli reģistrēts iekš LV

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Benzins, automāts, dīzelis ??

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Benzins, automāts, dīzelis ??

Gan benzīns, gan automāts, gan dīzelis un vēl gāze un manuālā kārba izmugurē sēdošiem

HRE Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

rudens68 rakstīja: Benzins, automāts, dīzelis ??

Gan benzīns, gan automāts, gan dīzelis un vēl gāze un manuālā kārba izmugurē sēdošiem

Un rocene pie beernu seedekliisha kaa arii AK-47 tiem kas gulj bagaazhas nodaliijumaa

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

HRE rakstīja:

Uggga rakstīja:

rudens68 rakstīja: Benzins, automāts, dīzelis ??

Gan benzīns, gan automāts, gan dīzelis un vēl gāze un manuālā kārba izmugurē sēdošiem

Un rocene pie beernu seedekliisha kaa arii AK-47 tiem kas gulj bagaazhas nodaliijumaa

Uzbūrām perfekta CRV ainiņu

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Baidos, ka Ford Kuga (starp citu, vizuāli ļoti pievilcīgs, tehniski - nav ne jausmas) būs jāgaida vēl stipri ilgāk kā CR-V.

Agrā rudenī biju Jelgavā izbraukt testa braucienu ar Ford-Kuga. Toreiz mans telefona numurs palika pie pārdevējiem, un šodien mani šie sazvanīja, piedāvājot pirkt Ford-Kugu ar baudāmu 2 litru turbodīzeļmotoru ar 7 tūkstošu latu atlaidi. Trakoti labs piedāvājums - nopirkt nelielu džipu ar taupīgu dīzeļmotoru par nedaudz vairāk kā 11 tūkstošiem latu, kas ir vidēja kompaktklases auto cena:

www.ford.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

fordam laikam galīgi tūdi.....

pa 6000 var dabūt fokusu

ja man būtu jāizvēlas fokuss vai dacija pa 6000 .... incanti ko es izvēlētos?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: fordam laikam galīgi tūdi.....

pa 6000 var dabūt fokusu

ja man būtu jāizvēlas fokuss vai dacija pa 6000 .... incanti ko es izvēlētos?

kanāriju salās biju noīrējis fikusu , izrādijās ar baudāmo 1,4 75zs dzinēju , svisķec ............

man tādu , ja nu par velti moš, bet par naudu gan nea

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

kugas pa 11kls

no coment , pat kiju iksdaji atslabst

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Ko tu tur dris, kāds džips?? Paskaties to cenu,āpsi...un to,ka tur rakstīts FWD.....džips viņam...

Nu un kas, ka priekšas piedziņa tikai? Izskatās toties agresīvi, un, aizbraucot uz Sakstagolu, var reāli nozīmēties.

1,4 litru benzīnnieks Focusam varētu būt paknaps, taču šāds universāls ar 1,6 litru 100 zirgspēku benzīna motoru Trend komplektācijā, kurā kondicionieris ir iekļauts, par 6900 latiem ir izcils piedāvājums:

www.ford.lv/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Ko tu tur dris, kāds džips?? Paskaties to cenu,āpsi...un to,ka tur rakstīts FWD.....džips viņam...

Nu un kas, ka priekšas piedziņa tikai? Izskatās toties agresīvi, un, aizbraucot uz Sakstagolu, var reāli nozīmēties.

1,4 litru benzīnnieks Focusam varētu būt paknaps, taču šāds universāls ar 1,6 litru 100 zirgspēku benzīna motoru Trend komplektācijā, kurā kondicionieris ir iekļauts, par 6900 latiem ir izcils piedāvājums:

www.ford.lv/...

Nekas, paies viens gads un agresīvais izskats sāks agresīvi rūsēt

P.S. Deksim +1

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

12.decembrī izbraucu ar atjaunināto Toyota-RAV4 ar 2 litru benzīna motoru un variatoru. Ļoti patika. Līdz gada beigām Toyotai-RAV4 ir 10% atlaide, tādējādi benzīnnieks ar variatoru nopērkams par nieka 16 tūkstošiem latu.

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Fans andelē toijotas???

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Centišos atbildēt pa punktiem:

1) neteicu, ka CR-V neiet. Ar tā piedāvāto jaudu es mierīgi varu veikt drošu apdzīšanas manevru, krustojumos varu mierīgi paspēkoties kā līdzīgs ar līdzīgu ar citiem auto;

2) strauja uzsākšana un paātrināšanās ir finansiāli neizdevīgs pasākums, kas nozīmē, ja nav kur steigties, tad parasti arī tiek braukts ekonomiskākā režīmā.

3) tas, ka tu ar savu MISKASTI kādam "iekabini" krustojumā, vēl nenozīmē, ka tas KĀDS vispār ar tevi taisās skrieties - vienkārši normāli uzsāk kustību, kamēr tu spied "pedal to metal";

4) KASKO nav na haļavu nevienam auto, arī ne vecam. Pie tam bieži vecam auto KASKO ir vēl pat dārgāks kā jaunam. Domāju, ka LVL 521,00 par KASKO bez pašriska ir ļoti normāla cena;

5) To, ka leilai ģimenei Honda piedāvā modeli FR-V, es zinu lieliski, tā kā pirms CR-V jaunu biju iegādājies tieši FR-V. Varu droši apgalvot, ka milzīga atškirība starp FR-V un CR-V nav jūtama. Ir lietas, ka labāk patika FR-V, ir kas CR-V. Šobrīd pat esam izdomājuši, ja ģimenē būs nepieciešamība pēc otra auto, tad reālākais kandidāts būtu tieši FR-V.

6) par to šujmašīnu zem haubes. Kā jau minēju, manam braukšanas stilam jauda ir pilnīgi pietiekama. Pieļauju, ka tik asam Liepājas nazim, par kādu tu sevi turi, šis auto nekad nebūs piemērots.

Tavai zināšanai vidējais degvielas (benzīna) patēriņš manam CR-V ir mazliet zem 9 l/100km, kas priekš šāda auto ir lielisks rādītājs.

7) tev savā uberauto Audi 80 nekad nebūs iespējams uzregulēt 21 grādu temperartūru un un baudīt to cauru gadu. Labākajā gadījumā izmantosi kondicionieri, kas neatstāj labu iespaidu uz pasažieru veselību. Tāpat tev nekad nesaprast, kā tas ir braukt naktī un caur stikla jumtu vērot zvaigznes, tev nekad nesaprast vēl daudz citu pasakainu lietu, ko piedāvā ne tikai Honda, bet arī citu ražotāju JAUNI auto, jo tu pēc paºleicības esi vecu auto mīlētājs. Diez tava sieviete arī tavas vecumā...

Viss, no šīs neauglīgās diskusijas izstājos. Ja būs ko piebilst "pa tēmu", tad parādīšos, bet citādi ne.

Atā!

Nomik, šodien jau trešo reizi šajā gadā redzēju ielas malā stāvam Tavu skaisto 2008.gada Honda CR-V.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Es gan tavu Merivu jau labu laiku neesmu ielās manījis. Tas laikam saistīts ar to, ka tā pa Jelgavas pusi tagad vairāk dzīvojas, ja?

Ziemā pārsvarā pārvietojos ar CR-V nevis Jazz, jo CR-V pirmkārt, ir stabilāks uz ceļa, 2) nav problēmu ar Rīgas "putru" uz ceļiem un 3) parkošanās nesagādā nekādas problēmas. To var viegli izdarīt arī kupenās

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti