Jauna Honda CRV gaidīšana

GaraisA2 Reģ.: 04.06.2002

Ir kāds pasūtījis jaunu CRV un tagad gaida vairākus mēnešus, jo Bensonauto visu laiku kaut ko atrunājās, ka viņiem tur kaut kādas ķibeles.

Gribēju zināt cik ilgi jau gaidat to piegādi un ko Bensonsauto saka par to štelli, kas tur viņiem īsti noticies, ka nevar autiņu atgādāt

 
1 2 3 4 5 6 ..15
Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Ja tā noruna tikai verbālā līmenī, tad tā arī paliks, ka turpinās atrunāties. Pagājušajā, ak nē, 2006.gada novembrī vai decembrī, man pazīstams cilvēks pasūtīja sev šādu auto. Nogaidīja līdz 2007.gada jāņiem - nekā. "Nospļāvās" un nopirka RAV4.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Roneens rakstīja: Ja tā noruna tikai verbālā līmenī, tad tā arī paliks, ka turpinās atrunāties. Pagājušajā, ak nē, 2006.gada novembrī vai decembrī, man pazīstams cilvēks pasūtīja sev šādu auto. Nogaidīja līdz 2007.gada jāņiem - nekā. "Nospļāvās" un nopirka RAV4.

Mana pieredze gan laikam nav aktuāla, jo savu CR-V iegādājos pirms diviem mēnešiem, tomēr varu padalīties, ka pasūtināju savu CR-V Elegance Plus MT komplektācijā ar tumšiem auduma krēsliem un parkošanās sensoriem aprīļa pēdējā nedēļā, bet jau 12.maijā no salona izripināju savu skaisto auto. Bensons pārdevējs, būdams piesardzīgs, runāja par jūnija beigām, bet par laimi kļūdījās par pusotru mēnesi.

Arī pērkot savu iepriekšējo auto FR-V (pirms mazliet vairāk nekā gada), Bensons Auto savu solījumu par piegādes termiņu nevien turēja, bet pat pārspēja pat viscerīgākās manas prognozes. Pēc pusotras nedēļas paºlaimīgs sēdos savā FR-V!

Varbūt problēmu rada tas, ka pasūtināta kāda nepopulāra komplektācija/krāsa?

GaraisA2 Reģ.: 04.06.2002
0 0 Atbildēt

Da nē, ar krāsu un komplektāciju es domāju, ka nav nekādas problēmas. Viņu kaut ko saka par kaut kādas noliktavas pārcelšanos uz citu vietu, tipa tur igauņi kaut ko sačakarējuši.

Tad tev reāli paveicās, jo es savu pasūtīju maija sākumā, domāju pa vasaru varēšu normāli paripināt, a tagad galīgās auzas, sēdi un gaidi un nezini pietam vēl cik ilgi.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

visdriizaak FI waj EE kurrrraati piechakareejushi ir Bensonu , mana pieredze ir visnotalj pozitiiva - jaunos gondas autosus vienmeer esmu sanjeemis atraak nekaa soliits

viens reaals kurraatu 'uzmeteeju' piemeers jau ir plashi paziistams - Lauva auto , kursa kurratu saimnieks, bij pamanijies 'uzmest' pezju fabrikas uz ntajiem eurosu citrooniem , deelj kaa automaataa tika uzmesti pezju miilji Latvijaa

GaraisA2 Reģ.: 04.06.2002
0 0 Atbildēt

Zinātu cik ilgi vēl jāgada, varētu jau it kā pagadīt, bet tagad nav skaidrs, meklēt ko citu, bet pa tādu ciparu ar tādu aprīkojumu, neko labu atrast nevar. Vismaz cik pēc testiem palasīts, tad laikam jau CRV ir labākais variants šajā cenu līmenī.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

GaraisA2 rakstīja: Zinātu cik ilgi vēl jāgada, varētu jau it kā pagadīt, bet tagad nav skaidrs, meklēt ko citu, bet pa tādu ciparu ar tādu aprīkojumu, neko labu atrast nevar. Vismaz cik pēc testiem palasīts, tad laikam jau CRV ir labākais variants šajā cenu līmenī.

a nevari uzzinaat, kur LT vai EE taada tačka ir salonaa un aizbraukt pakalj finaalaa mošs veel leetaak sanaaks....

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

ieksh , ss.lv , kautkaac V-pils artelis velk iekshaa jaumus no USA , pie kam ar 2,4motooru ,+peerkot pie vinjiem ,tiek uzsauktas 'magarichas' 'uz bumbu' kautkaadaa atpuutas namaa

GaraisA2 Reģ.: 04.06.2002
0 0 Atbildēt

Es jau skatījos, cenas ziņā nekas nemainās, pilnīgi vienādi. Bet kā tur ar tām apkopēm tādā gadījumā, vai tad nesanāks braukt uz LT vai EE?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Ar apkopēm ir tā, ka garantija saglabājas, ja apkope tiek veikta pie jebkura autorizētā dīlera.

Varbūt tad var izvēlēties kādu no tiem CR-V, kas atrodas uz vietas salonā?

Patiešām brīnos, ka šāda situācija radusies, jo līdz šim nekur nebiju dzirdējis, ka Bensons kavētu piegādes!

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

bija , un nekur nau zudusi doma , naakamo ACURA MDX vaj RDX - tur vismaz ir 200+zs un superhandling pilnpiedzinja . kad runaajos ar Bensoona servismenjiem , vinji izteicaas ka neesot nekaadu probzu ar rez.daljaam -daudz kas der no oiroopas un atsleedznieki ar neraudot no USA gondaam/acuraam a uz garantiju ir pilniigs pooooooo - nu neluust nekas tik dramatiski , lai ,deelj 'garantijas' ,par Latiem pirktu bezmotooru gondas , kuras usaa tikpat maksaa dulaaros , a sheit sanaak eirosos

GaraisA2 Reģ.: 04.06.2002
0 0 Atbildēt

to nomiks

Kā ripo jaunā CRV, ir bijušas kaut kādas šaizes pa šito laiku?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

GaraisA2 rakstīja: to nomiks

Kā ripo jaunā CRV, ir bijušas kaut kādas šaizes pa šito laiku?

Ui! Ripo teicami.

Nākošnedēļ jau došos uz pirmo (rekomendējamo) apkopi. Nobraukums brīvdienās sasniegs 4 700 km.

Nekādas šaizes nav bijušas, ptu, ptu, ptu.

Bet nebija arī ar manu iepriekšējo auto - FR-V.

Mīnuss ir tāds, ka ir ievērojami dārgākas ziemas riepas, par kurām sāku domāt jau tagad. Ja priekš FR-V Hankook ziemenes izdevās dabūt par 180 Ls (205/55/R16), tad priekš CR-V pagaidām izskatās, ka būs ap 400 Ls (Dunlop, Pirelli, vai Bridgestone - 225/65 R17 4x4).

Vidējais degvielas patēriņš (2,0 benzīns, manuālā kārba) ir ap 9 l/100 km.

GaraisA2 Reģ.: 04.06.2002
0 0 Atbildēt

Kā ar dinamiku, var normāli uz šosejas uzvilkt pie apdzīšanas, iepriekš biju lasījis ka tie 150Zs ir tā kā bišku pa mazu. Un kā salonā nekas negrab?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

GaraisA2 rakstīja: Kā ar dinamiku, var normāli uz šosejas uzvilkt pie apdzīšanas, iepriekš biju lasījis ka tie 150Zs ir tā kā bišku pa mazu. Un kā salonā nekas negrab?

Negrab pilnīgi nekas - ja vēlies vari atbraukt un pārbaudīt

FR-V (1,8 l nbenzīns, MT) dinamika bija labāka. Ja tas labi cēla jau pie zemiem apgriezieniem, tad CR-V apgriezieni jātur līmenī, ja gribi dabūt dinamiku.

Teikšu tā, vidēji mierīgam braucējam, pie kādiem es sevi pieskaitu, ir pilnīgi pietiekama dinamika. Bet straujiem braucējiem šāds auto noteikti nav paredzēts (varbūt dīzelis glābj situāciju). Tad ir jāpērk kas jaudīgāks, bet attiecīgi arī neekonomiskāks un dārgāks.

Ir ļoti laba audiosistēma, forši izskatās daļējais stikla jumts. Patīk, ka ir milzīgs bagažnieks, kuru turklāt var sadalīt divos augstumos (nodalījumos), patīk, kā darbojas lietus sensors, pret kura esamību sākumā raudzījos diezgan skeptiski. karoč viss man CR-V patīk.

Jāatzīst, ka šobrīd tas man laikam ir vispiemērotākais auto. uzsveru - ŠOBRĪD.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

tas gan par ieprieksheejo paaudzi , bet ,diemzjeel, jaunajos nekas daudz nau mainijies :

i-vtec ljauj apdziit , protams apgriezienus arii jaadod , bet nu ira taa kaa ira ar to 'paarlieciibu' pie apdziishanas

i-ctdi uz shosejas ir stipri patiikamaaks , 340nm neliek shaubiities ,-10zirgiem nau nekaadas noziimes

GaraisA2 Reģ.: 04.06.2002
0 0 Atbildēt

Izklausās jau labs, bet baigi negribās bezjēdzīgi gaidīt, būs vien laikam jāaizbrauc jāapskata jaunais Subaru Foresters un Ford Kuga

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

subaars ir ok , par to fordu ...nu nezinu,nezinu

GaraisA2 Reģ.: 04.06.2002
0 0 Atbildēt

Es bijis notestēt to Foresteru?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Baidos, ka Ford Kuga (starp citu, vizuāli ļoti pievilcīgs, tehniski - nav ne jausmas) būs jāgaida vēl stipri ilgāk kā CR-V.

Kādas prognozes par piegādi izsaka Bensons?

GaraisA2 Reģ.: 04.06.2002
0 0 Atbildēt

Tur jau tā lieta, ka Bensons neko sakarīgu pateikt nevar. Ja jau viņi pateiktu, vot gaidi vēl mēnesi, tad būs. Ok, pagaidītu. Bet tagad ir tā, ka viņi paši neko nezinot un negrib neko solīt.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

tūdīgi

Par RAV 4 runājot. Tagad ir tā iespēja darbā ikdienā braukt arī ar RAV 4, teikšu kā ir - uzskatu CR-V par pārāku. lai man piedod RAV 4 fani. Auto ir, protams, ļoti kvalitatīvs, paredzu, ka arī ļoti uzticams, bet salona interjers man nepatīk, subjektīvi šķiet, ka sēdvietas ir šaurākas un bagažnieks arī mazāks.

Bet tik pat labi zinu pazīstamu famīliju, kuriem ir gan RAV 4, gan CR-V un viņiem RAV 4 vairāk iet pie sirds. Laikam, cik cilvēku - tik viedokļu

GaraisA2 Reģ.: 04.06.2002
0 0 Atbildēt

Nē, RAV4 neder, palasījos ka šis auto domāts cilvēkiem līdz 180cm, tad ir normāli, bet es šajā grupā neietilpstu, tad jau labāk nē. Palasījos par to Subaru, diez gan labi raksta, būs jābrauc apskatīt.

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

GaraisA2 rakstīja: Nē, RAV4 neder, palasījos ka šis auto domāts cilvēkiem līdz 180cm, tad ir normāli, bet es šajā grupā neietilpstu, tad jau labāk nē. Palasījos par to Subaru, diez gan labi raksta, būs jābrauc apskatīt.

zubāriem tagad jauns dīleris AD-REM kaukur Dārzciema ielā. kāds nezin kā ar darbaprieku, kāda attieksme. jo Partners galīgi iesūkā!

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

GaraisA2 rakstīja: Nē, RAV4 neder, palasījos ka šis auto domāts cilvēkiem līdz 180cm, tad ir normāli, bet es šajā grupā neietilpstu, tad jau labāk nē. Palasījos par to Subaru, diez gan labi raksta, būs jābrauc apskatīt.

dīvanīts, izlasīji, ka mašīna neder virs 180

Paņem uz divām dienām izmēģini der vai neder

Paskaidrojiet man kādēļ vedat auto uz rekomendējamo apkopi ?

Un kas un kādēļ viņu rekomendē ?

Vienīgais, kam no tā ir labums ir Bensons, no katra pārdotā auto vēl 60 Ls paņem tomēr gadā kādi 30 000 ls sanāk

1 2 3 4 5 6 ..15
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti