ABS Audi80(B4)

vdrug32 Reģ.: 17.07.2008

Situacija sekojoša...Vienam paziņam Audi80(B4) notiek interesanta lieta ar ABS.Lieta ir tada,atdzina jaunu Audinieku, viss itka kartiba, bet ar ABS notiek kaut kas interesants. Braucot ar minimalu atrumu,(piemieram pirms krustojuma kad atrums minimals5-10km/h)viegli spiežot uz bremzem, paradas ipatneja skaņa zem motora parsega, ta ka krašņašana un sakas ipatnejas sišana uz bremzes pedaļa.Skaņa iet iet no ABS vadibas bloka, tas jau parbaudits, skaidrs ka saka nostradat ABS...bet itka tada nevajadzetu but.kas ta pa vainu???Vai vaina ir elektroniska veida ,vai mehaniska??? paldies!!!

 
1 2 3
jurkins Reģ.: 09.01.2003
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: Tie visi rausta visdrīzāk ko citu vai tevi jāj jo abs ir tīra elektronika kuru diagnosticēt ir elementāri! AIZBRAUC BEIDZOT UZ NORMĀLU SERVISU!!!

Ar to elementāri jau nav tik vienkārši .Kur tad ir tas normālais serviss?

Kādreiz arī esmu saskāries ar līdzigu problēmu .

Vag com kļudas neparādija elektronikā -viss ideāli ,bet abs gļuko.

Braucot gan netika skatitas raksturlīknes datčikiem jeb riteņu ātrumu katram ritenim ,varbūt ,ka tur varēja arī atrast vainu.

Tika no cita mainītas abs smadzene zem pakaļ beņķa ,mainits abs galvenais hidrobloks vairākas reizes ,galvenais cilindrs ,gaisots līdz nemaņai ,pēc grāmatas .

Rezultāts bija nemainīgs .

uldiskru Reģ.: 06.11.2002
0 1 Atbildēt

jurkins rakstīja:

Gregers rakstīja: Tie visi rausta visdrīzāk ko citu vai tevi jāj jo abs ir tīra elektronika kuru diagnosticēt ir elementāri! AIZBRAUC BEIDZOT UZ NORMĀLU SERVISU!!!

Ar to elementāri jau nav tik vienkārši .Kur tad ir tas normālais serviss?

Kādreiz arī esmu saskāries ar līdzigu problēmu .

Vag com kļudas neparādija elektronikā -viss ideāli ,bet abs gļuko.

Braucot gan netika skatitas raksturlīknes datčikiem jeb riteņu ātrumu katram ritenim ,varbūt ,ka tur varēja arī atrast vainu.

Tika no cita mainītas abs smadzene zem pakaļ beņķa ,mainits abs galvenais hidrobloks vairākas reizes ,galvenais cilindrs ,gaisots līdz nemaņai ,pēc grāmatas .

Rezultāts bija nemainīgs .

Pilnīgi piekrītu, jo viņam tur visticamāk ir kaut kāds nekontakts vai appuvis zobvainags vai kaut kāda tamlīdzīga figņa un to konstatēt ( diagnosticēt) nav tik vienkārši kā te viens otrs iedomājas !

vdrug32 Reģ.: 17.07.2008
0 0 Atbildēt

Nu laba diena Nu izlasot iepriekšejos atbildes, tad uzreiz man air pret jautajums-Kur ta ir tas normals serviss??? Vidzemes reģiona, nu teiksim Valmieras, Cesu rajona.Uz Rigu man gan nav izdevigi vizinaties. Ka tikai dzird, ka problema ar ABS tad vai nu uzreiz saka ka nav tadas iespejas, vai zinašanas, vai vnk. negrib čakareties.Protams vienkarši nomainit bukses neka lauzt galvu un meklet adatu siena kaudze)Ta lukNu uz dotu bridi tika izņemts drošinatais, ABS atslegts, uz paneļa deg lampiņa...bet problema ta i neatrisinata...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

jurkins rakstīja: Braucot gan netika skatitas raksturlīknes datčikiem jeb riteņu ātrumu katram ritenim ,.

Nu tad paskaties....

vdrug32 Reģ.: 17.07.2008
0 0 Atbildēt

Ko tieši...?????

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

Stulbs esi? Tev jau 3 reizes viss ir pateikts kā atrisināt tafvu problēmu, bet tu neko nesaproti un jautā: "Ko tieši?"

uldiskru Reģ.: 06.11.2002
0 0 Atbildēt

vdrug32 rakstīja: Nu laba diena Nu izlasot iepriekšejos atbildes, tad uzreiz man air pret jautajums-Kur ta ir tas normals serviss??? Vidzemes reģiona, nu teiksim Valmieras, Cesu rajona.Uz Rigu man gan nav izdevigi vizinaties. Ka tikai dzird, ka problema ar ABS tad vai nu uzreiz saka ka nav tadas iespejas, vai zinašanas, vai vnk. negrib čakareties.Protams vienkarši nomainit bukses neka lauzt galvu un meklet adatu siena kaudze)Ta lukNu uz dotu bridi tika izņemts drošinatais, ABS atslegts, uz paneļa deg lampiņa...bet problema ta i neatrisinata...

Tad tu no Valmieras esi vai Cēsīm?

vdrug32 Reģ.: 17.07.2008
1 0 Atbildēt

tuvak man Valmiera

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti