Jaunā volga

Peksiic Reģ.: 07.11.2003

Jaunaa volga

 
1 2 3 4 5
ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Crankshaft rakstīja: msh

06.08.2008 19:40

Crankshaft, Talbot bija angļu firma

===================

Darbojaas i Anglijaa, i Francijaa, tik nosaukumus izrunaaja dazhaadi - anglji teica \"Tolbot\", franchi \"Talboo\"

A par to Talbot Solara = M2141, taa arii bija. Neapshaubaami

bija atshkjiriibas konstrukcijaa, bet ko atminu, ka stiklus visus toch vareeja mainiit no viena uz otru

Es nedaudz konkretizēšu..... krievi nopirka visu talbot solara ražošanas konveijeru,detaļas,rasējumus -teiksim tā - pilnīgi par 100% nopirka visu auto. Tāpēc jau arī viss tam M2141 derēja no talbota

Nedaudz koriģēšu sevi:

Lūk , šis:

suchen.mobile.de/...

ir tas talbots ko nopirka krievi un nevis Solara

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Es nedaudz konkretizēšu..... krievi nopirka visu talbot solara ražošanas konveijeru,detaļas,rasējumus -teiksim tā - pilnīgi par 100% nopirka visu auto. Tāpēc jau arī viss tam M2141 derēja no talbota

-----------------------------

Kljuuda , ser Neviens neko nepirka, vismazaak jau razhoshanas liinijas Un nebuut ne viss tam M2141 dereeja no Talbot - bija mezgli, kuri atshkjiiraas par 100%, vien pasha AZLK radiitie ne vienmeer bija veiksmiigas konstrukcijas. Zinu to taapeec, ka 2141 radiishanas laikaa straadaaju RAF izmeegjinaajumu nodaljaa un viscieshaakie sakari mums bija tieshi ar AZLK.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: Es nedaudz konkretizēšu..... krievi nopirka visu talbot solara ražošanas konveijeru,detaļas,rasējumus -teiksim tā - pilnīgi par 100% nopirka visu auto. Tāpēc jau arī viss tam M2141 derēja no talbota

-----------------------------

Kljuuda , ser Neviens neko nepirka, vismazaak jau razhoshanas liinijas Un nebuut ne viss tam M2141 dereeja no Talbot - bija mezgli, kuri atshkjiiraas par 100%, vien pasha AZLK radiitie ne vienmeer bija veiksmiigas konstrukcijas. Zinu to taapeec, ka 2141 radiishanas laikaa straadaaju RAF izmeegjinaajumu nodaljaa un viscieshaakie sakari mums bija tieshi ar AZLK.

Atvainojos.

Ja jau Tu strādāji PSRS autoindustrijā, tad man nav pamata Tev neticēt.

Vnk es to lasīju internetā, ka pēc talbota likvidēšanas to modeli un visu tam nepieciešamo nopirka krievi un patiesībā man nebija šaubīties jo bildēs kā redzams tie auto gandrīz ir 1:1.

Droši stāsti visu ko zini- daudz ko interesanta no tevis varam uzzināt.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Atvainojos.

Ja jau Tu strādāji PSRS autoindustrijā, tad man nav pamata Tev neticēt.

==================

Straadaaju gan Un diezgan ilgu laiku, pamataa RAF izmeegjinaajumu nodaljaa. Interesanti bija ...

Vnk es to lasīju internetā, ka pēc talbota likvidēšanas to modeli un visu tam nepieciešamo nopirka krievi un patiesībā man nebija šaubīties jo bildēs kā redzams tie auto gandrīz ir 1:1.

===================

Vispaar, kaa te pareizi aizraadiija, tas bija Talbot 1510, nevis Solara. Arii es kljuudiijos, ko neshaubiigi atziistu

Aareejaa liidziiba tieshaam ir nenoliedzama, dziljaak "laaciitii" gan ir dafiga atshkjiriibu Bet arii tas ir celjsh, kaa pacelt kaadu nozari, kaa to savulaik paveica ar VAZ starpnieciibu - tas bija leeciens par gadiem 30-40 uzreiz.

Droši stāsti visu ko zini- daudz ko interesanta no tevis varam uzzināt.

==================

Oi, visu ko zinu un atminu, tikai visu izstaastiit nav iespeejams, un es arii neapgalvoju, ka zinu 100% visu

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Man pavisam nejaushi ienaaca praataa, ka zinu vismaz divus mashiinbuuves izstraadaajumus , kuri ir preciizi nokopeeti no saviem sugasbraaljiem Viens no tiem bij smagais auto MAZ 200 , kursh bija preciiza amerikaanju MACK kopija, ar visu Detroit Diesel 2-taktu diizeljdzineeju. Saakotneeji gan to razhoja Jaroslavljaa, zem nosaukuma JAG-3 laikam (Jaroslavskij Gruzovoj), bet veelaak razhoshanu paarvietoja uz Minsku un jameejais paartapa par MAZ 200. Kas gados bik vecaaki, droshi vien atceras to kantaino MAZu

Otrs verkjis ir ...lidmashiina No kara laikiem labi paziistamo "duglasu" (McDonnel Douglas DC-3 laikam) peec kara taisiija PSRS ar nosaukumu LI-2. Nezheeliigi izturiigs verkjis esot bijis - ne velti viens otrs eksemplaars lido liidz shai baltai dienai kaut kur Dienvidamerikaa un Dienvidaustrumaazijaa Mazs buudams pats ar taadu atminu lidojis no Spilves uz Liepaaju - tai marshrutaa shitaadi lidinaajaas

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

un kaa tad tas ir iespeejams j avaacieshiem bija taads pats ! 2-taktu diizelis ! par ko raksta za ruljom-no kaa nospiests MAZ !

ka tik peec kara usa nezutaisiija vaacu kopiju-uz kuru tagad atsaucies.

bet par cik rafaa nestraadaaju,nestriidos

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

un kaa tad tas ir iespeejams j avaacieshiem bija taads pats ! 2-taktu diizelis ! par ko raksta za ruljom-no kaa nospiests MAZ !

ka tik peec kara usa nezutaisiija vaacu kopiju-uz kuru tagad atsaucies.

=====================

Shito joku es atceros iz NAMI muzeja maskavaa - tur diezgan smalki bij taa veesture aprakstiita, origjinaalais MACK 1951. gada un jamais MAZ 200 blakus staaveeja Es nojaushu, par kuru vaacu diizeli tu runaa, bet manaa riiciibaa ir zinjas tikai par MACK.

Un Detroit Diesel kaa toreiz saakushi, taa riibina 2-taktu diizeljus liidz shai baltai dienai Starp citu, izraisa nelielu izbriinu tas, ka vaacieshi saviem tankiem taa arii neizstraadaaja normaalu diizeljdzineeju, bet njeemaas ar benziinniekiem, kuri nejeegaa rija degvielu un, galvenais, paarkarsa - ik pa laikam bija jaastaajas un jaadzesee. Un tas pie vaacieshu liimenja diizeljbuuvee ...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

fricim liekaas pashaas kara beigaas paraadiijas dieseltanks... mause tank... i tie pashi laikam tik 2os eksemplaaros tapa

richy Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

no kā tad bija kopēta 24.Volga?

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti