Audi A4 Univers. 2000 gads

cluber Reģ.: 05.08.2004

Sveiki, met man draugs tagad acis uz Audi A4 universāli. ar 6pakāpju kārbu. Jautājums no Jūsu pieredzes, kas ekspluatācijā labāks/lētāks utt 1,9tdi vai 2,5 tdi. Ir kādas bērnu slimības šiem modeļiem novērotas, un kāda Jums pašiem pieredze ar šo modeli???

 
1 2 3 4 5
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

moš labāk lai draugs nopērk sābu?!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

...vai uzreiz pakarās pirms tam izkaisot pa audi centru visus savus līdzekļus...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Bet ja pa tēmu tad 2.5l būs labāk, ēd tik nedaudz vairāk par 1.9, bet var arī normāli pabraukt kad vajag.

Slimības kā vecai ielenei- visa iedomājamā buķete un visas neārstējamas, reizi gadā atkārtojās+pievienojās kāds jauns mīļš pārsteigums ko Tev gādīgi sagatavojuši vācu inženieri.

Paklausi Pirmā ieteikumam

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: Bet ja pa tēmu tad 2.5l būs labāk, ēd tik nedaudz vairāk par 1.9, bet var arī normāli pabraukt kad vajag.

Slimības kā vecai ielenei- visa iedomājamā buķete un visas neārstējamas, reizi gadā atkārtojās+pievienojās kāds jauns mīļš pārsteigums ko Tev gādīgi sagatavojuši vācu inženieri.

Paklausi Pirmā ieteikumam

beidz!!!!!!!!! ja viņš paņems sābu, nu tas viņa draugs... vinš mani pēc tam nositīs......

p.n.

ja draugs nopirks to audī, tad viņš pēc gada nositīs vēl vairāk padomdevējus

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

2.5 labs... bet visaadi briinumi meedz buut...

1.9 droshi njemams...peec ruupiigas paarbaudes protams... i aizmirsti uti kas te bauro par liidzeklju kaisiishanu

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

idinji nah

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

starp citu, vai tikai a4 tajā tālajā 2000ajā gadā (b5 platforma) jau nebija "slavenie" v6 2.5nieki

par jamiem grāmatu neesmu lasījis, bet viedokli esmu dzirdējis

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jā un lielākā daļa 9gadīgu dīzeļmašīnu būs ar 120000 nobraukumu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nesistas un nepārkrāsotas

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

da ple...

kaada tev shkjirba cik uz shiltes ? ja auto normaals? ja sista... un normaali salaapiita- nav pokuj???

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: starp citu, vai tikai a4 tajā tālajā 2000ajā gadā (b5 platforma) jau nebija "slavenie" v6 2.5nieki

par jamiem grāmatu neesmu lasījis, bet viedokli esmu dzirdējis

ir iistie... griezjaas nu ljoti pat baudaami (c) merivfanis

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: 2.5 labs... bet visaadi briinumi meedz buut...

1.9 droshi njemams...peec ruupiigas paarbaudes protams... i aizmirsti uti kas te bauro par liidzeklju kaisiishanu

Par kaisīšanu zinu personiski, firmai kā viens no darba autiņiem ar kuriem piegādā polises ir 1.9l A4 universālis 2001 gada ar šobrīd noskrējienu ap 200k...PIZDEC A NE MAŠĪNA!!! Ja vajag varu pa punktiem salikt no čekiem savākto info, bet tici man 9000 SAABs ar pus limona noskrējienu tik dakuja problēmas nesagādāja, patiesībā ja salīdzina ar Audi tad vispār nelūza! Labāk tā paša gada vektra ar 2.2l tīzeli.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: da ple...

kaada tev shkjirba cik uz shiltes ? ja auto normaals? ja sista... un normaali salaapiita- nav pokuj???

man pokui cik uz tāfeles ir uzrakstīts, bet domāju, ka potenciālajam pircējam laikam gan nav gluži vienalga cik tas motorelis savā mūžā eļļas jau ir apēdis

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Kindzulis rakstīja: 2.5 labs... bet visaadi briinumi meedz buut...

1.9 droshi njemams...peec ruupiigas paarbaudes protams... i aizmirsti uti kas te bauro par liidzeklju kaisiishanu

Par kaisīšanu zinu personiski, firmai kā viens no darba autiņiem ar kuriem piegādā polises ir 1.9l A4 universālis 2001 gada ar šobrīd noskrējienu ap 200k...******* A NE MAŠĪNA!!! Ja vajag varu pa punktiem salikt no čekiem savākto info, bet tici man 9000 SAABs ar pus limona noskrējienu tik dakuja problēmas nesagādāja, patiesībā ja salīdzina ar Audi tad vispār nelūza! Labāk tā paša gada vektra ar 2.2l tīzeli.

PN pa labam

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

īsāk sakot lai čoms parauj uzreiz gan to b5, gan opeļvētru un pillai laimei vēl sābu

bet, ČUR, es nevienu no šīm mašīnām viņam ieteicis neesmu

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Kindzulis rakstīja: da ple...

kaada tev shkjirba cik uz shiltes ? ja auto normaals? ja sista... un normaali salaapiita- nav pokuj???

man pokui cik uz tāfeles ir uzrakstīts, bet domāju, ka potenciālajam pircējam laikam gan nav gluži vienalga cik tas motorelis savā mūžā eļļas jau ir apēdis

un kas saka ka tas motorelis nevar buut jau vismaz 2x kapitalku maniijis? nu nav te cilveeki izaugushi no km un gada pirkshanas...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: īsāk sakot lai čoms parauj uzreiz gan to b5, gan opeļvētru un pillai laimei vēl sābu

bet, ČUR, es nevienu no šīm mašīnām viņam ieteicis neesmu

miizala

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Pirmais rakstīja: starp citu, vai tikai a4 tajā tālajā 2000ajā gadā (b5 platforma) jau nebija "slavenie" v6 2.5nieki

par jamiem grāmatu neesmu lasījis, bet viedokli esmu dzirdējis

ir iistie... griezjaas nu ljoti pat baudaami (c) merivfanis

Griezās līdz brīdim kad no sākuma pa tirsu aizgāja kkas eļļošanas sitēmā un noklapēja dzinējs, pa garantiju ielika jaunu, tad sūknis-garantija, tad atkal sāka dzīt pa visām malām eļļu-garantija, tad vārsti pa pa...garantija, tad pienāca 60k un nomainijās liela daļa piekares(9 darba stundas servisā, bet pa garantiju) tad ātrumkloķis atvienojās no kārbas, un beigās noklājās ksenosn un ģenerātors vienlaikus garantija, kad pie 80k noklājās klimats sataisiju un pārdevu.

Tā lūk!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Gregers rakstīja:

Kindzulis rakstīja: 2.5 labs... bet visaadi briinumi meedz buut...

1.9 droshi njemams...peec ruupiigas paarbaudes protams... i aizmirsti uti kas te bauro par liidzeklju kaisiishanu

Par kaisīšanu zinu personiski, firmai kā viens no darba autiņiem ar kuriem piegādā polises ir 1.9l A4 universālis 2001 gada ar šobrīd noskrējienu ap 200k...******* A NE MAŠĪNA!!! Ja vajag varu pa punktiem salikt no čekiem savākto info, bet tici man 9000 SAABs ar pus limona noskrējienu tik dakuja problēmas nesagādāja, patiesībā ja salīdzina ar Audi tad vispār nelūza! Labāk tā paša gada vektra ar 2.2l tīzeli.

PN pa labam

Kuš nīkuli!!!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: īsāk sakot lai čoms parauj uzreiz gan to b5, gan opeļvētru un pillai laimei vēl sābu

bet, ČUR, es nevienu no šīm mašīnām viņam ieteicis neesmu

Ar Vektru katrā ziņā nav bijis problēm, tik klasiski sūknis vienreiz nomira, bet kopumā man po, braucu tikai ar benzīnmašīnām.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

siikais- pievaldies i aizej nopurini...

bet par 2.5nieku- ciku nu lasiijis esmu tavus "garadarbus" tad tev ir loha cieniiga tendence iegraabties gan uz remontiem gan uz "uuberlabiem" autosiem...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Kindzulis rakstīja: da ple...

kaada tev shkjirba cik uz shiltes ? ja auto normaals? ja sista... un normaali salaapiita- nav pokuj???

man pokui cik uz tāfeles ir uzrakstīts, bet domāju, ka potenciālajam pircējam laikam gan nav gluži vienalga cik tas motorelis savā mūžā eļļas jau ir apēdis

un kas saka ka tas motorelis nevar buut jau vismaz 2x kapitalku maniijis? nu nav te cilveeki izaugushi no km un gada pirkshanas...

Pilnīgi piekrītu, noskrējiens vispar ne par ko neliecina un ir muļķīgi pirkt pēc odometra spriežot par stāvokli

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

lai gan... loha cieniigs tu neesi... vnk muljkjis

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

katraa gadiijienaa verdikts gotavs- a4 avant ar 1.9tdi un 110-130 Ps njemams...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

oshibochka- shitam nemaz nebija 130lopinju 1.9 tas peec 2001 paraadiijaas...

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti