Audi A4 Univers. 2000 gads

cluber Reģ.: 05.08.2004

Sveiki, met man draugs tagad acis uz Audi A4 universāli. ar 6pakāpju kārbu. Jautājums no Jūsu pieredzes, kas ekspluatācijā labāks/lētāks utt 1,9tdi vai 2,5 tdi. Ir kādas bērnu slimības šiem modeļiem novērotas, un kāda Jums pašiem pieredze ar šo modeli???

 
1 2 3 4 5
Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: siikais- pievaldies i aizej nopurini...

bet par 2.5nieku- ciku nu lasiijis esmu tavus "garadarbus" tad tev ir loha cieniiga tendence iegraabties gan uz remontiem gan uz "uuberlabiem" autosiem...

Savā ziņā jā, kaut pagaidām vienīgais iegrābiens ir bijis A6 TDi 2006 gada, visi pārējie tiek pie pirkšanas sataisīti un pirms pārdošanas savesti kārtībā un viss, tagad atkopjos A6 pilnīga pakaļa, 300m ar sīku bet kaitinošu pakaļu un tagad atkal Griffins pilnīgi bez problēmām. Tpu, Tpu, Tpu...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: siikais- pievaldies i aizej nopurini...

Cik ta tev opīt gadu?

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: katraa gadiijienaa verdikts gotavs- a4 avant ar 1.9tdi un 110-130 Ps njemams...

Draugam bija tāds. Nočipoja. Visai sakarīgs braucamais sanāca. Tik ne viņam ne man tajā skārdenē vietas īpaši nebija. Rezultātā šis tagad brauc ar hā-pieci

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

pietiekami lai tevi par utubungu sauktu

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: pietiekami lai tevi par utubungu sauktu

mani štoļi

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Kindzulis rakstīja: katraa gadiijienaa verdikts gotavs- a4 avant ar 1.9tdi un 110-130 Ps njemams...

Draugam bija tāds. Nočipoja. Visai sakarīgs braucamais sanāca. Tik ne viņam ne man tajā skārdenē vietas īpaši nebija. Rezultātā šis tagad brauc ar hā-pieci

nuuu... a80 B2 vieta veel bija... tad kautcik jamaa atkal paraadaas peec 2001 ceptajos a4... bet pa vidu- sesku lamatas ven bij.. lai gan.. prasiibas cilveekiem dazjaadas... dazjsh 1.95 garsh dunduks ar daewo tico brauc un slavee...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Kindzulis rakstīja: pietiekami lai tevi par utubungu sauktu

mani štoļi

un Tevi veeljovairaak

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jā jā

parauj 1.9 130nieku ar pumpeduse un tad pēčāk pagaudo, ka jāpērk 4 augstpiediena sūkņi

incanti kāpēc tad audī tagad vairs neliek to srano pumpjudīzi, bet kā normāli pacani beidzot ir sakrājuši naudiņu lai nopirktu komonreila ražošanas tiesības

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: pietiekami lai tevi par utubungu sauktu

Galīgi iepuvis esi laikam... :E

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: jā jā

parauj 1.9 130nieku ar pumpeduse un tad pēčāk pagaudo, ka jāpērk 4 augstpiediena sūkņi

incanti kāpēc tad audī tagad vairs neliek to srano pumpjudīzi, bet kā normāli pacani beidzot ir sakrājuši naudiņu lai nopirktu komonreila ražošanas tiesības

rAudī vispār ir dīvains brends, neņem ļaunā

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Kindzulis rakstīja: pietiekami lai tevi par utubungu sauktu

Galīgi iepuvis esi laikam... :E

piedod ...ja vari

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Kindzulis rakstīja: siikais- pievaldies i aizej nopurini...

Cik ta tev opīt gadu?

a kas tev par dalju

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

ooPIS rakstīja:

Gregers rakstīja:

Kindzulis rakstīja: siikais- pievaldies i aizej nopurini...

Cik ta tev opīt gadu?

a kas tev par dalju

A ko tu lien? Greizsirdīgs paliec?

Neuztraucies, es uz sievietēm orientēts!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

ooPIS rakstīja:

Gregers rakstīja:

Kindzulis rakstīja: siikais- pievaldies i aizej nopurini...

Cik ta tev opīt gadu?

a kas tev par dalju

A ko tu lien? Greizsirdīgs paliec?

Neuztraucies, es uz sievietēm orientēts!

ooPI liec mieraa...

( zaabaks...naturalais... tn homo zaabakuss ludimuss aptaureetais)

BTW- OFFT konkreetaakais...

p.n. kaa var buut greizsirdiigs uz sevi?

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Dažreiz gadās, kad kreisā roka uz labo nelabu prātu tur

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

un taa jau ir diagnoze...

lai buutu pa teemu- 1.9tdi ruljii

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Gregers rakstīja:

ooPIS rakstīja:

Gregers rakstīja:

Kindzulis rakstīja: siikais- pievaldies i aizej nopurini...

Cik ta tev opīt gadu?

a kas tev par dalju

A ko tu lien? Greizsirdīgs paliec?

Neuztraucies, es uz sievietēm orientēts!

ooPI liec mieraa...

( zaabaks...naturalais... tn homo zaabakuss ludimuss aptaureetais)

BTW- OFFT konkreetaakais...

p.n. kaa var buut greizsirdiigs uz sevi?

Oppa! Tu jau pa diviem caurumiem pļūtī!!!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: un taa jau ir diagnoze...

lai buutu pa teemu- 1.9tdi ruljii

Tik neiet nifiga un dkan kā šujmašīna... it īpaši A6 ar 1.9 ruļī...krutāks tikai 520 bmw!

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Tik neiet nifiga un dkan kā šujmašīna... it īpaši A6 ar 1.9 ruļī...krutāks tikai 520 bmw!

Varbūt gribi nolikt blakus 1,9tdi un bmw520? Es pat sievu pie stūres pielikšu, pats tikai novērošu

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Gregers rakstīja:

Tik neiet nifiga un dkan kā šujmašīna... it īpaši A6 ar 1.9 ruļī...krutāks tikai 520 bmw!

Varbūt gribi nolikt blakus 1,9tdi un bmw520? Es pat sievu pie stūres pielikšu, pats tikai novērošu

cilveeks tak dziivo iluuziju varaa... negrauj taas...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Gregers rakstīja:

Tik neiet nifiga un dkan kā šujmašīna... it īpaši A6 ar 1.9 ruļī...krutāks tikai 520 bmw!

Varbūt gribi nolikt blakus 1,9tdi un bmw520? Es pat sievu pie stūres pielikšu, pats tikai novērošu

Un ko tu ar to gribēji teikt? Ka 1.9l dīzeļšujmašīna ir mazliet ātrāka nekā 2.0l benzīnšujmašīna?

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

Gregers rakstīja:

Tik neiet nifiga un dkan kā šujmašīna... it īpaši A6 ar 1.9 ruļī...krutāks tikai 520 bmw!

Varbūt gribi nolikt blakus 1,9tdi un bmw520? Es pat sievu pie stūres pielikšu, pats tikai novērošu

cilveeks tak dziivo iluuziju varaa... negrauj taas...

Viņam liekas, ka tikai 3,8 dižmotors iet. Es vēl atceros to neseno gonku ar tādas litrāžas drapaku

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

Gregers rakstīja:

Tik neiet nifiga un dkan kā šujmašīna... it īpaši A6 ar 1.9 ruļī...krutāks tikai 520 bmw!

Varbūt gribi nolikt blakus 1,9tdi un bmw520? Es pat sievu pie stūres pielikšu, pats tikai novērošu

Un ko tu ar to gribēji teikt? Ka 1.9l dīzeļšujmašīna ir mazliet ātrāka nekā 2.0l benzīnšujmašīna?

Mazliet? Nu hvz. bmw520 sieva salika šodien pat uz duntes ielas ~200m attālumā. Manā skatījumā tā nav distance, tāpēc uz 400m labprāt piedalītos

Par iepriekšminēto 3,8 pontiacu bija ātrāka visai daudz. Uz 400m, protams

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nav jams pieredzeejis laikus... ar rAudi 100 1.6 un bumeru 518.. i pasaatu 1.3...

pasakiet man pls... ar ko e34 520 ar 150Ps i suudiigs? vai arii E60/1 520d?

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

Gregers rakstīja:

Tik neiet nifiga un dkan kā šujmašīna... it īpaši A6 ar 1.9 ruļī...krutāks tikai 520 bmw!

Varbūt gribi nolikt blakus 1,9tdi un bmw520? Es pat sievu pie stūres pielikšu, pats tikai novērošu

cilveeks tak dziivo iluuziju varaa... negrauj taas...

Viņam liekas, ka tikai 3,8 dižmotors iet. Es vēl atceros to neseno gonku ar tādas litrāžas drapaku

3.5l labāk skrien, bet kopumā patīk 3.0 BMW V6, sliktākajā gadījumā var iztikt ar 2.4l no Audi. Zem 2l vispār nenopietni dzinēji kuri domāti kapeikžmiedzējiem kuri ir par slinku lai atrastu normālu darbu/sāktu beidzot esošajā normāli strādāt!

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti