BMW

padomi par E46

elektro Reģ.: 16.03.2002

Izraku forumu šeitan, nekā nopietna par 3. sērijas iegādi (1998-2006). Štuks ņemt apmēram 2002-2003 gada, vai nu 318 beņu vai 320 dīzeli. Interesē tieši Touring, jo sestdienās/svētdienās parasti bagāžnieks pilns. No kā jāuzmanās? Varbūt citi endžini lapāki? Tomātu negribu, bet BMW kārbas izturīgas - no tā nebaidos. Korozijas aizsardzība arī esot pļus minus cik dzirdēts... Kādi gļuki mēdz būt? No kā jābaidās? (pēc pusgadu veca posta par audi tiptroniciem tāds man, protams, nekad nebūs )

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 1 Atbildēt

iekšpusē nav lielāks par golfu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

elektro rakstīja: Izraku forumu šeitan, nekā nopietna par 3. sērijas iegādi (1998-2006). Štuks ņemt apmēram 2002-2003 gada, vai nu 318 beņu vai 320 dīzeli. Interesē tieši Touring, jo sestdienās/svētdienās parasti bagāžnieks pilns. No kā jāuzmanās? Varbūt citi endžini lapāki? Tomātu negribu, bet BMW kārbas izturīgas - no tā nebaidos. Korozijas aizsardzība arī esot pļus minus cik dzirdēts... Kādi gļuki mēdz būt? No kā jābaidās? (pēc pusgadu veca posta par audi tiptroniciem tāds man, protams, nekad nebūs )

Tiptronikam nav ne vainas, tu to tagad jauc ar muļķutroniku

mgo Reģ.: 28.09.2004
0 0 Atbildēt

Nu man ar tāds ir , vienīgi 1999.gads 2,0 dīzelis! ļoti foršs auto , dīzeli ņem 5-6 litri uz simts Pa taisno uz 100km/h var dabūt pat zem 5 litri!!

Laba vadāmība uz ceļa, rūsēt ar nerūsē.

Nu mīnusi ir pašvakā priekšas piekare!! Bet citus mīnusus vēl lidz šim neesmu novērojis.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
1 0 Atbildēt

mgo rakstīja: Nu man ar tāds ir , vienīgi 1999.gads 2,0 dīzelis! ļoti foršs auto , dīzeli ņem 5-6 litri uz simts Pa taisno uz 100km/h var dabūt pat zem 5 litri!!

Laba vadāmība uz ceļa, rūsēt ar nerūsē.

Nu mīnusi ir pašvakā priekšas piekare!! Bet citus mīnusus vēl lidz šim neesmu novērojis.

tirgosi?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
1 0 Atbildēt

elektro rakstīja: Izraku forumu šeitan, nekā nopietna par 3. sērijas iegādi (1998-2006). Štuks ņemt apmēram 2002-2003 gada, vai nu 318 beņu vai 320 dīzeli. Interesē tieši Touring, jo sestdienās/svētdienās parasti bagāžnieks pilns. No kā jāuzmanās? Varbūt citi endžini lapāki? Tomātu negribu, bet BMW kārbas izturīgas - no tā nebaidos. Korozijas aizsardzība arī esot pļus minus cik dzirdēts... Kādi gļuki mēdz būt? No kā jābaidās? (pēc pusgadu veca posta par audi tiptroniciem tāds man, protams, nekad nebūs )

Cilvēk, dodies, ka nu uz www.bmwlife.lv un tur meklē pēc atbildes. Tur šī tēma ir apzelēta no A līdz Z. Lai veicas.

(Ja godīgi, 318 benzīna Tourings būs diezgan pašvaks aparāts... Man ir E36 320 Touring (starp citu pārdodu) - ar to tad vispār puslīdz var sākties bmw, jo 6 cilindri.)

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

elektro rakstīja: vai nu 318 beņu vai 320 dīzeli. Varbūt citi endžini lapāki? Tomātu negribu, bet BMW kārbas izturīgas - no tā nebaidos. Korozijas aizsardzība arī esot pļus minus cik dzirdēts... Kādi gļuki mēdz būt? No kā jābaidās? (pēc pusgadu veca posta par audi tiptroniciem tāds man, protams, nekad nebūs )

Nu es tulīt jau 2 pilni gadi braucu ar E46 319, 2000.gada, bet sedanu. Vienīgā problēma bija priekšējā tilta aizmugurējās bukses, pēc gada pa LV sāka viena puse grabēt. Nomainiju, (60ls/2gab., maiņa vienkārša, apm 15min. laikā) tagad bez problēmām atkal braucu.

Pa trasi 6l/100km, pilsētā 10-11l/100km.Tiešam labs auto, laba vadāmība, arī ziemā labi turas uz ceļa, par šaurumu nepiekrītu, uz maniem 1.90m priekšā ir pilnīgi normāli, aizmugurē arī diviem vieta. Protams, Touringā vietas bagāžai vairāk.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Bams rakstīja:... par šaurumu nepiekrītu, uz maniem 1.90m priekšā ir pilnīgi normāli, aizmugurē arī diviem vieta. Protams, Touringā vietas bagāžai vairāk.

oh, bļā, tad jau kā uz poda sēdi vai kā pusmūža sieviete, kura tiko tiesības nolikusi - pupi uz stūres un ne pa kreisi, ne pa labi...

nekā personīga, bet pateikt, ka 3šajā būmerī, priekš 190cm ir vietas un tās vēl pietiek aizmugurē sēdošajiem... tad Tu esi kārnāks par Zigi...

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Bams rakstīja:... par šaurumu nepiekrītu, uz maniem 1.90m priekšā ir pilnīgi normāli, aizmugurē arī diviem vieta. Protams, Touringā vietas bagāžai vairāk.

oh, bļā, tad jau kā uz poda sēdi vai kā pusmūža sieviete, kura tiko tiesības nolikusi - pupi uz stūres un ne pa kreisi, ne pa labi...

nekā personīga, bet pateikt, ka 3šajā būmerī, priekš 190cm ir vietas un tās vēl pietiek aizmugurē sēdošajiem... tad Tu esi kārnāks par Zigi...

Nu es jau neteicu, ka aizmugurē bez problēmām iesēdīsies divi tādi kā es- garie. Bet normāliem cilvjiem vietas pietiek, nu jā- izlaisties kā 750L gan nevarēs, bet E46 aizmugurē vietas nu toč vairāk nekā vecajās huļigankās vai e36.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

Cilvēk, dodies, ka nu uz www.bmwlife.lv un tur meklē pēc atbildes. Tur šī tēma ir apzelēta no A līdz Z. Lai veicas.

(Ja godīgi, 318 benzīna Tourings būs diezgan pašvaks aparāts... Man ir E36 320 Touring (starp citu pārdodu) - ar to tad vispār puslīdz var sākties bmw, jo 6 cilindri.)

Galvenais, ka uz laifu, nevis poweri

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

da labi... 3šais IR vienvietīgs auto... tur pat izmīlēties ir grūti ...

tas auto piedien cilvēkiem, kuru kuņģim ir pelmeņpakas forma...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

da Edzulis arī spētu par to studentu auto pastāstīt...

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

elektro rakstīja: Izraku forumu šeitan, nekā nopietna par 3. sērijas iegādi (1998-2006). Štuks ņemt apmēram 2002-2003 gada, vai nu 318 beņu vai 320 dīzeli. Interesē tieši Touring, jo sestdienās/svētdienās parasti bagāžnieks pilns. No kā jāuzmanās? Varbūt citi endžini lapāki? Tomātu negribu, bet BMW kārbas izturīgas - no tā nebaidos. Korozijas aizsardzība arī esot pļus minus cik dzirdēts... Kādi gļuki mēdz būt? No kā jābaidās? (pēc pusgadu veca posta par audi tiptroniciem tāds man, protams, nekad nebūs )

ja jau reiz esi nobriedis uz tadu nikuli, tad vismaz viennozimigi nem 320d,kam jau 150zs un vismaz patikams celiens un smiekligs paterins kadi 8ltr max braucot anyway you like pa trasi skeit vispar 5-6ltr....

bet to 318d gan neiesaku, shtrunts kuat kads, agrak visa latbema servisa komanda braukaja ar tadiem un vienos remonts tie bija, beigas visus sud.us iztrigoja...

cik naudinas doma pirkt? kadu paketi? cik nobraukums videji gada? shie jautajumi ir jaatbild, jo beigas moz janem kaads 320i vai pat kas jaudigaaks (un arii touring)

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: da labi... 3šais IR vienvietīgs auto... tur pat izmīlēties ir grūti ...

tas auto piedien cilvēkiem, kuru kuņģim ir pelmeņpakas forma...

jamilejas gulta masina dod tikai stabulee puuust :x

Yetti Reģ.: 28.11.2007
1 1 Atbildēt

bummerr rakstīja:

Yetti rakstīja: da labi... 3šais IR vienvietīgs auto... tur pat izmīlēties ir grūti ...

tas auto piedien cilvēkiem, kuru kuņģim ir pelmeņpakas forma...

jamilejas gulta masina dod tikai stabulee puuust :x

da, labi... mums demokrātija... dari kā gribi...

janhoff Reģ.: 28.06.2007
0 0 Atbildēt

bummerr rakstīja:

elektro rakstīja: Izraku forumu šeitan, nekā nopietna par 3. sērijas iegādi (1998-2006). Štuks ņemt apmēram 2002-2003 gada, vai nu 318 beņu vai 320 dīzeli. Interesē tieši Touring, jo sestdienās/svētdienās parasti bagāžnieks pilns. No kā jāuzmanās? Varbūt citi endžini lapāki? Tomātu negribu, bet BMW kārbas izturīgas - no tā nebaidos. Korozijas aizsardzība arī esot pļus minus cik dzirdēts... Kādi gļuki mēdz būt? No kā jābaidās? (pēc pusgadu veca posta par audi tiptroniciem tāds man, protams, nekad nebūs )

ja jau reiz esi nobriedis uz tadu nikuli, tad vismaz viennozimigi nem 320d,kam jau 150zs un vismaz patikams celiens un smiekligs paterins kadi 8ltr max braucot anyway you like pa trasi skeit vispar 5-6ltr....

bet to 318d gan neiesaku, shtrunts kuat kads, agrak visa latbema servisa komanda braukaja ar tadiem un vienos remonts tie bija, beigas visus sud.us iztrigoja...

cik naudinas doma pirkt? kadu paketi? cik nobraukums videji gada? shie jautajumi ir jaatbild, jo beigas moz janem kaads 320i vai pat kas jaudigaaks (un arii touring)

Starpcitu bieýaak 320d ir sastopami ar 136 zs.

elektro Reģ.: 16.03.2002
0 0 Atbildēt

vo vo vo sākās, tagad 136 hp ir biežāk nekā 150 hp, značit cits ecu vai turbo... pēc kāda engine code un kur tie rodami, jeb kā viņi atšķiras na glazo?

PAAAAAAAALDIES par atbilžiem, moš vēl kādam ir ko teikt par šo autiņu

par vadāmību esmu daudz laba dzirdējis. Pats arī vairāk uz diesel sliecos - bet bračkam 95. gada compacts E36 ar 1.6 protams, priekš vīriem, kuriem BMW sākas ar 6 cilindriem būs neiespējams nīkulis - bet patiesībā ir ok ar mūsdienu beņas cenām. E46 būs daudz smagāks, tāpēc sāku no 318 skatīties (kuram šā vai kā ir 2 litru endžins imho..)

Par dīzeļa patēriņu arī esmu starā of course - tikai vai D motors nav krietni sarežģītāks, salīdzinot ar vienkāršo beņas aparātu... un līdz ar to ieberziens var sanākt ... tipa, tāds, ka beņas cenas paliek nesvarīgas?

dzirdēju, ka šiem priekšējā piekare līdzīga kā E36 - moš daļas līdzīgās cenās? pr. tilta aizmugurējie sailenbloki 30 LVL gabalā nekādas šausmas neiedveš, ja ņem vērā, ka gumijas un metāla tur 2X vairāk kā popelim. ja gadīsies latbemā uz akciju 50% atlaidi šī modeļa servisa izcenojumiem, vispār zoo - aizbrauc, saliec oriģinālās cerams daļas un brauc gadu.

paldies par ieteikumu apmeklēt bmwlife.. meitenes tur smukas

par paketi neesmu skatījies, gluži airu laivu negribu, bet nav obligāti nosacījumi kā navi/āda/muļķustūre.

iemetu mobilē uz labu laimi - vairums dīzeļu izlec ar pabriesmīgiem nobraukumiem virs 250 000.

Vairāk gribās zināt, vai šiem nav kaut kādi vājie punkti (papildus piekarei, kas ir nosacīti), biežāki gļuki un lietas, no kā jāuzmanās

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

elektro rakstīja:

iemetu mobilē uz labu laimi - vairums dīzeļu izlec ar pabriesmīgiem nobraukumiem virs 250 000.

Normāls dīzeļa nobraukums 5-6 gadus vecai mašīnai. Atvedīs šeit un būs standarta 120k

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

elektro rakstīja: vo vo vo sākās, tagad 136 hp ir biežāk nekā 150 hp, značit cits ecu vai turbo... pēc kāda engine code un kur tie rodami, jeb kā viņi atšķiras na glazo?

bla bla bla...

shitadu sviestu lasu pirmo reizi, pirmkart, visi sitie \"gudrie\" bmw dzineju paletes pazineji- ZB! skaidri bija teikts 2002.g. un uz augshu...

www.catalog.auto.ru/...

lasiet, lohi, un skolojieties!

autor- too much bullshit un ,skiet, bmw vispar nevajag, noperc golpu un pievienojies ganampulkam... neesi vel uz bmw e46 nobriedis

staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

elektro rakstīja: vo vo vo sākās, tagad 136 hp ir biežāk nekā 150 hp, značit cits ecu vai turbo... pēc kāda engine code un kur tie rodami, jeb kā viņi atšķiras na glazo?

PAAAAAAAALDIES par atbilžiem, moš vēl kādam ir ko teikt par šo autiņu

par vadāmību esmu daudz laba dzirdējis. Pats arī vairāk uz diesel sliecos - bet bračkam 95. gada compacts E36 ar 1.6 protams, priekš vīriem, kuriem BMW sākas ar 6 cilindriem būs neiespējams nīkulis - bet patiesībā ir ok ar mūsdienu beņas cenām. E46 būs daudz smagāks, tāpēc sāku no 318 skatīties (kuram šā vai kā ir 2 litru endžins imho..)

Par dīzeļa patēriņu arī esmu starā of course - tikai vai D motors nav krietni sarežģītāks, salīdzinot ar vienkāršo beņas aparātu... un līdz ar to ieberziens var sanākt ... tipa, tāds, ka beņas cenas paliek nesvarīgas?

dzirdēju, ka šiem priekšējā piekare līdzīga kā E36 - moš daļas līdzīgās cenās? pr. tilta aizmugurējie sailenbloki 30 LVL gabalā nekādas šausmas neiedveš, ja ņem vērā, ka gumijas un metāla tur 2X vairāk kā popelim. ja gadīsies latbemā uz akciju 50% atlaidi šī modeļa servisa izcenojumiem, vispār zoo - aizbrauc, saliec oriģinālās cerams daļas un brauc gadu.

paldies par ieteikumu apmeklēt bmwlife.. meitenes tur smukas

par paketi neesmu skatījies, gluži airu laivu negribu, bet nav obligāti nosacījumi kā navi/āda/muļķustūre.

iemetu mobilē uz labu laimi - vairums dīzeļu izlec ar pabriesmīgiem nobraukumiem virs 250 000.

Vairāk gribās zināt, vai šiem nav kaut kādi vājie punkti (papildus piekarei, kas ir nosacīti), biežāki gļuki un lietas, no kā jāuzmanās

Atceries, ka mazs motorelis nebūt, nenozīmē ekonomiju. Viss atkarīgs no auto smaguma. Reiz bija darīšana ar 528 touringu un man pa lielu izbrīnu kruīzā braucot pamēram uz 100, kompis rādija ap 7 L. tam 528 tas 100 ir kā brīvgaita pa pilsētu vid. 9-11, ja kādu brīdi pabrauc ar smagu kāju, tad patēriņš protams cienīgs.

Domāju, ka zem 2,0, tiešām nevaig pirkt, jo auto nav nekāds golps.

Lai veicas atrast labu auto, jo labi BMW pa pakšiem nemētājas.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

bummerr rakstīja:

elektro rakstīja: vo vo vo sākās, tagad 136 hp ir biežāk nekā 150 hp, značit cits ecu vai turbo... pēc kāda engine code un kur tie rodami, jeb kā viņi atšķiras na glazo?

bla bla bla...

shitadu sviestu lasu pirmo reizi, pirmkart, visi sitie "gudrie" bmw dzineju paletes pazineji- ZB! skaidri bija teikts 2002.g. un uz augshu...

www.catalog.auto.ru/...

lasiet, lohi, un skolojieties!

autor- too much bullshit un ,skiet, bmw vispar nevajag, noperc golpu un pievienojies ganampulkam... neesi vel uz bmw e46 nobriedis

Uz būmeri vai tad ir jānobriest? Man jau liekas, ka jānobriest ir uz nebūmeri, ilgi sev jāiestāsta "man nevajag mašīnu, ar kuru var svilināt vienu pakaļējo riepu un ar kuru slidenos līkumos var apsisties" kaut vai lai to pašu golfu nopirktu

P.S. Tā neprecīzā lapele catalog.auto.ru tiešām ir priekš lohiem, mošk visām markām tur nav tik neprecīzi, bet tomēr

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti