Aptauja krīzes laikos ...

911 Reģ.: 11.04.2003

Pēdējā laikā daudz ir runāts, ka krīze ir klāt vai arī tuvojas. Daudzi to esot pamanījuši visdažādākajās dzīves situācijās, notikumos, procesos, taču mans jautājums Jums ir šāds - ko Jūs esat manījuši, kas garnadžiem šobrīt no auto lietām patīk visvairāk?

.. man dažiem kolēģiem jau ir "aiznesti" parking sensori, kas iestrādāti bamperī uz vienas "lentas".

 
1.. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ..75
Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Nezinu pilnīgi precīzi visās niansēs, bet principā bankai rakstiski Tevi jābrīdina un, ja esi veicis pēc tā brīdinājuma saņemšanas maksājumu pat ne pilnā apmērā, tad šiem nav nekādu tiesību pret Tevi kačāt pravas tiesā vai ziņot LB Parādnieku reģistram. Un tā katru mēnesi... Vienīgi, ja neej uz pastu pēc šo atsūtītās vēstules, pats vainīgs.

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Einstein rakstīja: Kas par banku?

īpaši dumiem ; NAV , BĻĒ, MAN NEKĀDU SAISTĪBU!!!!!

Tas nebij Tev. Tas bij Peksim. Vnk visi posē tādos ātrumos, ka nevar aiz konkrētā posta trāpīt, bet tā citēšana zb.

Un neesi ka nu tik puktīgs, ja?!....

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Einstein rakstīja: Nezinu pilnīgi precīzi visās niansēs, bet principā bankai rakstiski Tevi jābrīdina un, ja esi veicis pēc tā brīdinājuma saņemšanas maksājumu pat ne pilnā apmērā, tad šiem nav nekādu tiesību pret Tevi kačāt pravas tiesā vai ziņot LB Parādnieku reģistram. Un tā katru mēnesi... Vienīgi, ja neej uz pastu pēc šo atsūtītās vēstules, pats vainīgs.

nu es jau neesmu muljkjis lai nesaprastu ka tas cilveeks (kautkaada maitene) kas man zvana vairaak vai mazaak grib pakjert mani uz muljkja. Tobish no seerijas, pabiedeeshu un uz reiz skries maksaat. Bet neba man bail, ne es esmu ljaunpraatiigais nemaksaataajs. Man pasham firmai paraadaa ir lielas naudas, attiistiiba nekaada jo nauda ta iekshaa nenaak, ir tikai izmaksas, taa ka viss process pilniibaa apstaajies. Un izraut kautkur naudu taapat no gaisa ar veel neviens nav iemaaciijies.

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja:

Einstein rakstīja: Nezinu pilnīgi precīzi visās niansēs, bet principā bankai rakstiski Tevi jābrīdina un, ja esi veicis pēc tā brīdinājuma saņemšanas maksājumu pat ne pilnā apmērā, tad šiem nav nekādu tiesību pret Tevi kačāt pravas tiesā vai ziņot LB Parādnieku reģistram. Un tā katru mēnesi... Vienīgi, ja neej uz pastu pēc šo atsūtītās vēstules, pats vainīgs.

nu es jau neesmu muljkjis lai nesaprastu ka tas cilveeks (kautkaada maitene) kas man zvana vairaak vai mazaak grib pakjert mani uz muljkja. Tobish no seerijas, pabiedeeshu un uz reiz skries maksaat. Bet neba man bail, ne es esmu ljaunpraatiigais nemaksaataajs. Man pasham firmai paraadaa ir lielas naudas, attiistiiba nekaada jo nauda ta iekshaa nenaak, ir tikai izmaksas, taa ka viss process pilniibaa apstaajies. Un izraut kautkur naudu taapat no gaisa ar veel neviens nav iemaaciijies.

Šitas atkal nebij Tev, bet priekš msh.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

bankā mazajam darbiniekam NAV JĀDOMĀ!

viņam ir vairāk vai mazāk skaidri pateikts, kas viņam jādara un viss. nekādas papildopcijas te nepastāv. katrs ir maza skrūvīte lielā mehānismā.

ja pateikts ir mazāk skaidri, tad viņš pazvana un dienas beigās ieraksta reportā cik parādniekus apzvanījis. Pēc nedēļas vai mēneša viņa tiešais vadītājs (parasti tupākais no bijušajiem zemākā līmeņa darbiniekie) atčohnī, ka nav dots rīkojums likt atzīmi par atgādinājumu klienta lietā un tāpēc ir sanācis apzvanīt 10x mazāk nekā plānots. viņš visus nolamā, nogriež prēmijas (to viņam tāpat uzlikts izdarīt, tik jāpiemeklē iemesls) un tagad prasa atzīmēt, ka klientam zvanīts. bet atkal kaut ko citu piemirst.

un tā process rullē.

tas pats ar kredītiem. atnāk klients. kredītmenedžers šim saka - jā viss būs, nauda būs, dosim, proči labi. lai gan viņš labi zin, ka lems to visu kredītkomiteja un beigās 1 no 10 kaut ko iedos. bet viņam ir savs darbs un viss. un tā tas iet.

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: bankā mazajam darbiniekam NAV JĀDOMĀ!

viņam ir vairāk vai mazāk skaidri pateikts, kas viņam jādara un viss. nekādas papildopcijas te nepastāv. katrs ir maza skrūvīte lielā mehānismā.

ja pateikts ir mazāk skaidri, tad viņš pazvana un dienas beigās ieraksta reportā cik parādniekus apzvanījis. Pēc nedēļas vai mēneša viņa tiešais vadītājs (parasti tupākais no bijušajiem zemākā līmeņa darbiniekie) atčohnī, ka nav dots rīkojums likt atzīmi par atgādinājumu klienta lietā un tāpēc ir sanācis apzvanīt 10x mazāk nekā plānots. viņš visus nolamā, nogriež prēmijas (to viņam tāpat uzlikts izdarīt, tik jāpiemeklē iemesls) un tagad prasa atzīmēt, ka klientam zvanīts. bet atkal kaut ko citu piemirst.

un tā process rullē.

tas pats ar kredītiem. atnāk klients. kredītmenedžers šim saka - jā viss būs, nauda būs, dosim, proči labi. lai gan viņš labi zin, ka lems to visu kredītkomiteja un beigās 1 no 10 kaut ko iedos. bet viņam ir savs darbs un viss. un tā tas iet.

Kā nu kurā bankā...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pirms 3 nedēļām izštukoju, ka derētu bišķi paraut krītu lai to šķībbūdu varētu nodot ekspluatācijā....

aizgāju uz banku - kredīspeciālists saka, ka viss būs ok, 2 nedēļu laikā mēs izskatīsim iespējas, jūs tikai atnesiet tur kaudzi ar papīriem....

aiznesu.... tagad man saka ka vēl 2 nedēļas jāgaida un procenti ir mistiski pakāpušies

secinājums - to, ko "kredīspeciālisti" tur driš tas ir priekš kaķiem..... tāpat no viņiem nekas nav atkarīgs..... es tik nesaprotu kāpēc bankas viņiem maksā algu?

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Nē, tad, kad tas kredspecs Tev klārēja par noteikumiem un pročiem, bija cita situācija, kas īpaši pēdējā laikā krasi mainās čut ne katru dienu. Kredītspeciālists vienkārši attiecīgajā brīdī vadās pēc attiecīgajiem noteikumiem. 3 nedēļas atpakaļ tie bija tādi, tagad galīgi citādāki un proči lielāki. Bet tā jau nav viņa vaina, ka situācija ir tāda kāda ir...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Einstein rakstīja: Nē, tad, kad tas kredspecs Tev klārēja par noteikumiem un pročiem, bija cita situācija, kas īpaši pēdējā laikā krasi mainās čut ne katru dienu. Kredītspeciālists vienkārši attiecīgajā brīdī vadās pēc attiecīgajiem noteikumiem. 3 nedēļas atpakaļ tie bija tādi, tagad galīgi citādāki un proči lielāki. Bet tā jau nav viņa vaina, ka situācija ir tāda kāda ir...

protams ka nav viņa vaina.

bet viņa priekšnieka, kuram vajadzēja saprast situāciju un dot atbilstošas norādes darbiniekiem. bet tie priekšnieki ir, lielākoties, nežēlīgi tupi.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Einstein rakstīja: Nē, tad, kad tas kredspecs Tev klārēja par noteikumiem un pročiem, bija cita situācija, kas īpaši pēdējā laikā krasi mainās čut ne katru dienu. Kredītspeciālists vienkārši attiecīgajā brīdī vadās pēc attiecīgajiem noteikumiem. 3 nedēļas atpakaļ tie bija tādi, tagad galīgi citādāki un proči lielāki. Bet tā jau nav viņa vaina, ka situācija ir tāda kāda ir...

tieši tas ir tas ko vēlējos teikt, ka tiem pajoļiem`tur nav jēgas sēdēt un stāstīt klientiem visādas pasaciņas

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Einsteina aprakstītais scenārijs Nestē bija pirms vairākiem gadiem. Nu jau ilgāku laiku nekas lieks netiek rezervēts - tikai reāli izlietotā summa. Un īstenībā ar karti maksāt ir vēl izdevīgāk, jo no tava konta reāli naudu noņem pēc 2-3 dienām. Ja, piemēram, visu laiku dzīvojas pa overdfraftu, tad finālā sanāk mazāks procentu maksājums apr izmantoto summu. Lielai daļai LV iedzīvotāju tas ir ļoti aktuāli!

paga, tad sanāk ir tādi "kadri" kas pērk degvielu uz kredīta??

Bez komentāriem..

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Einstein rakstīja: nu nez.... Protams, ja ir sūnaina situācija ar darbu / naudu un bankai katru mēnesi jāatpogā rubļi, kurus varētu citādi iztērēt, nav jau baigā idille, bet no otras puses Tev ir pašams savs dzīvoklis un, ja, neesi apzināts parādu neatdevējs, tad ar banku visu var sarunāt. Uz kādu brīdi atlikt pamatsummu, vienoties par kādu datumu, kad varēsi atdot utt. Nav jau bankām arī nekāda interese cīnīties un vazāties pa tiesām.

Uz visu jāskatās no pozitīvās puses. Ir dzīvoklis, bet tagad skuj varētu iepirkt. Bankas pat 5k ervīnus negribīgi dod, bet, ja dod, tad pirms tam izkrata visos iespējamos veidos.

Man kolēģe arī vēl paspēja "ielekt pēdējā vilciena pēdējā vagonā", citādi tagad nāktos zem tilta dzīvot...

Pārfrāzēšu: tava kolēģe "paspēja iebāzt galvu cilpā".

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

es tikai nesaprotu, vai mums te cilvēki bezjēgā daudz savairojušies un neviens vairs nemirst nost, ka visiem vajag dzīvokļus?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vispār tagad līdz pavasarim neieteiktu nevienam ņemt kredītus jaunus un "bāzt galvu cilpā". Lai kā to negribētos atzīt, bet sūdi mūs gaida lielāki nekā 5-tajā gadā.

Ja vēl sākumā likās, ka būs slābani, bet izspruksim, tad pasaules fons šobrīd rāda - būs konkrēts pizdec!

bezdarbs, bankroti, algu samazināšana un tas visās sfērās.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: es tikai nesaprotu, vai mums te cilvēki bezjēgā daudz savairojušies un neviens vairs nemirst nost, ka visiem vajag dzīvokļus?

reti kura iires maaja ir par sapraatiigiem cipariem un ne-awaarijas staawoklii.man domaat,bums saakaas tad,kad palaida iires griestus waljaa,un namsaimnieki atritinaaja luupu uz 1+ ls m2 tad tauta apkjeeraas ka tas pats wien sanaak-iireet wai pirkt sawu

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Nehuj augstāk pa dirsu lekt. Jebkurš kredīts ir agri vai vēlu jāatdod. Nu nevar rēķināties, ka viss būs kedā un ņemt kredītu uz daudziem gadiem, ja nav alternatīvi ienākumi.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

wienubrid tautai jau likaas,ka algas tikai augs,pouhj ka uz krediitu reekjina.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Ja liekas, var sasisties. Un tā arī dažiem notika.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

būs problēmas arī daudziem, kuri uzskata, ka viņiem ir "alternatīvi ienākumi". jo lielai daļai tie ir no nekustamajiem - tās pašas dzīvokļu izīrēšanas. prognozēju, ka būs ļoti liels parādnieku pieaugums un īres cenas nākošgad var nogāzties pat līdz pusei no šodienas līmeņa.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nu, sarosās.... man nupat atbrīvojās divistabu dzīvoklis

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: nu, sarosās.... man nupat atbrīvojās divistabu dzīvoklis

Un ko ta tagad būtu jādara?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

var aiziet pietirst.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja:

Nezinite rakstīja: es tikai nesaprotu, vai mums te cilvēki bezjēgā daudz savairojušies un neviens vairs nemirst nost, ka visiem vajag dzīvokļus?

reti kura iires maaja ir par sapraatiigiem cipariem un ne-awaarijas staawoklii.man domaat,bums saakaas tad,kad palaida iires griestus waljaa,un namsaimnieki atritinaaja luupu uz 1+ ls m2 tad tauta apkjeeraas ka tas pats wien sanaak-iireet wai pirkt sawu

ja Tu būtu, kaut nedaudz, tajā fignjā, iedziļinājies, tad to pāksti savādāk vārstītu... pļe

ne namsainieki vainīgi,ka valdībā kretīni....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Māte ar Omi, tālajos 40 "rāva fraku"... krievs kaut kur pie Drēzdenes noķēra un pagrieza atpakaļ....

Kad Mamma aizgāja palūgt vismaz foto, tad saņēma uzbrēcienu par iespēju aplūkot tās fotogrāfijas, kaut kur Noriļskas rajonā...

man ir po, bet es točno zinu, ka maniem bērniem|pabērniem tas nebūs jādzird...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.P.S. un kā man draugs teica: zini kāda līdzība miršanai ar diršanu?

kad jāiet, tad jāiet....

1.. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ..75
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti