Aptauja krīzes laikos ...

911 Reģ.: 11.04.2003

Pēdējā laikā daudz ir runāts, ka krīze ir klāt vai arī tuvojas. Daudzi to esot pamanījuši visdažādākajās dzīves situācijās, notikumos, procesos, taču mans jautājums Jums ir šāds - ko Jūs esat manījuši, kas garnadžiem šobrīt no auto lietām patīk visvairāk?

.. man dažiem kolēģiem jau ir "aiznesti" parking sensori, kas iestrādāti bamperī uz vienas "lentas".

 
1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..75
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Yetti rakstīja:

Ozz rakstīja:....

taa karte laba lieta- santjiks no litra nost....

tikai šmigai un ciigaam taa atlaide neattiecas...

tu vēl pežu ar atlaidi paģēri....

a to var saorganizeet

es pats neesmu intereseejies , bet ja Tu taa saki, tad buus jaapavaicaa

nezinu... miesu par naudu NEKAD neesmu pircis...

kaut kādā populārzinātniskā programmā dzirdēju, ka silikona (nevis piepūšama) sieviete maksājot ap 10K USD (Latvijā)...

paprasīju sievai, dabūju pa muti...

secinājums: tad jau laikam ir lētāk

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

rt rakstīja:

3dzīvokļi, 5kredīti, viss noriebās un gribēju ātrāk visu nokārtot

krīze pievīla, 1,5 gads pietrūka

Piedod, bet laikā, kad liela daļa nespēj tikt pie sava vienīgā nekustamā īpašuma, nav īsti iecietīgi bēdāties, ka nevar kredītus nomaksāt par 3 nekstamajiem īpašumiem.

Nezinu kas un kā, bet šobrīd attīstās īres tirgus. Gan jau, ka pats zini labāk, kā tos savus pārējos 2 dzīvokļus pārvērst ja ne peļņu nesošā instrumentā, tad vismaz tādā, kas nerada zaudējumus.

nu jau vairs nevar... un sola kādu gadu...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

bračka ar uzskatiija ka pastaaviiga baaba tas ir labi

bet finaalaa sakaitiija, ka daudz leetaak buutu bijis tomeer pirkt par naļiku sajutaas paarmaksaajis

(tas par vienu kraašņu eksemplaaru)

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: bračka ar uzskatiija ka pastaaviiga baaba tas ir labi

bet finaalaa sakaitiija, ka daudz leetaak buutu bijis tomeer pirkt par naļiku sajutaas paarmaksaajis

labs

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

rt rakstīja:

3dzīvokļi, 5kredīti, viss noriebās un gribēju ātrāk visu nokārtot

krīze pievīla, 1,5 gads pietrūka

Piedod, bet laikā, kad liela daļa nespēj tikt pie sava vienīgā nekustamā īpašuma, nav īsti iecietīgi bēdāties, ka nevar kredītus nomaksāt par 3 nekstamajiem īpašumiem.

Nezinu kas un kā, bet šobrīd attīstās īres tirgus. Gan jau, ka pats zini labāk, kā tos savus pārējos 2 dzīvokļus pārvērst ja ne peļņu nesošā instrumentā, tad vismaz tādā, kas nerada zaudējumus.

neesmu nekāds māklers, vienkārši reālas dzīvesstāsts.

ieķīlāju 1isabnieku ņēmu kredītu un pirku lielāku dzīvokli. stulbi sanāca, kaimiņi lohi, auto nolikt nav kur, prusaki!!! pārdevu. nopirku citu, atķīlāju 1istabnieku, un nācās atdot pa sviesmaizi lai bankai lielāko daļu atdotu. bišku nokavēju ar 1ist. pārdošanu.

$ nezūdamības likums tā teikt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: P.S. ja par tēmu, tad mani krīze skar tieši.

drīz palieku bez darba ar kredītu uz 2gadi un summu ~10 līdzšinējo mēnešalgu apmērā ko nu?

~ 6 mēnešu maksājumus esmu iekrājis, pus gadu vēl var vilkt

kam lai pārdod moci?

treknie gadi pagāja un tik vien ir... no 1istabas dzīvokļa ar piemīztu kāpņutelpu tiku labā 3istabniekā. diemžēl paralēli barojot banku :/ echh, un vēl nedaudz jāpabaro

biji bankā kredītspeciālists vai nekustamo īpašumu mākleris?

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

rt rakstīja: P.S. ja par tēmu, tad mani krīze skar tieši.

drīz palieku bez darba ar kredītu uz 2gadi un summu ~10 līdzšinējo mēnešalgu apmērā ko nu?

~ 6 mēnešu maksājumus esmu iekrājis, pus gadu vēl var vilkt

kam lai pārdod moci?

treknie gadi pagāja un tik vien ir... no 1istabas dzīvokļa ar piemīztu kāpņutelpu tiku labā 3istabniekā. diemžēl paralēli barojot banku :/ echh, un vēl nedaudz jāpabaro

biji bankā kredītspeciālists vai nekustamo īpašumu mākleris?

diemžēl nevaru tevi iepriecināt!

nē! ne tuvu nekustamajiem.

tačku arī nestūmu

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

nu nez.... Protams, ja ir sūnaina situācija ar darbu / naudu un bankai katru mēnesi jāatpogā rubļi, kurus varētu citādi iztērēt, nav jau baigā idille, bet no otras puses Tev ir pašams savs dzīvoklis un, ja, neesi apzināts parādu neatdevējs, tad ar banku visu var sarunāt. Uz kādu brīdi atlikt pamatsummu, vienoties par kādu datumu, kad varēsi atdot utt. Nav jau bankām arī nekāda interese cīnīties un vazāties pa tiesām.

Uz visu jāskatās no pozitīvās puses. Ir dzīvoklis, bet tagad skuj varētu iepirkt. Bankas pat 5k ervīnus negribīgi dod, bet, ja dod, tad pirms tam izkrata visos iespējamos veidos.

Man kolēģe arī vēl paspēja "ielekt pēdējā vilciena pēdējā vagonā", citādi tagad nāktos zem tilta dzīvot...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Einstein rakstīja: ...

Uz visu jāskatās no pozitīvās puses. ...

Tu sen no palmas?

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

Einstein rakstīja: nu nez.... Protams, ja ir sūnaina situācija ar darbu / naudu un bankai katru mēnesi jāatpogā rubļi, kurus varētu citādi iztērēt, nav jau baigā idille, bet no otras puses Tev ir pašams savs dzīvoklis un, ja, neesi apzināts parādu neatdevējs, tad ar banku visu var sarunāt. Uz kādu brīdi atlikt pamatsummu, vienoties par kādu datumu, kad varēsi atdot utt. Nav jau bankām arī nekāda interese cīnīties un vazāties pa tiesām.

Uz visu jāskatās no pozitīvās puses. Ir dzīvoklis, bet tagad skuj varētu iepirkt. Bankas pat 5k ervīnus negribīgi dod, bet, ja dod, tad pirms tam izkrata visos iespējamos veidos.

Man kolēģe arī vēl paspēja "ielekt pēdējā vilciena pēdējā vagonā", citādi tagad nāktos zem tilta dzīvot...

nu ja

vēl jau ir variants samainīt atpakaļ prel tikpat piemīztu 1istabnieku ar nelielu piemaksu un visu nokārtot

bet tas ir pēdējais no 4iem atkāpšanās plāniem.

1 plāns ir vienkārši iet strādāt, bet to darīt galīgi negribas. reāli gribu atpūsties. tāteikt pāris mēnešu pelnītais atvaļinājums. beidzot!!!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

algas, visticamāk, lielai daļai samazināsies. ar to ir jārēķinās. un labāk to saprast ātrāk kā vēlāk. tā, kā bija pēdējos 2-3 gadus, nebūs vairs nekad.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: algas, visticamāk, lielai daļai samazināsies. ar to ir jārēķinās. un labāk to saprast ātrāk kā vēlāk. tā, kā bija pēdējos 2-3 gadus, nebūs vairs nekad.

tagad paņem armatūru, un "močī pa to stulbo galv"

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Einstein rakstīja: ...

Uz visu jāskatās no pozitīvās puses. ...

Tu sen no palmas?

Un tu esi pie tā viena procenta, kam nav saistību ar banku?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Viens procents? Joptv...

Nekas, pēc dažiem mēnešiem būšu to skaitā

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

staasts par banku.

Tip, panjeemis biju zemi. Negribeejaas visu uz reiz maksaat, samaaksaaju 60%nal, paareejos 40% panjeemu bankaa krediitu. Tos 40% buutu vareejis samaksaat uz reiz, tachu izdomaaju ieguldiit firmaa. Vieniigie ienaakumu avoti man bija no firmas, tobish tik cik ienaaca nauda, tik arii vareeju sev izmaksaat algu. Reaali no shii gada saakuma ar maksaajumiem par paardoto preci ir ljoti shvaki. Paraadnieki ir kaudzeem, liidz ar to pats sev izmaksaat algu vareeju balstoties peec zvaigznju izvietojuma. Liidz ar to naacaas kaveet krediitmaksaajumus. Protams viss sapraata robezjaas (5,10 maximums 15dienas bet i to ne visu lielo summu, jo kautko jau paarmetu uz sava konta). Tad nu vasaras beigaas, jutu ka suudi briest jo ienaakoshaas naudas firmaa tikpat kaa nav, bija jaasaak domaat ko un kaa dariit un banka pati piedaavaaja panjemt krediitbriivdienas, kas manaa gadiijumaa dereeja, jo jau aktiivi biju saacis mekleet citu iespeeju kaa nopelniit un zinu ka 3-5meeneshu laikaa visu savediishu kaa vajag. Viens no nosaciijumiem bija, ka jaadzeesh ir neliels - uz konta un jaauzraxta iesniegums bankai. OK, dzeesu. Un tad naakamajaa dienaa sanjeemu zvanu no bankas. Sorry, mees jums krediitbriivdienas atsakam, jo peedeejaa pus gada laikaa juus esat vairaakas reizes kaveejis apmaksas datumu. Karoch, pashol ti na rechku. Un tad man nevilshus radaas jautaajums. Tad kakova hr. tiek piedaavaatas taas briivdienas. Ne jau aiz labas dziives cilveeks piekriit maksaat bankai kautkaadus mistiskus % (parasti taa ir 1/2 no summas) pus gadu, lai tikai maksaajums buutu mazaaks nekaa patreiz.

Pagaajushais meenesis. Mans 20 datums pagaajis, neesmu nomaksaajis visu summu. Pirmdiena, 22. datums, zvana no bankas. Kad maksaasi, saku shonedeelj liidz beigaam, meitene no bankas veel pasaka ka varu liidz pirmdienai pavilkt, bet pirmdien toch vajagot nomaksaat. ok, vienojushies esam. Pienaak 3diena, zvana no bankas, jau cita persona. Atkal jautaajums, kad maksaashu. Es saku, shonedeelj, kaa jau soliiju liidz beigaam samaksaashu. Karoch otraa pusee man kaa mazam beernam, jums jau terminsjh paari, bezmaz riitdien man to zemesgabalu njem nost. Tad nu paraava man dusmu. Pateicu visu ko domaaju par vinju, jo plin jau pirms tam ar bankas paarstaavi vienojos kad es samaksaashu, paprasiiju vai vinjiem vispaar notiek kautkaada komunikaacija savaa starpaa un kaadaa sakaraa vinji vispaar man draud. Pac skaidri zinu ka esmu nenomaksaajis laikaa krediitu, bet maksaats ta nav tikai dazjas dienas nevis meeneshi. Zinu ka par savu vilkshanu es pats arii maksaaju soda %. Karoch. Kriize arii manaa macinjaa.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Einstein rakstīja:

Yetti rakstīja:

Einstein rakstīja: ...

Uz visu jāskatās no pozitīvās puses. ...

Tu sen no palmas?

Un tu esi pie tā viena procenta, kam nav saistību ar banku?

man nav nekādu kredītsaistību.... zero....

tūlīt būs... pirkšu laulenei auto....

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Da labi, tas bij tā uz dullo par to 1%. Nepiečakarējies, ja?! Nezinu, cik procentiem nav nekādu saistību. Starp citu, būtu interesanti uzzināt...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja: staasts par banku.

Tip, panjeemis biju zemi. Negribeejaas visu uz reiz maksaat, samaaksaaju 60%nal, paareejos 40% panjeemu bankaa krediitu. Tos 40% buutu vareejis samaksaat uz reiz, tachu izdomaaju ieguldiit firmaa. Vieniigie ienaakumu avoti man bija no firmas, tobish tik cik ienaaca nauda, tik arii vareeju sev izmaksaat algu. Reaali no shii gada saakuma ar maksaajumiem par paardoto preci ir ljoti shvaki. Paraadnieki ir kaudzeem, liidz ar to pats sev izmaksaat algu vareeju balstoties peec zvaigznju izvietojuma. Liidz ar to naacaas kaveet krediitmaksaajumus. Protams viss sapraata robezjaas (5,10 maximums 15dienas bet i to ne visu lielo summu, jo kautko jau paarmetu uz sava konta). Tad nu vasaras beigaas, jutu ka suudi briest jo ienaakoshaas naudas firmaa tikpat kaa nav, bija jaasaak domaat ko un kaa dariit un banka pati piedaavaaja panjemt krediitbriivdienas, kas manaa gadiijumaa dereeja, jo jau aktiivi biju saacis mekleet citu iespeeju kaa nopelniit un zinu ka 3-5meeneshu laikaa visu savediishu kaa vajag. Viens no nosaciijumiem bija, ka jaadzeesh ir neliels - uz konta un jaauzraxta iesniegums bankai. OK, dzeesu. Un tad naakamajaa dienaa sanjeemu zvanu no bankas. Sorry, mees jums krediitbriivdienas atsakam, jo peedeejaa pus gada laikaa juus esat vairaakas reizes kaveejis apmaksas datumu. Karoch, pashol ti na rechku. Un tad man nevilshus radaas jautaajums. Tad kakova hr. tiek piedaavaatas taas briivdienas. Ne jau aiz labas dziives cilveeks piekriit maksaat bankai kautkaadus mistiskus % (parasti taa ir 1/2 no summas) pus gadu, lai tikai maksaajums buutu mazaaks nekaa patreiz.

Pagaajushais meenesis. Mans 20 datums pagaajis, neesmu nomaksaajis visu summu. Pirmdiena, 22. datums, zvana no bankas. Kad maksaasi, saku shonedeelj liidz beigaam, meitene no bankas veel pasaka ka varu liidz pirmdienai pavilkt, bet pirmdien toch vajagot nomaksaat. ok, vienojushies esam. Pienaak 3diena, zvana no bankas, jau cita persona. Atkal jautaajums, kad maksaashu. Es saku, shonedeelj, kaa jau soliiju liidz beigaam samaksaashu. Karoch otraa pusee man kaa mazam beernam, jums jau terminsjh paari, bezmaz riitdien man to zemesgabalu njem nost. Tad nu paraava man dusmu. Pateicu visu ko domaaju par vinju, jo plin jau pirms tam ar bankas paarstaavi vienojos kad es samaksaashu, paprasiiju vai vinjiem vispaar notiek kautkaada komunikaacija savaa starpaa un kaadaa sakaraa vinji vispaar man draud. Pac skaidri zinu ka esmu nenomaksaajis laikaa krediitu, bet maksaats ta nav tikai dazjas dienas nevis meeneshi. Zinu ka par savu vilkshanu es pats arii maksaaju soda %. Karoch. Kriize arii manaa macinjaa.

latviski to sauc par žopu...

man tas neizraisa sajūsmu...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Einstein rakstīja: Da labi, tas bij tā uz dullo par to 1%. Nepiečakarējies, ja?! Nezinu, cik procentiem nav nekādu saistību. Starp citu, būtu interesanti uzzināt...

da nav man nekādu...

un neesmu aivara radinieks....

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Kas par banku?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja: staasts par banku.

Te vienu kolēģi regulāri tirdīja, laikam, ge money, zvanot "vai jūs esat tomēnes samaksājis, bla bla bla", nākamajā dienā pazvana cits

Man pašam ir neliels patēriņa kredītiņš unibankā, pēdējo pusgadu katru maksājumu nokavēju par mēnesi, man tikai sms atsūta Labi, būs kaut kad jāiečeko pastkaste, tur mošk kaudze ar vēstulēm

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Peksiic rakstīja: staasts par banku.

Te vienu kolēģi regulāri tirdīja, laikam, ge money, zvanot "vai jūs esat tomēnes samaksājis, bla bla bla", nākamajā dienā pazvana cits

Man pašam ir neliels patēriņa kredītiņš unibankā, pēdējo pusgadu katru maksājumu nokavēju par mēnesi, man tikai sms atsūta Labi, būs kaut kad jāiečeko pastkaste, tur mošk kaudze ar vēstulēm

vari trāpīt dižos kakos...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Einstein rakstīja: Kas par banku?

īpaši dumiem ; NAV , BĻĒ, MAN NEKĀDU SAISTĪBU!!!!!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ja trāpītu, tad zvanītu

P.S. Man ir konts pie jamiem, tur tad arī paretam pārskaitu kādu kapeiku, kas automātiski atvelkas.

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

agraak par to banku biju labaakaas domaas, katraa zinjaa taa banka ir populaaraakaa ieksh LV, pieder skandinaaviem un kraasas vinjem taadas oranzhas.

Pasham no krediitiem tik vien kaa auto un tas nelaimiigais zemes krediits. Bet i to tagad ir kaa ir lai savilktu galus kopaa. Ja ikmeenesha vajadziibas ir 1000ls un ienaak tikai 300-500LS, tad jaasaak izveerteet, kam atnjemt un ko pielikt lai neatrastos zem salinieka, kartona kastee.

1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..75
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti