BMW

Pakaļējo lukturu maiņa e39,padoms???

626 Reģ.: 26.11.2002

Sveiki,vēlos mainīt pakaļas optiku no vecajām hella uz jaunajām (2001 gada auto) diožu hella. Ar kādām problēmām būtu jāsaskaras?Vai skrūvju caurumi sapas?Vai kompis nemetīs kļūdu,ka neatpazīst lukturus(par cik ir diožu) Donora auto nekādi bloki kopā ar lukturiem nemaz nebija. Lūdzu tikai korektas profesionāļu atbildes.

 
1 2 3 4 5 6 7 ..13
626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Oriģinālie štekeri nepas, jeb tur ir tikai pietinami oriģinālie vadeļi?

paldies,jau pirmais,kas nesapas,vai vēl kas?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

skaists topiks

asariņa noritēja

autor, tūningo vēl!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

626 rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Zoo rakstīja: skjuunis ir tad,ja iefidaraasii to,kas naw konstrukcijaa paredzeets.un ko tas dos?diodes izmanto lai samazinaatu straawas pateerinju.nekam wairaak.

nav Ozz... lukturi ta identiski... (she muudzi- tb 626 atbilde)

vnk viens veids naaca liidz facelift... otrs peec... i raksturlielumi neatshkjiras... ne peec izmeeriem... ne peec spriegumiem... tik vien ka krutaak ir ar diodeem...vinjaprat

pimpausi tb 626- paldies pasaki

hmm,jau prātīgāk.ir lieta tāda,nevis,ka krutāk,bet pa normālu ciparu(tomēr ne lēti) ienākas lukturu komplekts no 2001 gada e39,tātad hellas gan priekšā,gan pakaļā,par priekšu skaidrs,bet aizmugures lukturi varētu būt gemorojs vai arī nē?dēl tā,ka jāmočī bloki,lai tur kkas nepārdegtu vai kompis neglučītu...

smadzenes tev jaamochii tas toch... lai gan... ja to nav...

Ozz... ko virpa raada gadiijumaa ja taa orgaana nav...kaa shinii gadiijumaa?

TG/AM viennoziimiigi... ljoti cieniiganais AM- iemaacies lasiit... i mosh pat 2x izlasi...

pipec shitentos idinjus... salasiijushies pa shkjuuneetaaju lapaam par kitajozu laakturiem un pashliktiem hrenoniem...ka kompji gljuko i kas veel ne...

izlasi tak arii vai taadi gljuki meedz buut orgjnaalajiem laakturiem

bet vispaar- panjem un ieliec labaak led lampinjas.... raimnsm te mums ir taads... specs pa shiem jautaajumiem ... uzdrukaa jamajam PM un miers ...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

precizeejums- raimondsm

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kompī vajag instrukcijas pārprogrammēt - tad neko nebļaus

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Un kur probza ? Ganību dambī ira Gellas bode , uzcāllo un noāsko

eventuāli pieņemu , ja tas tiktiešam ira gellas produkc , tur visam ira jabūt bez gemoroja ,tb.spriegumi un pretestības atbilstošas autofabriķa paredzētajiem parametriem .

Cik ir pirkti Gellas šķūninga lakturi , nau bijuši nekādi gemoroji .

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

gella - tas ir pa urliski vai vēl pāķiskāk?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ja neštimm caurumi, tos var pārurbt vai arī lukturus piesiet ar alumīnija drāti.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Ieberzās aftars... Būtu tak aizgājis un search funkciju palietojis powerā vai laifā, i pašam dzīve mierīgāka nekā te gānīties ...

Kirurgs Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Es vnk mīžu no šhitā

Nav paredzēts - neliec, gribi čakaru - liec! Man arī ir e39 un man nelauž pēc šādiem lukturiem

Un vispār iAuto publika ir līdzīga boot.lv publikai, tikai cirst cirst un neko citu, šeit pec padoma var ienākt tikai vidusmēra golferis...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nu tad miiz ar' -kas man zheel, vai

vareetu padomaat ka te mees ar to vien nodarbojamies ka saviem e39 no riita liekam diodniekus un vakaraa njemam nost...

prieks tam ir poweris, laifs , burnauts un kas tik veel ne...

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Kirurgs rakstīja: Es vnk mīžu no šhitā

Nav paredzēts - neliec, gribi čakaru - liec! Man arī ir e39 un man nelauž pēc šādiem lukturiem

Un vispār iAuto publika ir līdzīga boot.lv publikai, tikai cirst cirst un neko citu, šeit pec padoma var ienākt tikai vidusmēra golferis...

+100, par publiku pilnībā piekrītu. Sen jau bija doma priekšas optiku nomainīt,jo vecie hrenoni vairs nespīd,arī stikli matēti,ienācās variants ar lākturu komplektu par ok praisu,kapēc neņemt?

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Ja nu kādam aktuāla ir šī lieta nākotnē,tad noskaidroju,ka iespējams-vajadzīgi 2vi papildus caurumi+štekeris var nederēt un kompi jāpārprogrammē,ja to nav iespējams izdarīt,ir jāuzliek pretestības un viss notiek.

Bet par priekšu-tur laikam viss 1:1,izņemot transformatorus.

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nah, mainiit lukturus, ja tie normaali straadaa??? Ja gribaas auto ar diodeem, tad ir jaamaina darbs (lai kaaposts vairaak) un jaapeerk taads auto kuram diodes naak no ruupniicas))

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Neaizmirsti ieskriet pie Urlas Maksima un iekampt zilās lampiņas kapotā stumjamās

Lētāk sanāks tās no pakaļas izņemtās lampiņas nokrāsot ar tinti no zilas lodīšu pildspalvas.

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Neaizmirsti ieskriet pie Urlas Maksima un iekampt zilās lampiņas kapotā stumjamās [/c

Apēd sūdu zīdaini,kur tu man plānotajās pārbūvēs redzi šķūningu idiot?

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Nabagu banda

nah'mainīt auto,ja var nomainīt lukturus,kuri ir tam no rūpnīcas paredzēti?kas tu centīti lošara esi?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nav paredzeeti..

ja buutu paredzeeti, tad buutu arii uzlikti

"tikai citu štekeri un kompi jaapaarprogrammee vai pretestiiba jaapieskjiinee"

a taa viss pučkom

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Zin kā, džekam gribas pasakā nokļūt, bet ar atvērtām acīm nesanāk...jāpiever...bet tad piezogas no pakaļas žiperis. Atkal acis plaši vaļā,izspiedušās.

Nu, tipa- gribas ko krutu, nevar...nopērkam urnu pa 3500 eur, ko tagad šitie bembji maksā, nu, ieraugam nespodras lampeles visur...ko mēs daram...sapņojam, kņudinam ausu ļipiņas un laizam lūpas...un ieraugām...SAPNIS....uz ielas redzam šitādu te bembi ar spožiem lākturiem...nu un mums nu nav miers ne dienu ne nakti...saņemamies un rakstam savus slapjos sapņus in eta dzīlēs

mudak,tev pat tāda urna pa 3500 eur ir slapjās sēklas sapnis

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

626 rakstīja:

nah'mainīt auto,ja var nomainīt lukturus,kuri ir tam no rūpnīcas paredzēti?

Pag, pag...kapēc tad tam auto ir kaut kas jāmaina?? Kas no rūpnīcas paredzēts?? Tu kaut ko nejauc,ko??? Ja paredzēti šitādi,kur tad tie palika un kāpēc uzliki tos vecos?? Iemainīji pret džinsenēm?

bet vispār par tavu neadekvāto pļurkstēšanu tev vajadzētu pa muti uzraut tā nopietnāk,ne tā sapļak?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Ja man gribetos diožu lampas es nopirktu lexus.

Pārējiem auto tie lukturi izskatās pēc atejas.

e39 ar diodēm vispār ir autopederastijas everests

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

турпинам дирстиес , я

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Autoram es ieteiktu atrast sievieti, lai seksuālā enerģija nav kropļojot auto.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

jātērē

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: турпинам дирстиес , я

Неиес такш таду лабу топиксу гарам лаыст :П

1 2 3 4 5 6 7 ..13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti