BMW

Pakaļējo lukturu maiņa e39,padoms???

626 Reģ.: 26.11.2002

Sveiki,vēlos mainīt pakaļas optiku no vecajām hella uz jaunajām (2001 gada auto) diožu hella. Ar kādām problēmām būtu jāsaskaras?Vai skrūvju caurumi sapas?Vai kompis nemetīs kļūdu,ka neatpazīst lukturus(par cik ir diožu) Donora auto nekādi bloki kopā ar lukturiem nemaz nebija. Lūdzu tikai korektas profesionāļu atbildes.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..13
Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

626 rakstīja:

Kindzulis rakstīja: mīzaliņš vēl nav nošāvies?

Crap ir tikai tavs sarunas atstāsts

un kapēc tu viņu tik ļoti aizstāvi,viņš jau man likās tāds pedisks,laikam jau tava sieva vai vīrs āršloku pavēlnieki ibm.

Ir ienācis ierosinājums Redaktoram šito pajoliņu par mutes brūķēšanu izslēgt no listes.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Izvērtējot jaunskunga portretu viņa personiskajā galerijā, priekšlikumu atbalstu.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

lai iet uz autopederastijas tempļiem bmwlife.lv vai bērnout.lv

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Redaktors pats izvērtēs sekojot topica gaitai,te daži labi citi būtu to pelnījuši ar saviem galīgi liekajiem postiem,pilnīgi lieki sūdi seko manam jautājumam topica sākumā. Tikpat kā neviena normāla atbilde,tad labāk vispār tukšums būtu.To neesat piefiksējuši gudrinieki?

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: lai iet uz autopederastijas tempļiem bmwlife.lv vai bērnout.lv

tu foto neredzēji,tu esi garā vājš?tu uzskati,ka foto esošie uzstādītie lukturi ir atopederastija?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Ludzu tikai ne priekšniekam

Ampli: ej dārziņā auklītei pasūdzies...pie reizes pamperus apmaini...sāk smakot

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

626 rakstīja: Būs jāaprunājas ar šo divu pedu priekšniecību,lai atslēdz iauto darba laikā,krīzes vecuma veči vairs nerubī ko dara.

arī TO sarunu es gribētu redzēt

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: Ludzu tikai ne priekšniekam

Ampli: ej dārziņā auklītei pasūdzies...pie reizes pamperus apmaini...sāk smakot

es tev slaidi uz...žu,punkts.

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

labi-pietiks,sapratu apmēram to stilu,kas te tiek ieturēts,pļurkstēt tik māk un atbildēt par to nevar,pat telefonus dāļā,tikai sarunu pārtrauc.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt
Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

626 rakstīja:

Kindzulis rakstīja: mīzaliņš vēl nav nošāvies?

Crap ir tikai tavs sarunas atstāsts

un kapēc tu viņu tik ļoti aizstāvi,viņš jau man likās tāds pedisks,laikam jau tava sieva vai vīrs āršloku pavēlnieki ibm.

Ir ienācis ierosinājums Redaktoram šito pajoliņu par mutes brūķēšanu izslēgt no listes.

nu kāpēc uzreiz tā, vai tad katram naf tiesības izteikties

Atškirība ir tikai tajā, ka vienam nervi ir stiprāki, citam švakāki, un ja cilvis tā īsti nekad naf lasījis, ko un kā te raksta, tad nu loģiski ka īsti neibrauc vietējā humorā kā arī publikas tekstu īpatnībās, lai gan jāpiekrīt ka tas,tas viss satracina godājamo autoru un rada viņā agresiju, loģiski jau ka ir tikai viņa, a ne vietējās publikas problēma...

P.S.

a par tiem lukturiem, tad cik es saprotu, tad E39 nekādas diožu lampas netika liktas orģinālā ne pirms, ne pēc 2001. gada,jaunākiem auto tur stāvēja ta saucamās kristāliskās lampas, a tās ar diodēm ir tiešām riktīga lauku tjūninga elements....

bet nu patiesībā jau ja cilvēks grib, da lai liek sev tur kaut koka spoileri.....

tik nu nevaig tad tiešām prasīta profesionāla viedokli, jo profesionālis to nekad nedarīs, bet drīzāk kaut kāda purčikracekluba jaunā malača-tjūnera viedokli, kuru visticamāk ka tiešām var powerī vislabāk meklēt...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

626 rakstīja: Būs jāaprunājas ar šo divu pedu priekšniecību,lai atslēdz iauto darba laikā,krīzes vecuma veči vairs nerubī ko dara.

arī TO sarunu es gribētu redzēt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

karoč, cik es sapratu no visa tā bazara, tad 626-tais noīmza, ka tie divu pedi neparauj jamo uz desu un tāpēc nemaz nebrauks uz strelku

žēl... žēl.... atkal viens ekšens ir garām....

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

626 rakstīja:

Kindzulis rakstīja: Ludzu tikai ne priekšniekam

Ampli: ej dārziņā auklītei pasūdzies...pie reizes pamperus apmaini...sāk smakot

es tev slaidi uz...žu,punkts.

Tu neesi kāds radinieks Šīrim?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pacans par tirgu tiešām atbild...

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

626 rakstīja:

Kindzulis rakstīja: mīzaliņš vēl nav nošāvies?

Crap ir tikai tavs sarunas atstāsts

un kapēc tu viņu tik ļoti aizstāvi,viņš jau man likās tāds pedisks,laikam jau tava sieva vai vīrs āršloku pavēlnieki ibm.

Ir ienācis ierosinājums Redaktoram šito pajoliņu par mutes brūķēšanu izslēgt no listes.

nu kāpēc uzreiz tā, vai tad katram naf tiesības izteikties

Atškirība ir tikai tajā, ka vienam nervi ir stiprāki, citam švakāki, un ja cilvis tā īsti nekad naf lasījis, ko un kā te raksta, tad nu loģiski ka īsti neibrauc vietējā humorā kā arī publikas tekstu īpatnībās, lai gan jāpiekrīt ka tas,tas viss satracina godājamo autoru un rada viņā agresiju, loģiski jau ka ir tikai viņa, a ne vietējās publikas problēma...

P.S.

a par tiem lukturiem, tad cik es saprotu, tad E39 nekādas diožu lampas netika liktas orģinālā ne pirms, ne pēc 2001. gada,jaunākiem auto tur stāvēja ta saucamās kristāliskās lampas, a tās ar diodēm ir tiešām riktīga lauku tjūninga elements....

bet nu patiesībā jau ja cilvēks grib, da lai liek sev tur kaut koka spoileri.....

tik nu nevaig tad tiešām prasīta profesionāla viedokli, jo profesionālis to nekad nedarīs, bet drīzāk kaut kāda purčikracekluba jaunā malača-tjūnera viedokli, kuru visticamāk ka tiešām var powerī vislabāk meklēt...

nop.pēc 2001 gada opcija ir arī hellas optika(kgan visos bmw e39 no rūpnīcas lika tikai hella,diožu(automašīnām LKM bloki savādāki,lai saprastu,ka pakaļā uguņi ir un tie ir ar mazāku strāvas patēriņu (patreiz būs problēma tieši ar šo,to es noskaidroju) Ir nopērkama šķūninga diožu optika,bet atšķirība ir tā,ka tā ir iegādājama ar blokiem,lai piemērotu auto ar vecā tipa kompi.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Saldā šīra māšele

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

un kas tev traucē nopirkt 2001. gada bmw?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Vot kur problēma bija piezvanīt kaut vai uz LATBEMu un visu noskaidrot?

Vai varbūt tu to auto apkalpo pa kaktu servisiem, kuri nespēj sniegt tev tik elementāru info?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

re, kaa...

saspamoja topicu un dzeks pats saaka rakt....

apsveicami...

mees jau vareetu sastaastiit ka drisaa rudzi aug, bet patiesiibaa buutu kukurūza...

taa ka no 626 gaajiens uz gastronomu!

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

;seit korektu atbilžu nebija,powers rulllllzzzzzzzzz bļa

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

626 rakstīja: ;seit korektu atbilžu nebija,powers rulllllzzzzzzzzz bļa

toties šeit var pilnvērtīgi dabūt pa muti

tā vot

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Paprasi bmwpower.lv - lai gan domāju, ka arī tur tevi apsmies.

padoms pi$t uz poweri tika dots topika 4. lappusē.

Tu gan biji aizņemts, koķetējot ar deksteru...

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

es taču nevarēju zināt,ka šeit ir pavecāku kungu smilšu kaste,kur uz jautājumiem,kuri ir pārāk sarežģīti atbild ar pilnīgu stulbumu

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

626 rakstīja: ;seit korektu atbilžu nebija,powers rulllllzzzzzzzzz bļa

toties šeit var pilnvērtīgi dabūt pa muti

tā vot

un var arī iedot pa muti protams.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti