BMW

Pakaļējo lukturu maiņa e39,padoms???

626 Reģ.: 26.11.2002

Sveiki,vēlos mainīt pakaļas optiku no vecajām hella uz jaunajām (2001 gada auto) diožu hella. Ar kādām problēmām būtu jāsaskaras?Vai skrūvju caurumi sapas?Vai kompis nemetīs kļūdu,ka neatpazīst lukturus(par cik ir diožu) Donora auto nekādi bloki kopā ar lukturiem nemaz nebija. Lūdzu tikai korektas profesionāļu atbildes.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..13
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Ja man gribetos diožu lampas es nopirktu lexus.

Pārējiem auto tie lukturi izskatās pēc atejas.

e39 ar diodēm vispār ir autopederastijas everests

laikam jāpiekrīt

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Savā pirmajā postā deksters visai precīzi paredzēja topika turpmāko gaitu

Prasīt par diodēm iauto...

.

90tajos diodes bija kruta.

Diodes pārstāja būt krutas, kad tās oficiāli tika ieliktas tajā golpā ar bagažnieku.

Tad tās pārvērtās pr širpotrebu.

Un širpotrebs agri vai vēlu sāk smirdēt, it sevišķi, ja tiek piesaukts nevietā.

Vienīgā iespēja aņemt pieklājību atbildi būtu paskaidrot, kam tev tas vajadzīgs. Tipa - nozaga vecās lampas, jaunas nevaru atļauties, bet ir vot tāds variants, utt.

LEXUS STYLE LAMPAS IEKŠ EIROPAS AUTO IR LĒTI!

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

kuram ambīlim iauto šķīet baisi rupš???

wot tvnetā ir riktīgi labais , pret to iauto ir vienkārši 'dižciltīgo jaunavu fõrums '

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

da labi, es eju atpkaļ pie virpas

bye

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

626 rakstīja:...kas tu centīti ******* esi?

varu viņa vietā runu turēt...

apmēram par 100% gudrāks un noteikti ne e39 īpašnieks...

būtu tuvāks cilvēkam, varētu tev tos lukturus uzsaukt...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: Tak ne jau Jums ar tādu auto būs jābrauc, pilnīgs nonsenss kā cilvēki var ziedot laiku tādām neauglīgām interneta diskusiju vētrām .

Idiot

Mums pēc tam uz to viņa izkropļotā auto d1r$u pēc tam pilsētā būs jāskatās

Pats jau viņš to kaunu nespēs ieraudzīt

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Master beidz maurot 626 tokš paskaidroja ka tās ira vienk. faceliftētas behas fāras !!

P.S. Savam 'comfortline' EXgolpam ,pēc neveiksmīgas atpakaļgaitas ,arī reiz liku 'GTI' pakaļlukturus - bez iftīgi dzeltenās strīpas , cena ta viena bet tie gātēiškas kudī pieklājīgaki šķita

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: es rēcu............

seriāls: Vienkārši Marija atpūšās .....

Jums nav vienalga, ko tas džeks tur taisās vai netaisās ielikt vai pielikt ? Tak ne jau Jums ar tādu auto būs jābrauc, pilnīgs nonsenss kā cilvēki var ziedot laiku tādām neauglīgām interneta diskusiju vētrām

626: nu jāpiekrīt, riktīgas rupjības Tu pirmais sāki rakstīt.

bet saldo tokš gribās...

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Un ko tu gribēji?? Lai es tagad pametu darbus un skreju ar tevi kauties???? Un jāatbild uz taviem izlēcieniem, tavu zīmēšanos, cik tu esi varens sitējs un ka tev ir pistole??? Un jāuzklausa tavs varenais teksts, cik tu esi zinošs un varens uzvedības normās un mācīsi mani uzvesties??? Tak ej tu uz poda. Ja vēlies, zvani ap četriem un tiekamies,varoni. Jo tev jau piezvanīt nevar, slēpts numurs

ākst,kā tev nav kauna,40gadniek? par pistoli tu pirmais teici,atmiņa viļ,muļķis esi? pēc tavas runiņas sapratu,ka par rakstīto tu nespēj atbildēt.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Latvija ir maza valsts, un pat viens no lielaakajiem forumiem-poweris taaalu jo taaalu nedavelk liidz lielajiem, globaalajiem forumiem- kaut vai www.brickboard.com (par volvo)

Bet Latvijas forumi ir vai nu paaraak sterīli, ja iet runa par konkreetaas markas lietotaajiem

www.volvoklubs.lv

vai arii malaļetku paarpilni kaa burnout.lv, audi-style, utt...

nu ir veel trešā- daļa mazi foruminji kur visi visus paziist taapeec arii neatljaujas apdrist...

90%gadiijumu posteetaajs ir tik tizls ka nelietojot mekleetaaju jau kuro reizi dienaa uzdod jautaajumu par auto atvesanu no vaacijas vai izpuuteeja izgatavosanu no ugunszeesamaa aparaata

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

www.ss.lv/...

vai tiešām esat tik dumji,masterD? kas šeit ir neglīts?jūs pat tagad tik sāksiet saprast par kādiem lukturiem iet runa,ne? auto guru te ir visapkārt.

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tu ,Zigi, šitā nesaki, aizbrauks un sasitīs seju

izvelc labāk pistoli,savu mazītiņo

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

un kas pie šitaa topika ierullee-

Autors pats ir aprakstiijis visas iespeejamaas ķibeles, taatad padomu neprasa

toties prasa Profesionālu atbildi...

es esmu profesionālis, tiesa gan ne par BMW, bet uzdrist ta driikstu

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: un kas pie šitaa topika ierullee-

Autors pats ir aprakstiijis visas iespeejamaas ķibeles, taatad padomu neprasa

toties prasa Profesionālu atbildi...

es esmu profesionālis, tiesa gan ne par BMW, bet uzdrist ta driikstu

autors par ķibelēm uzzināja NEnojums

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

626 rakstīja: www.ss.lv/...

vai tiešām esat tik dumji,masterD? kas šeit ir neglīts?jūs pat tagad tik sāksiet saprast par kādiem lukturiem iet runa,ne? auto guru te ir visapkārt.

bļe, deksteram šekumdrillis maksā vairāk kā tas auto...

un SZ - nav un nebūs mums kuļturas...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

626 rakstīja: www.ss.lv/...

vai tiešām esat tik dumji,masterD? kas šeit ir neglīts?jūs pat tagad tik sāksiet saprast par kādiem lukturiem iet runa,ne? auto guru te ir visapkārt.

nu smuki lukturi- kaada vaina

Pirms kaut ko raksti- uztaisi melnrakstu un paarlasi veelreiz, vai vislabaak-paluudz lai kaads Tev to nolasa priekšā...tad varbuut sapratiisi...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pieprasu publicēt pilnu kūdrasrūķa un bēmēvēšķūnera sarunas tekstu lai par es varētu saprast kurš kuram tur ir draudējis ko iebāzt un kur.....

626 Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

626 rakstīja: www.ss.lv/...

vai tiešām esat tik dumji,masterD? kas šeit ir neglīts?jūs pat tagad tik sāksiet saprast par kādiem lukturiem iet runa,ne? auto guru te ir visapkārt.

bļe, deksteram šekumdrillis maksā vairāk kā tas auto...

un SZ - nav un nebūs mums kuļturas...

šekumdrillis ta maksā,bet pats ar bērnu čupu un sievu komunaļņikā mitinās

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

626 rakstīja:

Yetti rakstīja:

626 rakstīja: www.ss.lv/...

vai tiešām esat tik dumji,masterD? kas šeit ir neglīts?jūs pat tagad tik sāksiet saprast par kādiem lukturiem iet runa,ne? auto guru te ir visapkārt.

bļe, deksteram šekumdrillis maksā vairāk kā tas auto...

un SZ - nav un nebūs mums kuļturas...

šekumdrillis ta maksā,bet pats ar bērnu čupu un sievu komunaļņikā mitinās

netirz, cik zinu kūdrasrūķis nedzīvo ar sievu un arī bērni viņam mitinās dažādās vietās

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: Master beidz maurot 626 tokš paskaidroja ka tās ira vienk. faceliftētas behas fāras !!

P.S. Savam \'\'comfortline\'\' EXgolpam ,pēc neveiksmīgas atpakaļgaitas ,arī reiz liku \'\'GTI\'\' pakaļlukturus - bez iftīgi dzeltenās strīpas , cena ta viena bet tie gātēiškas kudī pieklājīgaki šķita

FL modelim nav no diodēm pakaļā ne miņas

www.eurocarmotorsport.com/...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

TDI rakstīja: kuram ambīlim iauto šķīet baisi rupš???

wot tvnetā ir riktīgi labais , pret to iauto ir vienkārši 'dižciltīgo jaunavu fõrums '

nu Tvnet forumi ir vispār trako nama izlaidums, liekas ka tur raksta tikai deģenerāti, nelaimīgie emo, perversie, neveiksminieki utt

ir iauto rupjš

bet nu vajadzētu postu labošanas iespējas, kas ir sastopama pat elementaros prastos forumos, un vairaak moderatoru, kas dzestu visu nevajadzigo spamu un fleimu

p.s ai viss ir labi kā ir

jap , par postu 'remonta' iespeju piekrītu 200% , par to jau te cepās gadiem ilgi,bet.........

bet nu par Tvnetu runajot , ja ir skumji , tur var tāāāā izrēkties ..........ka maz neliekas -pilnīga anarhija

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pēc pēdējās informācijas vispār deksters esot zilais un ar sievietēm nedzīvojot, un ar bērniem dzīvot krimināllikums viņam aizliedzot

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tā vot

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

626 rakstīja:...šekumdrillis ta maksā,bet pats ar bērnu čupu un sievu komunaļņikā mitinās

da nebūs tev tiesa...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: Stretskedis, Ozzis, Kindzulis ir normāli Brekši, tik šamiem nepatīk palikt atbildi parādā

autoram: Iauto nav īstā vieta jautājumiem par BMW optiku, maz te ir BMW juzeru

toties te ir pilns ar profesionāļiem (aptirst )

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti